Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
23. kvě 2008

Ivčo tak já budu hnusná a budu si přát,aby vám byly malý 😀 😀 😀 nee,ale určitě na mě mysly

konoupek
23. kvě 2008

Ahoj maminy,tak se hlásím,no nějak se mi nechce poslední dobou nic psát jsem z toho počasí byla už tak zhnusená 😝 a pže sme byly skoro pořád doma,tak se ani nedalo bo Denuš mě nenechá 😝 😉 .Lilče opžděně,ale přece,vše néééééééj k půl roku 😵 .Teda je to kus baby,kde my se na takový míry hrabem,ale,jak myslím psal Banánek hl.že jsme zdraví...tuk tuk tuk.......
Banánku u nás taky byly hasičský závody,tak jsem se tam chystala,až jsem to úplně zazdila,blbec no 😅 .
Stavebko jsme malé zařizovali před 14 dny,taky u Lišky do jednoho roku je to zadara to jsme teda prošvihli,ale paní nám to napsala o pár dní zpětně,takže pohoda 🙂 .Ale nevím,teda,jestli z Denuš za tu dobu bude bohatá nevěsta,spíš bude ráda,že si za to pořídí tak ledničku,jak to tak vidím 😝 😖 .
Odpo zase jedem na nákup,už se fákt těším 😖 🙄

bazalka
23. kvě 2008

Zdenule, jsi prvni v poradi 😀 ... ale ja doufam, ze nam budou 😅

bananek
23. kvě 2008

Konoupku já je zazdít nemůžu on je můj u dobrovolnech hasičů tak tam bude a já tam musím prý dolízt ať chci nebo nechci takže to mám vlastně povině 😀 😀 😀 😀 Já nechala malou pojistit a má u toho spoření může si to vybrat v 18 letech ale jak říká Konoupek bude to mít tak na lednici nebo na pračku vždyť to vidím u malího má taky pojistku ze spořením a tenkrát jsem si říkala to bude peněz dnes jsem říkala tak možná tam bude mít aby si udělal řidičák koupil si oblek k maturitě a pak může začit šetřit z toho co si vydělá 😀 😀 😀 😀 😀

cecil
23. kvě 2008

Holky, jsem dopo napsala příspěvek a se mi to neodeslalo 😝 ...tak možná večer kuknu!

zlatka
23. kvě 2008

Tak snad už to počasí bude lepší, opravdu ten jarní deštík byl ubíjející,ale díky denisce a dalším kamarádům jsme to přežily.
Evi, no to je paráda, jak se emuš rozjela, já musím taky načíst do mozgu nový znaky, protože ty základní už má zmáknutý, tak budu rozšiřovat, večer vyberu další. Emča je šikulka.
No, my jsme přišli o kameru- docela mě to mrzí, tatin si ji vzal na ty rafty a nějak zvlhla a zřejmě došlo ke zkratu, tak nevím, co budeme dělat, na novou nemáme a k tatinovi patří už asi jako ta cigareta, byl to jeho koníček a taky hlavně nebudeme mít zaznamenanou beruš a její pokroky, což je blbý.
Bazi, dali-chudáci kluci 😀 😀 😀 😀 (myslím, až vylezou v těch plavkách 😀 😀 😀 ), musí v tom vypadat prčovně!!!To můžete použít aj jako dres na kolo!No, snad jsem vás nenaštvala, myslím to ze srandy. V patnácti letech by se vám to takovýho střihu už neoblíkli!!! 😀
Beruš dneska zase protestovala s obědem, já nevím, kašpara ze sebe při tom dělám a ještě se to míjí účinkem. Jo, tak kdybych jí dala piškot nebo něco dobrýho, tak to by bylo bez protestu, ale jinak....zelenina a maso 😝 Tak nevím, jak na ni vyzrát, zkoušela jsem i vyhladovění, ale i tak jsem uspěla jen se čtyřma lžičkama.

konoupek
23. kvě 2008

Zlatu nám zase lezou docela obědy,ale jogurty a přesnídávky prej už nebude 😝 😠 .A na kaše mi taky začíná házet bobek.Joooo ,když ukážu rohlík se sýrem bo máslem a piškoty,tak je to v ní na to šup...opica jedna malá 😀

dali
23. kvě 2008

Zlatuš nevíš co je moderní 😝 😀 😝 neboj mě neurazíš 😀 jinak já je dnes ukázala Pavlovi a měl na to stejnej názor jako ty,ale myslím že je super že mají zakrytá ramena a zádička,kůli sluníčku,tj hlavní důvod proč je chci a taky se mi líbí a je mi jasný že v už v 10 by je nechtěl 😀 😀 😀

