• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Tedaaaa .... smekam :wink:, paradni!!!!!
27. dub 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky čuuuussssssss,

jsem doma ať žije naše skvělý zdravotnictví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jako no coment, čekala jsem dvě hodiny, než mě vzali na vyšetření a konečně se dočkala mé dávky(magnesia,kurnik,ale že mi dali mega dávku,ta mě postavila na nohy)

no a pak jsem šla na CT, na plicní, naštěstí vše v pohodě a ještě vyšetření srdce,taky OK, takže nedostatek magnesia totálně skolila a prý i málo piju...........
27. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dočtu vás pozdějc, už se těším na tu mojí prcinu malou :sweat_smile:
27. dub 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na tu svoji prcinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky fotečky moc krásný hl. i ty dortíčky :grinning: :grinning: :grinning: a oslavence to vyloženě bavilo.
27. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
dortiky nadherny, a fotky taky. Je videt, ze jste oslavovali a oslavovali. Ale dostali me fotky Sebika, je moooc krasne miminko a ta s tatinkem fakt nema chybu :wink:

Tata dal o vikendu pisemnou zkousku z anglictiny, tak mame taky co oslavovat:slight_smile: jsme si vsichni oddychli :wink:
27. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani uff, tak hlavně, že jsi v pořádku :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
dekujem za pochvalu, toho Sebika s M. jsem fotila ja :wink:
Jani, taky jsem se rada docetla, ze jsi ok.
Dorty paradni :dizzy_face:
Peti, vasemu tatkovi blahoprejem :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne jsem kukla na fotky :wink: ... Sebik uuuzasny a Samik a dort taky ... musel byt nadsenej. Martas taky hned sundaval masinky a daval je na zem ... spatne se vysvetlovalo, ze marcipan nejezdi :sweat_smile:

Jani, hlavne ze jsi ok ... uz jsem to odpo nevydzela a musela ti pisnout sms, nezlob se :wink:

Peti, Vasemu tatkovi gratulujem!!!!
27. dub 2009 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tata hodil nějaký fotky...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2690881&vReferer=%2Fphotos%2Fcecil

Teda, Jani, hlavně že to dobře dopadlo a víc pij!

Jo, Ivi, myslím artritida a píšu artroza.... :sweat_smile: :grinning: ..tu budu mít nejspíš v koleně! :grinning: :grinning: :rolling_eyes: ..to jako není vůbec prča.

Peti, písemnou zkoušku z angličtiny....brrr...já tak rychle zapomínám, že už bych se anglicky ani nepodepsala :grinning: .

Ženský,já se zase na večer přežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jsem dojela po obou holkách večeři...měli jsme brambory s cibulkou...ty já prostě miluju!!!!!!! :confused: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
fotky jsem prohlídla a jsou supeeeer :slight_smile: .O dortech,ani nemluvě :wink: .Všichni vypadají spokojeně a tak to má být.

Jani to je dobře,že to není nic vážnýho a injekce zabrala :wink: .
27. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, vy mate zas tu posledni fotku naaaaadhernou :dizzy_face:
ja jsem taky prezrana, prave do sebe soukam zbytek masinky, cast jeste skoncila v mrazaku, dort uz nemuzu videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,
tak se mi to smázlo ten počál už mě štve, tak jen v rychlosti

Chci popřát všem dvouletým oslavencům Vše nej nej hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:Vendy by jim všem určitě dala pusenku :slight_smile:

Peťi to je supr že ji mimišek v pořádku a ten tlukot srdíčka je úžasnej :wink: , úplně jsi mi tím připoměla jak jsem byla s Vendy :slight_smile:

tak už radši odesílám ať to nepíšu potřetí , to už bych napsla jen ahoj holky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blbne nám pc z ničeho nic se vypne a znovu najíždí jako při restartu no radši končím
mějte se pěkně a já kuknu až ho budem mít opravenej
27. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bazi: dííííík, to mě to ale hřeje na srdci hi hi ale ten nos mám teď nějak nahoře :grinning:
28. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: TEEEEDA
28. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: musíš hodně pít, to je půl zdraví všeho :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cecil: krásný fotky :slight_smile:

entik: včera jsem viděla na kole tvýho manžu :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, no já piju docela dost, jen včera jsem to flákala, pač nám dělali stupačky a já se neměla kde vycikat :grinning: :grinning: :grinning:
Jako jsem se včera těšila, jak si tu uklidím, ale furt jsem jakásik slabá :frowning2: ach jo, už mě to neba :angry:

JinaK VŠECHNY FOTEČKY A DORTÍKY SUPER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
janica: :slight_smile: nemáš nočník? :grinning:
28. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám, ale tam čůral mladej:grinning::grinning::grinning:
28. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zdar ženy,
oslavy i fotky super, já už taky vymýšlím a přemýšlím.... Bekule, ten dort je uchvancancující, tak na to se nezmůžu ani za dvacet let.
Bazi, mávali jste? my jsme byli vyprovodit tetku s Natálkou.

No a o pití...já to taky flákám,musím začít od zítřka.A čůrání mi připomnělo, že jsem se minulej týden vracela s B. autem z města a přepadlo ji to, tak jsem ji držela nad příkopem a furt jí to nešlo(nakonec z toho čůrání byly dvě šišky) a na mě to to přišlo taky, začala jsem se kroutit, pravou nohu na pětkrát omotanou kolem mezinoží, se zvyšující intenzitou tlaku na močák s ezvyšoval i můj hlas na B."Tak, co? Půjde to, úúž?" až jsem to nevydržela, otevřela oboje dveře a v mezidveří jsem si niagárským proudem ulevila, Beruš jsem ani nenatáhla gatě. Pak jsme sedli do auta a asi po tři sta metrech mě zastavovali policajti, kteří dalekohledem kontrolovali pásy :confounded:, no jako úsměv na tváři....tak nevím......jestli jsem jim nezpříjemnila službu.
28. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zlatuš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no jako pan doktor mě poučil, jako že do 11 dopolední mám mít prý v sobě litřík voděnky, hmm tak jako už mám v sobě skoro 1,5 :sweat_smile: jako poslochám pač jako furt jsem tak zesláblá, že to ani není možný :frowning2:
28. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ati: ahojky no neblázní je to jen piškot, to zvládne každá, mimochodem ale tobě peče babi viď? :grinning: tak to se asi nechceš naučit péct sama :slight_smile: ale klidně naučím... :slight_smile:
mě je tu holky zima, tak si vařím čajíky, bo voda z PET nějak dneska moc studená brrrr a tak se mi nechce ale zas čůrám jak amina :grinning:
28. dub 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak je skoro půl dvanácté a já ještě ani hlta.Vidíš to? No, jako už si jdu pro vodu.
28. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beku, no ale jako i to zdobení a tak. Nám dort upečou obě babi, předpokládám teda.
28. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatu :grinning: být to šefča tak nevím nevím :grinning:
tak to se máš, já se to musela naučit bo babička nějak nechtěla no a tak to zbylo na hodné tetě Rádě :grinning:
ale zdobení je bnkačka, taky umím jen jedno, prostě hvězdička co vyleze ze špičky :grinning: a konec :grinning: přilepit tam kokino a posypat cukrovyma hovínkama atd. je prkotina :grinning:
28. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatus ... :grinning: :grinning: :grinning: ... opet dobre pocteni :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, na uklid se vykasli a odpocivej :wink:
28. dub 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky hezky pijte, ja teda mam zatim neco pres litr jen ale aspon neco, az slehne obed tak to dozenu :grinning:
28. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ja mam kolem litru :wink:
28. dub 2009 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a já mám 1,6 :grinning: ale už mám v žaludku rybník, kašlu na to, zbytek doma :slight_smile: hezký den holky pa
28. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek