Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
9. led 2009

Peti, no jedna veta, ale i tak 😉

entik
9. led 2009

kdyby jedna veta. Ustrihla veta 😀 😀 a pekne blba. Z 5 minutoveho rozhovoru,hihi. Ale co uz.

zlatka
9. led 2009

Peti, tak je to vždycky, ale mně to nejde spustit, kruci. Tak to dělají i s politikama a všema🙂

Lindi, zrovna jsem na Tebe myslela, že Tě obdivuju, jak to se dvěma zvládáš, to oblíkání a všechno, vypravit se někam a odjet, protože já mám s jedním fakt probléma jsem z toho momentálně totálně vyflustlá. 😝

Damoušek je machřík, beruš dnes opět pokaděná, ale na záchod čůrala, ale stále si neřekne. Když neposadím, durch.To bude jak s bráchou, ten prý ve dvou letech kecal ve větách a úplně všechno, ale s kaděním a čůráním problém.Nechápu, dkyž tak pěkně mluví, že mi to zkrátka neřekne KDE JE JAKO PROBLÉM 🙄 🙂

konoupek
9. led 2009

Zlatu ,problém je asi v tom,že to považuje za ztrátu času,tož to rači neříká.Do plíny je to pohodlnější 😅 😉

jakoubka
9. led 2009

Ahojte

http://hranicky.denik.cz/zpravy_region/souboj-t....

Holky,můžu Vás poprosit o hlas pro dívku č.3 😉 Znáte ji z MK 🙂 Děkuji 🙂

Ad nočník-bojím.bojím,že v plínách budeme až do školky 😠

Z Kubíka bude pěkný gigolo,vyplazoval jazyčisko na dívku Blesku 😀

konoupek
9. led 2009

jakoubko mě to háže ,že požadovaná stránka neexsistuje

jakoubka
9. led 2009

Konoupku-takto nevím ,mě to jde 😲

jakoubka
9. led 2009

A teď? 😲

konoupek
9. led 2009

už jo i hlas tam je 😉

bazalka
9. led 2009

Zdra holky!!!

Tak hlasim stav dne ... jeden zdareny pokus pres obleceni a dale patery prohrcene slipiky a patery teplaky 😖 😅. No, ale byl to prvni den ... tak snad bude casem lip 🙂

Marti, hlas poslan.

Zlatus, jak pise Konoupek, asi to bere Beru jako zbytecny zdrzovani ... vsak ono to prijde jednou u vsech 😉

janica..
autor
9. led 2009

Tož taky mám odhlasováno 😉

Zlatuš dnes se taky v zápalu hry počůral, ale pak zase pěkně chodil, takže dobrý 😎 Zlatuš, ale Berča je mladší 😉

bazalka
9. led 2009

Jani, Damca si rekne nebo ho posadis? Martas vetsinou rekne az po ☹. Ale uz vi, ze to je spatne ... tvari se provinile a natahuje. Ale za 20 vterin o nicem nevi a zase sranda.

janica..
autor
9. led 2009

Ivi jak kdy, někdy řekne aa a někdy vidím, že je soustředěnej, tak ho posadím, řeknu ať čůrá a čurá😀

bazalka
9. led 2009

No, tak kdyz je Martas soustredenej, tak je uz pozde ☹. Damous je fakt dobrej ... za tyden bez plinek. Ale opet se potvrdilo to, co rika spousta mamin, ze je to pak rychly.

janica..
autor
9. led 2009

http://www.hrackylumpik.cz/detail.php?zbozi=644391 jsem dnes koupili prckovi na narozky za 600,. v tescu

no jo, ale mám strach aby se to nedoprčilo, skrz tu zimu, pač ho prčím tím, že mu ven dávám 😒

bazalka
9. led 2009

Tyjooo, to je super!!!

No, ted v zime je to fakt na prd ☹

janica..
autor
9. led 2009

Jo to jo, jako za 1200,-bych to nekoupila......

janica..
autor
9. led 2009

On je totiž z thomase úplně vyřízenej, furt ho chce poštět 😎

dali
9. led 2009

Ahojky

moc vás zdravím,tak letmo jsem vás odpoledne začala číst a pozastavila se na tom příběhu té maminy co jí zemřel chlapeček............no chápu jí v tom že nemá ještě děti a nemůže znát ten pocit někoho tak hrozně milovat jako své dítě,ale na druhou stranu nechápu že v den smrti vlastního dítěte jde cvičit 😖 holt každej jsme jinej,toho drobečka je mi moc líto,byl krásnej 😢

Jinak Jani Damča je šikulka.............já slíbit Fildovi koko tak to stejně nepomůže,protože se začne stekat že ho chce hned 😠 ....no nevím u nás nezabírá nic ani že tam čůrá Viki 😒

A mašinka je skvělá 🙂

bazalka
9. led 2009

Tak to nas zatim nebere ... obecne nas pohadky moc neberou. spis reklamy a zmelky 😝

bazalka
9. led 2009

U nas taky koko nezabralo, chtel ho hned jak Fifa. Ale pokud se zitra vycura, nebudu slibovat nic predem, obmena bude az po zasluze 🙂

linn
9. led 2009

Zlatus, no nekdy je to fakt o nervy, dnes jsem si zrovna vsimla, ze nam vypraveni se ven trvalo pul hodiny 😒 vetsinou se totiz zaroven aspon jeden po...., asi abych se nenudila, aspon jeden zacne rvat, no obcas me napadne, jestli mi nebude lip, kdyz s nima budu radeji zalezla doma 😀 😀 😀
no dnes vecer klidek pohodicky, Samousek je u babicky a Sebik usnul o pul devate a absolutne bez revu a bez skakani na balone (teda priznavam, ze koza pomohla 😅 ), coz je u neho teda super vykon 😀

jani, super, Samous zas dostal Lego s nejakou tou masinkou, taky se mu to moc libi, ale videl teda jen to, co je na youtube.
😉 No a jinak ho teda bere cim dal vic pohadek, porad vede krtek, ale ted dostal na vanoce Maugliho a taky oblibenej, no kdyby bylo na Samousovi, tak sedi pul dne u TV 🙂

Zdeni, no presne tohle me taky zarazilo, ale myslim, ze mas pravdu, ze se u ni ta laska k diteti asi nemela sanci vytvorit 😢

janica..
autor
9. led 2009

JInak koko je jako odměna, ale někdy si sedne na nočník a řekne si o koko, tak mu ho dám a on se jako fakt vyčůrá 😅 😵

zlatka
10. led 2009

Hezkou sobotu, my jdeme dneska plesat, tak si zkouším šaty a nevím, v kterých vylízt, snad to tam bude dobrý.Zítra napíšu, jka jsme se měli.

jakoubka
10. led 2009

Dobré ránko.

Zlatuš-kukala jsem na olomoucký deník a neteřinka je krásná i švagrová 😉

Na plese je vždy fajn.Jo a vem si ty černý z odhalenými zády 😀

A hlasovat se může každou hodinku 😉

konoupek
10. led 2009

Zlatu a kam jdete plesat?Bych šla taky,ani ne tak trsat ,jak by mi stačilo být mezi lidma,ale Tom nemá co na sebe 😖

zlatka
10. led 2009

my jdeme na školní do Týnce, tak dojděte, košile a nějaký slušný kalhoty stačí a to má, ne?🙂

Marti, tak z takovejch modelů jsem už odrostla... No, já to v deníku ještě neviděla, ale naše babi s tím prej lítala po dědině 😀 😀 , no, jsou to holky krásný obě, to máš pravdu.

janica..
autor
10. led 2009

Zlatuš tak mrkni na net, počkej ti hodím odkaz, já už na ně koukala

janica..
autor
10. led 2009

http://olomoucky.denik.cz/miminka/babyboom-mimi... popojeď si dolů 😉

Tý jo tak vy jdete dnes pařit jo? no my máme dnes taky volňáska za chvilku si dojedou pro malýho, no ale asik budem doma, chtěli jsme jít do kina, ale nic moc výběr