Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
28. lis 2008

Ahojky, tak jsem to nakonec zase prehodili zpet a zubni jsme zvladli (chodime k Tomovi od Mili) a oba (Samous i ja) jsme v poradku, pak jsme jeste navstivlvi MC v Konici a bylo to moc fajn.

Pondeli odpo bysme mohli 😉

bazalka
28. lis 2008

My pondeli nemuzem ... ale neva, nevazte se na nas ... jedny obtiskle packy uz mame, tak nebudem chrti a nebude chtit dalsi 🙂

Jinak dopo bylo hekticke ... ale vse jsme zvladli a k tomu uklidili, upekli roladu, uvarili gulas 😉 ... druhou roladu upecu az vecer nebo zitra dopo, at se nesezere driv, nez dorazi tchani 😅

janica..
autor
29. lis 2008

Helou tož co to je za morálku 🙄 nikdo nikde

dnes je venku, fakt fajnově 😨 ještě, že mám doma tolik práce 😅

Mladej má rýmu, doufám že bude do pondělí Ok, dlouho neměl, tak mi ho je chudáčka tak líto 😔

Lindi tak to je super, že zoubky OK 😉

bananek
29. lis 2008

Ahoj holky tak tady je zase mrtvo když to zapnu tak tu nikdo není tak co děláte mě šel táta na pivo zase měly ze sousedem rozkecáno a rozpito tak to vidí´m návrat před půlnocí ale jinak nikam nechodí tak ať jde že a já dopiju to vino co jsme rozpily z kámoškou a půjdu asi brzy hajat 😀 😀 😀

cecil
29. lis 2008

Jo, jo docházka špatná...
my jdeme zítra do ZOO...no hlásí pěknej fičák, tak uvidíme...včera u nás fučelo 😝 a já idiot si nevzala čepici, šli jsme ke kamošce až v šest večer tak byla kosa jak z nosa a dnes mě bolí dutinyyyyy au au...

...a protože mě bolela hlava jak střep tak jsem odpoledne s Emčou chvilku zdáchla a teď nemůžu zabrat, jo už nejsem zvyklá vychrapovat 😀 ...

ahoj, mějte se...

entik
30. lis 2008

ahojda, tak my meli vcera fajn sobotu,
dopoledne jsme byli na Festivalu deskovych her, tak jsme cele dopoledne hrali hry a vecer jsme sli na bowling, to jsme dali Matyska babicce. Tak to bylo fajn a dnes mam sraz z holkama z gymplu, jen s dvouma, na kafco po obede a berem i chlapy, tak uz se tesim🙂
Mejte se a nezmrznete.

Jo a matej ma taky rymu ☹

bazalka
30. lis 2008

Ahoj holky ... teda ucast o vik nic moc ☹

No, u nas opet trochu divocina ... martasek zase v ptek vecer po usnuti zvracel 😢 ... nastesti jsme na to prisli hned. pak ale dlouho nemohl usnout, v noci se budil, rano brzo vstaval ... nevim, co s milackem je. Vcera nedostal na noc mliko, min vecer a dobry, nezvracel. Jen ja, vynervvana, jsem ho chodila kontrolovat, jestli zase nezvracel, vzbudila jsem ho ☹ a byla dost hruza ... plakal skoro hodku, pak usnul az s otevrenyma dverma a roznutym svetlem v kuchyni. Budik byl ale v 5 😖 ... nastesti do pul sedne vydrzel s nama v posteli. Dnes usnul uplne v poho, tak doufam, ze uz je nejhorsi za nama. Za chvilku pujdem kuknout, jestli zase nezvracel. Doufam, ze to, ze nema na noc mliko, bude fungovat. isto mlika dostava jen cajik, ted vypil 90ml.

Zitra jdem na alergologii, budou nam asi delat testy 😖

Teda, ten fucak byl o vik fakt desnej ... poctive nosim cepici ... znam se, dutiny mam fest citlivy. Vubec jsem jakasi rozhozena ... mam vysokej tlak, uz delsi dobu ... zitra se jdu objednat na vysetreni na internu (babicka umrwla ve 45 letech na krvaceni do mozku z vysokeho tlaku, tak mam strach). Ten spodni mam skoro porad 90 a vic 😔. Navoic se necitim uz delsi dobu uplne dobre.

Marodi, at je Vam brzo lip a z rymy neni nic horsiho!

Jani, dnes jsem koupila tu pokladnu v Pompu 🙂 ... babicka ji da malymu na Vanoce, je paradni 😉

Evko, jak bylo v ZOO, neufouklo Vas?

prool
30. lis 2008

ahojky baby,
jak se dari? Hlasim se, uz jsme zase doma.
Ivi, snad to brzo prejde. Drzim pesticky.
U babci jsem si sice neodpocinula, ale diky znamym a kamaradum prisla na jine myslenky 😀 😀
Jinak mame prujem, takze zitra klusnem k MUDr.
Mejte se krasne
papa

bazalka
30. lis 2008

Zdar Olco!!!
I jine myslenky pomuzou 😉 ... teda, tak Vasa opet pokracuje v chorobach ☹. Olo, pozdravuje te Bara, byla tu v patek ... musie se zase nekdy vsichni sejit 🙂. Ptala se, jak jsi dopadla v tom Brne a u alergologa (pisno do IP 😉 )

janica..
autor
30. lis 2008

Ahojky,

Ivi co budeš malýmu psát za přání od mikuláše? vůbec nevím, hoď tipa 😉

Jéžiš co Martínek tak zvrací? jako tak usíná mladej otevřený dveře a musí mít rožlí, ale už se to lepší, dnes vytuhl hned, ale asi to bude tím, že nespal odpo, se mu prostě nechtělo 😒 no je tak fakt, že včera spal od osmi do osmi, tak měl asik naspaný 😅

Jsme dnes byli na trhách mrknout, no stánků a stánků, jen mi vadí, že to tam je tak miš maš, furt se člověk mussí vracer😒

No teda Evi v takovým počasí do ZOO, ale asi jste šly ukázat amíkům co?

Oli čus 😉

Holky tak jak zítra, mlaďoch má ještě rýmu, ale už se to lepší, tak doufám, že zítra už to bude v poho 😉

bazalka
30. lis 2008

Jani, ja vubec netusim ... balicek mu udelam jen malej ... nadarinky, banan, jeho oblibenej bublifuk a neco mnam ... to myslim staci, nechce se mi tahat velkej balik. A napsat netusim ☹ ... dam ukol Vilasovi 😅

Proc zvraci, to teda nevim ... snad to bylo z toho mlika ... uz mel asi preplneny brisko. vcera ho nemel a dobry, dnes zatim taky ... krasne hned usnul. Ale divny je, ze driv mu mlicko na noc nevadilo a ted teda asi jo. Pokud to bude jen tim mlikem, tak dobry, pokud ne, tak uz nevim ... mam strach, aby nemel neco se zaludkem ☹

janica..
autor
30. lis 2008

HIhi tak budou mít podobný balíček, taky máme bublifuk 😀 😀 😀

hmm to je fakt zajímavý s tím zvracením 😒

linn
30. lis 2008

Cauky, Jani, jestli zitra pojedete, tak my odpo taky mame cas 😉

dali
30. lis 2008

Ahojky

jen vás zdravím,jdete někdo v pátek na náměstí???my by jsme chtěly 😉

Jinak máme se celkem ok,Filda měl v pátek teplotu,ale asi jen zoubky už je zase v pohodě 😉
My byly v pátek už na vánočním firemním večírku a včera jsme měly s třídou,ten stál za to 😀 😀 😀 byl s náma i třídní a tak jsem se už dlouho nepobavila 🙂

Filda k Mikuláši dostane taky nějaké ovoce a nějaké gumové bonbonky a sušenky 😉

entik
1. pro 2008

dobre rano,
my na nam nejdem, vzdy tam byva straasne moc lidi, a me se nechce prodirat davem. Ale vcera jsme potkali Jancu, hec.
Matula dostane k Mikulajdovi normalni a susene ovoce a jednu knizku ze znakovani, co mam pro nej schovanou.

Mam toho dnes dost, tak jdu neco delat, mejte se.

konoupek
1. pro 2008

Ahoj holky,
no tady je živo 😝 .My chceme jet v pátek na náměstí,ale uvidíme,jak se to ještě vyvrbí 😉 .byli jsme se mrknout jem tak letmo včera a musím říct,že nic moc,ale to jsme byli dopo,odpo,když svítí světýlka a je tam tak nějak rušněji to bude určo lepší.

bananek
1. pro 2008

Ahoj holky tam mi na náměstí chodíme každy rok v loni jsme nebyly Luca byla ještě moc malá tak byl jen táta a toník a letos to vypadá že půjdu já Lůca a táta mladej dělá mikulaše u nás v dědině no je už velkej a nikam snámi nechce no děs 😀 😀 😀 Lůce dám nějaké ovoce a její oblíbené žížalky a kindr čokolátku taky nic moc málo nám jí a sladkým ji cpát tedy nebudu že jó a náměstí je ještě v ohropžení táta děla už 2 týdny až do večera tak doufá že v pátek bude doma brzy 😀 😀 😀 JinaK JSEM VČERA DRHLA KOBERCE A SEDAJDU TÍM NOVÍM VANIŠEM NO VONÍ TO VŠUDE JEŠTĚ TEĎ A VYPADÁ O HODNĚ LÍP DOPORUČUJI 😉 😉 😉 😉

bazalka
1. pro 2008

Ahoj holky!!!

Mame za sebou kontrolu na alergologii ... nastesti zatim nemusime na testy, az pristi podzim. Ale dal musime brat Zodac ☹ a jak zacnou lital alergeny, tak i neco vic.

A mame doma maroda ... tatin prijel v 11 z prace, uplne vyrizenej ... ma chripku ☹

Jani, my uz mame pro Mikulase basnicku 😅

Na namesti v pa nepujdem, byva tam hruza a nechce se mi stat v davu ... 😖

bazalka
1. pro 2008

Peti, domlouval se min tyden v Sokole Mikulas??? Bude ted ve stredu? A ma se tam nejak hlasit??? My jsme nebyli, tak nevime ☹

linn
1. pro 2008

Ahojky,
vcera jsem uz nejak nestihala, tak aspon ted neco vic, vikend byl takovy klidny a pohodovy, nikam jsme nevyrazeli, Samik byl od soboty odpo do nedele odpo u babicky, tak jsme meli jen prcka, ten nam to ale celkem vynahrazoval - dopoledne byva hodnouckej, ale s blizicim se vecerem zacina radit a jedine co pomaha, je intenzivni skakani na balone 😠 😠 😀 😀 nejhorsi je, ze ho ani nemuzu nechat trochu vyrvat (u Samouse pomahalo), on totiz Sebik nebreci, on jen rve a jeci, jak kdyby ho nekdo vrazdil, okamzite se zacne potit, je rudej, no jeste ze nebydlime v panelaku 😅 😅 😅 a kdyz ho vezmete, tak okmazite klidek 😠 No snad z toho brzo vyyroste, ty vecery jsou teda fakt hruza 😒

Na Mikulase jeste pro Samika nic nemam, musim to napravit, no stejne nebude doma, jede s Martou do orlove 😉

Ivco, tak to ko. nedopadla zas tak blbe, ne? 😉

Oli, vitej zpet, je fajn, zes aspon trosku prisla na jine myslenky 🙂 a at jste brzy fit 🙂

Bananku, ja mam na sedacce sundavaci potah, tak ho peru v pracce, ale koberec by taky potreboval 😅

A vsechny zdravime a prejeme pekne odpoledne 😵

linn
1. pro 2008

A jeste dotazek pro Petu - nebyla tam na tom festival hra Agricola? Ma to byt neco noveho a uvazuju o tom pro Martu na Vanoce.

bazalka
1. pro 2008

Lindi, kontrola dopadla dobre, ja jsem moooc spokojena 🙂 ... Martas dostal pochvalu. A jeste jsem se tam potkala se znamyma, kt jsem nevidela rok a pul ... jak jsme sli rano z domu, tak jsem si vzpomnela, ze tam taky chodi, ale byla pekna haluz, ze tam byli zrovna dnes a ve stejnou dobu 😉

konoupek
1. pro 2008

Ahoj holky,
Zlatu jsem ti v tom fofru zapoměla dát penízky za tu hlínu,moc se omlouvám.Kolik to vůbec dělá?Donesu ve ct na cvíčo ju? 😉 .
Ivi jestli máš dnes svátek tak přeju hodně zdravíčka at kluci poslouchají a jste všichni hl.zdraví 😉

bazalka
1. pro 2008

Jani, diky moc 😉

prool
1. pro 2008

ahojky,
tak u MUDr. vyter a uz toho ma asi moc, dneska to preslo skoro do zacpy 😠
Jinak bych potrebovala poradit. Chceme Vasikovi koupit LEGO, tak prosim pisnete jake mate zkusenosti 🙂
diky diky
jdu chrnet jsem uplne hotova - ty presuny jsou narocny

entik
1. pro 2008

Lindi,
Agricola tam byla, ale ja jsem ji nehrala,vypadalo to dobre, ale nemuzu posoudit. Ja jsem hrala Kostkovou Al Hambru, mam rada i tu normalni, a ty jsou supr. Pak jsem hrala Legii pro dva hrace, Svabi salat, a mame nejake hry doma...jeste

janica..
autor
1. pro 2008

Ahojky,

tak dnes jsme byli odpo u Zlatuš, bylo to super, ještě jedou díky Zlatuš a hlavně díky za asistenci, pač jsem fakt lemra na takový věci 😅

Zdeni na město na mikuláše nechodíme, pač jak psaly holky, je tam šíleně moc lidí, to nesnáším 😔 jsme tam byli dvakrát a už mně tam nikdo na mikuláše nedostane 😝

Ivi tak to je super, že jste na alergologii dopadly dobře 😉 jakou básničku? Ivi Petráš, taky došel dřív z práce, taky na něj něco leze, tož ať jsou brzo tatini zdraví 😉

Jo a IVOUŠKU všechno nejlepší k svátečku 😉

janica..
autor
1. pro 2008

Jo Oli lego máme, rád to mladej rozebírá a já stavím, dost si s ním vyhraje, ale máme ještě jedny kostky a ty jsou větší a ty jsou ještě lepšejší, z nich stavíme garáže 😉

bazalka
1. pro 2008

Jani, diky moc!!! Nejsou ti nasi chlapi nejaky slaby natury 😅. Basnicku pro Mikulase 😉

Olco, my se chystame koupit kostky žako ... ceska vyroba, velky vyber, dobra cena 😉 ... maji je i v Globu.

konoupek
1. pro 2008

Jéžiš ono je v pátek Mikuláše tož to na náměstí nejedeme to budeme tady a bude se rozsvícet strom a prtata ze školky říkat básničky,jsem nějak mino no 😅 .Ale kterýkoliv jiný pátek klído na náměstí zajdem.
My budeme kupovat Duplo,jsou tam větší dílky a prckům se to myslím líp drží 😉 .