• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
ametob-ahoj :slight_smile: A hoď foto,musím mrknout jestli tě náhodou neznám :grinning: Olomouc je malá :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej v dnešní době se cévkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zlatuš tě miluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, no, to je fakt :slight_smile: Jmenuju se Katka, vidím, že jsem tady asi jediná ,,utajená", ale to za pár dní opravím, až bude moje těhu veřejný, zatím to ví jen rodiče :wink:
17. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katuš tož foto určitě hoď :wink: a gratuluju k těhu a co jak ti je? naše nejčerstvější těhule Bekul, furt chudina zvrací.......
17. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatuš- :grinning: :grinning: ,no simulace to byla ,ale nakonec z toho byla měsíční neschopenka :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubka, Janica, foto hodím co nejdřív, fakt, slibuju :wink: Jinak je mi celkem fajn, nezvracím, ale měla jsem taky svoje období, napřed pohoda, pak nechutenství - nemohla jsem do sebe dostat ani vodu, pak zase žravost - musela jsem co 2 hoďky něco sníst a teď je to taková menší žravost - ale hlavně že mi už není špatně, protože to jsem jen ležela, spala, jedla, teď to sice není jak před těhu, ale jsou na tom holky chuděrky hůř.....
17. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kači tak to je super, že tě nevolnosti přešly tak brzo, jsi šťastná těhule :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát jsem vyděšená z toho, jak mi roste bříško, v práci a tak to ještě nevědí, ale poznat to teda je, sice si říkám, že je to zatím jenom špek z toho, jak jsem hodně baštila, ale nevím nevím :grinning:
17. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob-a jsi přímo z Olmika?nebo z okolí?
Janica, jo jo, snad se už nevrátí :slight_smile:
Jakoubka, jsem přímo z Olmika :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo je blbý, že je zrovna léto co? kdyby byla zima, tak by jsi to schovala pod svetr, no co stejně to budeš muset za chvilku říct, těhu se fakt neutají :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janica, to je pravda, 2. 7. jdu na kontrolu a pak už to řeknu úplně všem :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vy jste holky přímo z Olomouce?
17. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni7,já a Janica jsme z Holice :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no nevím jak to kdo bere, já jsem napsala, že jsem přímo z Olomouce, ale bydlím ve Chválkovicích - to je ještě Olomouc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Bydlím tam teprve asi 4 roky, jinak jsem přímo z Olmika :wink:
17. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já beru mimo Ol okolní vesnice.Ty jsi ještě Olomoučanda :slight_smile:

Ve Chvalkovicích mám známý :wink:
17. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubka, tak to jo :slight_smile: No, já tam pár lidí znám, ale nic moc, jen nejbližší sousedy :wink:
17. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zkusím,Mirek Kulás nebo Helča a Luboš Štrbíkovi?
17. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, to mi nic neříká, ale možná manžovi, on je totiž pochází z Týnečka a to je hned vedle :slight_smile: Ten tam zná víc lidí než já :wink:
17. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se ho večer doma zeptám :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska se loučím, pomalu valím domů z práce, zítra vás určitě zase pozdravím, Mějte pěkný odpolene :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha,Týneček znám.Zrovna v sobotu tam jseme na dětský den :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubka: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek:slight_smile:jdu vas pozdravit:slight_smile:sice k vam nechodim, ale sem tam si vas ctu:slight_smile:
17. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bydlí tam přítelova segra.Její muž tam restauruje starožitný nábytek :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilers: ahojky :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakoubka: ty tam znáš víc lidí než já :wink: Pááá už fakt valím :slight_smile:
17. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob zdrace, ty ses taky vsude cece :grinning: :grinning: :grinning: jak se dari tehulko?
17. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj smilers :slight_smile: Holčičky jsou úžasný :slight_smile:
Onehdá jsem potkala na procházce tady jednu paní a říkala,že se u nich byla podívat kolegyně z práce z trojčátky(holčičky),tak jsi mě hned napadla ty :slight_smile:

Paní Dvoraková?
17. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek