Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
10. bře 2009

Vikče taky přejem vše nejlepší

Zlatuš ta Diančena chůze je pořád taková nejistá ale doufám že se to ještě upraví .Ona by měla přibrat aby byla silnější ale nevím co ji dát aby přibrala. Pojídala Fantomalt a Protifar ale z toho blila. Možná Linda by mohla poradit když je z lékárny 🙂

janica..
autor
10. bře 2009

Jé Marti to si na tebe vzpomenu, to máme s chlapem 14. 4. výročí 😅, no hlavně aby jsi to do toho dubna vydržela s bolestma, záda to je marast 😠

janica..
autor
10. bře 2009

Marci a kolik Dianka váží?

dali
10. bře 2009

Jo Staník 😉

janica..
autor
10. bře 2009

Tý jo tak zrovna má dnes její taťka narozky, tak to trefila, parádní dáreček 😎

fajn
10. bře 2009

Didka váží 12kg a má 86,2cm nic moc ☹

entik
10. bře 2009

ahojky, hlasim se po delsi dobe.
nejak ted nestiham, ale mame se dobre, jsme zdravi.
Noemi se mi libi, ale jsem spis na ceska klasicka jmena 😉
Marti, operaci nezavidim, ale snad pomuze. Pak budes jeste dlouho rehabilitovat a cvicit, co? ta rekonstrukce se k bolavym zadum moc nehodi!
to je fakt velky mimi!

entik
10. bře 2009

Jo a kuknete do meho profilu 😉
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jakoubka
10. bře 2009

ahojte 🙂

Entik-moc gratuluji 🙂 🙂

linn
10. bře 2009

Peti, gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 konecne dalsi tehulka,

no a mimi velky, ale na Sebika nena 😀 (ten mel 4,45 😅 ) 😀 😀

paaaaa

konoupek
10. bře 2009

Ahoj holky,
Peti,tak proto ses neozývala co,moc práce 😀 😀 😀 .A velká gratulace 😉 .

Teda Evka to s tím netem myslela asi fakt vážně,kurna polda jeden má asi deformaci z práce,že jí tak hlídá,kdy sedí u netu a kdy né 😀 😀 😀 .

My do MC taky nejdem,pořád sme nachlazený 😒 .

Vikince taky vše nej k svátku 😉

Teda Didka je diblíček,ale zase je ženská a co je malý to je milý 🙂

Marti hl.to s těma zádama vydžet do operace,tak se šetři 😉

linn
10. bře 2009

A blahoprejem Vikince 😵

entik
10. bře 2009

Vikce blahoprejeme!

a diky za gratulace, dnes jsem byla u mudr, tak je to jeste maly pidizvik, ma 4.2mm, jsem 6+5tt

Jani, to vis, to da zabrat😉

fajn
10. bře 2009

peti taky gratuluju a přeju ať je vše v pohodě a OK

konoupek
10. bře 2009

Peti hl.že se podařilo 😉 Jsem zvědavá,kdo bude další 😀 .Evi....????? nemáš náhodou taky moc práce??? 😀 😀 😀

janica..
autor
10. bře 2009

Jé no Petruš gratulace, tak máme konečně těhulku 😎

Marci tak to je fakt drobeček Dianka.

janica..
autor
10. bře 2009

Petruš a jak je? máš nevolnosti? nebo pohodička?

janica..
autor
10. bře 2009

Tož jako co to je za docházku???????????? 🙄

linetka
10. bře 2009

Ahojky tak jsem Vás dočetla
no Peťi to je krásný budete mít mimčo 🙂moc blahopřeju.Takové zprávy mám ráda 😉 přeju bezproblémový těhu.Tak jsem zvědavá kdo bude další ??? Janča nebo Zlatuš nebo ... 🙂 😉

Zítra do MC taky nejdeme Vendy se začla soplit tak nevím jestli po tom plavču 😝 ale bylo to fajn na plavání .Vendy byla spokojená jako kdyby jsme neměli pauzu.Jsem měla obavy že bude řvanec.Moc se jí tam líbilo hlavně děti jednu kamarádku objímala a dávala pusinky tak jsem hleděla no jsme se nasmáli🙂

Viki vše nejlepší k svátečku, teda to jsou požadavky k MC donald 😅

bazalka
10. bře 2009

Ahoj holky!!!

Peti, velika gratulace 🙂 ... drzime palce, at vse probiha uplne v poho

Viky, vse nej nej k svatku!!!

U nas des bes, Martas mel cely den, pres 38, vecer 39,5 a k tomu prejem ... zitra valime k dr

Omlouvam se za strucnost, jsem hotova ☹

entik
10. bře 2009

ahojky, jejda, dalsi marodi, at je Martovi co nejdrive lepe!

co Olca, vite co je s ni? uz dlouho tu nebyla ☹

Ja jsem v poho, citim se moc krasne, zadne nevolnosti, jen rano mam hodne slin v puse, jako pri Matejovi. Ale jsem straaaaaaasne unavena.

A jestli nevite, kam jet na dovcu, tak tady mam tipa. Planujem s instruktorkou z Brna, tyden se znakovanim, od 27.6. do 4.7. na tomhle krasnem miste. Tak kdybyste chtely, tak jste srdecne zvany. Muzem to pojmout i jako damskou jizdu, treba... Cena: 5 150,- Kč dospělá osoba/se snídaní, Děti do 5 let zdarma.

http://www.chalupapohadka.cz/index.php?p=apartm...

Ted v patek mame setkani instruktorek znakovky az nekde za Brnem, napred jsem nechtela jet, ale nakonec jedu, at jsem v obraze. Tak me ceka den bez Matyska a cestovani.
A 20.3. jedu na veletrh For Kids do Brna, nechystate se tam taky nekdo?

Pekny vecer a dobrou.

bananek
11. bře 2009

Ahoj holky tak to nějak zvládám lupnu prášek a funguji do druhého.Jinak rekonstrukce bude je vše rozjetý a já stejně cihle nosit nebudu na to mám chlapy bráchové říkaly že to nějak zvládnem už to nejde stopnout půjčka bude za chvíly na kontu a plány jsou už taky a hlavně mám tak napůl domluvené i dělníky tak musíme to dát alespoň pod střechu.A koukám že mi něco uteklo Entiku ty čekáš druhý?Nemám čas dočítat je toho ted na mě moc 😀 😀

zlatka
11. bře 2009

Petulko, taky moc, moc gratuluju a mám velikou radost-radost až na kost!!!!!!!Tak si to znovu užívej, mamino!!!!
Ta chatička je nádherná.

Vikynce, vše nejlepší!

dali
11. bře 2009

Ahoj holky

Viktorka všem moc děkuje za přáníčka...včera jsme si to užili i Fildovi se u McDonalda líbilo, hlavně mu chutnala zmrzlina, což ta je úžasná......a dnes nás čekají babičky a děda 😉

Peťi moc gratulujeme a přejeme taky pohodové těhu 😉

linetka
11. bře 2009

Ahojky Peťi chalupa je pěkná Lukimu by se líbilo asi v pekle pořád ho berou čerti🙂 jsem tatinovi zakázala ať mu už nevypráví o čertech 😝 má i cd pro děti namluvené Vidrou no pořád se mu to líbí 😀

My dnes byli i doktorky protože v noci se mi Vendy nezdála špatně dýchala a soplí se,navíc jsme se měli ukázat po neštovicích .Poslechla ji a prohlídla krček a dobrý.Napsala nám recept na priorix plus (na píchanec jdeme za 14 dní) a tak jsem ho v lékárně objednala, koupila spreje do nosu Panthenose a prý se může i dlouhodobě je i pro kojence. 😉

Chci se vás zeptat na homeopatika jste takový odbornice a myslím že tady někdy byla o nich řeč,já se v tom moc neorientuju ale...Jestli máte některá zkušenost nebo i názor na to jestli užívat nebo ne, tak mi napište.My užíváme Cepu a Siliceu (teda měli jsme chvíli pauzu)a dnes jsem je koupila zase na doporučení doktorky když Vendy soplí a Lukinovi dám jen Siliceu na prevenci a imunitu, prý do jara než bude pěkně to mají brát.

linetka
11. bře 2009

Dali tak MC donald nezklamal 😉 zmrzka teda dobrá 😉 já tam byla jen jednou s kámoškou která tam je často a nevěděla jsme co si dát tak jsem si dala co kámoška kafe a jakousi taštičku 😀 kafe mňam ale taštička ble, ale dětem se tam asi líbí je tam něco pro maloše? koutek nebo tak něco?

zlatka
11. bře 2009

No, beruš dneska ráno začala taky pšikat, ale zatím ještě nesoplí, tak uvidím, co se z toho vyvrbí. Třeba to bude o.k.

Já jsme v mekáči byla taky snad jen jendou v životě, to když se otevřel v Olomouci na náměstí a od té doby mě to tam vlbec neláká,a le vím, že rpo děcka je to pěknej magnet, vždycky za vízo letěly skoro všichni s rodičema do mekáče.
My jsme dneska byly s KOnoupkem a holkama na zápisu do MŠ ve vedlejší dědině, ale nevzali nás(nemáme tam trvalý pobyt), tak musíme doufat, že s ezadaří tady u nás, i když je tu omezený počet míst.Uvidíme, no bude to ještě sranda, i Olomouc má prý nedostatek míst🙂

Ivi, jejda, ať je marťa brzo zdravej, taky chudák furt marodí, nebo mi to jenom tak připadá?

zlatka
11. bře 2009

Ivi a co kočárek, už se prodal?

dali
11. bře 2009

Peti, no na náměstí je takovej malej koutek... .domeček....není o co stát.....a u tesca je jen venkovní tobogán.........a kafe tam maj taky dobrý 😀 ...........já chtěla jít spíš radši na bazén i Vikče by to nevadilo, ale hrozně kašle a tak jsme to nechtěla riskovat 😉
A pr všechny kdo tam někdy půjdete tak jen zmrzlinu nebo kafe....jinak to není k jídlu 😀 😀 😀

dali
11. bře 2009

Zlatuš co podlaha?

U nás se dá chodit i do vedlejší vesnice do školky, ale podle tvrzení máme lepší p. učitelkky 😒 nevím já jsem tady spokojená......a kámoška z Nákla vozí děti k nám 😉