Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
1. únor 2009

Hmm Lindi, už se taky těším, si myslím, že se tam bude mladýmu líbit a jak jste tam byly dlouho hoďku?

zlatka
2. únor 2009

zdarec, tak dneska jsem vzhůru já od půl páté, jsem nemohla zabrat a za chvilku vstávám do práce, tak to nemá ani cenu.
Roming mě taky nenadchnul.A Bathory a ž zkouknete, půjčíš?To jsme zěvdavá, i když z toho asi nebude takovej dobrej dojem jako v kině.

No, Jani, on je taky Damča o Dva měsíce starší, tak já doufám, že tak nějak na stejné hranici na to přijde i beru. To videjo jsem nikde na netu nenašla😀, ale přiznám se, že jsem zvědavá byla. abys pak nemusela za to podíváníčko ještě platit 😀
No a bOhuňky jsou studený, prý nejlepší na normálním bazénu v Olomouci, sjem se zrovna bavila s jedním tatínkem na plavču, že je tam v pohodě pustí, prý od jednoho roku, jsem slyšela, že od třech.

entik
2. únor 2009

ahojky,
co to bylo za uc. v tech Strepinach?

ja Roming videla uz drive, prekvapilo me to, ale nakonec se mi to i libilo.
Bathory bych taky rada videla 🙂

Zlatu, ples bude ted v patek. Mam novy boty, a tatovi jsme koupili krasnou kosili a kravatu, vse modre. Ja mam taky modre saty, tak budem krasni 😉 😀

na bazen v Ol, taky chodime normalka, maji napsane od tri, ale pousti. Driv je to na vlastni riziko (kryjou se ohledne ekzemu a tak, asi...)

matulu chodi ven bez pliny jen fakt na kratulke vzdalenosti, tak pet, deset min venku... a zatim v poho. A prevleceni beru v takovem pripade vzdy. A doma je sikulka sikovna.

janica..
autor
2. únor 2009

DObré ránko,

Zlatuš jasně půjčím, do pátku by jsme to mohli stihnout zkouknout, tak bych ti to vzala a mám počítat s tím pátkem? do té herny?

Jojo Beruš je mladší, za chvilku bude teplo, tak to budete mít lepší jít bez plíny ven 😉

janica..
autor
2. únor 2009

Jo a jestli chceš Zlatuš tak ti video pošlu na mail 😅 taky mi to nedalo a musela jsem se podívat 😀 😀 😀

Peti ta jak si to rozdávala s tím žákem 😅 Bathory půjčím jestli chceš 😉 nebo za dvd vypálím...A máte Peti nějaký nafukovačky pro Matýska? nevím jestli to mám pokoupit 😒 a Matýsek je fakt šikovnej na to, že je skoro nejmladší 😵

bazalka
2. únor 2009

Ahoj holky!!!

Teda Matysek je fakt dobrej ... my chodime ven vzdy tak nejmin na hodku, to bez plin jeste nezkousime, protoze by to asi nedopadlo dobre a je zima ☹

Zlatus, u vas jsou dobry procedury pred usinanim 🙂

Martas usina celkem v poho, max 20min, spis driv a cist zatim nechce, nebere ho to ... je uz unavenej, tak to nevnima ☹. Ale pres den ctem a ctem 😉

Jani, ja chci to video taky!!! 🙂

bazalka
2. únor 2009

Jo a byli jsme dnes na ocnim ... des a hruza, rozkavali nam oci, tak 3x kapani po deseti minutach ... Martas to nenesl moc dobre, protoze jsem ho musela pevne drzet a spatne po tom rozkapani videl ☹ ... u pana dr pak taky nic moc, dost plakal, i kdyz dr byl fajn a s detma to umel. Ale nakonec se loucil s usmevem 😉. Dr nas celkem potesil ... bryle mit zatim nemusime 🙂 ... tvrdil, ze podle nej Martas nesilha, ma jen siroky koren nosu a to to silhani simuluje ... na kontr jdem za pul roku, ale to bude velky rozkapavani. Musime kapat 4 dny predem a pak bude jeste 5 dni blbe videt ☹ ☹ ☹ 😝 ... no, v lete to bude neprijemny, je u toho desna svetloplachost, tak budem se asi muset drzet doma a ven jen se slunecnima brylema a opatrne, protoze to videni pry bude mnohem horsi nez dnes ☹ ... tak jen tise doufam, ze dr nam potvrdi to co dnes 🙂

cecil
2. únor 2009

To míte Ivi povaražení s očima 😝

jo, Petr sem hodil fotku ani neřekl 😀 ...Emča našla v hračkách brýle a chodila a říkala...."bye mám", "mama bye, Ém bye" 😀 ....a naučila se včera říkat "padá" jako sníh, ale spíš je to "patá" a hezkou chvíli jí trvalo než vyjmenovala všechny na koho sníh padá......Ém patá, Juli patá, mama patá, babi patá... 😀

Holk, ale u nás od včera lazaret....Štěpánka měla večer 38,5 a Em měla celou noc vysokou horečku až do deseti do rána... ☹ . NO uvidíme co z toho bude, vařím jim průduškový čaj se zázvorem, dopuju céčkem....ach jo. Holky nemáte náhodou tipa na ucpanou Š.dírku???? NOsní samozřejmě. Teď jsem jí dala Sinupret, krásně odkašlala, vysmrkala, ale jen z té nezacpané...kapu jí Vincentku a fyzák...

konoupek
2. únor 2009

Ahoj holky,tak já jsem od pátku taky nachcípaná,ale už je to lepší.Poctivě vás čtu,jen psát se mi nechtělo.Evi díky za rady 😉 .A ty se chceš někoho ptát? 😀 .Já čerpám od tebe teda,takže neporadím 😒 .Denušku si brala babi na so a na ne k sobě skoro na celý den,jen vykoupat a vyspat se sem vždycky přišla,vlastně,ještě i dnes,ale zítra už si jí nechám doma.Se mi po ní strašně stýskalo přes den,bylo tu moc ticho.Ale zase jsem si odpočala v posteli 😵 .

Jinak my máme taky tak usínání na hodinu i více,kde jsou ty časy,kdy usla raz dva.Kolikrát už fakt chytám nerva 😝 .
Ve čt máme jít na očkování,tak snad bude Denuš zdravá a já taky,kolektivu se straníme,žádný MC ani cvíčo nebude,dokud bude chřipajzna.Pěkne ven na čerstvej vzduch a hotovo 😉 .

Všem marodům,at jsou brzy fit,no je to pruz,už at je jaro a tepleji

cecil
2. únor 2009

ahoj teto a berinko 😲 + 😅 sme nemocni teto třijetě o jarnich prazninach 😵 budu mit 7 let piše pipi
a+a = aa
aoooo

cecil
2. únor 2009

Štěpánka vám něco poslala, teda spíš Zlatce a Berunce 😉

linn
2. únor 2009

Ahojky,
tak my jsme dnes byli u babicky, nesla dnes do prace, a rychle nam to uteklo. Chystate se do MC? My bysme fakt radi dorazili, ale jeste porad jsme nepojizdni, ta oprava blbyho zrcatka pekne trva, toz uvidime 😝
Evco a vsichni marodi, prejeme brzke uzdraveni, co teda zkusit nejaky klasicky nosni kapky? Ale to stejne pomuze vetsinou jen na chvili 😒
Ivco,tak to jsou docela fajn zpravy z ocniho 😵

bazalka
2. únor 2009

Lindi, jojo, jsem spokojena ... doufam, ze nam to priste potvrdi 😉

Marodi Cecilovic, uzdravte se!!! 😉

Nase dite dnes stavkovalo ... vypil 4 flasky caje a 2x hodil curanec do gati 😠 ... nerekne si a nerekne ☹

linn
2. únor 2009

Ivco, no na takovy mnozstvi tekutin dobry 😉 u nas jsou tak max.dve denne a jedna mlika 🙂

cecil
2. únor 2009

Ivy...Em si taky neřekne, pouze vyjimečně...dnes mě 2x pohrčela a jak má horečku, bylo to hrozně teplý! 😅

Lindi, klidně kapky zkusím, jen nemám žádné doma, doma mám jen ten fyzák a Vincentku... teď jí dělám v hrnci vodu se solí a s majoránkou na napařování, třeba to pomůže.

cecil
2. únor 2009

šmarja, teď čtu to oslovení... 😅 ...samozřejmě Ivi 😀

bazalka
2. únor 2009

Evko 😀

Lindi, u nas jsou bezne 2 flasky a 2x 150ml mlika .... dnes mel broucek asi zizen a taky jsem mu tam vyjimecn kapka Kubika, ale jen trosicku 😉

bazalka
2. únor 2009

Holky,
prodavame po zime nas kocarek ... kdyby jste o nekom vedely, kdo by mel zajem ... dejte mi kontakt nebo tomu dotycnemu na me 😉 .... dikyyyy

fajn
2. únor 2009

tak dnes jsem se dozvěděla proč mají kluci šulinka. Protože šulijou 😀 😀 😀 . Ten šulda ji nedá spát

bazalka
2. únor 2009

Marci, to tvoje dite je genialni 😀 😀 😀

prool
2. únor 2009

ahoj baby,
chlapi jsou šilkuli s nočníkem. Ale existujou výjimky - jako je ten náš 😉
Hahaha tak to je dobrý s tím šuldou 😀 😀

janica..
autor
2. únor 2009

Čaute,

tož i dnes jsme s Marťáskou běhali, tak doufám že nám to vydrží, je to fakt super 😎

Marci 😀 😀 😀 😀 😀 fakt dobrý

Ivi za kolik, poptám se ti 😉

Lindi my do MC určitě jdeme, tak kdyby jsi měla auto tak doraz, kurnik to je naprd co? jak není auto si to neumím předastavit 😒

Tý jo 4 flašky tak to je síla, to mladej dá max dvě......

bazalka
2. únor 2009

Jani, 4 jsou velka vyjimka 😖

entik
2. únor 2009

Evi, jsem ti chtela poradit to naparovani, na tu dirku 😉 no, chvilku jsem premyslela, co to je Š.dirka, 😀

Ivi, supr zpravicky od ocniho. Marta na me opravdu dnes mzoural, jak jsme vas potkali.

zlatka
2. únor 2009

tak jako i s pitím jste borci, to já jedna flaša čaja, pak půl mlíka(někdy ani to) a pak vodu, ale moc toho teda není. Jaxi to do ní nemůžu nalít.
Tak dneska mi psala kamoška, ať dorazíme, jsme tam dojely a ten její chlapeček kašlal bez přestání , soplisko až na zem, jsme myslela, že mě odvezou.Toto jako nechápu.máme jet na hory, tak jsem jí to pěkně vytmavila.Jeslti ten černej kašel chytneme od něho, tak mě asi trefí.

Štěpánko, ty jsi ale šikovná!Brzo se uzdrav, moc na tebe myslíme!
My asi taky dorazíme, doufám, že bdue beruš o.k a i v ten pátek, Jani, bysme to mohli omrknout.

marci, bacha na to, až si odůvodní slovíčko od toho, že tím čůrají!!!! 😀 😀

jsem si říkala Konoupku, kde se flákáš!

entik
2. únor 2009

jejda, tak at Zlatu nejste marodi! to nastve ☹

konoupek
3. únor 2009

Dobré ráno,
Marci jsem se zase dobře pobavila na výrokem tvé dcery 😀 😀 😀

Jani vás obdivuju s tím běháním to jsem ve škole fakt nesnášela a než bych běžela raději si nechám ujet vlak,teda pokud by to nebyl ten poslední 😀 .

Zlatu,tak to naštve,nechápu ,jak ženská,která má notabene děti může být tak nezodpovědná 😠 !!!!
Bych jí to taky pěkně vytmavila 😝 😉

cecil
3. únor 2009

KOnečně na to někdo kápl s těma šulinkama!!! 😀 😀 😀 Má recht, jsou to chlapi ušulení. Noooo a to s tím čůráním dotáhl synovec ze školky...prej tato, čůráš tím? Tak máš čurá*a 😀 .
Ale mám pocit že on už z othoměl rozum.

HOlky my dnes spaly od deseti do devíti....to je blaho když nemá člověk nataženýho budíka. 😵
Emilce už horečky ustupujou, v noci už byla jen teplejší, ani jsem jí už nic nedávala . Pipi už smrká i z té horší dírky(večer jsme se obě napařovaly...sama by tam nebyla ani pět vteřin), ale smrká sopliska zelený, hnusný. Fuj tajbl. Ale hlava ji prý nebolí, teplotu už taky neměla....tak se dnes zkusíme ještě napařovat a třeba to bude dobrý. Ještě jí dávám ten Sinupret, mě na dutiny zabírá vždycky.

Akorát je doma dlouhá chvíle...pastelky jsem jim už sebrala, protože jsem je furt sbírala jenom já, Š. vytáhla ještě barvičky, no čoro moro. A tak jak se nudíme, čekáme na KOzelnou školku a stejně jsme ji propásly 😅 a dnes ráno zaspaly 😀 . Toš nic.

Ahoj a mějte se fanfárově 🙂

cecil
3. únor 2009

Jo, Peti....Š.dírka 😀 ....no ta dolní ji zatím ještě nenemocní 😀 .

cecil
3. únor 2009

A hlásím, že Em rozšířila používívání slovesa "patá" ze sněžení i jinam...normálně seděla na kraji stola a vztáhovala na mě ruce, strach v očích a říkala "Em patá".

To mě docela překvapilo.