• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Zlatka, tak to jo, to si určitě užijete:slight_smile: A s tím placením, šaty z půjčovny mi připadnou opravdu drahý, kolikrát vyjde i líp, když si člověk něco pěknýho koupí a pak to třeba využije i na jindy:slight_smile:
18. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, jenže nevěsta měla bonusový kartičky s 50%slevou, tak js. myslela, že si tam něco za 250 půjčím, že za tu cenu nekoupím a ejhle.....to je aspoň job:slight_smile:no a na malou se ta sleva neuplatňuje. ještě to všechno zvážím a uvidím.Taky jet něco vybírat s malým děckem je opravdu zážitek, se mi do toho moc nechtělo a nechce.

Jé a máš termín porodu na moje narozky :wink:
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatka, no tak to jo... a že se ti nechce s malou něco vybírat, to chápu, mně kolikrát stačí, když vybírám něco sama na sebe :grinning: Myslím, že termín porodu se mi ještě změní, ale třeba to tak vyjde :wink:
18. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, :grinning:
zdravim vsechny a teda se vubec neorientuju kdo je kdo :wink: :grinning:
Zdeni, radi se k vam podivame na megaakci - muzem v cervenci krome snad jednoho tydne - srpen je znacne nejisty - budem predelavat domecek - papa vsichni :wink:
18. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky!!!

Vitam vsechny nove!!!!

Smilers, holky jsou paradní!!!! Obdivuju te .... musi to byt fest zaprah!!! Fajn, ze mas pomocniky, ale i tak. Uz maji holky rezim??? Nebo jedna spi, druha bdi, treti ji :slight_smile:?

Jani, pohadkovej les nadhodim a dam vedet

Zdar Zdeni, zrovna jsme dopo s Lindou resili, kdy bude dalsi spolecna seslost :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olco, zdra, jak se mate ... uz je Vasa zdravej?

Holky, hodila jsem fotky z dopo http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=328248&vReferer=
Byla u nas Linda s klukama .... bylo to paradni!!!! Kluci se vyradili. Malej Sebinek je uz velkej Sebinek ... je krasnej a moc sikovnej a hodneeeeeej. Sam s Martou chvilkama bojovali o hracky, ale jinak poho. Pak jsme sli krmit kacenky, projet motorku a odrazedlo a pak byl zlaty hreb ... obed. Sam je proste borec!!!! Martas obcas stavkuje a chce krmit, ale dnes ne ... videl Sama, jak krasne ji sam, tak nemohl zustat zahamben :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my uz jsme doma :slight_smile: Sebik vytuhl v aute temer hned a Samous za ol. a podarilo se mi ho premistit do postylky, tak mam chvili casu :grinning:

My jsme si to u Ivci a Martinka taky moc uzili, jeste jednou dekujeme :sweat_smile:

JANI, my budem mit tatina na rybach :sweat_smile: , tak s nama muzes predbezne pocitat, mame to kousek, vezmem s sebou jeste nejakou posilu a asi dorazime :slight_smile:

ZDENI, my muzem v cervenci kdykoliv krome posledniho tydne, to tady budem mit tchanovce a prvni tyden v srpnu jedem na dovcu, tak snad se na nejaky termin dohodnem a sejdem se v co nejvetsim poctu :dizzy_face:

AMETOB, a kdyz budes dva dny prenaset, tak ti porod vyjde na moje narozky :wink:
18. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, pekne fotky, teda jeste upresneni k Sebouskovi, on je hodnej, kdyz jsem v dosahu, tak jeste tuhle malickost :sweat_smile: :pensive: nejak odbourat a bude to dokonale dite :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bazalka a Linn - pěkný fotečky, kluci pěkně baští :unamused:
Linn, na některou z vás mi to třeba vyjde, už aby to bylo :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ametob, vska ono to utece, preji prijemne bezproblemove tehu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn: děkuju:slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:
Jsem si rikala Zdeni, kde se flakas.. co skola? uz mas uzavrene znamky? Nam se nehodi posledni dva tydny v cervenci a prvni v srpnu....

Sebik s balonkem v puse :grinning: :grinning: :grinning: a bastici kluci, jsem se nasmala.

