Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
26. kvě 2008

Fifo, vse nej nej k svatku!!!!
Lindi, drzime palceeeeee!!!!!
Zlatus, tak to je mazec ,... ja bych rvala jak tygr 😖 😠
Jani a Zlatus, dik za rady .... sedajda drzi 😀
Jani, zy jso obchodnice 🙂. Jo a ve ktery zdravy vyzive jsi koupila ten protlak? Ja jsem dnes delala rajskou normalne z rajcat, tak snad bude Martasovi chutnat.
Zdeni, tak to je teda babi hlidacka na baterky ... 😠 ... o nervy 😖
Teda Jani, to jste meli superpoho den 😎

bazalka
26. kvě 2008

Holky, tak jsem rano vyrazila s Martou na kozni ... trochu jako strelena matka, protoze po ranu ma te eksem celkem fajn ... horsi je to po obede a nejhorsi vecer 😒. No, byli jsme tam neco po pul devate ... hodinu jsem cekala, nikoho nevzali ... pry jsou dr na vizite. Je Vam jasny, jaky to je cekat s rocnim prcek ... ke vsemu nektery spolucekajici se tvarili 😖 ... ja mu proste nemuzu zalepit pusu naplasti 😠 ... a ty byl celkem v poho, az po te hodine se mu to prestalo libit, tak jsme jeli domu. No hnus ... jsem nastvana, Martas ma zas pusu rudo. Jsme objednani na po 9.6. na 15, to nas snad vezmou rychleji ... driv termin nemeli. Jinak bebou dopo bez objednani, ale ne prednostne deti 😠

No a s tim zadkem ... jak nam lezou zuby, tak mame taky zadecek jak po boji 😢 ... mazem Imazolem a lepsi se to ... ale i tak nic moc. Ty zuby jsou potvory!!! Jinak mame zadecek v poho, ale se zubama se to vzdy horsi ... si pripadam jak matka, ktera ho ani neprebali 😢

bazalka
26. kvě 2008

Jo a Jani, u nas konence zaznamenan uspech se slunecnima brylema!!!! Vcera je mel Martas skoro 2 hodky 😎

cecil
26. kvě 2008

jé, Jani, toš tak jsem se neměla skoro ani bezdětná za svobodna 😅 ....a se ti o nás zdálo!....óóóó.... a ta návštěva u Zlatuš musela být super! 😀

Bazi a teď si představ, že jsi z Olmika...to já tam musím sedět i dvě hodiny, protože bych jela zbytečně 😖 ...jo některý ksichty v čekárně jsou strašný.....děcka unuděný...

Zlatko, po mě to chce zásuvný modul, nejede mi to ☹ ...škoda.A na zadeček Pityol nebo ten Imazol, zrovna teď se kamošce malá pokadila v noci a přišly na to až ráno a měla ďupu jak pavián, chudina. Tak můj tata vyštrachal zbytek Imazolu a říkala, že už to zabírá.Taky jsem jí půjčila zavazovačky na plínky, aby neměla na prcině igelit...a hodně větrat.

Emča má náladu strašnou, pořád teplotu, ven nemůžem, ani se na to necítím, jsem jak přejetá parním válcem.

cecil
26. kvě 2008

Zdenčo a to ses teda vyloženě přespala!!! 😀 to budeš teď dvě noci dohánět, co? Ale finta na příští pařbu dobrá 🙂 . Já ráda někam jednou za čas jdu, ale jak je to moc často, tak to pak ani neba....já si to vybrala za svobodna, za mlada 😀 .

Holky, toš teď nám traktor posekl louku za naším a já jsem na ho*no...ach jo. Z toho teda plyne, že jak usušíme...za týden, tak už může být sraz u nás, aby jste měly kde parkovat 🙂 .

PS:Emča teď ukázala hají a knížka, tak jsem si šly lehnout a číst knížku 😎 ...teda s odstupem...neukázala to zaráz.

dali
26. kvě 2008

Jo Evčo já radši na zábavu,ale takový bečky a oslavy kde jsou jen Pavlovi kamarádi ty mě nebaví 🙂 mám ráda hooodně známých kolem a taky občas potkat někoho nového a jak už jsem říkala u nás jací jsou Pavlovi kámoši,když nekalíš stojíš za h..... 😒

cecil
26. kvě 2008

Jé, tak to já zase radši komornější akce a s vrstevníkama, když jdeme u nás na zábavu, tak to tam má všechno tak 15,16 let, si tam připadám jak dozor!!! 😅

bananek
26. kvě 2008

Dali a když budeš kalit kdo se ráno postará o děti že já co mám děti tak už taky mám nějakou zodpovědnost a vždycky to nejde pokud je hlídání tak je fajn ale na to mobhu nejméně dva roky ještě zapomenout tak dobrou mi dem koupat a papat a hajat 😀 😀 😀 😀

dali
26. kvě 2008

Holky já to řeknu asi tak na akcích bečkách atd....se lečtos slaví samých 40 což mě ve 27 nějak nebere...holky od kámošů jsou docela fajn,ale mají 15tiletý děti,což jsou jiný starosti....mě je 27 a mým dětem to víte 😖 takže tak.

Zlatuš jestli jsi dnes měla zmeškanej hovor ode mě tak to Filda,on ti chtěl jen poděkovat za přání 😀 😀 😀

janica..
autor
26. kvě 2008

Ivi v té u parku 😉 S brýlečkama se taky lepšíme 😎

FIldi a mně jako nepoděkuješ 😅 😀 😀

Zdeni tak to máte starý známí 😝 to my chodíme tak maximálně na třicátiny 😅

janica..
autor
26. kvě 2008

starý známý že jo? tý jo ach ten češtin 😅

bazalka
26. kvě 2008

Jani, tak se tam pro nej stavim ... je to BIO?

zlatka
26. kvě 2008

beruš dneska odpo splaa od půl páté až dos edmi, tak počítám, že tu bude "strašit" do jedenácti 😀 😀 Ji zmohlo to ťapkání........

bazalka
26. kvě 2008

Teda Berca uz je takova chodkyne 😀 ... my tak 3-4 kroky a bum na kolena 😉

bazalka
26. kvě 2008

Holky, asi jsem si vybrala botky na leto ... na litani za malym chodicem snad budou pohodlny 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11405798&tab=3

janica..
autor
26. kvě 2008

Je to bio a je to hrozně dobrý, je to taková velká sklenička

Zlatuš to znám malej spal dnes skoro 3 hoďky 😅

bazalka
26. kvě 2008

Dik ... zajdem tam. Kdyz to nesni Martas, tak ja urco ... protlaky miluju 🙂 😝 😔

janica..
autor
26. kvě 2008

Jé ty jsou pěkný

bazalka
26. kvě 2008

Snad mi budou dobre .... nikdy jsem boty pres net nekupovala 😒

janica..
autor
26. kvě 2008

JJ taky to přidávám do kuřecího, je to mňamka 😝

konoupek
26. kvě 2008

Jééé Bazi ty jsou hezký,ale ta cena taky 😝 .No jinak my sme spolu s Tomem nebyli někde ani nepamatuju,krom nákupu každej pátek v Olympii a to teda fakt do zábavy nepočítám 😒 .Docela mě to mrzí no 😨

cecil
26. kvě 2008

holky...teď jsem se málem posr... strachy 😀 😀 😀 .....rozrazily se dveře v obýváku a v nich....Emča!!! 😀 . Oproti zvyku jsem nechala otevřené dveře od ložnice a ona se vzbudila a došla až za mnou....ale musela být jak myška....neslyšela jsem nic v chůvičce! 🙂

bazalka
26. kvě 2008

Evko 😀
Holky, jsem teleeeee..prave jsem prosvihla na aukci super bundu na zimu 😠 😖, ale mam jinej ulovek ... Jani, jak jsem o nich mluvila
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1493532

zlatka
26. kvě 2008

Ivi, ty tvoje boty jsou moc pěkný, ale ta cena mě taky odradila. tak drahý boty jsem si v životě nekoupila.Vlastně kecám-jednou jendy zimní a ty mám doteď🙂 ty cukle, myslíš, budou pohodlný pro Marťu? a zimní bundu se bodni, teď se soustřeď na léto🙂) Jiank beruš má taky ještě takovou tu bácchůzi, ale je to den ode dne lepší.
Evi, to je borka, beruš už mi roznáší hračky po celým bytečku,dneska mi naházela tužky do vany, co chodí, tak se krásně zabaví,ale taky už před ňou neuteču. Evi, ymlsím, že jí to moc práce nedalo tě najít, kde jinde bys byla než u PC!!!! 😀

bazalka
27. kvě 2008

Dobre ranko ... tak jsem dnes prvni 😝 ... ale malos dal mlicko a snad jeste usnul

Lindi, myslim na tebeeeeeee!!!!

Zlatus, ty botky bude mit Martas tak na capkani u vody, jinak ne ... kdyz polez do brouzdaliste, do Delfina a tak ... na normal chozeni ne

T ty pro me ... jsou drahy, ale ja s mou desnou capou velikost 41-42 mam problem cokoli sehnat, tak holt obcas musim koupit i drazsi, abych mela vubec v cem chodit 😉 😝

Aaaaa, tak asi nas mliko neuspalo 😖

bananek
27. kvě 2008

Teda Bzi dnes jsi mě fakt předběhla boty jsou pěkné ale ta cena mě odradila to bych měla boty jen já a zbytek by chodil bos a pro malího nejsou ty boty těžké?Švagrová je má ve velkým a zdály se mi celkem těžké no ale jinak jsou pěkné taky se mi líbí ale malá se jích u švagrové strašně bála nějak jí nepasovaly 😀 😀 😀 Jínak Lindi držííííím pěstííííčky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Já nakoupila klukům boty v duze stejně to mladej zničí a táta chtěl jen do práce a já jsem oběvila od loncka jak jsem byla těhu tak jsem měla nateklí nohy a tak jsem oběvyla nové polobotky ještě v krabici a letní nazouváky skoro nové tak když se nerozpadnou tak to bude OK 😀 😀 😀 Horší bude co v létě na sebe nic jsem ještě od porodu nezhodila a ve všem vypadám jak no škoda mluvit a věci mám ve skříni na váhu o patnáct kilo míň tož jsu letos v pr...... 😀 😀 😀

konoupek
27. kvě 2008

Dobré ráno,
no taky bych na sebe měla konečně něco koupit,ale když já tak z duče nenávidím veškerý nakupování,hl.teda na sebe 😝 .Boty a kalhoty to je prostě horor a má noční můra 😠 .Bud mi to není v pase,nebo je to dlouhý,nebo to prostě jinak nesedí a boty zase co se mi líbí nemají v mé velikosti věčně a ty co mají se mi nelíbí no děs běs 😀 😝 .
Hlásí vedra,tak nevim teda v čem budu chodit.jsem chtěla jet do města dnes,že se po něčem podívám a tatin mi tu nechal na lístku vzkaz,že si vzal auto a vlakem teda fákt jako nejedu bo to by bylo na půl dne....no jsem lemra líná co už 😀

janulevrtule
27. kvě 2008

ahoj mamky,
chtela jsem se vas zkusenych maminek zeptat, bydlim v olomouci na fischerove(nove sady) a hledam nejakyho schopnyho pediatra, nevite nektera o nekom?nejlip tady pobliz?povel, nove sady apod.?nebo vite o nejakym super klidne ve meste?diky moc 😵

cecil
27. kvě 2008

jani, holky ti určitě někoho doporučí, já nejsem z Ol 😉

Děvčata dnes jsem byla na dvoře, že tam trochu uklidím a prohnaly mě tři včely, že jsem to vzdala...a teď můj tata přišel, že se rojí. 😖 😠 Tak jsem jen chtěla napsat, že na tom našem srazu kdyby otravovaly, tak mám plán B, šly bychom si opíct klobásky k babičce, bydlí kousek. Tak já jen aby případní alergici byli připraveni a informováni. Já jsem taky alergik, naštěstí už několik let jsem žihadlo nekoupila! Ani nevíte jak mě dnes ty potvory naštvaly 😠 , nic jsem neudělala.

cecil
27. kvě 2008

Jo, konoupku, nakupování taky nemusím 😝 a ve skříni je to letos taky smutný 😀 , ale nebude to veselejší, nejsou chechtáky 😕 😅 .