Evčo a zapoměly jste u nás tu panenku fialovou,tak jsme zvědavá kdy si ji předáme,jestli na další návštěvě tak ji Emča dostane k 3 narozeninám 😀 😀 😀 kdyby k vám měla třeba Evka cestu tak dej vědět,já jí po ní pošlu

Zlatuš tak s kamerou mě to mrzí,zrovna jsme včera debatovaly že máte stejnou a my stratily krabici a CD které u toho bylo...a Pavel chtěl zase něco dávat do Pc a myslel na Přemu že by ho u toho potřeboval,aby mu to ukázal....tak když budete mít cestu kolem.... 🙂

Jo a jinak Grygovačky,zítra můj manžel opět hraje s Grygovem,ale u nás tak kdyby jste chtěly fandit tak dojeďte,Fífa už umí volat:"do toho" 😀

janica..
autor
23. kvě 2008

Zlati to je mi líto s kamerou, kor když jste tak točily a měly tak pěkný video ☹

Evi taky mám problém s zcouváním, kor když někdo na mně čučí 😅 ovšem jsem dens udělala "druhou autoškolu" jsem parkovala v podzemní parkovišťu a tam je to teda docela hustý 😝 úzský cestičky a tam couvání, no to byly moje nervy 😅

bazalka
23. kvě 2008

Zlatus, prave musim vyuzit toho, ze ted je mu jedno, co na nej navlecu 😀 ... ale vypada v nich srandovne ... jeste surf a muze vyrazit 🙂. Vystrci to jeho bandero a dole mu lezou hubeny nozicky 😎
To nastve s tou kamerou ☹ ... treba nejakej hodnej Jezisek prispeje na novou 😉

cecil
23. kvě 2008

Jo, dopo jsem vám psala, že jste si toho určitě všimly, byli jsme u Zdeny na dva roky slibované návštvě! 😀 Pro zvědavé: má pěknou koupelnu a kuchyň a vůbec 🙂 ....taky mají hafana co žere chlapy...prý 😀 , třeba bych vyvázla 😅 .

No to mě nepřekvapuje, že jsme u vás Zdeni něco zapomněli, my všude něco 😀 ...to nespěchá.

Ale pobavilo mě, jak jsme se dohadovali kod bude hlídat Emču na gauči a nakonec to šlo do ztracena a Emča se hlídala sama 😅 ,ale já ji věřim, gauč má zmáknutej, a doma ho máme ještě vyšší.No a když jí lezou zuby ,tak je to fakt duracelka, a to si ještě pochvaluju, jak je oproti Štěpánce pohodový děcko 😀 . Jo av ečer sice spala od sedmi, ale ve 2.15 byla vyspaná, váleli jsme se v posteli, pak jsme si šly hrát na obývák a pak znovu do postele, a Petr říkal, že zabrala 4.44 😝 . skutálela se totiž k němua já vytuhla 😀 .

A holky, dnes historikxý okamžik...máme konečně stejně vysoko matrace...už se mě nebude děcko kutálet pryč 😅 a já nebudu jak na bidýlku.

dali
23. kvě 2008

Evčo a co ten pokojík,Štěpánka říkala že má patrovou postel,teda my taky,ale vy máte lepčí,to bylo dost dobrý 😀 😀 😀 😀

bazalka
23. kvě 2008

Holky, nasla jsem sedmyho zuba 😀 ....dvojka vpravo dole a ja furt dumala, proc byl vcera i dnes protivnos a mamanek 😅

dali
23. kvě 2008

Ivčo vy máte taky tak málo zoubků???já myslela že jen my,no Filda neměl žádný pak mu naráz vylezly dva a pak čtyři a teď mu zase lezou dva,ale nahoře dvojky 🙂 ...to ,ale bude tak na dalších 14dní 😝 ...tak Martínkovi gratulujem 😅

janica..
autor
23. kvě 2008

MY JICH MÁME "ZATÍM"16 😅

HOLKY A KOLIK JE VŮBEC MLÉČŇÁKŮ?

cecil
23. kvě 2008

myslím, že až šestky jsou trvalý chrup.

Emilka je tři dny umrčená až hrůza a včera jsem teprve viděla, že má červený na místě špičáku....ale opuchlý to nemá a zub nikde nevidět....to bude taky aspoň na týden 😝 .Takže jí leze 13.zub

No to víš, Zdeni, už u nás byla celá dědina...teda kamarádi.. a všichni jí vykládají,jak je ta postel pěkná!!!! 😀 😉

A Štěp. jede na víkend k babi a dědovi, člověk by si myslel, že si odfoukne ale volali, že přišel nábytek, takže budeme s Petrem montovat, montovat a montovat....teda hlavně on.

cecil
23. kvě 2008

Zlatu, kamera teda zamrzí, co? ☹

zlatka
23. kvě 2008

Ty plavečky jsou roztomilý, jen mi připomněly Kvaka a Žbluňka, jeslti znáte, četla jsem to vždycky z druháčkama a oni je podobný měli na sobě.
Týýý jo, 16 zubů!!! 🙂 Tak beruš má dva dole, nahoře se jí teprve klubou další dva.Možná to jídlo s tím souvisí, fakt tak strašně málo jí, že nevím, co s ní. A nemůže to být tím kojením? Nehrozí, aby mi snědla celej jogurt-to bysme mohly mít tak na třikrát, přesnídávku taky, chleba si dvakrát kousne a rohlíku to samý, no, nevypadá, že by strádala, ale i tak....Máte nějakou zaručenou mňamku, že bych to zkusila..... Zase jí ale nechci hned podstrkovat jen to, co jí chutná, ať si zvyká, holka,že?
No, co naděláme s kamerou.....stalo se, je zbytečný lamentovat.

cecil
23. kvě 2008

Zlatko, malá teď taky nejí....dnes se ráno kojila, pak půl banánu, pak znova kojení, oběd - dvě lžičky rybí polívky(včera jí snědla deset velkých lžic), pak ukradla oplatek ze stolu 😠 ,dvě lžičky jableč.přesnídávky, pak až večer skoro celý banán, trochu kaše a kojení. A do toho má průjem k těm zubům... 😒

Nezbývá než častěji nabízet a třeba jí i něco sníst 😅 ...třeba nabídni jabko a sama se s gustem zakousni a mlaskej! 🙂 . Ale Emuše když lezou zuby, tak to může sníst i Petr a nehne to s ní 😀 .

Joa Emče chutnají i třeba luštěniny....červená čočka, prostě si myslí, že dostane každý den něco jiného. nebo má období....teď tak tři měsíce nazpátek mi vůbec nechtěla jíst banán a od minulýho týdne sní dopol. půlku....ale dřív ho jedla celý a teď jí ho rozmačkám a dám tam dvě lžičky jogurtu, nebo přesnídávky. Prostě ji to asi omrzelo a chtěla to obměnit. Baví je zkoušet nové chutě.

Ale jsi měla vidět, když mi minulej týden čmajzla z talíře kus bramboráku!, tak jsem nestihla ani zanadávat a už to měla v sobě! 😅 Opica. Tak jsem čekala, že to vyzvrací a strávila to. Onehdy psala Haluška na Ap, že jí malej zasedl k večeři, chleba se sádlem a cibulí a skoro celej ho snědl, má myslím rok a půl. 😀

Holky dobrou s kobrou!

konoupek
24. kvě 2008

Jani,tak všechno nejepší k svátečku chlapi ,at tě poslouchají a ten menší,at roste,jako z vody...hl.zdravíčko 😉 😉 😉

bananek
24. kvě 2008

Jani všechno nej k svátku a nic nedělej a užíj si ho 😀 😀 😀 😀 Mléčný chrup má 20 zoubků tak vám ještě chybý čtyři a jste komplet pak zase začnou pomalu ve školce vypadávat a budete počítat znovu 😀 😀 😀 My stím jedním zubem a druhým co teprve se prořezává tam dolezem bůhví kdy ale taky dorostou 😀 😀 😀 😀 Jinak vaříme a zachvíly jdeme na ty naše hasiče nevím co budou hasit jestly žízeň no ale musíme to skontrolovat aby taky tatin trfil dom a přijede tchýně a půjde s námi tak se nesmírně těším na ty její blbí keci a rady co jí malá a nejí hlavně že jí v půl roce donesla děckou šunku a prý že už to může no nic jsem raději neříkala až odešla tak to snědl mladej nevím jestly při nákupu používá mozek nebo skouší mě co dám mojemu miláčkovi no nic musela jsem si postěžovat jinak bych to dnes nepřežila je mi lépe tak jdu nakrmit malou ať mi neumře hlady pa pa 😅 😅 😅

zlatka
24. kvě 2008

Taky vše nej vešem janám- tzn. KOnoupkům a Janicám opicám!!! 😀

entik
24. kvě 2008

tak sem si to vymazala ☹ takze zkracene:

byli jsme na dva dny u pratel na Jizni Morave. Maji taky deti, jedni holcicku o pet dni mladsi nez matej, druzi 2,5mesicniho chlapecka. Bylo supr, jen pocasi mohlo byt lepsi. Kazdopadne bylo paradni se videt po delsi dobe.

Evi, koukala jsem, ze Emca znakuje rybu na urizlou hlavu, to je supr! a vubec dela pokroky, to je paradni. I Berca.
Matysek udelal znak pro "svetlo". Lezeli jsme v loznici (u tech znamych), rano, a Matula se probudil a koukal na lustr nad nami, neco si povidal a pak delal rucickou znak pro svetlo, tak jsme na sebe koukli, s manzelem, jestli to taky ten druhy videl,parada! 🙂

Jancam preji taky vse nejlepsi k dnesnim jmeninam 😵

janica..
autor
24. kvě 2008

Holky díky za přání 😵 a tobě Jani taky přeji všechno nej nej nej nej 😉

Zlatuš já bych ti poradila nějakou mňamku, jenže problém je, že Damiánkovi chutná všechno 😅 JInak jabko malej zbožnuje mu vždycky nakrájím dám na stůl do jeho misečky a on si vždycky chodí když už nemá
😝 Jo a dnes měl rajskou s těstovinou a hovězí maso a téda to mu jelo fest 😎

Jé Banánku tak už jen čtyři? tak to je super 😎Ty máš myslí super tchýni, pevný nervy přeji😅 Jéžiš ještě že mně se aspoň poštěstilo 😎 Přijedou tchánovci mi popřát a berou si Damiánka na noc, prej ho už dlouho neměli, tak si aspoň s tatinem sjedem do Dolan na chálku a večír se známýma na pívko a zítra jako nic nedělám, pač když malýho hlídali tak já makala jak blbá a vůbec si neodpočinula, tak to musím napravit 😅 no ale nevím jestli to vydržím, já jsem hroznej magor 🙄

dali
24. kvě 2008

Ahoj Janičky taky vše nejlepší 🙂 🙂 🙂 🙂

Jani my máme dnes taky hlídání,horší jak bude filip nadšenej 😀 😀 😀

Zlatuš,filda taky jí vše tak snad zkus tu rajskou,je sladká.....a Emča ta teda jí porce,jsem jí u nás ohřívala oběd a to by Filda umřel hlůady z těch porcí a taky to na něm není vidět 😀 😀 😀

linn
24. kvě 2008

Ahojky,
janulky, vsechno nej 😵 😵 😵
a krasnej vikend vsem.

zlatka
24. kvě 2008

Díky moc za vaše postřehy, tak to teda beruš vypadá jako malej sumošek, ale nevím, z čeho to teda má.Dnes to bylo lepší, docela jí to jelo. Tak to nebudu hrotit, tukovou řásku a nějaký zásoby má, tak až to dojde, pak budu jednat. Rajskou zkusím příští týden. Dali a ty vaříš normálka z protlaku, není tam moc nežádoucích látek, co, Evi, naše éčkoložko....Jen mě to moc nebaví vařit, kdžy toho sní tak málo.To víte, že jí vymýšlím specialitky(jeslti to není tím.... 😀 😀 ).
No, Peti, jak jsem ti psala, uvidíš, až se to u matýska spustí-to nebudete stíhat!!!

Dnes bylo plavčo plný a potkala jsem se s valerkou.Měli jsme janu, monika marod a tancovali mazurku, ta byla dobrá.

linn
24. kvě 2008

Tak jsem vas trosku prelouskala, prave si davam pauzu 😀
Zlatus, ja bych spis potrebovala poradit presne opacne, samous chce vse a v jakemkoliv mnozstvi a nejen to svoje, ale i nase, jist se pred nim proste neda 😀

bazalka
24. kvě 2008

Ahoj holky!!!
Janicky, vse nej nej k svatku!!!
Lindi, kdy presne mas tu atestaci...pristi tyden?
U nas taky s jidlem neni problem 😀 ... snime cokoli, kdykoli a mooooc. A nejlepsi je to, co nemuze 😝 ... dnes se vrhnul po buchte ... 😝
S tema zubama je to stejny na vsech frontach 😖 ... Martas sice ji, ale nechce si cistit zuby, asi ho to boli ☹, ma prujem a pekne cervenej zadecek ☹ ... pripadam si jak matka, ktera o nej nedba 😠 ... ale ja fakt delam co muzu. Proste kdyz nam lezou zuby, tak to tak mame ... jinak je to dobry.

Packo 😉

micinka22
24. kvě 2008

Také přeji všechn o nej Janičkám .-))
a dobrou noc 😀