Ja byla dnes na kontrole, vse v poradku, nadherne byla videt rucicka, jak ji otevira a zavira. I nozicka a hlavicka, uplne vsechno! Mudr videla i pohlavi a pekne me nahlodala, prece jen jsem zvedavka zvedava, ale ustala jsem to a nenechala si to rict, ale kdbych tam byla s pavlem, tak ho ukecam :wink:
18. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto :grinning: .... vydrz :wink: .... ja bych to ale nedala :sweat_smile:

Jojo, kluci bastili jak o zivot ... deda bude mit radost, az mu reknu, jak jim to jelo :wink: .... byl to jeho vytvor, vcera jsem vyfasla zasoby
18. čer 2009 v 15:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký fotečky :sunglasses: No to věřím, že Sam je vděčnej strávník :grinning: :grinning: :grinning: a teda Sebík se mi zdá, že mega vyrostl a nebo ho zestaršuje ta košile :grinning: :grinning:

Zdeni čus, že se taky ozvěš :angry:

No na ten les, jsem slyšela jen a jen chválu, tak jen doufám, že vyjde počasí :sunglasses:

Zlatuš pak písni, jak jsi to nakonec vymyslela s těma šatama
18. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem:slight_smile:

bazalko maji svuj rezim :grinning: pres dve spi v pokojiku a jedna v obyvaku, pac ta hur usina, co se tyce krmeni, kdyz jsem na ne sama, tak krmim jednu za druhou:grinning: a vecer chodi spat v 18 a vydrzi cca do tech 5-6 :wink:
18. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
smilers,no máš to parádně zařízený a holky vzorný teda :wink: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, šatičky pro beruš jsou uchvancancující, úžasný!!!, je v nich kouzelná, dneska jedu zrušit ty z té půjčovny....
19. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
zlatka: tak ať se zadaří a v půjčovně vyjdou vstříc :wink:
19. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

chčije a chčije, jé se mi parádně spala i mlaďocha jsem musela budit :sweat_smile:, jen chuděra Raduš se určitě vyspala na pytel co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Holky kde jste kupovaly gumáky?

Smil tak to je teda luxus, to ti spí holky přes noc teda přepichově :sunglasses:
19. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak na oběd bude zelíčko, pač mi včera udělali chuť Sam a Martínek :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

jani-já v Humanicu :wink: takový spidermenovský :sunglasses:

počásko fakt na pikaču :angry:

Hm,Kubík měl před chvilkou mlíko a teď ho bába cpe melounem. :unamused: To bude průjmík :angry:

Včera mě máti naštvala:jeli jsme na hřbitov a mama furt na Kubíka,že jedeme za dědou :frowning2: A Kubík pak pořád na hřbitově plakal,jako kde je děda?říkám,že spinká,no ale chtěl ho furt vidět :cry:
Jsem to nevydržela aš šla s ním do auta,ale tam to pořád opakoval,děda ,děda tam. :unamused:

Nevím,jestli chápe slovu děda,protože žádnýho nemá(no,má od Radka tátu,ale tam jsou komplikované vztahy,takže ho viděl všeho všudy 2 krát)a mého taťku jen fotce a to jsem mu říkala,že to je děděček :slight_smile: :frowning2:

Chtěl ho moc vidět,ale jak vysvětlit dvouletýmu děcku smrt :confused: :pensive:
19. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je blbý Marti, na takový vysvětlování myslím času dost, stejně z toho nemá rozum.......no nevím, třeba ti holky poradí, nemám zkušenosti, naštěstí......
19. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak gumáky taky sháníme a nikde jsem na žádný nenarazila :confused:

myslím,že 2 letýmu dítku člověk nějak smrt nevysvětlí,nevím.... :pensive:
19. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a nakolik přišly ty gumáky z Humanicu?
19. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani-399kč

taky si myslím,že to nepochopí
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm tak to je dost, to se mi nechce dávat za gumáky 400,-
19. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,promiňte že vám sem lezu,mám jen dotez na jakoubka:nemáš nebo neměla jsi babičku ve Vrbátkách?
19. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :wink: Už neprší a svítí sluníčko, tak to třeba nějakou dobu vydrží, když nás čeká ne moc pěkný vákend....
19. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
norma-jj měla :wink:
19. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek