Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
7. led 2009

no piš aj bez hlavy a paty, ty máš svůj styl humoru a mnohdy se nachlámu jak blázen, bo si tě u toho představím-ten tvůj tón hlasu......to tvoje "jako mladej..."

Peti, to jsem ráda, že se vám s padákem dařilo, kdybys zase ty přišla na nějakou vychytávku, tak dej vědět. Regiony asinestihnu, ale to se dá zkouknout i na netu, ne? peti s nekojením v noci vydrž, bude potom jednodušší odstavení, je to záhul hlavně pro maminu.Já to znám.

Beruš ráda chodí ven, jen mě štve to oblíkání, to mě fakt nebaví.

No a nápad to nebyl můj, našla jsem ho náhodou na netu,jen jsem ho zrealizovala.
Tak pa, odpo jdeme saňovat, taks e těším.

konoupek
7. led 2009

Jani karchla stojí za prd 😝 ,není tam skoro nic vidět krom tatinové ruky a tak jsme jí hodili do auta a vozíme jí v kufru 😀 .Jo Zlatu a jak jsou na tom ty naše výtvory co jsme dělaly u vás?

konoupek
7. led 2009

No já jdu zachili pro denuš k babi.Přes svátky tady nemakali,tak jsem byla ráda,že spí s náma doma odpo,bylo to super,každý den jsem si zchrupla s ní,ale samotnou mě to nebaví.Dnes měli bourat dveře,tak jsem jí dala babi,pže to by byl rambajz a oni nic 😠 .

janica..
autor
7. led 2009

Jj Jani taky jak nemám mladýho doma tak nespím, jako fakt nezaberu, ale s ním spím i 3 hodiny odpo 😅

entik
7. led 2009

Jani, kojim dvakrat denne, po o a vecer pred spanim. Zlatu, jak pises, je to zahul hlavne pro mamu. Dnes je matula urputny i pres den, porad za mnou chodi a znakuje mlicko, mlicko... ach jo. Nahmatla jsem mu dnes zoubky, nahore i dole, tak mozna i kvuli tomu to spatne spani, no zvladneme to oba dva, jednou si zvyknout musi.

slovni perlicky piste, sem i do zapisnicku, na ty se pak nejlip vzpomina🙂

fajn
7. led 2009

ahojte.
Zlatuš tak nasmát se někdy fakt nasmějem, ale Didka je spíš takovej malej tyran. Ji se všechno dovolovalo když byla úplně malinká ,protože když brečela dlouho tak se poblila a ona to s tím jídlem nebylo to pravé ořechové a není dodnes. Krmím ju u televize nebo u knížek a ona nevnímá že jí. Nevím jak to budou dělat ve školce. Asi jim tam pokazí morálku.

Jinak holky se někdy snesou a někdy ne ☹ . Andrea si něco vytáhne a Didka to chce taky ,ale ona tak všechno zničit a roztrhat a Andrea taková není. Onehdy si spolu vařili a Andrea ji něco nedovolila a Didka ji říká ,,a nech toho nebo ti jednu fláknu" Tak jsem ji říkala že to má od ní že to sama říká. Ale ono je to asi všude . Já si pamatuju nás mám ještě dvě ségry a to byl taky mazec . Někdy nás mamča musela usměrnit i ručně.
Na toho našeho tyrana platí když vytáhnem batoh nebo Andrea tašku do školy to se pak klidí a je chvilku hodná. 😀 😝 . Nevím proč se bojí zrovna toho ,prostě vařečka nic to si někdy řekla že chce ještě na zadek.

Janica (promiň ale nevím opravdové jméno) viděla jsem že jsi gondolovala Aninam k úmrtí Honzíčka. Je mi ho moooooc líto. Ale chtěla jsem se tě zeptat co si myslíš o ní? Přišla mi nějaká divná podle toho co psala. Já když byla Didka 4 měsíce v nemocnici v inkubátoru tak jsem za ní jezdila každej den,někdy to třeba nešlo kvůli Andree tak jsem tam volala ,ale ona mi přišla ujetá jenom se starala o to jak bude vypadat. Vím že to nemělo jinej konec než smrt ,ale asi bych tam byla sním jak jen by to bylo možné.
Jednou jsem za Didkou jela odpoledne a sestra si udělala tečku v papírech že jsem přijela tak jsem se divila a ona že to musí aby věděli jestli je o ni zájem no to jsem byla v šoku. 😲

No tak teď jsem se rozepsala jak Cecilovic 🙂

entik
7. led 2009

tak holky, prdlajs medialni hvezda, spis medialni trapas 😀 😀

janica..
autor
7. led 2009

Marci, no taky bych se chovala jinak, ale nemůžu soudit, protože jsem to nazažila, no holčina se poprala s tímto takhle, no ale myslím, že bych tam taky seděla den a noc, no ale je to šílený. Je to stejně hrozný čekat až ti mimčo umře, když víš že se to nezmění a nepomůže prostě NIC. No je fakt, že to podávala někdy dost krutě, kazdej jsme jinej, to co pise, stejne nemusi byt pravda, urcite ji to trapi a boli.

No Marci, taky sis určitě užila, ale je fajn, že se z toho Dianka dostala a je tak šikovná a kdy vůbec půjde do školky?

Jinak se jmenuju Janinka 😅 😀

fajn
7. led 2009

Janinko ,Dianka sem tam do školky jde máme ale spíš jako MC když chcem tak jdem ,ale vždycky odpoledne až tam není moc dětí. A teď přes zimu asi nebudem chodit protože ona je pak hodně nemocná. Naposled jsme byly před svátkama a byl tam Honzík a ten měl rýmu že ani mluvit nemohl a za dva dny ju dostala Didka. Přitom jeho mamka je doma na mateřské 😖

Jinak mi taky někdy přišlo že to co píše není pravda. Někdy si myslím jako kdyby si to vymyslela 😨 😨 . Ale i tak je to kruté. Když jsem viděla kolikrát ty děti na JIRPU a byly starší než Dianka myslím gestačně ,jak na tom byly 😢 . A i když jezdíme cvičit tak to někdy není moc hezkej pohled. ☹

zlatka
7. led 2009

Marci, ty jsi špión jako janica, nic ti neuteče. A o čem je řeč? Jsem nezaregistrovala. JInak Dianka má správnej respekt a strach ze školy- viz. hrůza z tašky, to jsem ještě neslyšela🙂, no, je to lepší než vařečka.

Tak naše výtvory už jsou vypálený, já ještě musím příští týden naběhnout a potřít to burelem a pak se to bude vypalovat znovu, tak jsem zvědavá.Tento týden toho mám moc, tak nemůžu. 😀 Pak se ozvu.

Jsme byli jako bobovat a teda nevím, kam jsem se to přistěhovala, jedinej schopnej kopeček u nádraží, má asi dva metry..... Asi budeme jezdit k nám do Čechovic, to je aspoň správná pahorkatina.O víkendu máme slíbený od taťky, že mi tu ukáže pořádnej sešup, tak jsem zvědavá.

fajn
7. led 2009

Zlatuš na kojencích je téma Požkození mozku nedostatkem kyslíku . Když jsem to četla tak mě toho chlapečka bylo líto a řvala jsem jak osel .On včera zemřel ,ale ta jeho matka je nějaká divná aspoň mě se to tak jeví. Ale to bys to musela číst od začátku. Já jsem ju četla hned když tam začala přispívat

bazalka
7. led 2009

Holky, o kom se to bavite??? Hodite odkaz?

Peto, mrknu na tebe, medialni hvezdo, na netu 😉

fajn
7. led 2009

když já nevím jak to mám udělat. Jestli to vypisujete nebo se to dá vložit?

prool
7. led 2009

baby a zitra mam dorazit ke skole, ze? Nebo ke Zlatce - o trosku driv. No snad to nejak najdu nebo hodte napovedu na konika 😀
Varim jak das, abychom zitra mohli, jen doufam, ze vstaneme - Vasa nejak ted vstava az pred osmou.
No uvidime.
Peti vydrz s nekojenim v noci.
Jdu vse pripravit na zitra 😀

bazalka
7. led 2009

Marci, jen pisni, kde to mam hledat

fajn
7. led 2009

je to na koníkovi v kojencích-- požkození mozečku nedostatkem kyslíku a dnes si založila nové téma začíná to na H3 stupně

fajn
7. led 2009

má to být HIE 3 stupně

bazalka
7. led 2009

Marci, diky ... mam to

entik
8. led 2009

dobre rano, dnes budicek pred sestou, ale v noci nic 😵 tak supr.

ohledne tv, delali se mnou 5minutovy rozhovor a dali tam uplne nic nerikajici kraticky kousek vety, kde navic koktam, no co, ale jinak ta reportaz je pekna... a navic jsem ani netusila, ze prijdou 😖

tu diskuzi, o ktere mluvite, ani nemam chut cist.

u nas ted vede tunel, porad prolizame, hihi.
dnes dopo jdu do mesta, tak se mejte!

Evi, pis dlouze a hlavne se stav pro plinku, nebo vysli Petu.

cecil
8. led 2009

Holky, toš já si tady jdu spravit náladu a vy tak na mě smutěna vážně 😨 😔

Fajn, ona vypadá že je fakt tvrďák...prostě to hodí za sebe a jde dál.....možná v mnoha ohledech "šťastná to povaha". Taky je to matematik a logik, jak píše....rovnice...děckovi nefunguje mozek= nevnímá mě= na nic mu tam nejsem. Nepřipouští si jiný svět než ten chápaný svým mozkem. Ale já třeba koula na dokument Venduly Svobodové a ta říkala, že šli s Karelm Svobodou po Praze a najdenou že cítila, že musí jet za Klárkou do nemocnice a přijeli tam, seděli u ní a drželi ji za ruce a ona v tu chvíli zemřela. Já prostě na tyhle věci věřím. Mně když umřela maminka, tak jsem pak spala a probudilo mě pohlazení po tváři....ale nikde nikdo....Petr měl zrovna tu noc noční....přišla se rozloučit. Ať chceme nebo nechceme, existuje i něco jiného, než svět chápaný naším mozkem.

Já jsem se setkala s takovým trochu sobcem...holce se narodil chlapeček s vrozenou srdeční vadou, musel podstupovat operace, byl v nemocnici, ale šance měl. A jeho matka jen chodila a říkala, že ho tam nemůže chovat když pláče, co kdyby umřel, aby jí nepřirostl k srdci. Aby ONA pak moc netruchlila 😕 ☹ 😠 . No comment.

Ale ano, je to zázrak, mít zdravé děti.

Tak holky, šup do reality, dnes máme nákupy ve městě, v lednici už není ani to máslo...na chleba už akorát med a marmeláda 😅 . Se mi ale vůůůůůůůůůůůbec nechce...ještě do toho mrazu 😝 .

cecil
8. led 2009

peti taky mě plínka napadla, ale ty jdi dopo pryč a já nevím jestl se do odpoledne ve městě zdržíme.....já ti kdyžtak zavolám na mobil.

A s tím nekojením seš dobrá....já se už teď bojim co bude na jaře....ale na to člověk musí mít odhodlání a nebo být pořádně na děcko nasranej 😀 ...tak to bylo u Štěpuly 😅 .

JO, ještě jsem vám chtěla npsat, jakýho mám doma pomocníčka....Emilka si tak pěkně hrála, já honem dovařovala oběd a najdu jí jak krmí psa ve dveřích do sklepa, našla posledních asi 8 vitamínových tyčínek a všechny po jedné Julince dala 😀 , Julča si asi žduchla do dveří....jinak Emča ještě nedostane. No ale nakonec jsem byla já spokojená, Emilka spokojená a nejvíc Julinka 😀 😀 😀 😀 😵 .

pááááček

dali
8. led 2009

Zdarec...nestíhám vás dočíst jste moc ukecaný 😀

Peti viděly jsme tě v telce 😉 jsi hvězda 😉

Včera se mi stalo poprvé že Filda nechtěl jít spát a nechtěl se mě pustit...........závislák jeden....ještě teď jsem na něj naštvaná 😀 😀 měly jsme jet do makra a já byla nachystaná,jen ho dát spinkat a on že ne a ječel od 19,45-20,45 a ne že v postýlce u mě v náručí pevně mě držel a nechtěl pustit( jen doufám že mě už dnes pustí do školy,pořád si mě hlídá 😀 )........no a nakonec jsem se šla osprchovat a musela si ho vzít do postele 😠 a dnes jsem polámaná no hrůza,hlava mě bolí.....a mám blbou náladu....čekají mě 4 písemky 😝

janica..
autor
8. led 2009

Tož holky dnes se jdu "chlubit" já 😅 😀 😀

náš mladej včera neudělal ani jednu loužičku a čůral jen a jen do nočníku a dnes v tom pokračujem, no super, jen teda to kadění, ještě nějak pošéfovat 😎

Zdeni to já znám, ale to přejde, toto období měl maloch nedávno 😅

Jé Peti já to zazdila, jsem tě neviděla 🙄

jakoubka
8. led 2009

No Jani,vidíš ,Damánek je šikulinka 🙂 super 😉

janica..
autor
8. led 2009

Tý jo jako já se picnu, tož teď jak jsem vám to tu psala, tak mladej hodil i koko do nočníka, tý jo já se snad dnes půjdu vožrat, či co 😀 😀 😀

janica..
autor
8. led 2009

Marti a to jsi tu byla v pondělí a ještě čůral na zem co 😀 😝

jakoubka
8. led 2009

Tak,tak.Já zaČNU,TAK V KVĚTNU 😲

janica..
autor
8. led 2009

Jj Kubalajs má ještě čásek 😎

konoupek
8. led 2009

Ahoj holky,
Jani ,Damouš je borec,že to tak zvládá 😉 .
My dnes byly cvičit s tetou Zlatušákem a přijela i Olča s Vašíkem 😵 .Moc se nám to líbilo 😉 .Musíte jezdit Oli častěji Hned ,jak bude trochu líp a bude se dát normálně po silnicích ,tak razíme do MC.Jen doufám,že tam nenarazíme na nějaký usoplence 😒 .

linn
8. led 2009

Ahojky,
No Jani, Damous je borec, prosim te, jak jste to provadeli, presny popis, diiiik 😵

Zlatus, dort je super, no jako vsechny tvoje vytvory 😵

K mluveni - no u nas teda zadnej zazrak, ale vcera byl Samik chvili beze me v lekarne jen s dedou a vsem tam poreferoval, ze jsem udelala bác a bylo to auu, no pak jsem musela objasnovat, ze jsem teda fakt nikde nespadla, u Samika momentalne padaji vsichni a pak maji au 😀 😀 😀

A Sebik se vcera otocil sam na brisko 😵

No a od Vanoc jsem nejela svym autem a vcera jsem nenastartovala, snad je to baterka (Peti, stejne bych teda nedojela
😅 ), na tu reportaz musim mrknout na netu, jestli ji teda najdu.

A k te aninam - taky jsem to trochu sledovala, je pravda, ze jeji chovani fakt zavanelo sobectvim, ale fakt tezko soudit, musi to byt proste strasny, diky Bohu za zdrave deti a dobry porody. 😔