• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
autor
Hmm super jednání, takový fakt miluju :angry: :angry: :angry:
19. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako Ivi mám parádní úlovek doma, tchýňka dovezla, hodím odkaz
19. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No si delas srandu!!!! parada!!!! Ja jsem zvedava na ten zitrek :wink:
19. únor 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to já taky, na večer jí brnknu a domluvím se
19. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave zvonil postak a dovezl mi zasilku tricek ... vyjimecne pro me :sweat_smile:

Ale mam jeste jeden problem, krome kocarku ... objednala jsem Martasovi otplovacky a bundu na pristi rok, nove, kupovane v CA v Nemecku. Pani si ale pri baleni vsimla, ze je bunda malinko spinava, asi pry uvalena ze skladu, ale ze to pujde vyprat a pokud ne, vrati mi penize. Vcera bunda dorazila a je jak hnuj :frowning2:. Moc hezka, i gatata, ale spinava u obou kapes, vzanu na spodnim lemu a hlavne na zadech a dost :frowning2: ... hned jsem ji vyprala, ale ne vseslo dolu. Nastesti se pani jevi v poho a nejak se to vyresi. Jeste to asi jedno vyperu ... fakt se mi to libi a uvidim. Navrhovala, ze mi vrati 100 zpet nebo ji to mam poslat a vrati mi celou castku ... tak uvidim
19. únor 2009 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra dorazi odpo Linda s klukama, tak kolem pul treti ... neprijedete taky?
19. únor 2009 ve 13:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je blbej čas, to ještě mladoch spí, ale kdyby se vzbudil dřív, tak bych dojela, aspoň by jste měly oblečky :wink:

No to je aspoň přístup, tak přeju ať vypereš a 100,- si nech vrátit, za vodu a prášek:grinning:
19. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20451051
No snad vyperu

Jani, vsak uvidis, jak se vzbudite ... v kolik chodi Damca spat?
19. únor 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé pěkný, super :sunglasses:

No jak kdy, někdy ve dvě a nekdy o půl jedný a spí 1,5- 3,5hod, no uvidíme, by mohl usnout dřív, když jedem na koupáčo, a nebo se domluvit s Lindou, že by proto sfrkla, to je pět minut k nám, bych jí to hodila dolů a mohla by hned frčet k tobě....
19. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NIc jdu se natáhnout k mlaďochovi, nějak mě dnes bolí hlava.........
19. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec,
Jani, super, a za jakou cenu mas tu bundu?
nevim, jestli jsem to psala, ale nase aktivni babicka uz taky koupila klukum bundy na pristi zimu :wink:
19. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, Janca psala, ze za 140,- ... tchynka ji to nosi ze sekace ... samy super veci, ma tam znamou :wink: ... tomu rikam vyhoda!!!

Lindi, v poho, ja krome te oupravy objednala jeste dalsi zimni HM ... ale nekup to, kdyz je v nemecku vyprodej, z 35 na 13 euro :wink: ... dorazi kazdym dnem, ale vevim, jestli nebude velika ... kdyz tak dorostem nebo ji strelim :slight_smile:
19. únor 2009 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivco, no to je teda super cena :slight_smile: jsem to prehlidla :slight_smile:
19. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ta vase souprava vypada fakt pekne.
Nase babi ma taky tady po un. sekacich a outletu zname :wink:
19. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neni vubec spatny, mit takovy znamy ... taky bych potrebovala :wink:
19. únor 2009 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
to pero vypada dobre, zebychom se taky pridali? Zlatus budes to objednavat nebo uz je pozde?
zatim papa
19. únor 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,
ten kun nejak blbne - vubec jsem tu vasi diskuzi nevidela ohledne obleceni :sunglasses: nebo ze bych skoncila u toho pera :grinning: :grinning:

Teda baby, my jeste ani nazacali resit jaro a leto a vy uz resite pristi zimu :astonished: Jinak kde jste kdo nebo to zas nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli, já too pero nakonec brát nebudu, když janča sala, že je to složitý, tak to asi koupím až příští rok na narozeniny.
19. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatus, i ja :wink:
19. únor 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky

Lindi prodím tě můžeš se zeptat Martina na názor na tuhle dig. zrcadlovku????:
http://www.megapixel.cz/canon-eos-1000d-ef-s-18-55-mm-55-200mm

a ještě jenou mi dát odkaz na ty stránky jak má ty fotečky???? :wink: Díky moc
20. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, knizku rada pujcim:slight_smile: jsem ji cetla, kdyz jsem zacla ucit, v tehotenstvi a ted. A omezila jsem serialy a internet, a i ten cas na knizku si najdu... i kdyz to ctu, tak po trech strankach :wink: Evi, a je tam kapitola i specialne pro tatinky, navic to pise chlap, tak je to i takovou chlapskou formou, manza to taky cetl:slight_smile:

Ivi, co bunda? jak to dopadlo?

ja dnes varila zapekanou brokolici a polivku.
vcera taky spenat:slight_smile:
cizrnu jsem uz dlouho nemela a na chleba se chystam uz pul roku, vzdy jsem pak upekla neco jineho :confounded:
20. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, a taky jsme nemocni:frowning2: matej vcera horecky,ja kaslu, pavel je uplne hotovson, nemuzem se toho zbavit. ú
ivi, lindi, co navsteva?
20. únor 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak Peti, at jste fit. Po dlouhe dobe jsem vytahla knizky o eksemu a alergiich - na vic se nezmuzu :frowning2: Naposledy jsem cetla, kdyz jsem byla nemocna hmm
dobrou :slight_smile:
20. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer

Peti brzy se dejte dohromady :wink:

Oli ptala jsem se ti na někoho na to topení....nikdo spolehlivý v okolí :confounded:
Jinak já mám číst nějaké knihy k matuře a ještě jsem nepřečetla nic, kromě krtka....karkulky....no atd. a to zrovna použít nemůžu :angry:

Holky tak jsem se ptala p. ředitelky jak je to u nás s tou školkou.....u nás to neexistuje :unamused:
20. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky!!!

Odpo u nas byla Linda s klukama ... bylo to super, kluci se vyradili, zvlast konec byl celkem humornej :slight_smile:

Peti, brzo se uzdravte!!!

Ja ted budu mit taky o cteni postarano ... pokud budu mit zkousky uz v dubnu, tak budu cist az se mi bude z hlavy kourit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni, co myslis? Ten nastu od ledna? Myslim, ze je to vylozene na ochote reditelky, kdyz to jinde jde
20. únor 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivčo myslím to...u nás to nejde, protože není na to naše školka vybavená....bezpečnost atd. ředitelka je moje známá chodí ke mě na nehty a její dcera je moje kámoška...tam není problém :wink: , ale je to jedno já budu ráda když Filda bude chtít být beze mě ve školce aspoŇ od toho dubna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....zatím je mu u našich lépe :wink:
20. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak neni vybavena? Na deti mladsi tri let??? ja to nemyslela spatne, ze by reditelka byla spatna
20. únor 2009 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, tam jsou nějaké podmínky pro bezpečnost, nevím...já to víc neřešila jen jsme se jí s kámoškou zeptaly a tohle nám řekla :wink:
20. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha ... tak asi v te skolce u nas to splnuji :wink:
20. únor 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek