• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
linn prosím tě nevíš kdy tam u vás prodávají stromovy jabka :slight_smile:
17. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni téda Vikuš je teda fakt borka :dizzy_face: No a jak píše Ivka máš pochvalu a ode mně 1* :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Ivi tož se mnou je to fakt už špatný :grinning: :grinning: :grinning: prej jestli vydávaj popeláři zvuky :grinning: :grinning: :grinning: jsem si to spletla s Martínkovýma hasičama :grinning: :grinning:
Ivi chci foto, tý jo 2,5hodiny? tak to je síla, na to že máš krátký vlasy :confused:
Ať je Vilasovi brzo líp,chudák :pensive:
17. lis 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, tak jsme vsechny navstevy zvladli - od patku vecera do nedele tri Martovi znami z Orlove, v nedeli jeste tchyne a dnes Mili s rodinou, bylo to prijemne a dneska odpo jsme taky pousteli draka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ivco, to jsem mooc zvedava

Zdeni, super, ze jsme se od vas dozvedeli tolik novinek, drzime pesti, at je to rychle za vama a Vikinka je brzo fit.

Marci, neporadim, netusim.
17. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi dozvěděla jsem se, že máte šikvnou cukrářku v Benkově, kamaráka objednala u ní Ferarri formulu a jako to nemá chybu, jako fakt moc šikovná :sunglasses:
17. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Jani, vim o ni, ze dela super dorty :slight_smile:
17. lis 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

jo Zdeni, ať je to brzo za váma! To zvládnete, Vikča je statečná :slight_smile: .Vemte si pohádkovou knížku a patelky a uteče to jak nic. Budem na vás myslet.

Ivi, tu hlavu bych teda taky ráda viděla! :fearful:

My včera měli taky návštěvu, ani ven jsme nevylezli, jak se nám nechtělo do zimy. Zato dnes ráno jsem koukla na teploměr a měli jsme tu -7°C! Štěpánce jsem honem vytahovala zimní boty a zimní bundu.... :astonished: . Akorát má takové spíš do sněhu, musíme ještě koupit nějaké sváteční a ne tak robustní.

Týjo holky a za 6 dní jsou tu ti Amíci, takže na mikulášský vlak s nima nepojedem, protože to nestihnou, 4.12. zase odjíždí do Brna, nebo kam. To jsou kšefty.

tak zdravim ,jdu něco dělat
18. lis 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn a jabka mají ve Vilémově...v sadech....sice si trochu zajedete, ale kamoška si dovezla bedýnku malou za 110 Kč...počítám to bylo pět kilo? A mají taky trochu horší....třeba na křen za pět, deset kaček atd(teda loni měli), ale jsou chuťově dobrý, akorát třeba nevzhledný, nejsou červený a neprodali by je....
18. lis 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem si Marci vzpomněla že na těch očích se ta nosní mandle fakt pozná, nám to řekli dva ušaři a i homeopatka, že se s mandlí drží záněty očí, spojivek...proto i Štěpánka měla furt ty ječný zrna. Je tam rezistence v okolí té mandle a s tím jdou ty záněty dutin, očí atd....ale Arab se vám teda do toho krku podívat mohl.
18. lis 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý kos má žlutý nos....říká Matylda ve Večerníčku :grinning: ....

...no teda tady od rána nikdo nebyl ?... :confused:

...my byly pocvičit a teď jdeme na sprchu a do peřin :slight_smile: , budu spat jak mimino....dobrou.
18. lis 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Evi já tu ráno byla, ale jako příspěvek se mi neodeslal :angry:

Jako vy jste měly mínus sedum, hmm tak to teda nezávidím, my tu měli mínus jedna a stačilo :rolling_eyes:

Jako mladej teď vyžaduje než usne, abych u něj ležela, mně snad picne, tak to měl krásně naučený, po pohádce a hají a teď? hmm ale celkově teď má mamankovský období, tak asi proto :unamused:

Ivi zítra asik nedorazíš co? budeš hlídat Sebíka?
18. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zitra hlidame, ztak nedorazime ... co ctvrtek, nepujdete do MC?
18. lis 2008 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamuše,tak nám se vrátila babi z lázní, tak mi skončila svoboda, má po beruš absťák jako blázen, tak zase trpím, ale snad to časem zase poleví. chjo.
Jani, tak to já teda usínání s beruš miluju, vždycky se k sobě přitulíme a někdy vytuhnu i s ní.
Viky držíme palečky.
Bazi a kolik tě nová hlava stála?To bych ráda viděla, co vymyslel z krátkýho účesu, ale asi si hrál s barvama a atak? střih jsi měla parádní i předtím.
18. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivuš já byla dnes v MC, tak zítra nepůjdu, pač má Petráš odpo, tak ať si malýho taky užije, dnes ho viděl pět minut a razil do práce :unamused:
Zlatuš jj je to pěnký, no ale je to časově náročný :grinning: nestíhám zprávy :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co Beruš je už lepší?
19. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cecil do Vilémova se mi moc nechce v tom Benkově tam jsou parádní ty jablíčka no tak uvidím a pojedu tam .
19. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky ...

Tak roli chuvy jsem zvladla :grinning: ... Sebik byl hodnunkej. nakonec jsme byli doma, venku prselo.

Jani, my zitra mozna do MC pojedem, jeste uvidim podle pocasi a nalady.

Zlatus, na cenu se radej neptej ... ale byla jsem v dost prestiznim salonu a menil mi uplne uces, vcetne toho, ze musel celou hlavu nejdriv odbarvit a pak znova barvit ... a slozite do pruhu. Udrzovani snad uz nebude tak drahy :confounded:.
19. lis 2008 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jeste jednou dekujeme nasi dnesni super chuve, Sebik vytuhl hned po nastartovani auta a Samous u Globusu, rychle jsem ho doma prenesla do postylky a spi dal :sunglasses:
Znakovani teda dnes Samik spis bojkotoval, ale auta tam byly paradni :sweat_smile:
Pekne odpoledne
19. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, Martas taky hned vytuhnul a stale chrni ... tak asi nestihneme Sokol :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas uz se vstava :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas ne, i pres to, ze ted zvonil jak na lesy postak :wink: ... tak cvico dnes definitivne pada
19. lis 2008 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec tak jsme nakonec opravdu doma,ale tři hodiny čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo uspávání je krásný,ale já nejsem zastáncem,hlavně že bych usnula a pak nic neudělala,neviděla a taky se nevěnovala otci svých dětí :grinning: :grinning:
U Zlatky je to jedno,Přéma stejně chodí z práce pozdě,tak tam bych to taky asi vůbec neřešila....já vždycyky když má Pavel noční (asi 2x do roka)tak si tam beru Viki :wink: ...Fildu až bude větší až pochopí že je to jen na jednu noc :grinning:
19. lis 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo tak dej tu cenu???kde jsi byla???a taky fotečku :grinning:
19. lis 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uces je super, jsem videla na vlastni oci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne teda ten uces taky zajima, to uz snad slo jen vic do kratka...

LIndi, auta dnes vedla, to je fakt, a pritom zviratka jsou tak lakave tema :frowning2: proste je technik
19. lis 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme zpět ze cvíča, opě to bylo super :sunglasses:

Ivi běž jdou tam kámošky, bude tam tam mamina s Davídkem, jak jsem tam s ní minule kecala :wink:

Zdeni tak to je super, že vás pustili domů :wink:

Jako Ivi ty nás pěkně napínáš s tou hlavou, hoď fotooooooooooo :sweat_smile:
19. lis 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, urči hodinu od-do a hoď foto do albíčka, pak to smáznem. A tu cenu taky napiš, wo co jako de. :slight_smile:
19. lis 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedete zitra do centra??
19. lis 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je fajn, ze Vas na noc pustili ... budem na vas zitra moc moc myslet a drzet palce!!!

A byla jsem v kadernictvi pod Michalskym kostelem, jde se tam ulickou, ktere vede z namesti (od Mahlera) nahoru ke kostelu. Je to tam celkem zasite.

Peti, asi zitra nakonec nepujdem ... ale kdybych se rozmyslela, dam ti rano vedet :wink:

Jdu ukecat Vilase, at mi tu hlavku vyfoti ...

Zlatus, o nic nejde ... tak jo, investovala jsem do sebe litr :pensive: ... je to silene moc, ale udrzovani uz bude levnejsi :wink:. Stejne jsem byl zvykla davat co 5 tydnu 450,- me puvodni kadernici. A ted uz jsem vic jak dva mesice u ni nebyla, tak to defakto vyslo sula nula .... tim se uklidnuju :grinning:. Ale kdyz jsem videla, co mi z tou hlavou delal, jak si hrals barvenim (mam dve barvy do sikmych pruhu :sweat_smile:), jak zvlastne strihal, teda spis sekal ... no maso.
19. lis 2008 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, hlavně, že jsi spokojená a pokud máš střih, kterej je dobrej na údržbu-taky bych potřebovala něco vymyslet. Jako litr, to jsme čekala, že napíšeš mnohem víc.

Zdeni, máš recht s tím spaním, tata je furt dole a já tu sama, říkám si, že práce mi neuteče, takže to nehrotím, ta na mě vždycky počká a co neudělám v jeden den, udělám den další.Jinak si to musím užít teď, bo se dvěma dětma už to takový nikdy nebude, to budu muset být furt ready.
19. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek