• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Vidim, ze jsme vsechny zadany :grinning: ... ale az tak mi to dnes neva, mam jakejsi plavaci zaludek :confused:
18. dub 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím že Olča je na dovče
18. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Olcu ted taky hodne myslim, tak snad se opravdu dovolenkuji, urco to potrebuji vsichni tri.

Matula pred chvili usnul tatovi na rameni, cekal an nej az prijde z prace a pak to zalomil:slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mrknete sem, staci druha cast, docela je mi z tehle diskuse neprijemno
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=94932&vOffset=150&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
18. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, mozna budes mit nove zajemce o kurz znakovani :slight_smile:
A co vlastne dela tvuj M?
18. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, super, moc pekne, Filipkovi i Viktorce to moc slusi :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, zase veledort, co??? Krasny fotecky :slight_smile:

Lindi, jdu si to precist
18. dub 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz se tesim na pristi tyden, jsem zvedava na Samouskovy reakce, dort vlak, darek mimo jine vlacky :grinning: :grinning: :grinning:
Ivco, no skoro staci si precist ty reakce adminek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste jsem se chtela zeptat, jestli jste nektera cetla knizku Respektovat a byt respektovan, pripadne ji nemate na pujceni ? :slight_smile: je tady o ni i tema, tak uvazuju, jestli koupit nebo ne, v nasi knihovne ji nemaji :unamused:
18. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni... jen tak mimochodem, na dovču s Danem nejedem.

NO ten pas je fakt kravina, neviděla jsem to nikde jinde, že by muselo být reálné foto... :unamused: ...a fotky v albumech, taky cenzura...i když mi nikdy fotku nesmázli, vlastně jen pas :sweat_smile:.
18. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to taky Lindi přečetla a musím souhlasit se Siss....fotky v pase a v albech taky nechápu no :rolling_eyes: .

Zdeni dort krásnej :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky smázli fotku v pase :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Do alba nic nepřidávám už dlouho,zbytečný :wink:
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a prej je v nových pravidlech že se nesmějí dávat linky...jako ale hledat se mi to nechce jestliej to skutečně pravda... :grinning: ...to po mně nechtějte, jdu spát...
18. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi stalo, ze mi smazali fotku z pasu a v albu fotku penzionu, kde jsme byli na dovo :confounded: ... nebyl tam nazev, jen foto zahrady :confused:
18. dub 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chapu, ze se snazi to tu ukocirovat, ale trochu to prehaneji
18. dub 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně, Ivi, když nenapíšeš název penzionu, proč fotku mažou? To aby se člověk bál si dát do alba fotku psa, co když to bude nějaký šampion a děláš mu reklamu a majitelé vydělají na skoku, že? :astonished: :grinning:
A co si taky budem do těch alb fotit když ne výlety a dovolený..."byli jsme jihovýchodně od Olomouce v parku, udávám azimut..."..."ta kavárna kde jsme seděli se jmenovala jako princezna z jedné Grimmové pohádky".... :sweat_smile: :rolling_eyes:.

Nebo si budem udávat severní šířku a východní délku a budem to hledat GPS-kou...akorát ji nemáme, ha ha

Hele ženský já se včera dívala jedním okem na Týtý-teda vůbec nevím kdo to vyhrával, jen jsem zaslechla jak říkají VKV - Vékávéčka, tak mě napadlo, proč ještě nazkratkovali Ordinaci v růžové zahradě....a víte co mi vyšlo..???... :grinning: ....OVRZ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pěknou neděli!!!!!!!!
19. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
VRZY VRZ...nevim co vařit a nechce se mi nad tím ani přemýšlet, asi se nechám překvapit :slight_smile:))))))))))
19. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já to taky sledovala po očku a nevím z toho nic :grinning: .Sem se tu bavila těma jejich pravidlama,nepravidlama :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak já nevařím,oběd bude od tchýně :wink: .
19. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
OVRZ je dobrej :grinning: :grinning: :grinning: možná spíš: óóóóó...vrz, ne? Týtý taky jedním okem a letos to bylo trocha konečně trošku jiný, myslím, že Lucka Bílá byla maličko vyšoklá, že je až na 3.místě.

Já žádný jejich pravidla neznám, teda. jani, co bylo u tchýňky za dobrotu a Evi, jakej oběd tě překvapil?
19. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme nebyli u tchýně,ale tata nám to od nich dovezl až dom :wink: ,pže Denuš nám vytuhla doma už 11:45 h.A byla chřestová omáčka a byla mooooc mnam :dizzy_face: .Ted jsme dojeli z města.U ušatýho domu je krásný dětský hřiště ,aspon mě se teda moc líbilo,potrajdali sme po parku,podívali se do skleníků a bylo prostě krásně :dizzy_face: .
19. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatu a co Berunka,už je jí líp?
19. dub 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,

tak vsem, co jdou zitra k zapisun, prejem dobre porizeni!!! A tem, co nejdou a nepotrebuji nutne skolku, tak tem zavidim :pensive:

Jani, Kon, taky se na to hriste chystam, je kousinek od nasich, coz je parada .... dopo se tam Maci vyradi, pak pujdek k nasim na obidek a hodime tam i spando :wink:

My jsme byli dopo taky na prochajde ... Macik mel dnes lazne, vezl se na kocarku :slight_smile: ... uplne jsem hledela, vubec nechtel tapat, je asi ucaprtanej z toho vcerejsiho vyslapu s dedou :wink:
19. dub 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatu...ó vrz...na oběd byly bramboráky, páč mě nic jinýho nenapadlo :grinning: . Ovšem já jsem je ještě večeřela, no zase jsem se přejedla. Bramboráky já prostě můžu...... a po nich pivko, áááááááááá.
Zato tata chudák doufal, že mu uvařím sladkou rýži a neměla jsem kulatou rýži, jen parboiled, ta se blbě rozvařuje....tak utřel.

Dnes jedem do města zeptat se na podlahu, teda kolik bude stát a taky doufám že koupím nějaký sandále Emilce a sobě....to zas bude, bóže jak já to nakupování nemám ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Ahoj
20. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi držím palce i s podlahou i s botama....jsme na tom stejně.Nesnáším nakupování to je pro mě za trest :rolling_eyes: .

Dnes jedu na masáž,sice je to jen chvilka,ale hned je mi líp :slight_smile: .
20. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo doufám,teda,že Olča je na té dovče a mají se dobře :slight_smile:
20. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olá Olá,
už jsme doma :sunglasses:
Nestačila jsem psát před odjezdem ani teď po příjezdu. Zkusím stáhnout fotky a poslat. Podrobnosti později nevím co dělat dřív :wink:
Jen stručně - byli jsme na Gran Canaria - Vašík první týden se zhoršil druhý zlepšil a teď doma je to zase horší všechno kvete :pensive:
Jo a výsledky opakovaných alergických testů opět potvrdili alergii na vejce, mléko, soju, pyly, roztoče...
papa
20. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vitej!! na fotky jsme zvedavi! i na zazitky! snad jste si odpocinuli.

s temi alergiemi je to teda pech. Co vlastne Vasovi varite? mas nejakou kucharku? a v ktere zdrave vyzive nakupujes?

u nas vikend fajn, v nedeli jsme meli oslavu brachovych narozek a prijela i segra, tak si uzila mateje. Ja jsem vytridila veci malinkaty a zimni a uklidili si i svou skrin, tak mam radost. A venku sviti slunicko, tak je fajn:slight_smile:

Evi, delala jsem tu cizrnovou pomazanku a je moc dobra. Jen jsem zjistila, ze jsem tam nedala zadny tuk, jak pises, ale vubec to nevadi i tak je vyborna a tim padem i zdravejsi :wink:
20. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek