Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
19. únor 2009

Hmm super jednání, takový fakt miluju 😠 😠 😠

janica..
autor
19. únor 2009

Jako Ivi mám parádní úlovek doma, tchýňka dovezla, hodím odkaz

bazalka
19. únor 2009

No si delas srandu!!!! parada!!!! Ja jsem zvedava na ten zitrek 😉

janica..
autor
19. únor 2009

No to já taky, na večer jí brnknu a domluvím se

bazalka
19. únor 2009

Prave zvonil postak a dovezl mi zasilku tricek ... vyjimecne pro me 😅

Ale mam jeste jeden problem, krome kocarku ... objednala jsem Martasovi otplovacky a bundu na pristi rok, nove, kupovane v CA v Nemecku. Pani si ale pri baleni vsimla, ze je bunda malinko spinava, asi pry uvalena ze skladu, ale ze to pujde vyprat a pokud ne, vrati mi penize. Vcera bunda dorazila a je jak hnuj ☹. Moc hezka, i gatata, ale spinava u obou kapes, vzanu na spodnim lemu a hlavne na zadech a dost ☹ ... hned jsem ji vyprala, ale ne vseslo dolu. Nastesti se pani jevi v poho a nejak se to vyresi. Jeste to asi jedno vyperu ... fakt se mi to libi a uvidim. Navrhovala, ze mi vrati 100 zpet nebo ji to mam poslat a vrati mi celou castku ... tak uvidim

bazalka
19. únor 2009

Zitra dorazi odpo Linda s klukama, tak kolem pul treti ... neprijedete taky?

janica..
autor
19. únor 2009

No to je blbej čas, to ještě mladoch spí, ale kdyby se vzbudil dřív, tak bych dojela, aspoň by jste měly oblečky 😉

No to je aspoň přístup, tak přeju ať vypereš a 100,- si nech vrátit, za vodu a prášek😀

bazalka
19. únor 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20451051
No snad vyperu

Jani, vsak uvidis, jak se vzbudite ... v kolik chodi Damca spat?

janica..
autor
19. únor 2009

Jé pěkný, super 😎

No jak kdy, někdy ve dvě a nekdy o půl jedný a spí 1,5- 3,5hod, no uvidíme, by mohl usnout dřív, když jedem na koupáčo, a nebo se domluvit s Lindou, že by proto sfrkla, to je pět minut k nám, bych jí to hodila dolů a mohla by hned frčet k tobě....

janica..
autor
19. únor 2009

NIc jdu se natáhnout k mlaďochovi, nějak mě dnes bolí hlava.........

linn
19. únor 2009

zdarec,
Jani, super, a za jakou cenu mas tu bundu?
nevim, jestli jsem to psala, ale nase aktivni babicka uz taky koupila klukum bundy na pristi zimu 😉

bazalka
19. únor 2009

Lindi, Janca psala, ze za 140,- ... tchynka ji to nosi ze sekace ... samy super veci, ma tam znamou 😉 ... tomu rikam vyhoda!!!

Lindi, v poho, ja krome te oupravy objednala jeste dalsi zimni HM ... ale nekup to, kdyz je v nemecku vyprodej, z 35 na 13 euro 😉 ... dorazi kazdym dnem, ale vevim, jestli nebude velika ... kdyz tak dorostem nebo ji strelim 🙂

linn
19. únor 2009

Ivco, no to je teda super cena 🙂 jsem to prehlidla 🙂

linn
19. únor 2009

Jj ta vase souprava vypada fakt pekne.
Nase babi ma taky tady po un. sekacich a outletu zname 😉

bazalka
19. únor 2009

To neni vubec spatny, mit takovy znamy ... taky bych potrebovala 😉

prool
19. únor 2009

ahojky,
to pero vypada dobre, zebychom se taky pridali? Zlatus budes to objednavat nebo uz je pozde?
zatim papa

prool
19. únor 2009

ahoj baby,
ten kun nejak blbne - vubec jsem tu vasi diskuzi nevidela ohledne obleceni 😎 nebo ze bych skoncila u toho pera 😀 😀

Teda baby, my jeste ani nazacali resit jaro a leto a vy uz resite pristi zimu 😲 Jinak kde jste kdo nebo to zas nejede 😝

zlatka
19. únor 2009

oli, já too pero nakonec brát nebudu, když janča sala, že je to složitý, tak to asi koupím až příští rok na narozeniny.

bazalka
19. únor 2009

Zlatus, i ja 😉

dali
20. únor 2009

Zdarec holky

Lindi prodím tě můžeš se zeptat Martina na názor na tuhle dig. zrcadlovku????:
http://www.megapixel.cz/canon-eos-1000d-ef-s-18...

a ještě jenou mi dát odkaz na ty stránky jak má ty fotečky???? 😉 Díky moc

entik
20. únor 2009

ahojky, knizku rada pujcim🙂 jsem ji cetla, kdyz jsem zacla ucit, v tehotenstvi a ted. A omezila jsem serialy a internet, a i ten cas na knizku si najdu... i kdyz to ctu, tak po trech strankach 😉 Evi, a je tam kapitola i specialne pro tatinky, navic to pise chlap, tak je to i takovou chlapskou formou, manza to taky cetl🙂

Ivi, co bunda? jak to dopadlo?

ja dnes varila zapekanou brokolici a polivku.
vcera taky spenat🙂
cizrnu jsem uz dlouho nemela a na chleba se chystam uz pul roku, vzdy jsem pak upekla neco jineho 😖

entik
20. únor 2009

jo, a taky jsme nemocni☹ matej vcera horecky,ja kaslu, pavel je uplne hotovson, nemuzem se toho zbavit. ú
ivi, lindi, co navsteva?

prool
20. únor 2009

ahojky,
tak Peti, at jste fit. Po dlouhe dobe jsem vytahla knizky o eksemu a alergiich - na vic se nezmuzu ☹ Naposledy jsem cetla, kdyz jsem byla nemocna hmm
dobrou 🙂

dali
20. únor 2009

Dobrý večer

Peti brzy se dejte dohromady 😉

Oli ptala jsem se ti na někoho na to topení....nikdo spolehlivý v okolí 😖
Jinak já mám číst nějaké knihy k matuře a ještě jsem nepřečetla nic, kromě krtka....karkulky....no atd. a to zrovna použít nemůžu 😠

Holky tak jsem se ptala p. ředitelky jak je to u nás s tou školkou.....u nás to neexistuje 😒

bazalka
20. únor 2009

Zdar holky!!!

Odpo u nas byla Linda s klukama ... bylo to super, kluci se vyradili, zvlast konec byl celkem humornej 🙂

Peti, brzo se uzdravte!!!

Ja ted budu mit taky o cteni postarano ... pokud budu mit zkousky uz v dubnu, tak budu cist az se mi bude z hlavy kourit 😝

Zdeni, co myslis? Ten nastu od ledna? Myslim, ze je to vylozene na ochote reditelky, kdyz to jinde jde

dali
20. únor 2009

Jo Ivčo myslím to...u nás to nejde, protože není na to naše školka vybavená....bezpečnost atd. ředitelka je moje známá chodí ke mě na nehty a její dcera je moje kámoška...tam není problém 😉 , ale je to jedno já budu ráda když Filda bude chtít být beze mě ve školce aspoŇ od toho dubna 😝 ....zatím je mu u našich lépe 😉

bazalka
20. únor 2009

Jak neni vybavena? Na deti mladsi tri let??? ja to nemyslela spatne, ze by reditelka byla spatna

dali
20. únor 2009

Jasně, tam jsou nějaké podmínky pro bezpečnost, nevím...já to víc neřešila jen jsme se jí s kámoškou zeptaly a tohle nám řekla 😉

bazalka
20. únor 2009

Aha ... tak asi v te skolce u nas to splnuji 😉