Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
16. bře 2009

Oprava: hrozně moc krásných masek, tři sta dvacet osm, totiž, pěkný sexuální mašiny atd.atd-však to znáte 😅

janica..
autor
16. bře 2009

bekulkamama ahojky vítej 😉

entik
16. bře 2009

Zlatu, jsi dohnala absenci 😉 svym prispevkem.
Sneky nastesti nemame a ani nechceme!! to pak ani ryby nejdou videt a uz se jich asi nezbavite ☹ U nas i po pul roce akvarko porad frci, krmime, pozorujeme, matula si je sam rozsveci, je to parada.

Prsa dobry, mam je zas na chvili vetsi 😉 tak si to uzivam, ale ani neboli, netlaci, nic.
Naplast jsme od vas obslehli a i ten prubeh mi pripada podobny jak byl u vas, jsou to uz sikulky sikovny. To jen ja na to jeste nebyla pripravena 😅 I kdyz matej je ted jeste mazlivejsi, tak si to vynahrazujem🙂

Taky jsme byli dopoledne venku, na hristi, bylo fajn. Ivi, chodite tam? na to s houpackou za fisherkou?

Belkumama vitej, napis neco o sobe. Jak dlouho jsi snazilka?

LIndi, Madarsko si uzijte, taky bysme se tam radi nekdy podivali, vsichni jen chvali!

janica..
autor
16. bře 2009

Jé a teď mi konečně donesli Damiánka, vidím to moje zlato poprvý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😀 😀 😀 😀 😀

micinka22
16. bře 2009

janic 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zlatuš šneky nebrat příště...a šutry vyvařit 😝 😝 😝

konoupek
16. bře 2009

Jééé Janí mě to vůbec nedocvaklo 😅 😅 😅 no jsem ostuda 😀 😀 😀

janica..
autor
16. bře 2009

Holky 😀 😀 😀 😀

Normálně děcka ty dva roky jsou totálně zlomový, mladej se běhěm týdne totálně změnil, jako povahově......

dali
16. bře 2009

Damiánkovi ještě jednou vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😅

Zlatuš my pořád čekáme kdy napíšeš že je u vás plesík a ty nic a byl včera ☹

bazalka
16. bře 2009

Sneci ... ted nam rikali v Hornbachu, ze maji nejaky specialni nemnozici se byly moc pekni 🙂

Jani ... nostalgie, co 😉. Jak se Damca zmenil???

Peti, na hriste ted ne, ale jak bude lepsi pocko, urco zase zacnem ... nekdy se domluvime a vyratime spolu 😉

Zlatus a za cos byla ty a Prema????

zlatka
16. bře 2009

dali, já jsem to tu psala, aj jestli chcete někdo dorazit a nikdo nereagoval.

dali
17. bře 2009

Já to nečetla...když mám čas kouknout tak to jen tak prolítnu....nevadí stejně jste nemohly jít a sami by jsme nešly 😉

janica..
autor
17. bře 2009

Ahojky,

kuwa to je počasí, já už chci jarooooooooooooo 😅

Ivi no prostě je jinej 😅, dá se s ním domluvit, neřve kvůli kravině, no je to teď s ním super 😵 😵 😵 😵

dali
17. bře 2009

JANI TAKY mě to s..... 😠 😠 😠 😠

linn
17. bře 2009

Cauky,
tak ja se pridavam mezi nas ....... hnus fialovej a zatim ani nema byt lip 😠
Tak doufam, ze u nas ta zmena taky nastane, Samous strasne rad odmlouva, vzteka se, ale uz jsem teda docetla tu knizku - proc jsou stastne deti stastne - a vim jak na nej 😉 tak snad to bude fungovat 🙂
no kazdopadne moc dekuji Pete za doporuceni a doporucuji dal, je to fakt prijemne cteni, ne moc dlouhe a mela jsem z nej dokonce pocit, ze nejsem tak nemozna matka, jak si o sobe vetsinu vasu myslim 😅 a urcite prelouskam jeste aspon jednou 🙂

linn
17. bře 2009

No a na nejakej maskarni bysme uz snad pristi rok mohli dorazit komplet 🙂

linn
17. bře 2009

A mici - zitra beru kuponek, tak urco dorazte 😉

linn
17. bře 2009

vasu - casu

linn
17. bře 2009

A pejsanek byl krasnouckej, ale chvilka staci 😉

dali
17. bře 2009

Jo Lindi já mám z toho počasí už i depku, přemýšlím co sežeru 😀 😀 😀
Včera mi bylo tak fajn...mě to sluníčko nabíjí 🙂

