Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
5. bře 2009

Evko, tomu rikam fofr ... od napadu po realizaci ubehlo par hodin, co? Teda deda je akcni!!! Ale je vlcacek krasnej, ze jo??? 😉

konoupek
5. bře 2009

zatím krásnej a malej!!! 😀 .Evi aspon budete mít o zábavu postaráno 😀 😝 .Ale taky nechápu,proč by měl být pes zavřenej v 2kk,když může běhat po dvoře 😕

konoupek
5. bře 2009

Jo Zlatu ,čekám pokračování "Příběhy Hlaváčovic podlahy" 😀 😀 😀

janica..
autor
5. bře 2009

Ivi s mladým jsem k doktorce ještě nejela, no uvidíme zítra jak na tom bude, no kašle, rýmy, ale teplotka zatím není, tak jsem ráda.....

Evi teda vlčáka v podkroví si fakt neumím představit, tak co dovezl si ho tatík?

Marti teda chudino, co Lůca, jako to zvládá bez tebe?

Ivi teda to je mazec s tou maminou z MMB 😠

janica..
autor
5. bře 2009

Tý jo tak jsem teď dočetla, tak už mnáš Evi pesana doma, kurnik a co furt ho chce mít táta doma, vždyť máte super dvůr, si tam politá.....

linn
5. bře 2009

Zdarec,

tak my jsme u mudry dnes radeji byli, ale je to zrejme virove, samous uz je lepsi, ale Sebik to ma trochu na pruduskach, tak snad se mu to nerozjede ☹ a jeste jsme stihli i to kozni, Sam dostal Locoid (kortikoidy 😖 ) a Fenistil kapky a ze by to atop.ekzem mohl byt ☹ ko. za tyden, tak drzte pesti 🙂
No a mne je teda dnes fakt blbe, takovou rymu jsem uz dlouho nemela 😠

Marti, to me mrzi, drz se .

Ivco, to teda fakt nastve, ja bych asi pockala jeste na reakci na ten posledni vzkaz a kdyz tak ji napsala negativ s tim, ze v pripade, ze se to vyresi, jsi ochotna ho zmenit. Uz nejakej ma? A kolik ma hodnoceni?

Zlatus, no my taky mame drevenou podlahu, ale jen ji teda myju a kdyz to ctu, tak nevim, nevim, jestli budu kdy pastovat 😀 😀 😀 😀 je to nutny?

Evi, tak pevne nervy 😉 no u nas se segra chysta koupit psa, marne ji presvedcujem, ze bude chudak porad sam doma, a to ho chce jeste na vikendy vozit k nasim do panelaku, kde uz jeden je 😠

Jani, brzo se uzdravte 🙂

linn
5. bře 2009

A kde je Olca?

Ja ted koukam na Ano, sefe na Prime, o restauracich a vypada to zatim dobre 🙂

Dobrou 😵

konoupek
5. bře 2009

Já se dívala na Druhou šanci na Nově a proměna té ženské byla teda fantastická 😕

A Olča se nějak neozývá no 😨

janica..
autor
6. bře 2009

Čauky, no taky radšik sjedu k Mudr. pač jako chudák malej nemohl ani v noci spát ☹ tak jsem mu o půl třetí dala nurofen a pak hned usnul 😔

NO já jsem to přepínala novu i primu a líbí se mi obojí, jako já miluju reality show 😅 jako nikdy bych se nepřihlásila, ale sledovat to jo 😅

Oli kdepak jsi?

konoupek
6. bře 2009

Jani,at je brzo líp ☹ 😉

taky mám ráda reality show obdivuju všechny,kteří mají tu odvahu se tam přihlásit 😝

bazalka
6. bře 2009

Jani, tak at u dr dopadnete dobre!!!

Psala jsem Olce, tak snad se ozve.

jakoubka
6. bře 2009

dobré ráno,

Janininko,ať je Damiánek brzy v pořádku 😉 Ozvu se ti 😉

reality show-hmmmmmmmmmm,to já taky ráda 😅

bazalka
6. bře 2009

Tak, spion zjistil, ze Ola je u rodicu a jsou marodi ☹

linetka
6. bře 2009

Ahojky tak dnes v noci hrůza.Pořád jsem byla vzhůru,asi 6x 😢 Vendy neplače ale řve ale nehorázným působem 😝 vůbec nevím co ji je.Leze nám teda stolička.

Zlatuš kam chodíte s Berčou tancovat?

Ivi napsala jsi to pěkně té hříšnici 😉 já na MMB nakoupila zatím jen pár věcí a měla štěstí na rychlé jednání.Ať se to vyřeší a nepřijdeš o penízky 😉

linetka
6. bře 2009

včera jsem se dívala na Druhou šanci a bylo to zajímavý,fakt pěkná přeměna.

Nedávno jsem viděla dokument o plastických operacích Japonek. Nechávají si po západním vzoru upravovat nosy a víčka.Dokument byl dost drsnej bylo tam vše do detailů vidět blee 😝 Proto jsem si včera zakrývala oči když tam začali operovat ten nos 😅 ale naštěstí to tam neukázali 😉

konoupek
6. bře 2009

Linet to jsme na tom stejně ani nos ani prsa jsem neviděla mě to dělá zle 😀 😝

bazalka
6. bře 2009

Jani, jak jste dopadli u DR???

Teda kdyz ty vcerejsi reality show tak chvalite, asi mrknu 🙂

bananek
6. bře 2009

Ahoj holky hlásím se stále ze špitálu tak verdykt je určen 14.4.jdu na náhradu ploténky na krční páteři tak jsem tomu neutekla ruka je lepší jen o 30%a doktor říkal že po kapačkách to dá pokoj jen chvilku a naopak to může začít vystřelovat do hlavi no a po bolesti hlavi fakt netoužím pustí mě dom v pondělí dopoledne tak tu musím ještě vydržet přes víkend.Ptáte se co Lucinka zvládá to už ted dobře ale nechtěla jím vůbec jíst a máme problém z kaděním tak musím koupit něco na změkčení stolice.Strašně řve když má jít na nočník tak musím to vyřešit až dojedu dom no a hlavně než půjdu na sál musím dořešit všechny papíry skrz stavbu ať je to už v řešení a mám tu klid táta nic nevyřeší tak to čeká jen a jen na mě no jak chlap že.Tak pa pa přes víkend se sem nedostanu tak pondělí nebo v úterý se ozvu ☹ ☹ ☹

janica..
autor
6. bře 2009

Ahojky,

no u doktorky jsme vyfasovali Sinupret, Acc sirup, aerius no a kapat mořskovu vodu do nosa, no má virozu 😒

Marti tý jo, si to neumím vůbec představit, jak by to u nás vypadalo, kdybych musela ležet v nemocnici, pač jako Damiánek je na mě hodně fixovanej, jako když jede ke tchánovcům, tak to je v pohodě, ale doma když ho někdo hlídá a já tu nejsem, tak mu prostě chybím 😅

linn
6. bře 2009

Jani, ted je toho fakt nejak hodne ☹

Byla jsem ted objednat Samousovi dort u te pani, co je tady z Benkova, bude to nas oblibeny...
http://www.dorty-eva.cz/album/detske-dorty/#img...

janica..
autor
6. bře 2009

Lindi no jo ona je fakt šikovná, na kolik vás vyjde ten dortík? je božíííííí 😎

cecil
6. bře 2009

Čáu...Marti, drž se, týjo, tak přece jen operace. Budem na tebe myslet!

No já teda reality show nemusím, ale samozřejmě ze zvědavosti jsem se dívala, ale moc se mi to teda osobně nelíbí. Vždyť tam jde jenom o peníze....peníze na plastiku, na dovolenou, na nový hadry a kadeřníka...nedává to vůbec návod těm lidem, kteří jsou opravdu na dně. Nabádá to ke komerčnímu stylu života a dává to iluzi, že kdo má peníze a novej nos a prsa, je šťstnej 😝.

Brrrr, já bych do sebe takhle řezat nenechala, ani zanic.

Vám řeknu, že já jsem dnes šťastná!!!! Konečně jsme sehnali lokalitu v lese a včely půjdou po šesti letech ze dvora!!!!!!!!! Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 ...fakt jsem happy jak blecha! Teď je tam ještě honem do jara přestěhovat, to bude dělat Petr s otcem....a snad to klapne!
Ani ten pes už mi tak nevadí, když půjdou včely do háje zelenýho!!!!! 😀

No jo, fenečka je krásná, malá, holky jsou z ní unešený....a smrděla, protože byla ve chlívě, tak ji museli okoupat. JInak prý bude v bytě tak měsíc než se oteplí..a pak prý půjde na dvůr a do sklepa.....já se bála, že to otec myslí na trvalo! 😝 ...no ale i tak chci vidět, jak ji pak strčí do kotelny, kde bude sama, bude tesknit, když se teď válí po gauči a spí u postele.

Zdravím !

bazalka
6. bře 2009

Marti, tak to je fofr!!! Aspon to budes mit rychle za sebou!!!!
Luca je stejne borka, jak to zvlada. A ty jsi taky borec ... ja bych se z otho vseho asi zblaznila. Ale zas ta vidina, ze ti bude konecne lip 😉

Lindi, dortik je nadhernej!!! Divala jsem se na ty stranky a pani je teda velka sikula!!!

Jani, prejem Damiankovi, at mu lecky brzo zaberou!!!

dali
6. bře 2009

Čauvec...Lindi dortíky krásný....jaké má ceny??? 😉

zlatka
6. bře 2009

dorty fakt krásný, taky by mě cenay zajímaly, ale už se těším na damiánkovýho krtečka!!!!

eVI, TO S TÍM PSEM, NEBOJ,ONI NA TO PŘIJDOU SAMI A URČITĚ ZA CHVILKU POVALÍ VEN, JAK SE OTEPLÍ!oNO MÍT štěne v bytě není žádnej med, je to o nervy, ale věřím, že holky jsou z něho paf, kdo by nebyl!

Kači, chodíme tancovat do lola's dance, je to pro maminy s dětma od 2-3let a pak od tří chodí už samostatně.Prej v červnu budeme mít vystoupení na letňáku, tak jsem zvědavá, se pak můžete přijít mrknout!Na tři minuty, jak tam tancujeme mašinku 😉

Evi, to co píšeš o těch proměnách je docela zajímavý, musí to stát opravdu moc peněz, ale co si budeme říkat-mnohdy úspěch opravdu závisí na sebedůvěře a pokud je úplně v háji, tak i toto dokáže nastartovat.Já jsem neviděla, co všechno jí dělali za plastiku? Holky, v úterý je na primě "nahá je krásná" a tam to o plastice není-jen o šatníku, účesu-proměna, taky zvednutí sebevědomí a taky je to zajímavý.

Marti se drž, ymlsíme na Tebe, to jsi teda musela trpět jako kůň!

Lindi, tohle je prvopočáteční údržba, ten sajrajt, co jsem tam dávala, se měl dát hned po pokládce, to ani nebyla pasta, ale my to nějak zazdili, či co. Kon., zatím se nic neděje, pohotovost ještě nedorazila 🙂

A marodi ať s ebrzo vyléčí!

cecil
7. bře 2009

Nazdar, Zlatuš, toš to pak není pohotovost, ne? 😀

JO, Zlatuš, Nahá je krásná jsem ještě neviděla, ale asi by se mi tohle líbilo víc.... pomoc psychologa, změna šatníku, porada u vizážisty..... a ne do sebe řezat. Přitom to už neřeknou že za deset let musíš s prsama na novou operaci...první paní operovali prsa a břicho...druhé nos a prsa. Když jsem teď slyšela jak říkali v TV, že pak můžeš mít necitlivý dvorce a pod prsy.... 😖 ...fakt by mě na to nikdo nedostal. Ani kdyby mi to zaplatil. To si radši koupím drahou podprdu a bude to mít beztak stejnej efekt.

Jo, jo...štěňátko... bavím se a čekám jak dlouho vydrží to "jejda, zase ses počůrala" a změní se to na " ty mrcho jedna uscaná" 😀 😀 😀. MMch to není ani 14 dní mi říkal otec ať dávám Emilce navrch plínku, že se tam počůrala....a já mu řekla, že más smůlu, děcko je jednou už bez plínek a plínku jí dávat nebudu! 😠... A teď se jim tam pochcává pes a to neva...no jo....

páček

linn
7. bře 2009

Ahojky,
nam tatin odfrcel na lyze, tak jsme se presunuli docasne k babi do Unicova, Samik uz je celkem ok, ale Sebik porad kasle, kycha, zvlast po ranu hruza, uplne to v nem chrci, tak jsem rano radeji vyrazila na pohotovost do Stbk., teda trochu me nahlodala mamka, no a protoze jsme bez teplot, tak nam nechali to stejny, akorat zvysili Spiropent, ale teda z pana doktora jsem mela trochu pocit, ze jsem hysterka a ze to nemam tak resit 😠 😠 😠 , no co, hlavne mam jistotu, ze je to relativne ok. 😉 A popaltek za pohotovost jsem si z principu zaplatila 😉
No a dort je teda s trema vagonkama asi za 1500, my budem mit jen jeden vagon asi za 1000, no teda cekala jsem min, ale zas bude to presne, co jsem chtela 😉
Tak zatim paaaaaaaaaa a budu se snazit obcas mrknout, peknou nedeli

konoupek
7. bře 2009

Ahoj ženský,
tak my jsme už taky nachlazený ☹ .Denuš se klasicky v noci vzbudila rýmou asi kolem jedenácté bylo, já se zrovna chystala spát a byla vzhůru do tří 😝 .No nebýt Toma....ten se s ní díval na tv.Jak se jí pokusil vypnout,řvanec.Takže koukali na nějaký hasiče 😀 .A Denuš byla spokojená.Ráno teplotu neměla za to já jí mám už od včera ,no né nějak moc,ale i tak mi není dobře a bolí mě v krku.Ted jsem jí měřila a má zvýšenou,no uvidíme večír.

Lindi rači 100x zbytečně,než jedou pozdě,at si dr. myslí co chce 😠 .

Nahá si krásná taky sleduju,ale vyslíct se do spodního a ještě se nechat vyfotit na obr plakát,aby na mě všichni zírali,no na to bych taky neměla 😅 .Jinak mě baví takový pořady,kdy se z "ošklivých kačátek"vyloupne krásná ženská 🙂 .

Marti ty se drž,už ,aby bylo líp a záda nezlobily.A vůbec všem marodům brzké uzdravení.

Evi jsem zvědavá,jak dlouho vydží nadšení z hafáčka,ale když je to malý je těžký se do toho nezamilovat 😉

cecil
8. bře 2009

Nazdar holky...story z dnešní noci...
...před třetí jsem se vzbudila a po půl hodině válení v posteli jsem naznala, že nezaberu a půjdu radši na net. Ale za čtvrt hodiny řvalo děcko a dostala jsem sprchu od P., že jsem závislačka, když musím ve tři ráno sedět na netu, že mě prý pošle na léčení! Kuva ten mě nasral tak, že jsem do pěti nespala! 😠 😠 😠 Hned jak jsem uspala děcko, tak jsem s ním zatřásla a vyzvala ho, ať si teda se mnou povídá..... ...

Takže děvčata, stejně potřebuju přečíst knížku, což se mi s netem, Š.domácími úkoly a druhým děckem do půlnoci vzhůru nedaří, takže si dám od netu měsíc pauzu....jestli něco chcete, tak pište do IP, na tu občas kouknu. A mužíček si mě užije....jen se objeví z práce doma, místo čaje a sportu tu bude čekat nevykecaná baba, která si bude chtít povídat. Uvidíme, jestli mě na ten net za týden sám nepošle! 😠 😀

Lindo, Spiropent má Štěpánka taky....hele,na doktora kašli, jak píše Konoupek, radši dvakrát zbytečně než něco zanedbat. Však co? Doktor to zaplacený to dostane, ne?!

Ahoj

linetka
8. bře 2009

Ahoj Cecil máte teda doma veselo 😀 u nás je to podobný .můj je na pc alergickej tak u toho moc nesedím.Jen když se má hledat dovča tak mě pořád honí ať něco najdu že. 🙂 🙂 jako třeba dnes jsme plánovali kam pojedem.

Holky se těším na zítřek jdem snad po měsíci plavat, doufám že to Vendy nezapoměla 😅

Včera jsme byli na nákupech v Olympii pro rifle mojemu.měl jediný rifle a rozpárali se mu a už se nedaj zachránit Jeli jsme všichni 😝 to bylo něco 😀 😀 fakt úžasnej zážitek. Já jsem čučela co všechno mají ale vyzkoušet jsem nic nemohla protože Luki chtěl pořád Vendy vodit za ruku což se ji ale nelíbilo a Lukimu se zas nelíbilo že s ním nechce chodit no sranda. 😅 tak jsme šli na autodráhu a bylo po nákupech 😉 😀 Musím si tam zajet sama protože nemám v čem chodit ☹

Jinak jak jste oslavili MDŽ 😀