Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
19. čer 2009

Peti, Respektovat a byt respektovan 😉

bazalka
19. čer 2009

Jani, myslim, ze novy Next bude v srpnu

Lindi, ten obchod je u nas na sidlisti

Jani, co v pon rano?

entik
19. čer 2009

Tak to si moc rada pujcim🙂 😵

janica..
autor
19. čer 2009

Jé Rabr bych si zapůjčila, hodně o něm psaly holky na AP diskuzi, škoda že si založily novou diskuzi, ráda jsem je šmírovla 😅

Ivi ok v pondělí by to šlo 9,30 před vaším?

bazalka
19. čer 2009

OK, muze byt ... kdyby byla zmena, pisnu. Pri nejhorsim tam trefite ... je to hned vedle toho obchudku, kde byl driv sekac (byly jsme tam spolu, vzpominas?). Ale na pondeli myslim nic nemame, tak by to melo vyjit 😉

janica..
autor
19. čer 2009

Ok v neděli si ještě písnem, no jako pamatuju, jak jsme tam byli, ale nevím jesti bych tam trefila, pač to tam moc neznám.......

janica..
autor
19. čer 2009

JInak teda ten next mě naštval, pač mám zrovna kámošku v Anglii, tak mi tam mohla pokoupit 😠

linn
19. čer 2009

Jani, az to pises, tak jsem si teprve vsimla, ze AP diskuse zmizla, kam odesly? Skoda... 😔

janica..
autor
19. čer 2009

NO založily si jakousik stránku, škoda no, ráda jsem si je četla 😒

janica..
autor
19. čer 2009

áááááááá začíná mi sex ve městě, mizím a přeji pěkný víkend 😎

entik
19. čer 2009
zlatka
19. čer 2009

Konoupkům přeju pěknou dovolenou, doufám, že se vyprší teď a pak budete mít jen krásný počasí.Hezky si to užijte a odpočiňte si.

S šatama jsem nepořídila, zálohy propadnou, neochota, nechuť se vybavovat.

Zítra máme tady v Grygově od 9-12 hod. dětskej bleší trh, tak chcete-li, dojeďte.

konoupek
20. čer 2009

Dobré ráno,

Zlatu děkuju 😉 ,zatím to teda nevypadá valně,ale snad se to zlepší,zase se líp pojede,když není vedro.

Tak se tu holky mějte a za týden páček 😉

Na blešák bych taky šla,ale mám smolíka no 😒

janica..
autor
20. čer 2009

Dobré ránko,

Jaňulko dovču si užijte 😎

Zlatuš to je blbís, ale jsou horší věci 😉

aktekram
20. čer 2009

Ahojky, to jste všechny s dětmi venku?

linn
20. čer 2009

Cauky,
Jani kon., taky prejem peknou dovcu 🙂
Janica, klidne pujcim taky, pisu si te na seznam 😉

Krasny vikend, tedy ted uz spis, at je aspon v nedeli lip 😉

zlatka
20. čer 2009

Marky, obvykle je tu přes víkend mrtvo, bo se maminy věnují tatínkům🙂 My jsm byli v té pohádkové náměšti, berunce se to moc líbilo, hodím fotečky, až děda pošle.

bazalka
21. čer 2009

Zdar holky!!!

Konoupci, tak aspon opozdene ... uzijte si dovo!!!!

Marky, jojo, jak pise Zlatka, vikendy byvaji mrtvy ... ale v tydnu, zvlast kdyz je venku hnusne, to tu jede

Jani, tak zitrak 9.30 plati 😉

Fajn zbytek nedele ... venku je fajn, tak si to uzijte 🙂

janica..
autor
21. čer 2009

Oki Ivi, jestli nebude pršet, tak dojedem 😉

bazalka
21. čer 2009

Jani, to asi bude ☹ ... dorazte i tak na kafe a pokec 😉

zlatka
21. čer 2009

tak jsme přežraná, v břuchu mi rabluje a mám výčitky. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Dnes jsme měly to vystoupení na Letňáku,bylo to náročný, strašily jsme tam už od půl druhé kvůli generálce a vystoupení začalo až ve čtyři. Beruš nespala, ale dostala za tancování od té školy dárečky, tak byla spokojená.

marti, jsme ti chtěla vynadat, kde jste to byli na pohádkovým lese, že jsi nedala ani vědět a pak mi došlo, že to jsou fotky odsud🙂 a do těch Římic někdo pojede?

zlatka
21. čer 2009

Ivi, kousek od Vašeho kamarádka otevřela ateliér, tak mrkněte. Ukázky fotek najdete v novinkách.nezajdete se někdo ve své plné kráse zvěčnit ?
http://www.mamafoto.cz/kontakt/

jakoubka
21. čer 2009

dobréééé večír 🙂

Zlati- 😀 .Bych si nedovolila neříct,že jdeme do pohádkového lesa a neříct to tu 🙂
Jsem se k tomu dostala až dnes.Hodně fotek jsem smazala ☹ Páč má mamka je fotografka ,jak pojˇd na mě z boku 😀
Na 20 fotkách byly jen Kubíčkovi nožky 😀

ad ateliér-Ty jo do toho bych šla.Kubíčka nějak echt vyfotit 🙂

Co si myslíte,že td dělám?Jo ,žeru ,chleba s uzeným a zapijím hubnoucím čajem 😀

zlatka
21. čer 2009

Dobrá kombinace🙂 já měla chleba se sekanou, pak zbytek berunčené kaše(tak do jednoho zuba) s borůvkama, na to jsme šupla zbytek ryby od oběda a teď u pC jsem sežrala tři kopečky zmrzliny, vše v časovým rozpětí od 7-11hod. a ten čaj si teda půjdu uvařit taky🙂🙂

No, nevím, esli babi je špatná fotografka nebo Kuba moc rychlej🙂

Jiank my jezdíme sem: www.foto-svatby.cz, je to levnější, můžete to spojit s výletem do Lešné a ta fotografka si s tím vyhraje, je trpělivá, umí to s malochama, má nápady, udělá kočku i z opice🙂 Kdo jel, nelitoval.

jakoubka
21. čer 2009

jů v těch rodinných jsem našla známýho 😀

zlatka
21. čer 2009

ty máš taky známý všude, woe!!!! 😀 😀

jakoubka
21. čer 2009

Si piš 😀

Bych měla jít spinkat,že? 😕
Jsem dnes spala jen 5 hodin 😝

bazalka
22. čer 2009

Zdar nocni kecaleny ... vy tu sprechate a ja mam uz davno pulnoc 😉 ... vy mate ted zase asi jeste noc, co 😅
No nas mladoch taky ... uplne hledim, jeste pred tydenm byly budicky v 6 a ted chrupe i do pul osme 😉

Jani, dorazite?¨¨

Zlatus, o tom atelieru vim, chodime okolo, i na stranky jsem se uz asi pred mesicem divala ... popremyslim a mozna zajdem.

Venku opet hnus ... co je to za divny obdobi 😖 ... to teda Konoupkum moc pekne dovo nezacina ☹

Tak zdar a silu ... fajn den vsem!!!

janica..
autor
22. čer 2009

Ivuš já nevím, moc se mi v tom počasí nechce a je ten obchod od vášeho daleko?

zlatka
22. čer 2009

Nebuď líná lemra a vyfič do ulic🙂🙂 Však bude damiánek z kaluží v 7.nebi, ne?