Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
4. pro 2008

Ahoj holky,

Ivi, tak snad uz to bude dobry,

Peti, super, slusi Ti to 🙂

Zlatus, to je fajn, ze je to bez problemu 🙂

Evi, rohlicky 😀

No u nas jsou uz nemoci na ustupu, ja uz i trochu mluvim

😀 a Sam byl vcera bez teploty, tak asi ty zuby zase 😒 ale jinak mel teda nejakej spatnej den chudacek, vecer sebou doma dvakrat riznul na mistech, kde snad nikdy nespadl a ma na ksichtiku dva sramy, zvlast ten jedne je teda poradnej 😅

Pekne odpoledne

linn
4. pro 2008

Jsou tři blondýnky na ostrově a najednou na břeh skočí zmatená zlatá rybka.
A hned na blondýny:
"Kočky, když mě hodíte do vody, každé vám splním jedno přání."
Tak bloncky ji hodí do vody a ta jedna hned říká:
"Já bych chtěla matraci, abych se na ní dostala z ostrova." Stalo se.
Blondýna lehne na nafukovačku a plave z ostrova.
Vtom přijde první vlna,druhá vlna a ona se převrátí a utopí.
Druhá na to kouká a hned říká: "Já bych chtěla umět plavat."
A opět se stalo. Blondýna se vrhne do vody a plave.
Vtom přijde první vlna, druhá vlna a ona se utopí.
Ta třetí na to kouká a říká: "Já bych chtěla uvažovat jako chlap."
A opět se stalo.
Blondýna se zamyslí a vede monolog.
"Jsem na ostrově. Na jakým ostrově? Na Střeleckým.
Takže po schodech nahoru a dvadvacítkou domů."

😀 😀 😀

bazalka
4. pro 2008

Lindi 😀 😀 😀

linn
4. pro 2008

A jeste jeden mi dnes prisel, taky dobrej 😀

Večerní představení vrcholí, přichází jedinečné číslo drezúry s krokodýlem.
Krotitel rozepíná kalhoty a vkládá své mužství do otevřené tlamy krokodýla.
Krotitel začne mlátit krokodýla do hlavy a za obrovského jásotu diváků vytahuje své přirození z tlamy a skrývá ho do bezpečí kalhot.
Když se publikum částečně utiší, ptá se:
"Troufne si někdo z přítomných to také zkusit?"
Přihlásí se jedna postarší žena:
"Já, ale nesmíte mě tak mlátit do hlavy!

janica..
autor
4. pro 2008

Helou,

Zlatuš, tak Berče se zdálo o Damiánkovi a mě dnes o tobě 😀 😀, jako jsi se k nám stěhovala, no to bych přežila, ale ses stěhovala s hadem 😠 😠 😠 no tož pěkně hnusnej sen 😅 😀 😀 hady jako fakt nepřekousnu...

Evi super story s rohlíčkama 😀 😀 😀

Lindi vtípky super 😉

Ivi no aspoň tak co? hlavně že Martínek nezvrací 😉

prool
4. pro 2008

ahojky,
Lindi - dobry 😀 😀 😀
Dneska jsme byli v Brne u kozarky, tak jsem z toho cele chcipla...ale nejak bude. Jo taky bych chtela byt nekdy chlap a proste neresit 😀 😀
Jo slepicky se maj pipinky.
Jinak Maros dostal od moji mamky asi tak cca 2kg orechu a susenych plodu, tak mame asi uz tyden vanoce 😀 😀

cecil
4. pro 2008

Lindo, vtipy dobry 😀 😀 😀

entik
4. pro 2008

Tady je veselo 😀 😀 😀

diky za pochvaly na uces, tak snad nekecate 😅 reakce jsou zatim takove ruzne, ale nikdo se nehrozi, tak to asi ujde🙂 ja se citim dobre... vlasy jsem mela unavene, tak to chtelo ozivit.

Dnes jsem potkala Miladku, tak to bylo moc fajn. Zitra dopo jdu nejspise do mesta, tak nezajdem na ten punc?

Ivi, snad uz jste to blinkani zvladli!

konoupek
5. pro 2008

Ahoj holky,
Peti fakt ti to moc sluší ty si taky takovej typ,kterej může mít myslím všechno 😉 .
Ivi hl.že už je Matráskovi líp a přišli jste na to co mu dělá zle 😉
Lindi vtipy dobrý 😀 .
Evi a jakou barvičou jste si vymalovali,nebo klasika bílá??? 😕

entik
5. pro 2008

😵 😵

vzali vas certi?

konoupek
5. pro 2008

nevzali 😵 .Denuš když viděla čerta tak byla úplně v poho,horší to bylo s mikuášem to se rozbrečela 😀

janica..
autor
5. pro 2008

Ahojky,

nás taky neee 😀 😀 😀

Dnes jsem byla dopo na pohřbu a teda mazec největší 😔 ach jo tak mladej člověk 😔 no jsem si fest pobrečela ☹

janica..
autor
5. pro 2008

Jo a Zdeni, děti krásně rostou 😉 a jsi teda šikula, ale jako máš si koupit věnec a věnovat se nám 😀 😀 😀

prool
5. pro 2008

ahojky,
Jani 😔 me pred mesicem tragicky zemrel spoluzak 😔
Certi nas taky nevzali 😀 😀 Pekne jsme prokecali odpo u zname a deti si pekne pohrali.
papa

PS. jo na ten punc bych nekdy zasla 😀 velmi rada

prool
5. pro 2008

Jeste jsem se chtela zeptat jaky mate chuvicky??? Uz musime poridit, jen prosim napiste jaky mate zkusenosti - vyhody nevyhody atd.

dali
5. pro 2008

Ahoj

Jani,já ten věnec nedělala.....to ségra....na to bych si ani čas už nenašla......musela mi ho udělat,dělala jsme jí gelové nehty a trvalo to 4h hodiny,no ještě mi to nejde tak rychle 😒

Jinak nás čerti nevzaly,Filda v pohodě,Viki se bála minimálně,poslední dobou je hrozně drzá tak by potřebovala pořádně postrašit a nic no.....na náměstí bylo lidí hoooodně,ale mi nemohly ani jeden pít protože jsme byly každý svým vozem,Pavel jel rovnou z práce 😠 ....tak jsme to jen tak prošly,teta koupila dětem rohy,ti byly nadšení a no a stromeček krásnej,je super že tolik lidí ve stejnou minutu dokáže říct jééééééééé a tentokrát už i Filípek 🙂
Ohňostroj byl exkluzivní,ale Filda se trošku bál,jak to padalo na nás,ale dalo se to vydržet,chvílema plakal a chvílema tleskal 😀

Oli my máme tyhle chůvičky:http://www.chuvicky.cz/nips.cgi?action=SHOWSHOPDETAIL&...
máme je sice v šedé,ale máme je už 5let a pořád jsou ok a opravdu dostačující,nám funguje i přes jeden dům k sousedům na zahradu 🙂

dali
5. pro 2008

Zlatuš jste fakt šikulky....včera jsme poprvé otevřela kameru od té doby co jsme nám ji vrátily a zkoukla jsme záznam od vás z domu,já fakt musím dorazit.....vy to tam máte veliký a krásný 🙂

Peti vlasy ti moc sluší,včera jsme to zkoukla,ale pak mě odvolaly a nemohla jsme ti to napsat 😉

dali
5. pro 2008

Evčo....tak ty máš zlatýho manžela že ještě malujete 😀 😀 😀 ....Evka psala že na silvestra dorazíte ...už se těšíme 🙂

Ivuš,snad už jste to s tím mlíčkem vyřešily a Martínek už je ok,chuďátko maličký ☹

Lindi vtípky dost dobrý 😀 😀 😀 😀 ...ještě vám jdu probrat albíčka a pak asi spinkat,jsme unavená 😔

dali
5. pro 2008

Jo ještě Jani kon. jestli chceš změnu tak budeš muset taky nakrátko 😀 😀 😀

zlatka
6. pro 2008

teda zdeni, to sis teda odpracovala všechny áčka s takovým dlouhým příspěvkem do diskuze§!!! 😀 Až ty nehty budeš zvládat za hoďku, tak mi uděláš taky, jo? Na ty moje ohryzaný hrábě 😀 😀

Mikuláš super, berunka z toho má krásný zážitky, pořád o tom povídá, Mikuláš že měl velkou čepice, andílek šatičky a hvězdičku a čertika bojim, bojim, ona že je hodná a že mu řekla běž pyč! a že dostala dáeček🙂 To mu ale řekla, až byl od ní dvacet metrů, předtím se ho lekla a začala natahovat....Jani, tož ten náš M?ikuláš fakt vypadal děsivě s tou škraboškou bez očí, se denisce nedivím.

entik
6. pro 2008

ů yk,v matej

entik
6. pro 2008

AHOJKY, tak matula vam uz sem neco napsal, me to vsak nedovolil, a jeste mi to tady nejak pozvetsoval 😅

tak u nas se Matysek certa bal, chytl se me kolem krku a uz se nepustil. Byli u nas tri vedouci od nas z oddilu, a byli skveli, jen tem Matula se bal a basnicku teda neukazal ani za nic. Potom teda odesli (jen se prevlict) a on se hned pustil do balicku. Pak teda prisli uz prevleceni a v pohode, vital se s nima, nepoznal to, uff🙂 ukazoval jim co dostal, a tak. Takze jsme pak pili punc a byla to takova pohodka, pak k nam jeste prisli babicky a dedove. Jen kdyz se ted den vyslovilo slovo cert, tak uz se rozhlizel, kde je...

Vlasy mi dnes stoji na vsechny strany 😒

co Martinek, uz fakt dobry? s blinkanim?

peknou sobotu vsem!

entik
6. pro 2008

Mame tatu v praci, pres vik, tak kdyby se nekde neco delo, tak dejte vedet! 😵

konoupek
6. pro 2008

Ahoj holky,
tak já jsem nakonec marod,dnes jsem definitivně lehla,denuš se vrátila rýma,jen doufám,že zůstane jen u ní bo mě bolí v krku a tatin ten je nachlazenej už týden a pořád mu to nepolevilo.Mikuláše jsme si naštěstí užili a dnes to je už jen takový bonus ta nemoc ☹

bazalka
6. pro 2008

Ahoj holky'!!!

Tak u nas se vcera necertovalo, byli jsme na sedesatinach ... teda jen chvilku a pak honem domu ulozit Martaska. Zato dnes jsme si uzili ... jeli jsme Mikulaskoujizdu vlackem tazenym parni lokotkou ... byla to parada, Martas nadsen, certu se nebal a predvedli jsme basnicku, tak jsme si zaslouzili dobroty 🙂 ... jen vlak mel 30min zpozdeni, tak opruz cekat nez se rozjedem ☹. Vlak jel az do Mor. Berouna, ale my vystoupili uz v Hrube Vode, tam nas vyzvedl tatin

Jani, je smutny, kdyz nekdo umre, ale kdyz je to mladej clovek 😔

Olco, my mame tyhle a absolutni spokojenost ... i na dovce ve sklipku fungovaly 😉
http://www.chuvicky.cz/nips.cgi?action=SHOWSHOP...

Snad to mame vychytany a zvraceni je za nama ... jen usinani je horsi. Dnesni noc byla konecne pohodova ... ale Martas vcera spal jen 20min pres den, tak byl totalne vyrizenej. Jinak se v noci vzbudi, da mlicko a pri roznutem svetlu v kuchyni zase hned vytuhne.

Peti, kdybych vedela, ze jsi sama doba, vytahla bych te na namesti na punc ... tatin se odpo dival na MS ve florbale, tak jsme sli okuknout roznutej stromek na namesti ... dala jsem si medovinu, Martas se s ohromnym nadsenim svezl na kolotoci a sli jsme domu

Jani Kon, brzo se vsichni uzdravte!!! Ted radi nejaka mrcha, nasseho tatino to taky jeste poradne nepustilo 😠

prool
6. pro 2008

Diky, diky. Super stranka, tak my se tim probereme a neco vybereme.
Ivi a Peti skoda - my dneska taky byli skoro cely den sami doma 😔
Tak priste 🙂
Vasik je negativni na prujem, tak je to OK.
Jinak uz jsem ted porad v Olomouci, takze kdybyste neco podnikali, radi se pripojime.
papa
ahoj Zdeni 😀 😀

konoupek
7. pro 2008

Ahoj holky,
teda to je zase účast 😝 .
venku fujavice,ani mi nevadí že nemůžu ven.Opravujou nám barák,tak od rána pořád vrtají a mě z toho asi za chvilku praskne hlava 😝 je to nekonečný.
Jinak už jsme konečne sehnali i nějaký to duplo,pže to co jsem chtěla jsem na netu prostě nesehnala,všude vyprodáno,termín dodání neznámý 😠 .Ještě našim nějakou blbinku a máme to z krku to nakupování.
Oli my chůvičky nevedem,takže neporadím,ale Ivča dala dobrej odkaz 😉 .
Zdeni nakrátko jsem byla tak před deseti rokama a už bych si na to netroufla teda 😀 .Ta úprava mi zabrala daleko víc času než vlasy dlouhý 😝

bazalka
7. pro 2008

Ahoj holky!!!

Mame za sebou poho vikend 🙂, teda az na dnesni navstevu u nasich ... nevime proc, ale Martas tam neni uplne ve sve kuzi, porad mamaaaa, tataaa a spani je tam katastrofa. Nakonec s nim musel byt v pokojiku Vilas ... ale spolu chlapi usnuli 🙂. Jen ty komentare nasich 😖.

Zitra si jdem pro hotove kachle k te vytvarnici ... tak jsem zvedava, jak to dopadlo 😉

Jani Kon, je ti lip? No rachot v baraku ti spis jeste pritizil, co? ☹ ... no u nas taky stale nekdo vrta, busi a hlavne v dobe, kdyz na malos spat. Minulou nedeli nekdo vrtal od 12 do 14 ... to je fakt hnus neohleduplnej 😠

Olco, pokud budem vyrazet do mesta na puncik, pisnu 😉

prool
7. pro 2008

halo halo kdes te kdo 😀 😀
duplo jsem objednali pres internet, teda ale jak pises konoupku, tak to musime proverit 😕 je pravda, ze senam jeste neozvali. Objednavali jsme farmu a krabici kostek.
Tak jestli nam poradis, kde jste to sehnali budu rada. Zajistovaci adresa 😀
predem diky
ahojky

konoupek
7. pro 2008

Ivi no trošku líp mi je,ale nic moc 😖 .Jak to,že Matrásek u vašich není ve své kůži????Těm dětem se pořád něco mění kolikrát na tu samou věc,nebo situaci reagujou úpně jinak,než by si člověk myslel,nebo je zvyklej 😕 .
Oli tak farmu myslím zrovna na netu mají "ještě 🙂 ".Já chtěla přátelskou zoo a prostě mám smůlu.nakonec jsme taky koupili farmu tu menší teda a krabici kostek v olomouci naproti prioru v tom podloubí,jak tam ta paní prodává dětský botičky,tak vzadu jsou i hračky.Já právě sháněla,velkou podložku na stavění,tu zoo,box s kostkama a na tenu jsem nebyla schopna to sehnat dohromady.Tak jsem v mořilega objednala tu podložku ,pže tam byla nejlevnější a zbytek v tom městě no. 😉