Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
15. únor 2009

to jste toho teda napsaly........ 😠
Tak dobrou s cobrou!

dali
15. únor 2009

Zdarec

jen zdravím a vítám Zlatušáky z hor a lyžovačku taky nezávidím 😀 😀 , ale to že jste byla spolu na horách to jo 🙂

A nás spapal hafan konečně fujina(to je můj výmysl) a Filda spal bez něj,ale asi 100x az noc jsem slyšela hafák ham 😢 , ale snad to zvládne....záleží co v poledne....norm. spí 3h a jestli bude spát míň tak mu ho vrátím....protože jak nespí 3h tak je hrozně umrčenej 😒 a unavenej 😖

fajn
15. únor 2009

taky zdravím Zlatuš ,hlavně že se líbilo a bylo fajn.

Návštěva proběhla nad moje očekávání dobře měla jsem z toho strach ale pohoda. Vašík je hrozně šikovnej kluk a moc hezky už povídá. A ta jeho česko-slovenská řeč je boží. 😀

bazalka
15. únor 2009

Zdar holky!!!

Mame za sebou paradni vikend 🙂 ... jen to desne uteklo. Dopo byl martas u nasich a my s tatinem vyrazili nakupovat hadyrky 😀 a ted odpo jsme byli u nasich kamaradu ... maji dva retrivry ... no Martas byl nadsen. Super jsme si to uzili a vubec se nam nechtelo domu 😉. I vcera to bylo fajn, to se zas stavil muj kamarad, ktery ted zije v Praze ... je to takove moje zlaticko, vzdy si prijede vylit srdicko 😉. Jen se ted vidime desne malo ☹ ... ale kdyz uz dorazi, tak proberem uuuuplne vse ... je to takova moje "kamaradka" ... ale takovi uz kluci na kluky jsou 🙂

Hezky vecer vsem!!!!

bazalka
15. únor 2009

Zdeni, s dudlikem jste borci, my ho na noc opet mame ☹ ... asi budu muset udelat razny krok jako ty ☹

janica..
autor
15. únor 2009

Ahojky,

Marci a Oli tož vy jste měly srazík jo? a kde jste byly?

Kámoška byla včera v Ikei, tak mi koupila pro mladýho nočník za 49,- a je bezkonkurenční 😅 jako je protiskluzovy, což je super, Damiánek když sedal na ten co jsme měli předtím, tak mu vždycky ujížděl, no naprd a jako má i předek dost vysoký, tak šulinek je pěkně vevnitř, takže chodí už i sám čůrat, tak pohodička 😎

Zdeni tak co jak ti spal odpo Filda?

Zlatušáku hlavně že ty jsi toho napsala 😠 😀 😀 😀

bazalka
15. únor 2009

Jani, Ikeackej je moc hezkej ... jakou mate barvu??? Se mi libi cernej a zelenej 😉. My mame Chicco a je taky fajn, ale protiskluz nema. Hlavne je velkej a pohodlnej i pro kluky 🙂

dali
15. únor 2009

Jani spinkal jen 2h 😒 , ale byl pak v pohodě 😉 uvidíme,ještě není vyhráno.....pořád chodí a řve jak na lesy "ham" hafák a je děsně naštvanej a když jsme šly na procházku tak nadal Baronovi(to je náš pes):"hají,hafa, haf".....tak asi že mu ho teda neěml sežrat 😀 😀

bazalka
15. únor 2009

No u nas ho budou muset odvest popepe (popelari) 😉 ... jinak to asi nehrozi

janica..
autor
15. únor 2009

Máme ten zelenej, je fakt super 😎

Ivi, Zdeni 😀 😀 😀 😀 ještě, že toho jsem ušetřená........

janica..
autor
15. únor 2009

Jo a děvčata doporučuji "u mě dobrý" jako fakt jsem se zasmála, po dlouhé době český film, který se mi líbí

bazalka
15. únor 2009

Jani, je to v kine nebo na dvd?

janica..
autor
15. únor 2009

Petráš dotáhl, ani nevím jak je to starý, ale myslím že to bylo loni točený ...

bazalka
15. únor 2009

mas do na DVD? A pokud jo, pujcis nebo vypalis? 😉

dali
15. únor 2009

Já to chci taky sííííím

linn
15. únor 2009

Zdar holky,
tak jsme konecne zase doma, docitat nejak nestiham, jste toho napsaly nejak moc 😉

Hancas vitej 🙂

U tchanu bylo fajn, dokonce jsem si i trochu odpocinula, akorat nam teda porad snezilo - je tam tak 25cm, jsem hledela na to sucho tady 😉 Samik uplne nadsenej 😀

A U mě dobry jsem videla v kine a pekny 😉

linn
15. únor 2009

No a jeste se musim pochlubit Sebinkem - uz se stavi na kolynka, toci se dokola a couva 😉 😀 mam obavy, ze za chvili bude chodit 😅

bazalka
15. únor 2009

Lindi, tak to je Sebik rychlik 🙂 ... v peti mesicich leze 😕

linn
15. únor 2009

Ivi, taky hledim, divala jsem, jak Samik,a ten se plazil skoro v osmi mesicich. No ale taky je to se Sebinkem cim dal narocnejsi 😅 😅

janica..
autor
15. únor 2009

Jé to šikula Sebík 😵

Jako Ivuš předám není problém, ale Zdeni tobě to mám jako poslat poštou? nebo mě poctíš náštěvou? 😅

bananek
16. únor 2009

Ahojte hlásíme se všichni zdraví krom mojích zad ale co už napřed děti a pak snad já 😀 😀 😀 Za chvilku jedu ještě z mladochem na odběry a hurááááá jde do školi nebo mě zněj asi odvezou zase jsem si vyslechla jaká byla nuda na děckém karnevale a že měl být raději doma atd .No nuda tam teda jako nebyla malá byla super tancovala jak pominutá a já jí jen naháněla ale jinak fakt super.No prostě je to puboš a asi to už lepší nebude že .Táta nám dal do kopi počál vše zálohoval a vše odinstaloval a zase nainstaloval tak máme zase vše rychlejší a jako nové 😀 😀 😀 😀 😀

cecil
16. únor 2009

Čau....
nám na den a půl vypadl net a tady se toho schumelí 😀

Mně se dnes z toho pátečního čekání na řezníka spouští rýma...a tatin se smrchtá už víc jak týden, no snad nás ty rýmy někdy opustí... 😝 .

HOlky, Emilka se mi osypala na zadnici, nechtěla jsem s tím lítat k dr., že je tam plná čekárna nemocných...(možná dotaz na Lindu)...a napřed jsem to vysušila zinkovou mastí, pak i Imazolem, ale má suchou krupici na prdeli. Je to jak struhadlo. Jakmile to ale promastím(sádlem, oliváčem), tak to zčervená a "ožije"... 😖 ...asi to bude chtít nějakou framykoinovou mast, nebo něco takovýho na předpis, že???
Ale poradna je až 23. a nevím jestli to tak dlouho ještě vydrží... 😒 .

A na karnevale bylo super.... 😀 ....Emilka byla samostatná jednotka, vždycky jsem ji někde musela nahánět, ale hlídaly i větší holky, takže dobrý. Karambol byl jen jeden, dostala strkanec od většího kluka...a vydržely děvčata skákat od půl páté do osmi...a pak jsem myslela jak Emuš nepadne za vlast, ale šla s náma spát až po desáté 😕 . Duracelka moja! 😀

Ahoj zdravím 🙂

cecil
16. únor 2009

Jo, Banánku, mělas dát mladýmu hlídat Lucinku a třeba by se taky nenudil 😀 😀 😀

dali
16. únor 2009

Ahojky

Tak další noc bez dudlíku....zatím dobrý, vstávala jsem asi jen 10x 😀, ale v pohodě...horší jestli nepoleví naši v poledne, já jsem ve škole 😒

Lindi sebík je borec 😉

linn
16. únor 2009

Evi, zkusila bych dyl pouzivat imazol, jinak z volne prodejnych veci uz asi nic 😒

cecil
16. únor 2009

Lindo, díky, zkusím to ještě máznout tím Imazolem, ale fakt to měla už suchý až popraskaný, tak jsem ho už víc nedávala.
Jo a nad Sebíkem jsem zůstala čučet, ten bude mrštnej! Teda onehdá jsi psala, že jsi v tom 😕 , to tak letí 😅 !

konoupek
16. únor 2009

Ahoj holky,
mám taky dotaz....jak dlouho může být vyráška po očkování,spalničky,zarděnky,neštovice?Denuš už to má od pátku a jako flekatá je fest ☹ .

linn
16. únor 2009

Jani, kdy jste na tom byly? Vyrazka je hodne casty NU, takze to asi bude z toho, kdyby to nemizelo, tak bych asi konzultovala s MUDrou

konoupek
16. únor 2009

Lindi minulý čt to bylo přesně týden co jsme byly po očkování a dostala teploty,dnes je konečně bez teploty,aspon ráno neměla a vyráška je od pátku.Si říkám,že počkám zase do čt a kdyby to nemizelo,tak zavolám.Já jen,jestli jste to taky někdo třeba měli 😕

linn
16. únor 2009

Jani, tak to bude urcite po tom, presne jak pises, jeste chvili vydrzte a kdyz tak volej 🙂