Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
18. kvě 2009

😵 😵 i kdyby to byly streva, tak stejne to miminko pohladim, kdyz to citim a je to krasny 😵 😵

zlatka
18. kvě 2009

jejda, vy jste toho teda nakecaly, jako mít tři dny áčko, tak je to na román. Oli, do Slatinic na hřiště taky moc rádi chodíme, je to tam super, b.to tam miluje., ale jezdíme teda autem, máme tam prababi. To jste si na kolách dali, Váša to zvládnul v pohodě, tak dlouhou štreku? co Tvoje mezinoží,( 😀 😀 původně jsem napsala cítíš ho, ale to jsem radši smazala, abych se tě třeba nedotkla, ale myslela jsem jako jestli bolí 😀 😀 ? Já bych si na tolik kiláků asi někde sehnala tu seniorskou plenku, aby to tak nebolelo.

Jani, to nevím, jak mají špatně skluzavky, asik to tak zase někdo chtěl, bo když rodiče sedí a plkají, tak aby na dítka viděli, však ses mohla zeptat a jednu si přesunout, ne? Líná huba.....a že zrovna ty.....

jinak konečně po hodech a oslavách (že, Raduš) dneska začínám na sobě makat, jsme vytáhla letní věci z loňska a jsem v tom narvaná jak hovado, no, úplně mi to vzalo elán, děcka.Jako dietu držet nebudu, jenom přestávám žrát sladký a začnu se víc hejbat.

peti, já myslím, že už to budou pohyby, já jsem měla první v 18tt, tak proč bys nemohla mít v 17tt.Fotky moc pěkný, mylsím, že to byla vydařená akce. A byla tam ta mamina od té Jol(h)anky, co s náma byla na 1.kurzu, nebo se mi to jen zdálo?Jsi dobrá, že to tak zvládáš.

zlatka
18. kvě 2009

Jo, jani, jak dopadl sýr bez pečení, bylo to dobrý? se to chystám zítra dělat.

janica..
autor
18. kvě 2009

Zlatuš jj bylo mňamozní 😅

No a vidím, že máš stejnej problém, sice ho na tobě nevidím, ale budiš, jako já se fakt na sebe nemůžu už dívat, je to hnus, ale jako fakt moc nežeru, přestanu jest úplně a bude 😠 😠 😠 😠

zlatka
18. kvě 2009

no to se právě nesmí, musíš jíst, spíš častějc a míň a večer se nenacpat, jak jsem to dělávala já, kd.B.usnula-samo jako svačinky ovoce, zeleninu, no a pohyb, že, nějaký to cvičení a ne vychrupkování si s prckem po-o, což se mi taky poslední dobou stávalo velice často.No, přestala jsem kojit, tak to leze nahoru. Dneska statečně bojuju, pohyb jsem splnila a jídlo docela taky.Ale už se teda těším na zítřejší oběd!!! 😅

zlatka
18. kvě 2009

...nevíte, teky, kde mám telefon???....

zlatka
18. kvě 2009

tetky....ne teky

linn
18. kvě 2009

Zlatus, ze bych te zkusila prozvonit??? 😀 😀 😀

Peti, to budou pohyby 😵 😵 😵 ja jsem je taky citila uz asi od 16.tydne u Sebika 🙂 to je super, fotky jeste okouknu 🙂

Ivco, mame stejnou, normalne tam meli posledni, me by jeblo, kdyby ji nemeli 😠 a v tu sobotu odpo bylo hnusne, tak asi proto ty davy, no stejne jsme museli pro nase na letiste 😅 a Samikovi se libi, ale jeste ji netestoval, Marta mu jeste musi opravit zasuvku 😉 no a teda dobrovolne priznavam, ze na usinani jeste ma Samous dudu, asi jsme posledni, co? 😒 no prvni asi bude prstehovani do velke postele a pak poleti 😅

Jani, ten syr jsme zkouseli vcera a vyborny, jeste jsem dneska mela posledni porci 😎 diky za odkaz 😵

linn
18. kvě 2009

No a v sobotu porodila dcera od jedne kolegyne z lekarny, byla pred tehu hrozne vychrtla, pribrala 5kg !!! 😕 😅 a chlapecek mel 3,2kg 😲 nejak si neumim predstavit, jak ted bude vypadat 😲

linn
18. kvě 2009

Peti, fotecky super 🙂 byla to Zuzka s Johankou, ze 🙂 a jeste s nama chodila ta maminka s copem a brylema, ze?

entik
18. kvě 2009

jojo, holky, byla to Zuzka s Johankou, ta z prvniho kurzu se Zlatkou a cecil a taky z prvniho Znakovani se zpevem a hrou s LIndou🙂

entik
18. kvě 2009

jo a Peta s LILI

entik
18. kvě 2009

No a ja jsem jeste v 16.t. sedmnacty zacinam ve ctvrtek, ale kdo vi, jak to je, ze? tak jo, ujistily jste me, ze ma intuice nekeca, a je to miminko🙂 streva se vrti, tohle je takova bublinka, mazliva 😵 😵

Zlatko, ja zas obdivuji jak ucis devataky rodinku 😉 mimo jine, teda.

Mne se na hubnuti nejvice osvedcilo, jist casto, mit porad neco po ruce do pusy, nakrajet si mrkev, okurku a kdykoli mam chut, tak si zobnu a tak nemam vubec hlad, nebo jen maly hlad a telo si nedela zasoby, a taky chodit nebo se jinak hybat.

co telefon, tetko?

janica..
autor
18. kvě 2009

Já chci kojit, to jsem mohla sněst všechno a byla jsem oki 😅

Lindi to není ani možný ne? přibrat v těhu jenom 5 kilo, fakt síla 😕

linn
18. kvě 2009

Jani, to taky ted pro me je jedna z pozitivnich veci na kojeni 😉 no tezce se mi bude odvykat od tech cokolad 😕 😅
A ja tech 5kg nechapu, ale ona i jeji manzel jsou extremne hubeni, oni zrejme strasne malo ji, no a mimco si to bralo urcite na jeji ukor 😔

bekulkamama
19. kvě 2009

ahojky holky, teda já měla včera poradu a koukám, ýe jste tu zrovna byly všechny 😖
tak to jsem měla smůlu, byla to děsná otrava, navíc odpol. jsme měli po práci firemné večírek, no takové posezení, tak sem se vymluvila, jak jinak když nemůžu pít a sedělo se v kuřáckým že jo 😖

jj Zlatu, tam jsme se moc plácali 😀 aspoň já, ono fakt pomáhá pořád něco zobat, ale nesmí se to přehánět že...
entik: ahojky Tobě je zle ještě v 16 tt? jejda, to doufám, že u mě to tak dlouho nebude 😖
v pátek na tebe budu myslet, ať je vše v pořádku, já jdu tento čtvrtek tak jsem už celá zvědavá 🙂

entik
19. kvě 2009

ne bekul, mne nebylo zle vubec! to jsem asi spatne napsala. Jen rano mam sliny v pusy, ty musim odplivnout. a pak uz pohoda. Ale spatne mi nebylo ani jednou!!! a s matyskem asi dvakrat, ale to jsem jeste jezdila busem do prace, tak to bylo spis z toho...

bekulkamama
19. kvě 2009

entik: ahaaa tak to jsem nepochopila, tak to si dobrá, jedna z těch šťastných 🙂 mě včera jo ale dneska zatím dobrý a od zítra zas jezdím autem tak to bude pohoda.. busem to fakt není idylka 😀, zadařilo se ti to druhé hned? Nebo si čekala delší dobu než otěhotníš?

cecil
19. kvě 2009

Jede chlap metrem v hrozné tlačenici, před nim stoji žena.
V tom ten chlap povídá: "Promiňte paní, to není to, co si myslíte.
Já mám malou vejplatu a dostávám to v mincích zabaleny do válečku.
A ten sem si dal před cestou do kapsy..."
V další stanici se na muže obrátí ta žena a prohlásí:
"Vážený pane, to, že máte malou vejplatu, vám věřím.
Že ji dostáváte v mincích, vám taky věřím.
Ale to, že vám mezi Václavákem a Karlovým náměstím přidali, to vám tedy nesežeru!!!"

bekulkamama
19. kvě 2009

cecil 😀

linn
19. kvě 2009

Evi 😀 a dorazis ten pristi tyden? Bekul, ty budes mit cas ?
mne nastesti nebylo spatne nikdy, tak drzim pesti, at to brzy prejde 😉

a s tim odstavovanim se mi nejak nedari, spis jsem to teda zabalila, jak jsem s obema sama, tak to nezvladam a vymeknu, jsem si to zpusobila sama a mam hrozny problem jinak Sebika uspat, mate nekdo nejakou dobrou radu? Diky 😉

cecil
19. kvě 2009

Holky, nestíhám, jen dávám vědět že žiju 😀 .

Peti postýlku právě nevim jestli mám schovávat neteři, nebo ne....zapomněla jsem se ségry zeptat když tu v neděli byla...ale máme dvě , jednu menší a druhou větší a teď nevim jestli té menší jde taky oddělat ta postranice....já na to budu muset kouknout. Ale i kdyby jsme postýlku neprodávali, tak půjčíme uričtě 😉. A do října je ještě trochu času. 😉

ahoj

cecil
19. kvě 2009

Mně zas bylo blbě furt 😝 , takže jen závidím, že ot jde aby někomu nebylo blbě vůbec!

Já se budu snažit, ke Zlatce jsme jeli jednou a teda moc si to nepamauju.... 😅 , kterej je to přesně den?

cecil
19. kvě 2009

Ještě jeden :
Gynekolog přijímá v pondělí novou sestřičku do ordinace.
Kromě běžných otázek se jí najednou zeptá:
"Kolik jste měla sexualních partnerů?"
Sestřička se zamyslí: "5 anebo 6?"
"No, to není příliš mnoho", říká lékař.
"Máte pravdu, byl to takový nudný víkend".
😀

bekulkamama
19. kvě 2009

linn příští týden kam a v kolik? jsem teda zaregistrovala nějaký sraz ale já dělám do 4 ☹ jedině pátky dřív tak teda nevím

linn
19. kvě 2009

Jestli si dobre pamatuju, tak pristi utery odpo, na hodine jsme se jeste nedomluvily 🙂

linn
19. kvě 2009

Tady od rana leje 😝 silenost, kdyz se ani neda jit ven, no aspon odpo si jedu pro nove bryle 😉

linn
19. kvě 2009

a Grygov minigolf, pouze za pekneho pocasi 🙂
Evi, taky dobrej 😀

bekulkamama
19. kvě 2009

linn: jo taaaak no tak to asi těžko, než bych po práci dojela ☹ na minigolf tak leda v pátek či o víkendu, jinak nemůžu.. škoda ☹ tak si to tam užijte 🙂

konoupek
19. kvě 2009

Ahoj holky,

tady přestalo pršet,tak je denuš s babi venku.

Evi ,dobrý vtípky 😀 😀 😀 .

Já už obědvám jako 😅 🙂 .