• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
HOlky, přiznejte se, která dobrá duše jste nám poslala tohle?????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: ....je to anonymní :

"Omlouváme se hned pro začátek, že Vám takto píšem, ale snad to pochopíte.
Už nějaký čas si pohráváme s myšlenkou, že Vás oslovíme s nabídkou společného sexování."

Samozřejmě tu není dopos celý, ale asi si to dokážete domyslet........jestli v tom máte některá prsty!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jako sranda dobrá, ale fakt nemáme zájem....
14. led 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, holky, vidím že se tu řeší peníze, jako není to růžové ani u nás, letos asi pojedem na firemní P. chatu...jako naše druhá pořádná dovolená co jsme spolu, stačí??? :sweat_smile: :grinning: ...no a že je firemní, tak noc stojí 200 Kč nás včechny, takže myslím že to bude splńovat naše kritéria :grinning: . Ale mě vyhovuje, že tam je kuchyń a budu si tam moct vařit jídlo pro sebe, protože v restauraci nakrásno můžu jen rizoto a přírodní řízek....a to se zají :confounded: .

Hele....s penězma...ten pohodový manželský pár s dětmi nabízel i finanční odměnu a náhradu nákladů....nechcete si někdo přivydělat????? Pište si o kontak tdo IP! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám dnes zubařku, tak se jdu nasnídat, bude mi převrtávat zub, nebo dva....au au au ...doufám že to nebude bolet, protože teď to nebolí.
Páček
14. led 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauec do kteryho MC chodite??? ze bysme dorazily dneska taky?kuponky berte sebou :sweat_smile: :sweat_smile: diky :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooo a s bruslema se to vyřešilo víte jak??? T. mi dala svoje čtyřicet let staré brusle šestky....jsem je přeletěla cifem, nasádlovala a jsou jak nové :wink: a holky, mají ještě koženou podrážku a podpatek! No kvalita.
14. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jak bylo v MC?
My meli znakovku, a ted matula usnul. Jdu neco uvarit.

Dovcu jeste nevime, ted planujem tabor, a myslim, ze ani letos nikam nepojedem, Pavel by mel delat statnice v cervnu, ale vypada to, ze si to presune na zari :frowning2:

cecil gratulujem k bruslim:slight_smile: jestlli nemaji vyglajtany kotniky, tak budou dobry!
a s tim dopisem, to mate dobry,asi jste jim sympaticky :wink:
14. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evko :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

V MC bylo dnes zivo a Damik je boreeeec!!!
14. led 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No Ivi jo je šikvnej až na jednu nehodu :sweat_smile:, jsem zvědavá na odpolední cvíčo, jak tam to zvládne.....

Jj bylo nás tam dnes hodně :sunglasses: mladej ve 12 padl za vlast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas mladoch taky :wink:
14. led 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me usnula Lilca pred barakem a v postylce se probudila a konec..tak cuci na Krtka:/(((budeme muset odejit tak v 11 priste
14. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jste tam provadeli? ze jste deti tak znavily? :wink:
14. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale me matej uz taky spi 2 hod!!! hura!!!
14. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my usnuli az o pul treti, ale na tento tyden rekord :grinning: vcera az po ctvrte :unamused:
Damca je fakt dobrej, Vasa dneska vsechno do pliny a jen hlasil, ze cural - teda vlastne rano udelal asi svuj treti bobek do nocniku, tak to ho musim pochvalit. Jinak padam za vlast ja :astonished:
Zlatko zitra nedorazime, jedeme ke kozni do Brna a jestli bude snezit, tak to potez, to bude cesta.
v MC bylo opravdu zivo :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mě teda pěkně štvalo,že jsme do MC nemohly :frowning2: .Zítra taky do cvička nejdem,jsme objednaný k zubaři a jak říkáš Oli potěš koště s tou cestou.Jedeme na Lazce.
A ty chaty a penziony tady fakt skoro nikde pod 7000kč nejdou,taky to máme obkouknutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miši příště musíte i dřív dorazit, my tam býváme od 9 :wink:

Ve cvíču super a hlavně se Damiánek nepočůral :sweat_smile:

Jani jsem ti tu flaštičku vymyla, je ok, nezplesnivila :wink:
14. led 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Zlatuš jak bylo na aguarobiku?(nebo jak se to píše) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janic ..no to nevim kdyz vstavame v 8...ale priste je tam znakovani od 9..tak si asi privstaneme
14. led 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evčo...co to jako má být....já to nebyla :grinning: :grinning: :grinning: o svého manžela se nerada dělím i když jde někam pomáhat :grinning: :grinning: kam ti to přišlo na mail nebo do ip???

No u nás jsou taky drahý dovolený,ale z té naší bohužel zatím sešlo....po tel. měla stát 36000 a dnes osobně 46000,- a firma nám dá jen 26000,- tak to zase na to nemáme...snad seženeme něco jiného...jsem se už normálně těšily :frowning2:
14. led 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Zdeni tak to je škoda, to mě mrzí, to věřím, že už jste se těšily :frowning2:
14. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to nastve :frowning2: ... skoda. Ale urco vypatrate neco aspon tak dobreho a za dobre penizky

U nas odpo bez "nehod" :grinning: :grinning: :grinning:

A nase dovca .... tak ten apartman, jak se nam libil ve Veseli nad Luznici, je cely prazdiny obsazenej :frowning2: ... ale mame najity paradni ubytko v Budejovicich ... snad to vyjde :wink:
14. led 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi super, jen tak dál :sunglasses:
14. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, to znakovani je ve ctvrtek a je to seminar, ktery uz mas absolvovany... :wink: tak muzete spinkat

gratuluji k suchym gatatum, Matej se pred chvili pocural :grinning:
14. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dik ... no, ale myslim, ze to neni zdaleka definiitvni
14. led 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to je naprd teda://// no myx pojedem akorat tak do....aleluja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Peti jo?? ja mam ten seznam akci a je tam ve stredu 21.1...ale stejne pujdem na 9 kdyz v 11 musime domu...navic olomouc byl komplet ucpanej ://
14. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar, no Zdeni taky jsi mě napadla :grinning: :grinning: :grinning: , ale to asi ne....přišlo to na mail....ale s radostí jsme odmítli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, Peti, to si uhodila hřebíček na hlavičku, my jsme jim asi sympatičtí, ale my ani nevíme kdo to je :sweat_smile: , stejně to nepoitřebuju vědět, že?

HOlky, dnes boban do nočníka, dokonce si řekla! Ale počůraná je třikrát,ale prolívala se hodně čajem. A odpoledne vstala a půl hodiny ještě čekala, než jsem ji dala čůrat a měla suchou plínu...byla jsem pryč a Petr myslel, že to hodila do plíny. Toš tak, ještě pár dní tréninku a už i těch nehod bude míň, třeba :slight_smile: .

Dobrou
14. led 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, Zdeni, dovolené je škoda, kor když jsi ještě u moře nebyla, no já jo, ale to už je let , sama svobodná.... :sweat_smile:
14. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Lindě k těm narozkám hodné a zdravé chlapy... :wink:
14. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
no dneska to bylo moc fajn, az teda na to pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes: cesta hnus a Sam se vyspal cestou pres Olomouc cca 15 minut a pak uz nic :unamused:
Zdeni, skoda :pensive:
My zatim o dovce ani nemluvili, na jaro predbezne planujem termaly v Madarsku na par dni a nevim, jestli prcka jo nebo ne - no podle toho, jestli budu kojit :sweat_smile:
A kdyz jste probirali finance, tak dnes mi Marta oznamil, ze misto propousteni budou setrit tim, ze vsem o desetinu zkrati pracovni dobu a tedy i plat :angry:
14. led 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, diky :wink:
14. led 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no videla jsem to uz vcera vecer ve zpravach o smrti Kaplickeho, to je fakt kruta ironie osudu :cry: :cry: :cry:
http://zpravy.idnes.cz/zemrel-architekt-jan-kaplicky-v-den-kdy-se-mu-narodila-dcera-poy-/domaci.asp?c=A090114_230954_domaci_jte
minuly tyden jsem s nim a jeho manzelkou cetla rozhovor, no ten 40lety rozdil byl teda sila, rikala jsem si, ze si asi moc dlouho dcery neuzije, ale tohle :frowning2:
15. led 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek