Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
24. bře 2009

ne není . Akorát dělá u té Rané péče a to si myslím nemusí být dr. Ona je taky moc příjemná paní,zrovna včera jsme si psali přes mail.

linn
24. bře 2009

Cau, jeste nemam sbaleno, tak jdu na to, zatim se loucim a o vikendu tu zas budu 🙂 papa

janica..
autor
24. bře 2009

Ahojky,

Lindi no krásně si to užij i za nás, co tvrdnem doma 😅

Marci Dianka je šikula 😎

Děcka mě to počasí nebaví, to je mazec, ještě že je zítra MC a odpo cvíčo, tak aspoň nějaký aktivity 😒

prool
24. bře 2009

ahojky,
Evi eksem se nám rozjel až kolem půl roku. Měl ho tak od cca 3-4 měsíce v loketní jamce. Ve čtvrtek jdeme na testy, tak snad se něco dozvíme a hlavně už mu budu moc dát antihistaninika.
Marci, to je fajn, že Didka je v pohodě a hlášky, těch si taky užíváme 😉
ahojky spím u toho 😔

bazalka
24. bře 2009

Lindi, uzijte si to!!!

Jani, i ja mam uz toho pocasi plny zuby 😖 ... zitra nedorazime, Martas ma porad v noce bramborovou kasi a kasle ☹ ... snad priste

bananek
25. bře 2009

Ahoj holky tak jsem si ráno myslela že je venku fajn a teploměr mě připravil o iluze ráno tu bylo -4 no děs ale o víkendu má být líp tak musíme vydržet 😀 😀

konoupek
25. bře 2009

Ahoj holky,
Lindi pěkně si to užijte...závidím 😅 😉

My taky nikam nejedem,myslím teda MC.Denuš pořád soplí a dost kašle 😒 .

No ještě včera ráno hlásili,že o víkendu bude 13-17st a večer už jen 7-11 😠 .Stejně to dopadne tak,že bude 5a fučet a budem rádi 😠 .Mě už to tak točí!!!Kdyby nefoukalo,tak jsme s Denuš venku dlouho klidně,ale takhle se to nedá,když pak dýchá pusou ten ledovej větr 😔

konoupek
25. bře 2009

A Dianka jako s hláškama nikdy nezklame 😀 😀 😀 😀 😀

linetka
25. bře 2009

Ahojky napsla bych ráda nějakou hlášku ale zatím nemluvíme moc 😉

No pořád tahá zvířátka ty teda zbožňuje hlavně koníka a kravičku jinak pozná a ukáže skoro na všechny domácí i většinu ze zoo. tak mě napadlo jak hlídala babi s dědou u nich doma 🙂 Vendy stála na gauči a jakoby se dívala ven z okna a dělala kravičku bůů bůů ,babi si říkala že to není možný co by dělala kráva venku mezi panelákama 😅 no a Vendy byla neodbytná až pak si babi všimla kravičky na kelímku od jogurtu že tam je kravička 🙂 (měla v nich zasazený papriky na zahradu🙂)

Jinak jsem dnes vstala dřív jak Vendy 🙂 to se mi nestává často a vypravila Lukáška a měla hodinku pros ebe pak v půl osmé slyším Mama mama první po probuzení si vzpoměla na mě. 🙂

Peťi Vendy používá jen pár znaků ale i za ně jsme rádi.

bazalka
25. bře 2009

Ahoj holky!!!

Tak jsem dopo byla mrknout v jedne skolce u nas na sidlisti, mame ji blizko ... no jsem z toho spatna, pry je desnejch deti a asi nehrozi, aby macinka vzali, az od zari 😖 ... chytam z toho pomalu depky ☹

Ale venku sviti slunicko ... ztak aspon to mi zveda naladu 😉. Byli jsme chvilku venku, ale ten fucaaaaak 😖. Do skolky jsem prcka nebrala, hlidal ho ded ... porad fest soplime.

Kaci, s tou kravou je to u nas podobny ... Martas buci kdyz jedem v obchode kolem regalu s mlikama 😅

Jak bylo v MC??? K kdo vubec byl???

prool
25. bře 2009

ahojky,
my v MC taky nebyli - zitra jdem na ty testy a tak jistota je jistota a taky mi prijde nacatej - obcas pokaslava, ale potrebujem vydrzet do zitra, ale je to masakr.
Byli jsme dopo skoro hodku venku a ke konci mu uz byla zima. Jen co jsme dorazili domu, tak cela olezla pusa, ruce - vypada to na alergii na pyly a posledni dobou ma i hodne precitlivelou kuzi, jakmile na sebe sahne, tak je zle.

Jinak celou cestu prohlizel auta a porad vsechno komentoval a hlavne lidi jaky maji bundy - karkulkovou, nebickovou a jelo travickovy auto a kdyz jsme sli okolo jednoho, tak zahlasil, ze tam maji tygrovy sedacky 😀 😀 - no koukala jsem jak blazen. Lidi kolem nas se dost bavi, hlavne, kdyz je pekne okomentuje 😎

Jo jo skolky preplneny a nechteji otevrit dalsi - na konci dubna zjistime u nas co a jak a pak pisnu.
zdarec

janica..
autor
25. bře 2009

Helou,

tak já se s malým vychrupkala, teď popíjím kafíčko a za cvhilku razíme do cvíča 😎

Ráno jsme byli v MC, no byla nás trocha, jsem vzala i pár věcí po Damíkovi, co moc nenosil, tak jsem zvědavá jestli se něco prodá.

Jako Ivi mě vykládej, já mám taky lepa z té školky, co slyším, tak marast. Známé normál na rovinu řekli, že jí nevezmou malýho, až od září a to má 3 roky v únoru, takže bude muset dávat výpověď, no mazec.........

prool
25. bře 2009

No Jani, tak to je mazec - dát ještě výpověď. Pro mě by to pomalu znamenalo začít hledat práci. Ještě jsem slyšela o nějaké soukromé školce či co, ale chtějí snad až 8000 za měsíc. Zkusím zjistit víc a dám vědět, ale to bychom musely mít teda džob, abysme to zvládly, že?
Vášovi není asi dobře, protože tak trhavě spí už 2,5 hoďky. Uff.

linn
25. bře 2009

Ahojky,§zdravime z daleka 🙂 Martovi se tady podarilo pripojit na net, tak vas aspon muzu pozdravit, odpo jsme se byli koupat a Samous skoro nechtel vylezt z vody a mimousek to taky vyzkousel a docela spokojenej, lidi akorat, cestu jsme sice se sirenou, ale prezili 😉
Tak zatim a zas kouknu 😎

janica..
autor
25. bře 2009

Oli no jsem taky zvědavá jak my dopadnem 20. dubna 😒

Lindi tý jo si užíváte, my si jdem v pátek taky čvachtat, už se těším, jak si zaplavu 😎

bananek
26. bře 2009

Holky koukám že máte problémi ze školkama mě řekli taky že malou mám nahlásit až příští rok aby šla v září tak budem řešit jen jeden měsic ale dřív než ve třech brát nechcou a já musím 1 srpna příští rok nastoupi tak mám z toho obavy ale jestly můžu poradit je to tedy z ruky ale u bystřičky je soukromá šolka a nebyla ani tak drahá tak to skusit tam je to podel Moravy jako by jste šly ke krajskému soudu od bystřičky hospody ale podel Moravyje to na ulici už jsem to našla G.frištenského. 😀

bazalka
26. bře 2009

Marti, myslis skolku Blahoslavova? Tam je skolkovne 1000,- mesicne + jidlo a jine aktivity
http://www.slunickoolomouc.com/#kon

janica..
autor
26. bře 2009

Helou,

no i Petra říkala o kterésik školce, že hlídaj děti i v domě nemoci, tož tomu nějak nerozumím, ale že přijdou do MC, tak si je asik půjdu poslechnout 😅

bazalka
26. bře 2009

No to ja taky 😉

dali
26. bře 2009

Ahojky

tak to je mazec s těma školkama...my jdeme na zápis příští týden v pátek...tak snad nás tady vezmou...jinak je ještě v Nákle školka a tam mám známého ředitele 😀 ,ale je ot dál....no uvidíme, ale tady by asi neměl být problém 😉

A teda 1000.- za školné je trošku moc ne???a co teprve 8000.-...to bych mohla být doma 😒 ......i když já teda nevím jestli nebudu že, jestli ještě zbyla nějaká ta cukrárna Maruška....já tam nebyla snad rok a ani se mi tam vůbec nechce 😝

bananek
26. bře 2009

Jo Bazi to je ona kamoška tam měla obě děti a byla velice spokojená 😀 😀 😀 Dali ona je trochu dražší u nás to výjde i z jídlem za 1000,- tak že tam to bude akorát dražší o to jídlo.A jezdily děti na různé výlety a podobně i na bazén a to mi tu ano nemáme hlavně že patříme z cenama pod město 😀 😀

entik
26. bře 2009

ta blahoslavova je skolka Montessori, a pry je tam sileny naval, ja chtela mateje taky prihlasit do Montessori skolky, tady na sidlisti, ale plati se nejak kolem tech 8 tisic a dite musi byt prihlasen snad hned od narozeni ☹

entik
26. bře 2009

my byli dnes dopoledne v Provazku, tak se matej vyradil, to se mu hezky spinkalo 😉

Ja uz se tak tesim na jaro!!! at uz je teplo a hezky, nic se mi nechce, porad bych jen jedla a spala ☹

bazalka
26. bře 2009

Peti, ktera skolka u nas na sidlisti je Montessori??? Myslis na Rooseveltce?

entik
26. bře 2009

nene, na Janskeho

entik
26. bře 2009

nebo Luzicka, spis asi Luzicka ul. uz to je

bazalka
26. bře 2009

Myslis Lužickou? Tam jsou tušim dve hned vedle sebe ... my mame prihlasku do te "obyc" ... moc se nam tam libilo 😉

entik
26. bře 2009

do obyc na Luzicke? tam chodil synovec a myslim spokojenost

bazalka
26. bře 2009

Ja jsem slysela jen chvalu ... Martas tam byl nadsenej a ja taky .... tak doufam, ze nas vezmou a ze budem spokojeni i potom. Mame ji sice dal, ale snad by tam byla sance.