Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
14. led 2009

HOlky, přiznejte se, která dobrá duše jste nám poslala tohle?????????? 😠 😠 😠 😠 😀 ....je to anonymní :

"Omlouváme se hned pro začátek, že Vám takto píšem, ale snad to pochopíte.
Už nějaký čas si pohráváme s myšlenkou, že Vás oslovíme s nabídkou společného sexování."

Samozřejmě tu není dopos celý, ale asi si to dokážete domyslet........jestli v tom máte některá prsty!!!! 😝 😀 😀 😀 😀
Jako sranda dobrá, ale fakt nemáme zájem....

cecil
14. led 2009

Jooo, holky, vidím že se tu řeší peníze, jako není to růžové ani u nás, letos asi pojedem na firemní P. chatu...jako naše druhá pořádná dovolená co jsme spolu, stačí??? 😅 😀 ...no a že je firemní, tak noc stojí 200 Kč nás včechny, takže myslím že to bude splńovat naše kritéria 😀 . Ale mě vyhovuje, že tam je kuchyń a budu si tam moct vařit jídlo pro sebe, protože v restauraci nakrásno můžu jen rizoto a přírodní řízek....a to se zají 😖 .

Hele....s penězma...ten pohodový manželský pár s dětmi nabízel i finanční odměnu a náhradu nákladů....nechcete si někdo přivydělat????? Pište si o kontak tdo IP! 😀 😀 😀 😀 😀

Já mám dnes zubařku, tak se jdu nasnídat, bude mi převrtávat zub, nebo dva....au au au ...doufám že to nebude bolet, protože teď to nebolí.
Páček

micinka22
14. led 2009

cauec do kteryho MC chodite??? ze bysme dorazily dneska taky?kuponky berte sebou 😅 😅 diky 😀 😀

janica..
autor
14. led 2009

Miši http://www.ententyky.cz/holice:hermanek doraz kupon beru 😉

cecil
14. led 2009

joooooo a s bruslema se to vyřešilo víte jak??? T. mi dala svoje čtyřicet let staré brusle šestky....jsem je přeletěla cifem, nasádlovala a jsou jak nové 😉 a holky, mají ještě koženou podrážku a podpatek! No kvalita.

entik
14. led 2009

ahojky, tak jak bylo v MC?
My meli znakovku, a ted matula usnul. Jdu neco uvarit.

Dovcu jeste nevime, ted planujem tabor, a myslim, ze ani letos nikam nepojedem, Pavel by mel delat statnice v cervnu, ale vypada to, ze si to presune na zari ☹

cecil gratulujem k bruslim🙂 jestlli nemaji vyglajtany kotniky, tak budou dobry!
a s tim dopisem, to mate dobry,asi jste jim sympaticky 😉

bazalka
14. led 2009

Evko 😕 😕 😕 😀 😀 😀

V MC bylo dnes zivo a Damik je boreeeec!!!

janica..
autor
14. led 2009

Evi to je dobrý 😀 😀 😀 😀

No Ivi jo je šikvnej až na jednu nehodu 😅, jsem zvědavá na odpolední cvíčo, jak tam to zvládne.....

Jj bylo nás tam dnes hodně 😎 mladej ve 12 padl za vlast 😝

bazalka
14. led 2009

Nas mladoch taky 😉

micinka22
14. led 2009

Tak me usnula Lilca pred barakem a v postylce se probudila a konec..tak cuci na Krtka:/(((budeme muset odejit tak v 11 priste

entik
14. led 2009

co jste tam provadeli? ze jste deti tak znavily? 😉

entik
14. led 2009

ale me matej uz taky spi 2 hod!!! hura!!!

prool
14. led 2009

no my usnuli az o pul treti, ale na tento tyden rekord 😀 vcera az po ctvrte 😒
Damca je fakt dobrej, Vasa dneska vsechno do pliny a jen hlasil, ze cural - teda vlastne rano udelal asi svuj treti bobek do nocniku, tak to ho musim pochvalit. Jinak padam za vlast ja 😲
Zlatko zitra nedorazime, jedeme ke kozni do Brna a jestli bude snezit, tak to potez, to bude cesta.
v MC bylo opravdu zivo 😀 😀

konoupek
14. led 2009

Ahoj holky,
tak mě teda pěkně štvalo,že jsme do MC nemohly ☹ .Zítra taky do cvička nejdem,jsme objednaný k zubaři a jak říkáš Oli potěš koště s tou cestou.Jedeme na Lazce.
A ty chaty a penziony tady fakt skoro nikde pod 7000kč nejdou,taky to máme obkouknutý 😝

janica..
autor
14. led 2009

Miši příště musíte i dřív dorazit, my tam býváme od 9 😉

Ve cvíču super a hlavně se Damiánek nepočůral 😅

Jani jsem ti tu flaštičku vymyla, je ok, nezplesnivila 😉

janica..
autor
14. led 2009

Jo a Zlatuš jak bylo na aguarobiku?(nebo jak se to píše) 😝

micinka22
14. led 2009

Janic ..no to nevim kdyz vstavame v 8...ale priste je tam znakovani od 9..tak si asi privstaneme

dali
14. led 2009

No Evčo...co to jako má být....já to nebyla 😀 😀 😀 o svého manžela se nerada dělím i když jde někam pomáhat 😀 😀 kam ti to přišlo na mail nebo do ip???

No u nás jsou taky drahý dovolený,ale z té naší bohužel zatím sešlo....po tel. měla stát 36000 a dnes osobně 46000,- a firma nám dá jen 26000,- tak to zase na to nemáme...snad seženeme něco jiného...jsem se už normálně těšily ☹

janica..
autor
14. led 2009

Jé Zdeni tak to je škoda, to mě mrzí, to věřím, že už jste se těšily ☹

bazalka
14. led 2009

Zdeni, to nastve ☹ ... skoda. Ale urco vypatrate neco aspon tak dobreho a za dobre penizky

U nas odpo bez "nehod" 😀 😀 😀

A nase dovca .... tak ten apartman, jak se nam libil ve Veseli nad Luznici, je cely prazdiny obsazenej ☹ ... ale mame najity paradni ubytko v Budejovicich ... snad to vyjde 😉

janica..
autor
14. led 2009

Ivi super, jen tak dál 😎

entik
14. led 2009

Mici, to znakovani je ve ctvrtek a je to seminar, ktery uz mas absolvovany... 😉 tak muzete spinkat

gratuluji k suchym gatatum, Matej se pred chvili pocural 😀

bazalka
14. led 2009

Peti dik ... no, ale myslim, ze to neni zdaleka definiitvni

micinka22
14. led 2009

Zdeni to je naprd teda://// no myx pojedem akorat tak do....aleluja 😅 😅 😅

Peti jo?? ja mam ten seznam akci a je tam ve stredu 21.1...ale stejne pujdem na 9 kdyz v 11 musime domu...navic olomouc byl komplet ucpanej ://

cecil
14. led 2009

Zdar, no Zdeni taky jsi mě napadla 😀 😀 😀 , ale to asi ne....přišlo to na mail....ale s radostí jsme odmítli 😅 😀 😀 😀 😀

Jo, Peti, to si uhodila hřebíček na hlavičku, my jsme jim asi sympatičtí, ale my ani nevíme kdo to je 😅 , stejně to nepoitřebuju vědět, že?

HOlky, dnes boban do nočníka, dokonce si řekla! Ale počůraná je třikrát,ale prolívala se hodně čajem. A odpoledne vstala a půl hodiny ještě čekala, než jsem ji dala čůrat a měla suchou plínu...byla jsem pryč a Petr myslel, že to hodila do plíny. Toš tak, ještě pár dní tréninku a už i těch nehod bude míň, třeba 🙂 .

Dobrou

cecil
14. led 2009

JO, Zdeni, dovolené je škoda, kor když jsi ještě u moře nebyla, no já jo, ale to už je let , sama svobodná.... 😅

cecil
14. led 2009

A Lindě k těm narozkám hodné a zdravé chlapy... 😉

linn
14. led 2009

Zdarec,
no dneska to bylo moc fajn, az teda na to pocasi 😝 cesta hnus a Sam se vyspal cestou pres Olomouc cca 15 minut a pak uz nic 😒
Zdeni, skoda 😔
My zatim o dovce ani nemluvili, na jaro predbezne planujem termaly v Madarsku na par dni a nevim, jestli prcka jo nebo ne - no podle toho, jestli budu kojit 😅
A kdyz jste probirali finance, tak dnes mi Marta oznamil, ze misto propousteni budou setrit tim, ze vsem o desetinu zkrati pracovni dobu a tedy i plat 😠

linn
14. led 2009

Evi, diky 😉

linn
15. led 2009

Ahoj holky,
no videla jsem to uz vcera vecer ve zpravach o smrti Kaplickeho, to je fakt kruta ironie osudu 😢 😢 😢
http://zpravy.idnes.cz/zemrel-architekt-jan-kap...
minuly tyden jsem s nim a jeho manzelkou cetla rozhovor, no ten 40lety rozdil byl teda sila, rikala jsem si, ze si asi moc dlouho dcery neuzije, ale tohle ☹