Nic jdu si uvařit kafčo a sednout k učení odpo mám nehtíky 😉

linn
17. bře 2009

Ja prave zeru 😠 jj vcera byla takova pohodicka, ja chci taky slunicko 😉 ja si jdu aspon vecer zaplavat 🙂

bazalka
17. bře 2009

Jsem rada, ze nejsem sama, koho to pocasi prudi. Min tydem jsem uz uplne vytekla ... furt jsme zalezli doma, ven se neda, kdyz jdem, tak bud fuci nebo prsi ... jarni depka ☹. Vcera to bylo hne dpohlazeni po dusi 😉

Lindi, jak se ta knizka jmenuje ... asi si ji taky prectu, treba na me zabere tak jak na tebe 😉

bazalka
17. bře 2009

Ja taky zeru 😝
Jo a vcera mi psala ta pani, co mi dluzi ty prasule, ze je poslala ... no, moc ji neverim. Uverim, az je budu mit na uctu. Jo a Li a Ja, ty penize z Nextu zatim jeste nemam ☹

linn
17. bře 2009

http://obchod.portal.cz/produkt/proc-jsou-stast...
tohle je ona , ale Miladka ji ted ve vedarne nesehnala. 😒 Ale v Unicove ji meli 😉

linn
17. bře 2009

Tak drzim palce, ale treba je fakt posilala, jiank s bloklym uctem by se ani neozvala, si myslim 😉

bazalka
17. bře 2009

Lindi, ona pise z mailu, ne vzkazy na MMB, tak uz vubec nechodi, asi ani nemuze

linn
17. bře 2009

Ivco, gratuluji k budoucimu 3000. prispevku 😉 🙂 ja uz se mu pomalu taky blizim 🙂
a u nas uz se vstava 😠

linn
17. bře 2009

Jj, to je jasny, ja jsem spis myslela, ze se vubec ozvala, tak si myslim, ze je treba fakt poslala. Jestli uz ji nekdo pohrozil trestnim oznaminim, treba se chytla za nos 🙂

bazalka
17. bře 2009

Jeee, ani jsem si nevsimla 🙂
U nas se pred chvilinkou usnulo 😉

zlatka
17. bře 2009

ahojky maminky,
berunka je nemocná, strašně kašle, tak jsem se dnes vůbec nevyspala, zalehla jsem o půl jedné a od tří jsem s ní byla vzhůru.Teplotu měla dnes maličko zvýšenou, tak uvidím, jak se to bude vyvíjet, jinak bych zašla k mudře. Knížka mě taky láká, Peti, až bude beruš o.k., tak bys mohla dojet na tu návštěvu a půjčit mi ji 😀

Zdeni, nehtičky ať s evydaří-jakej máš čas, vylepšilas ho? Já bych potřebovala, ale mám to azse až na kost, takže s e s tím stydím někam vylízt, aby mi je někdo udělal, tak zase na sobě budu muset zapracovat a pokusím se je nehryzat.
Bazi, to je síla, ta ženská z toho MMB, doufám, že t\ prachy poslala, přece bys jí to pětikilo nenechala!!!

bananek
17. bře 2009

Ahoj holky tak ať ti to Ivuš výjde a penízek se dočkáš mě se to stalo taky a peníze jsem už neviděla přišla jsem o 480,-tak doufám že ty na tom budeš líp.My se od včerejška snažíme odložit pleny celkem se daří do teď jsme počůraly jen jedny tepláčky a to že se zapoměla při hraní tak že se daří dokud se ještě k ní ohnu po operaci to bude horší a už to nechci moc odkládat 😀 😀 😀 Lindi kniha vypadá dobře doufám že bude u nás v knihovně ráda bych si zase něco přečetla co se týká dětí ted tu mám samí románek takoví slaďáky abych přišla na jiný myšlenky 😀