Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

konoupek
10. led 2009

No Zlatu právě,že nemá 😅 .Od té doby co jsme spolu,trošku přibral a do toho co má se nevejde 😅 😕 😀

cecil
10. led 2009

Zdar ženský...
představte si....včera mě dítě usnulo v osum, protože odpoledne nespalo, já si tu na obýváku sama rozdělala pivo(tata měl do osmi, ale volal, že se zdrží v práci), takovej klid tu byl! a on je v práci! a já čučela na telku a nechtělo se mi nic, ani zapínat koňa! to je co říct, že??? 😀

Oli, mě by ani nevadilo, že Em nejí mléčný, ale kdyby jako jedla aspoň něco jinýho! 😕 tak jsem to myslela. Nežrava jedna .

Včera jsme se byli podívat na miminko...má pět neděl, Emilka byla unešená, chtěla ho chovat, hladit 😵 a Štěpánka taky 🙂 .

JO a ženský, já bych se teda asi vyfotit do novin nenechala 😅 , já nevim,, mi to přijde takový divný. Ještě je člověk takovej "krásnej", uhrovatej, oteklej...teda aspoň já jsem byla, někdy to zaberou tak zblízka....navíc mi to připadne ještě k tomu napsat rodný číslo mimina a už je tam všechno.... 😅

cecil
10. led 2009

Konoupku, to je teda blbý...u nás tento problém nemívá Petr ale já 😅

cecil
10. led 2009

Jo a dnes hlásím po dlouhé době hovno do nočníka a hlásila sama!!! I si sama řekla dvakrát na čůrat...neříká teda a, a... ale au, au 😀. Mohli jsme v tom zdárně pokračovat, kdyby nepřijela návštěva, jsem na ni neměla čas, tak jsem jí dala plínu a taky jsme šli ven na led.

Peti, video jsem neviděla, Petr dnes předělával celý počítač a chce to po mě instalaci media player, nebo co, tak musím počkat až to nainstaluje....

cecil
10. led 2009

Joooo a s tou návštěvou se polepšíme, dkyž už jsme dojeli i ke Zlatce, tak to snad zvládnem i k vám 😅

páček

entik
10. led 2009

hojte🙂
jsem dnes byla na bezkach, tak jsem cela zmozena, ale bylo to fajn, z Domasova na Kopecek. Odpo pak oslava segrinych narozek..

Zlatu, uzijte si plesik🙂
I ostatnim pekny vecer.

konoupek
10. led 2009

Ahoj holkyy,
tak náš tatin byl včera kalit a ani já,ani Denuš jsme ho za celý den neviděly 😒 .Ráno šel do práce,když přišel,my nebyly doma a od pěti měl chlastačku až do tří do rána.Dnes je samo nemohoucí i když nepil,hrál prý bowling a bolí ho noha.Tak tu pořád skuhrá,ještě chtěl,abych za něj šla uspat Denuš,což se mi nechtělo,pže on si někde juchá a já ho mám druhej den litovat jo....tůůůdle 😀 .Nikdo ho do ničeho nenutil,klidně mohl jít domů dřív,že jo 😝 .
A taky Denuš je z něj uprděná,tak at si ho užije.
Dnes bych se chtěla dívat na Kladivo na čarodějnice,tak uvidím jestli to klapne bo je namě tatin za to naštvanej a možná si vyslechnu přednášku ve smyslu....počkej,až ty budeš chtít někam jít.jenže já chodím zásadně tak ,abych byla do jedenácti doma a v klídku se do rána vyspala 😉 .
Evi to jsi teda měla krásnou pohodu,skoro ,jako já 🙂 .Mě k tomu ,ale bohužel chybělo to pivko a nějaký chipsy ☹

cecil
11. led 2009

Jo, KOnoupku, já měla chipsy včera.... ☹ ...a v noci mi bylo bblběééééé...ajko vím to o sobě, že to nemůžu, ale když návštěva je donesla a já neudržela 😠 . Příště na to prdim!

Jako holky u nás to došlo už tak daleko, že jsem dnes vyhlásila, že chci dvakrát týdně hodinu a půl jen pro sebe!!!!!!!
😠 nejvyšší čas taky začít být trochu sobec. I kdybych měla vzít psa a jít se jen projít, i za tu cenu! Už mě to fakt neba, dnes jsme se zase dohadovali s otcem, že přestěhuje včely ze zahrady, jenže je přestěhoval jen o kousek dál, navíc mám obavy, aby se to líbilo sousedům....a to jsme s jeho přítelkyní už dvě alergičky v domě!!! 😠 Navíc P. si vyjel ráno o půl desáté na fotbal a přijel o půl druhé....to má fotbálek dvakrát týdně+ teď ještě k tomu hokej skoro každý den na rybníku s chlapama...už mě to fakt začíná štvát 😠 😠 😠 .
A tak jsem si říkala, že já furt někomu dělám ústupky, kompromisy....a kdo udělá co pro mě???...a byla to holky smutná bilance :(((.

Tak jsem je teď vyhodila P. s holkama na led, jsou poprve dětičky jen s tatínkem...jako stejně tu hodinu nebudu mít jen pro sebe....doprala mi pračka, za chvíli dopere druhá a umývám nádobí....ale i tak, konečně tu je vchvilku klid. 😝

cecil
11. led 2009

Tak se omlouvám hoky, že pokračuju v tom brblacím KOnoupkově tónu 😅 , ale dnes fakt pohár přetekl.

Ahoj a pěknou neděli

fajn
11. led 2009

Cecil nic so z toho nedělej . To já jsem ve čtvrtek vytekla úplně. Dianka celej den byla vzhůru a to bylo milion otázek a pořád mamo dívej a do toho Andrea která se učila převody jednotek a pořád nevíš kolik to je a mám to dobře. No a večer přišel manžel a zeptal se kde máme chleba. Tak jsem zařvala že v pr... a ať mě nesere že už tady bydlíme 18 let takže by to mohl vědět. Sebrala jsem se a šla k sousedce na Bechera a dvě magnézka. 😅

prool
11. led 2009

ahoj Marci, tak to je přesný, otázky typu kde co je....jsou fakt u mě taky startovací a hlavně, když to má před nosem 😖

Lindi díky Marťovi, za ten popis - bylo to úplně v poho. Jen Vašík cestou do Hluboček vytuhl, takže jsme ho nechali ještě půl hoďky prospat a my zmrzali venku. Když se probral, tak vůbec nechápal co se děje a docela přituhovalo, takže jsme se párkrát svezli na bobech a jeli domu - Vašík pak měl úplně zmrzlý nohy, já teda taky.

fajn
11. led 2009

dnes manžel přidělával šuplík a díval se jak mu to pasuje a Didka mu říká,, čumíš do toho tak já budu čumět stebou" a pak hned na to ,, Jaro seš velkej tak ti musím pomoct" 😀 😀 😀

zlatka
11. led 2009

Marci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Prej čumíš do toho, tak já budu čumět s tebou.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tohle:"Tak jsem zařvala že v pr... a ať mě nesere že už tady bydlíme 18 let takže by to mohl vědět taky" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
11. led 2009

Čauky,

Zlatuš co jak bylo na plese?

Marci 😀 😀 😀

Evi děláš dobře,člověk potřebuje oraz..

Jo Jani ať si zajde na pívko, ale taky nesnáším, když další den proleží a je hotovsoň a ještě ho musím opečovávat 😠 😠 😠

fajn
11. led 2009

jo holky já vás chcu vidět po 18 -ti letech manželství. 😨 🙄 😠 ☹ 😉 No už už jsme zase v líbánkách jak říká švagr 😀 😀 😀

fajn
11. led 2009

ale pořád ho milujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😅

fajn
11. led 2009

Jo Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

zlatka
11. led 2009

No, to je krásný,marci. No, my sice jsme vzatí jen pět let, ale jsme už spolu taky 14 let, takže asi tak.
JInak sjme plesali do půl třetí, pěknej program tam byl:tančení profíků,deváťáci měli polonézu, barmanská show, pak jakási borka hrála na elektrický housle, i dobrá hudba, že jsme si aj trsli, dali si tam vrčrři, bylo to fajn. No a dnes jsem tu měla Přemovu část na oslavu a příští týden slavíme s "pautou", tak to vypadá zase na nějakou akci a odloženou Beruš u babi. Já mám plesy docela ráda,ale nemám ráda to chystání se na ně:malování, oblíkání, česání-to jako nemusím. Jdu chrupkat, dobrou s kobrou.

zlatka
11. led 2009

to vrčrři je večeři

cecil
12. led 2009

Marci....😀 😀 😀 😀 😀...no ta tvá Didka je fakt éro! Prej "čumíš" a "Jaro, seš velkej" 😀.
Ale víš právě jakej je tu klid když Štěpule furt nemele pusou....ale kdyby si mlela, ona chce jak říkáš furt....dívej, tak se podívej, a ukaž, a chce odpovědi....holky ani nevíte jak já si to tu včera sama užila! To ticho! To blahoooooo! 😀

Zlatuš 😀 ....já tu vrčrři napřed detekovala jako nějaký exotický jídlo, jsemm si říkala jak jsem zaostalá, že to zase neznám 😀 a pak mi to došlo.
Tak program jste tam měli pěkný...to já na plesy nerada, protože nemáme partu ☹ a sedět tam a zatancovat si deset kousků....a co potom, že??? Kdyby byla partia, aspoň tři manželské páry, tak to je hned jiný kafe 🙂 . Teď když nad tím přemýšlím, tak jsme chodila na plesy akorát za svobodna, s ženskýma a pak asi jen dvakrát s Petrem...a zavrhli jsme to, škoda.

Hele Marci a ten Becher, to jako znám ale to magnézko je jako magnézko, nebo nějaký krycí název pro chlast??? 😀

Ahojky

fajn
12. led 2009

magnézko jako magnézko 😀 😅

entik
12. led 2009

dobre rano, ti chlapi zlobi, ze 😉 ono je to i tou zimou, vsichni jsme zalezli a podrazdeni a unaveni. Vetu "kde je...?" znam moc dobre 😒 😠

cecil
12. led 2009

Samoodpočet elektřiny - důležité!!!!!!!!!!!!!

Vážení, všechny Vás zdravím a předávám důležitou informaci.
Prosím předejte dále svým známým.
Dnes jsem se dočetl v novinách (Právo - sobota 27.12.), že Eon není povinen dělat odpočty elektroměrů s ohledem na zdražení od 1.1.2009.

Každý odběratel by měl sám zaslat tzv. "Samoodečet elektroměru"

V praxi to znamená, že v opačném případě si Eon zdraží vše od
posledního svého odečtu, který byl v průběhu roku.

Zjistil jsem u sebe, že to bylo v květnu. Je to pěkná šupárna od nich.

Znamená to, že by si zdražili i elektřinu za převážnou část roku 2008.
Objevil jsem nejrychlejší způsob, jak jim odečet zaslat.

1/ připojte se na www.eon.cz
2/ ťukněte si na úvodní stranu
3/vpravo se Vám ukáže elektroměr a pod ním si ťukněte na "elektrika"
4/ najděte si formulář - samoodečet elektroměru
5/ po vyplnění odešlete.

Máte na to čas do 15.1.2009!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doufám, že alespoň některým z Vás to ušetří
peníze, které chce z Vás Eon vytahat, aby měl generální ředitel a další ještě
větší odměny (asi mu těch 660 milionů ročně nestačí.)
Přeji hezký den a zbytek svátků
František Bízek

Roman Benecký
romanbenecky@email.cz

cecil
12. led 2009

Holky,přišlo mi tohle mailem....to je ale sprosťárna!

konoupek
12. led 2009

Ahoj holky,
Marci no parádně jsem se nasmála.Malá je teda éro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Evi a je třeba si udělat čas jen pro sebe,takže P.pěkně zapřáhni,at si to taky pořádně užije 😉 .
Možná půjdem tento týden taky na ples.Já nějak netancuju,ale ráda se pobavím a pokecám,vždycky se tam někdo známý najde 😉 .To by ale znamenalo,že by Denuška spala poprvé v noci u našich a to nevím,jestli to dám ☹ .Přes den je tam zvyklá spát,ale přes noc je to fakt dlouho.

zlatka
12. led 2009

Jani, plně tvé obavy chápu, taky jsem to "poprvé"prožívala, však víte. Ale oni to ti prcci nesou líp jak my maminy. Beruš se k babi těší, když jsme tam, tak nám už říká: Běž pyč", ale v noci s eprý procitne a chce za maminkou, ale nechá si vysvětlit, že až se vyspinká,tak se za ní půjde. Neboj, to deniska zvládne, při nejhorším budou hůř vyspaný a navíc to máš hnedka vedle společňáku, tak co,jestli jdete do Grygova.

zlatka
12. led 2009

Věta: "čumíš do toho, tak já budu taky!" mi zní stále v uších a musím se nad ní pořád pousmívat. marci, to zapisuj! 😀

zlatka
12. led 2009

Jdu dneska zase cvičit, tak se těším jak malej Jarda. Mně to vždycky tak pozitivně nabije...A ve středu, jdi, Marti, na ten aquaaerobic, už jsi byla?Jaký to je?

zlatka
12. led 2009

ne jako ty jdi, ale že já ve středu jdu, zas píšu jak kretén.

A Štěpánce díky za pohled, napiš adresu, taky napíšeme!!!

janica..
autor
12. led 2009

Zlatuš a kam chodíš cvičit? my jsme chodili s Marťou sem do Holice a oni nám to zrušili 😠 Na aquaaerobicu jsme ještě nebyli a na kolik tam jdeš?

Jani jak píše Zlatuš, prcci to opravdu zvládaj o hodně líp, mladej už nechce jezdit od bábi ani dom 😅 se tam má jak král 😵