Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
16. čer 2009

ahojky holky... včera mi nešly stránky ☹

bekulkamama
16. čer 2009

Peti, Jani díky moc, njn já vím že jo, trpím jen kvůli malému pro něj to holt musím vydržet 😀
zítra se odměním, konečně jsu na další UTZ 🙂

Zlatu: no tak s t ím počítám!!! Tam zajdu i s pupkem klidně 😀

teda ale spaní opět děs, bubnuvání do střešního okna je víc než šílený!!!! ☹

aktekram
16. čer 2009

Ahojky milé dámy, moc zdravím. Jsem taky z Olomouce, jsem 29tt a už jsem skončila v práci. Pokud znáte podobnou těhulku jako já, ať se mi prosím ozve. Bude příjemné trávit volný čas s někým kdo má stejné nebo podobné starosti. Tři měsíce do porodu je ještě dlouhá doba tak snad mi to uteče.

bekulkamama
16. čer 2009

akte: ahojky, přeji ti hezké a zdravé těhu 🙂 tady jistě nějakou najdeš 🙂 můžeš si tu s námi psát zatím 🙂

aktekram
16. čer 2009

Ahojky, děkuji moc. Snažíme se oba(obě) 🙂 aby bylo všechno v pohodě, snažím se už jen odpočívat. Jak prožíváš ty začátky, bývá špatně?

bekulkamama
16. čer 2009

akte: oba,. obě??? jste dva nebo dvě? Nebo mluvíš o pohlaví??? To nevíš ne? Nebo jo?
jj bohužel už pár týdnů trpím ale snad to brzo přejde 🙂 jinak je vše nové a zvláštní ale hezké 🙂

konoupek
16. čer 2009

Ahoj holky,

zdravím nové příchozí maminky 😉 .

Mě taky nešel včera kůn,tak jsem měla trošku absták 😅 🙂 .

Jani,krásně to Damiánek vymaloval,jen co je pravda 😀 .

Denuš byla s tatinem taky na Pohádkovém lese,přijeli o půl třetí a byli skoro posledí za nima prý bylo snad už jen pět lidí.Ale užili si to.Já byla doma,pže mi nebylo dobře a docela mě to mrzelo,jsme se tam těšila,ale potřebuju být fit na dovču.V so odjíždíme.

Zlatu ,Přema nám půjčil ty chůvičky,ju,aby si o tom věděla 😉 .To tam zkoušeli v hospodě,pořád...tady orel,tady orel,jak mě slyšíte,no jak malý kluci 😀

Beku,tak zapíjení si zvládla jo 😀 ,Zlatu ty taky,jak tak čtu 😀

bekulkamama
16. čer 2009

ahojky kon: 🙂 jj zvládla, trochu nachcípaná z tý zimy ale jinak joo 🙂
tak super, mě se líbí že tatínek bere Denuš na takové akce, to je krásný 🙂

konoupek
16. čer 2009

Beku ,ona je na něm závislá,jak přijde domů z práce,tak mě pomalu nezná 🙂 .On je sní taky strašně rád,říká,že si to užívá,tak at se užívají 😀 .Já si aspon stihla vyprat a vyžehlit prádlo 😉 .

Ty jo taky ti to ale pěkně nasakuje ty týdny,jak tak vidím 🙂

A jako kde se fláká cecilovic,haloooo 😕

bekulkamama
16. čer 2009

kon: to je fajn, tak aspoň jak říkáš si něco poděláš doma...
njn ale tady to asi nepočíá moc dobře jsem myslím 9+4 dneska taknevím to už jsem jako 10. nevím jak se to bere.. ale jo letí to 🙂 právě začínám doma probírat šatník a nic moc ýběr ještě že v létě jsou větší možnosti s šatama 😀

entik
16. čer 2009

ahojky🙂 vitam dalsi tehuli(Marketu??) 🙂 ja jsem ve 20tt 😉

Evik mi tu taky cchybi, ze by mela zaracha? nebo neco s kozou?

entik
16. čer 2009

Jani, fotky z pohadkoveho lesa jsou supr! nejvice ta posledni 😀 😀

entik
16. čer 2009

nase vik. fotky taky dodam, ale asi az vecer.

zlatka
16. čer 2009

Jani, cecilovic nemají comp, jsi to ale nepozorná čitatelka! Mám ještě pro denisku foukací fixy, tak vemte na dovču, dneska ti je hodím, beruš je miluje. No a o chůvkách, že vám je dal, samo nevím, mi to neřekl, jako jsme spolu sice domluvený, ale víš jak...on je tak málo sdílnej, ten můj orel.

tak jako my jsme tam do lesa dorazily až ve tři a do cílke jsme storpocentntně došly jako úplně poslední, nic na nás nezbylo.kokina neva, ale medaile mě mrzela....dřív to ale nešlo, beruš chrněla. A nebála se deniska?

konoupek
16. čer 2009

na foukací fixy jsem teda zvědavá 😕 🙂

ty jo tak to už na vás Zlatu teda fakt nic nezbylo,Tom taky říkal,že už to byla bída,ale kokina co dostala prej hned baštila 😀 .Medaili dostala taky a k tomu velkou knihu omalovánek,ale to jí schovám,až z toho bude mít víc rozum,byla by škoda,aby to hned počmárala.

no někde se trošku bála,v pytli teda neskákala ,ale gumáky obula,u Popelky přebírala,u Karkulky prej šla sama do domečku s košíkem,kolečka u Pata a Mata teda taky nevozila a co tam bylo víc moc nevím,náš tata je taky nesdílnej 😝 .A pže šli samy,tak je ani neměl kdo fotit.V závěsu za nima prej byla Vladka se Zuzankou a Simonkou.

beku nakonec to je to je docela fuk,jestli 10tt,nebo 9+4tt,hl.že roste 😵

teda to jsem četla,kdysi dávno,že cecilovic to nejde,ale tak dlouho,nebo,že bych fakt blbě četla 😅

konoupek
16. čer 2009

A co berunka,jak jí se to v lese líbilo?šliy jste samy,nebo s někým?

bazalka
16. čer 2009

Zdra holky ... teda tady se to rozjelo

Jani, super fotecky ... doufam, ze pristi rok se taky zucastnime 😉. Damianku, z tebe bude urco Picasso 😀

Teda nestovice bych brala ... cim driv, tim lip 😉 ... ale ne ted, kdyz mam jet opet do Brna. Vcera mi hlasila sousedka, ze je maji ve skolce, ale zatim nic.

bazalka
16. čer 2009

Reni, jdi do spinalu ... ja jsem byla moc spokojena. A i pro mimi je to lepsi ... mamky to vetsinou snaseji uplne v poho ... to pichani je neprijemny, ale zadna hruza, v poho se to da prezit a pak uz je to pohoda. A to, ze vidis hned prcka, je proste paradani!!!!

bazalka
16. čer 2009

Akte, vitej ... uz se ti to pomalu krati, co? Utece to a za chvilku mate prcka doma 🙂 Jsi primo z Ol?

Teda, v tom lese bylo tolik atrakci??? To me mrzi ... ale my meli taky fajn program 😉

Dnes jsme byli dopo u prababai a pradedy .... meli jsme i obidek, tak jsem to dnes mela bez prace 😉

janica..
autor
16. čer 2009

AHojky,

jj Cecilovic chybí..........

V lese to byla fakt paráda a jako Zlatuš na nás taky nezbyla medaile, ani ta kartička na razítka, tak si je D. nechával dávat na ruku, no měli prej pro 300 dětí, nečekali takovou účast 😒 no nějaký kokino na nás zbylo, tak byl rád a nevíc se mu líbilo, že dostal od čiči(kocour v botách) fruko, z něho byl fest hotovej, furt se na něho otáčel a volal čičičiči 😅 no a teda nejlepšejší byla projížďka na koni 😎

aktekram vítej a piš 😉

Raduš tak to já zrovna miluju, když prší, to já spím jak zabitá 😅

Foukací fiksy neznám 😕

Ivi atrakcí bylo 13 😉

konoupek
16. čer 2009

Taky miluju,když v noci prší a déšt bubnuje na okna a bouřka je ještě lepčejší 🙂 .Bohužel,ted v přízemí v paneláku splastovýma oknama je to naprosto nemožný si to užít 😒

No vidíš Jani,třeba o tom,že tam byli koníci se Tomáš ani nezmínil 😕

bekulkamama
16. čer 2009

linn IP
ty jo ten Váš les zní skvěle, taky bych plnila úkoly pro kokina 😀
Jani: no to jo to já taky mám ráda ale ty asi nemáš střešní okno viď? To bys to přestala mít ráda 😀 😀 😀 bo to je rámus jako prase! 😖 (ups) pardon ten slovník

já vás dneska nestíhám, máme tu pohovory a plno práce kolem toho 😖

bekulkamama
16. čer 2009

budu tu zítra pa pa

zlatka
16. čer 2009

No, tak my jsme šly s Kristýnkou a Kačou a za náma pak už jen jedna rodinka.Po nás už to balili. jak říkáš, bylo tam 450dětí + ještě si vem dva rodiče k tomu-účast velká, ale bylo to super, byli připraveni na větší nápor než vloni. Tak Beruš nejspokojenější u pata a Mata, kolečka vozila, s popelkou a babičkou od karkulky spolupracovala, s bílou paní a strašidýlkem tancovala a hrála,ale teda ke kocourovi v botách ani omylem, jen nazula gumáky a hned z nich ven-on už tam teda stál jenom s razítkem, bez fruka, tak pro to už nedošla a čert taky nehrozil, jinak se to docela dalo.

bazi , tayk jsme chtěla napsat o damčovi, že je picasso,a le nevědlěa js, jestli se píše dvě ss nebo cc, tak sjme to smázla:_)

Beku, pak poreferuj, jak roste drobeček.

aktekram
16. čer 2009

bekulkamama: mluvím o pohlaví, necháme se překvapit tak proto oba (obě), ale miminko bude jen jedno.

bazalka: děkuji za uvítání, jo krátí nějak moc rychle, doteď jsem chodila do práce, ale jak budu doma asi zblázním. Jsem přímo z Olomouce.

zlatka
16. čer 2009

Akte: dobře děláte, že se necháte překvapit, je to pak na tom to nejlepčejší.A jména už vybraný máte?

konoupek
16. čer 2009

Marky ,jinak dobrej nick,pořád jsem přemýšlela co to je za krkolam 😉 .Teda doufám,že ho máš podle jména 😀 😅

zlatka
16. čer 2009

téééda ty jsi ale koumák, to mě to teda nenapadlo🙂🙂taky jsem si říkala, jak tě to napadlo.... 😀 😀
Dnes jsme byly u densky na hříšti a bylo tam teda veselo, myslím, že lidé v panelácích museli mít radost🙂

konoupek
16. čer 2009

Zlatu já taky kolikrát čekám,kdy na nás kdo vyletí 😀 🤐

janica..
autor
16. čer 2009

Zlatušáku jako napomínáš Jaňulu, že je nepozorná, že neví co je s Evkou a o přezdívce Marketka si všimla první Peťa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