Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
9. dub 2009

jo, bazi, ty jsi takovej internetovek šmírák, prosím tě, podívej se, jestli ys mi nenašla na netu nějakej závěsnej košík na ovoce-ale z proutí, ne kov!díky.

bekulkamama
10. dub 2009

zlatka: jj postřehla, jenže já trubka myslela OC CITY přece 😀 a to bych jako za tebou nejela že 😀
juuuuu to je hezký s tím hledáním, to znám z těch amerických filmů, tam taky pro děti tohle dělají 😀

bekulkamama
10. dub 2009

zlatka: to mi připomíná, u Miženků mají taky zajímavej zvyk, na Vánoce, ráno se nesmí snídat dokud každej nnajde zlaté prasátko, nehladoví celej den i když nejedí maso, ale nechápu, na oběd prý jí kyselé zavináče 😀 no ale prostě na ty Vánoce každej hledá a mamce tajně pošeptá kde ho viděl, ostatní hledají dál a ten co ho našel dostane jídlo 😀 😀 😀 to je něco na ty hladovce tam hi hi

zlatka
10. dub 2009

Taky dobrej zvyk, ale asi lepší až pro starší děcka🙂, si umím poředstavit tu závist, když jeden najde a už snídá a druhej nemůže najít.🙂 Beku, se mi taky podívej na netu na ty košíky, jestli něco nenajdeš, já jsem nic nenašla. za chvilku mám doučko a pak si fičím ke kamarádce pro Beruš.

bekulkamama
10. dub 2009

zlatuš: jj kouknu se, hele si říkám v lidovce a u slováku si bya? tam takové blbosti mají....

bekulkamama
10. dub 2009

ati: http://www.hitra.cz/ kdybych mohla mám toho celej obývák ale je to krpaet drahé 😀 jsou v Koruně ve 2. patře

bekulkamama
10. dub 2009

jééé všechny jste venku co? ☹
tak hezký víkend pa pa pa a co nejmíň zmalovanej zadek 😀

pa Ráďa.

dali
10. dub 2009

Ahojky
mezi pečením jsem musela zapnout PC
Taky přeji pěkné velikonoce a hl. to počasí ať vydrží 😉

bazalka
10. dub 2009

Zdar holky!!!

My jsme byli dopo na alergo ... volala jsem tam, ze potrebujem leky. Dr rekl, at jsme tam do 20 min 😅 ... no nastal chaos, ale do pul hodky jsme tam byli. Tak ta nase vecna ryma je fakt alergicka, mame zvysit Zodac a dostali jsem dalsi zasoby (do oci i nosu) ... snad to zabere

Pak jsme jeli do ZOO ... byli jsme tam 8.30 ... parada!!! Ale maci mel nejakou blbou naladu, tak ho to moc nebralo ... teda pulka jo a druha pulka uz vubec ☹

I my vsem prejem paradni Velikonoce!!! Pocasi luxusni, tak si je urco vsichni uzijou!!!

bananek
10. dub 2009

Ahoj holky tak já od rána lítám kvůly půjče ještě dorazí dnes odhadce a pak já letím na véču z kámoškou a jinak já letos velikonoce neslavím neboť mám v úterý ten krásný nástup tak jedu v pondělí asi z chlapama na ryby na poděsy a po jedné se vrátíme uděláme papu a budeme se věnovat sobě .Jinak se máme ok ale málo času rychle mě to letí a v úterý odlétám a tentokrát se na internet asi nedostanu 😀 😀 😀 Ivi pošly mi alespoň telefoní číslo emailem já ti napíši ať můžeš dát vědět ostatním ju 😀 😀

bekulkamama
10. dub 2009

bazalka: tak to mě mrzí, alergie je fakt naprd ☹
bananek: nebylas okolo 12:20 v uličce barvířská, tj. od Riegrové na nám. hrdinů, jsem zahlídla povědomou tvář 🙂

bekulkamama
10. dub 2009

už fakt mizím pa

entik
10. dub 2009

hojky holky,
Bananku ty toho teda mas a k tomu jeste ty zada 😲 to nechapu, jak to zvladas?!

evi, cornflakesy na gauci me fakt rozesmaly.

Nevite o nekom, kdo prodava turisticke nositko?

My meli navstevu, kamarady z brna, tak jsme kecali do pul druhe, a dnes vstavali o pul sedme a trajdali cely den po meste, bylo to paradni, ale jsem uz mrtva🙂 matula usnul suby dup.

Na Hadej, kdo jsem jsem koukala. JJ, je to ma kolegyne z Cech. Bekul, az budes mit mimi, tak te cekam na kurzu🙂 A jinak, ohledne tehotneni. Normalka, vzdy (2x) jsem otehotnela v ten mesic, kdy jsem poctive rano i vecer pila kontryhelovy caj. Tak to zkus, nic tim kazdopadne nezkazis🙂

zlatka
10. dub 2009

Ahojky, všechny zdravím.
Banánku, budeme na tebe myslet, já bych to nesla hodně těžce, ale snad operace pomůže a tobě se uleví.A Lucinku zvládá bez problémů manža?

Dnes bylo krásně, byla jsem s B. u prabábi, zase hledala v zahradě a povím vám, že máme kokin až do Mikuláše. Obyčejný vajíčko dvakrát potěžkala v dlani a vrátila ho zpátky do zahrady. pak jsme ještě jeli do Slatinic, mají tam super dřevěný velikánský hřiště, tak byla B. nadšená. No a čelila jsem opět jídlu od prabábi pro B.-kokina,dort, pak dostala zmrzlinu, nabízela jí sekanou(což nejsem proti, ale jen z kvalitního libovýho masa, přede mnou namletou), absolutně nevnímala, že jí to nechci dát a pak jí ještě koupila chipsy- ty jsme jí tam nechala pro návštěvy, čaj slazenej pěti lžičkama cukru atd.atd.....ale jinak vše o.k.

No a měla jsem pěknej šok, nechala jsem maličko přiotevřený dveře od terasy(ještě není dodělaná a chybí šprušle, takže hrozí, že B.může slítnout), šla se oblíct a když jsem došla do obýváku, tak ona nikde-samo byla na terase a házela jehličí psům, no ani nechci domyslet, co se mohlo stát☹

Peti, kontryhelový čaj??????no, vidíš, pak teda taky budu chlemtat.

zlatka
10. dub 2009

Jo a jani kon., už se řeší po dědině to vaše hřišťátko-jako že to dělá celá bytovka a jestli je na to povolení a tak....jsem zaslechla lidičky. Každopádně je tatin moc šikovnej a deniska má teda veledar k těm narozkám!

konoupek
11. dub 2009

Ahoj holky,
Zlatu tak všem říkej ,že je to jen naše je to soukromé a povolení sme teda fakt neřešili,pže kdyby si to chtěl někdo udělat na zahradě tak se asi taky nikoho nebude ptát na povolení.Nám stačí povolení lidí z baráku a to nikomu nevadí 😉 .Cizí lidi tu stejně nemají co dělat.

konoupek
11. dub 2009

Ale musím říct,že tatínek je opravdu mooooc šikovný 😵 .A vy samo klído přidte 😉

zlatka
11. dub 2009

NO, musíte udělat kolaudačku, ne? tak se u vás scukneme.No, Jani, jsem zvědavá, jak se k tomu budou ostatní z paneláku stavět a taky jak to budou vysvětlovat svým dětem🙂 , když půjdou kolem. Ono to svádí k tomu, že to je veřejný. Dneska opět krásně, máme plavčo a pak se stavíme na lokotočích🙂

konoupek
11. dub 2009

Zlatu děti z paneláku tam samozřejmě můžou my sme tu s nima venku každý den s tím problém nemáme 😉 .
Navíc to není veřejný pozemek je to pozemek patřící k paneláku a taky se o něj staráme...sečeme trávu,teda chlapi 😉

zlatka
11. dub 2009

JJ, jasně, taky bych k tomu tak přistupovala.Kdybyste chtěli, aby to bylo jen denisčeno, tak byste to postavili u babi na zahradě, že jo. Aspoň to tam trocha vypadá, no, každopádně by se toho mohli ti druzí chytnout a taky něčím přispět- posezení, další prvky do hřišťátka a tak, mě by to teda motivovalo🙂

konoupek
11. dub 2009

No tak toho se tady nedočkáme asik,ale to je fuk.A k babi by se to nevlezlo je to moooc velký 😅 .Ale víš co já myslím,že lidi se časem naučí a zvyknou si,že to není veřejný.Stačí,když se to rozkřikne 😀
Kolaudačka bude za dlouho ,pže na střechu ted tata nebude mít čas,mají hodně práce,takže ,když vám nebude vadit,že je to bez,klído přidte už ted,budeme rádi 😵 .
A co Beru ,zkoušela tu motorku? Jak se jí na to jede?

zlatka
11. dub 2009

JJ, motorka je dobrá, zatím bez havárky, toho pejska musíme vrátit. Klárinka na něm svištěla rychle jako blázen, ale byla na tom naučená od začátku, tak asi proto.Díky moc, jste hodní, že jste nám ji půjčili.

konoupek
11. dub 2009

Není za co,je zbytečný mít doma dvě 🙂 .Tak to jsem ráda,že se Berunce líbí 😉

bekulkamama
11. dub 2009

entik: já jsem pro, manžovi se to líbilo v tom pořadu hádej... takže mi to stopro schválí 😀 navíc mě o tom už říkala dřív Zlatuš, takže já na tomyslím a rozhodně bych do toho kurzu pak šla ..🙂 díky.. pak se domluvíme 🙂

Zlatuš: tímhle trpí tolik mamin, ségry taky vždy šílí ale naštěstí z těch druhých prarodičů, moje mamka je v poho, tak když něco vozí tak většinou ovoce a nebo kinder výrobky ty piškoty atd. a nebo jogurtiky aji zeleninku, děcka to mají rádi, takže jsou nadšené víc z toho teda je fakt, že čokolády a různé chipsy jim taky chutnají ale to doma jako nemají šanci dostat, to je děs co ty babči do dětí cpou, horem dolem, kvanta sladkýho a tučnýho, nebo je v tom šílený koření se někdy taky divím...
včera jsem byla u Moni, vypadá dobře, začla cvičit, malej je spokojenej ale teda unést sem ho nemohla ☹

bananek
12. dub 2009

Ahoj holky koukám že je tu dnes mrtvo tak vás jdu ještě alespoň pozdravit 😀 😀 Bakulko je to možné pokud jsem měla sebou i mlaďocha tak po ramena sebou tak pak jsem to byla já letěli jsme k číňanům pro papu a u spořky nám zastavuje autobus a v tu dobu jsem se tam někde pohybovala měla jsi se přihlásít ,,To jsem přece já z koníka"😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak hlásím půjčka už jede na vyřízení ,zedníky mám domluvené tesaře domluvil táta a jak to bude tak to brácha příjde pokrýt ale říkal že napřed se já musím probudit po operaci a pak to teprve zapijem .No já si myslím že to pěkně dlouho nezapiju ale nechci mu kazit radost 😀 😀 😀 Jinak všem přeji krásné velikonoce a kdo může tak jet do přírody já to letos dělám a můžu říct polovina starostí mi odpadla 😀 😀 😀 Jinak po Operaci se ozvu Ivušce hned jak se proberu a budu moc ☹

konoupek
12. dub 2009

Mati,takže držíme palečky,at všechno proběhne hladce a brzo se tu ukaž 😉

entik
12. dub 2009

ahoj holky, přejeme všem krásné Velikonoce.

Marti budem na Tebe myslet.

janica..
autor
13. dub 2009

Ahojky, všem krásné velikonoce 😵

Večír tu budu jak na koni a konečně si vás dočtu 😅

bananek
13. dub 2009

Tak se holky loučím tak pa pa a za deset dní zase tu Martan 😀

linn
13. dub 2009

Ahoj holky,
marto, drz se, myslime na tebe 😵

My jsme se meli prijemne, Samousek si navstevu uzil, akorat teda Sebik je nehlidatelne dite 😖 😀

Zitra Vas doctu, papa