Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
25. čer 2009

Lindi, dik .... to je ale v blbou dobu. My bychom tam dorazili tak pred ctvrtou, az se Maci vzbudi, a to je uz pozde, co? Teda vse zalezi, jak mu bude

linn
25. čer 2009

No je to dost brzo, jen jsem tam nevycetla, jak dlouho to bude

ametob
25. čer 2009

Linn, díky🙂 Už jsem zase chytřejší 😉

bazalka
25. čer 2009

Ja taky ne ☹ ... ale abych pravdu rekla, odrazuje me tech 4tis lidi

linn
25. čer 2009

No a Evcin zazitek k tomu, co? 😲

bazalka
25. čer 2009

No, to k tomu 😖 ... nevim, chtela jsem vytahnout dedu ... babi je na 4 dny v Praze a Vilas ma jakesi dulezite rugby ... jeste si to rozmyslim

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

janica..
autor
25. čer 2009

Evi 😀 😀 ty puntičkářko

Zlatuš vyrazili by jsme hned po obědě, klíďo se přidej, ale nevím nevím jak vyjde počásko, má zas pršet 😠 , no jestli bude hnusně tak nejedem 😒

Jako to je síla co? ty povodně 10 mrtvých 😔

Reni co vy, rybníky v poho? jinak žádnej podbradek nevidím, jen jsem študovala kde je to focený 😀 u mamky?

Jéjej Ivi, tož to je naprd, tak ať je Martínkovi brzo líp, to by se ti pěkně blbě odjíždělo co?

reni7
25. čer 2009

Jani-no voda stoupla docela dost,ale naštěstí bydlíme přece na kopcu,horší by to bylo s hospodou 😕
ta fotka je vyfocená u Ivči,jak slavila ty narozky,ale že Marťa nedala fotky jak už byly pěkně řizlý a pózovaly u větráku 😀 no dovedeš si to živě představit tu našu sebranku 😀

entik
25. čer 2009

ahojky,
hlasim se jen na skok, zitra jedem do brna, jedna kamaradka z vs ma svatbu a druhe budeme spat, tak se moc tesim.
mejte se tu hezky, a at vyjde pohadkovy les 🙂

ty povodne jsou fakt maras ☹

jakoubka
25. čer 2009

hoj 🙂

reni-ty fotky u větráku má ve foťáku Ivča 😉

jj,ty povodně ,fakt marast 😔

Ivi-ojky ou,a´t je Martínkovi brzy líp 🙂 😉

entik-užijte si to 😉

Dnes jsem na městě potkala rodinku Starovic 😅 a pak i Zlatušku s Bereničkou,ale na ty jsem jen mávla,bo se byla v obležení dvou krasavců 😀 Panic.Jani,Reni,ví o koho jde 😀 😀 😝

janica..
autor
26. čer 2009

Dobré ránko,

ty jo Jackon umřel 😔

Reni no jo, já vím že baráček vám to neohrozí, ale co hospa 😅 a co ryby 😕 no doufám, že už nebude pršet, už mě to fakt neba, jsme se včera byli mrknout na prcky ve škole, bylo to moc hezký, jen jako si neumím představit, až tam bude vystupovat mlaďoch, tý jo já budu brečet 😅 mě to tak dojímá 😔 😀 😀 no a samo, začalo pršet 😠

Áha u Ivči, to mě nenapadlo 😀 no jo umím si to živě představit 😀 😀 😀 😀

Peti svatbičku si užijte, kurnik dlouho jsem na žádné nebyla.......

Jééééééééééé no vidíš Marťas, koho ty ve městě nepotkáš 😀 😀 😀 co zval tě někam a co chudák Kubalajs nemá z něho trauma? 😅

janica..
autor
26. čer 2009

Holky a kam jela vůbec Janča víte? chudina jim to taky celý proprší ☹ to jak tchánům jsou v Itošce týdyn a ještě se nekoupali, ale jim to ani nevadí, jsou rádi, že si odpočinou.....ale neumím si představit, kdyby jsme jely s něma a být zavřená na pokoji s Damiánkem, to by byla pěkná otrava 😒

linn
26. čer 2009

Cau Jani, taky jsem si toho ted vsimla 😔

Peti, uzijte si to.

Konoup. tady prece i dvala odkaz na tu chalupu, ale kde to je, to fakt uz nevim. No pocasi jim teda fakt nevyslo 😒

janica..
autor
26. čer 2009

*Jackson

Lindi ahojky,

No jo to se mi nechce hledat, jen mě napadlo jestli nejsou v nějaké povodňové oblasti 😕

fajn
26. čer 2009

ahojte dala jsem nějaké foto tak kdo chce může kuknout 😉

Jinak Řimice doporučuju ale těch lidíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

zlatka
26. čer 2009

marci, fotečky moc pěkný, dianka je velká pomocnice, jsme se nasmála 😀 a taky jak tam je u té kuchyňské skříňky a něco tam, tuším, s tatou montuje, tak se mi hend vybavila hláška:"čumíš do toho, tak já budu čumět s tebou!" 😀 😀 Jinak koukám, že taky pořád rekonstruujete, nebo máte novostavbu?

Marti, myslím se třema krasavcama, ne? co Kubík? my jsme byly mrknout s mamkou na šaty na tu svajbu a dokonce jsem si aj jedny vybrala, tak sjem spoko, maminka zlatá koupila, tak doublespoko.

Na ty rimice nakonec jedeme, nebude-li pršet s babi a dědou, vyrážíme ve dvanáct po-o.task teřbas se tam uvidíme nebo někde potkáme.

Povodně hrozný, chudáci lidi, dnes jsem slyšela, že zase přišel o život jeden mladej vodák, co si vytáhl raft a sjížděl rozvodněnou Vltavu, taková blbost-hazardér jeden.

jakoubka
26. čer 2009

Zlati-k
Kubík není krasavec,ten je přímo bombarďák 🙂 A ti krasavci měli být s uvozovkama 😉
a máš teda hoooooooooooooooodnou mamku. 🙂

fajn-na fotečky jsem kukla 😉 Šikulka je to 🙂 Pěkně pomáhá 😉

linn
26. čer 2009

Maci, super fotecky, mate malou pomocnici 🙂

fajn
26. čer 2009

Zlatuš máme starou burdu 100letou. Vytopenou v roce 97 a vytopenou ze zhora v roce 04 . Takže to chceš opravit něco a vysere se k tomu ještě něco jijyho.Takže jak jsou peníze tak se něco opraví a těch peněz moc není tak to jde pomalu. Nejsme zastánci půjček ani jeden tak se to tak látá jak to jde.

Didka je fakt pomocnice velká akorát mě to někdy otravuje a zdržuje ale když si potom uvědomím čím prošla tak jsem za to ráda. Za to ta stará koza ta má lenoru furt.Včera mě bolel škopek tak že se mi nemohl ani vlas pohnout jinak bych umřela a nádobí plná linka a ona mi řekla: ☹ ty moje chudinko a já jdu ven .No kopla bych to hned

cecil
27. čer 2009

Lindo.... 😀 😀 😀 😀 ...s tím posraným borůvčím od lišky jsi mi připomněla, že trháme borůvky a najendou cosi zavoní....a já na Emču: ty ses pokadila???? A Emča : no????!!!! Mám chofno!!!! Tak sme ho vyklopili do lesa, trochu jsem jí opucovala prdel a jeli jsme dom, fajrunt! 😀 😀 😀 Takže my jsme to liškám oplatili!!! 😀

Zdravím!

zlatka
27. čer 2009

evi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takže ať si lišky dávají bacha na emčí tasemnici, co??? 😀 😀 😀 dobře jste udělaly, cholky!

Jako já se z těch šatů už picnu,mám ale smůlu, ty, co jsem zkoušela, jsem chtěla ukázat babi a jaxi nešlo pohnout zipem-rozjetej, tak jsem je dneska byla reklamovat a prý jsem to způsobila sama, pak že teda 50kč sleva, říkám jim, tolik nestojí ani koupení novýho zipu,tak pak že reklamace 30dní, což mi je taky na prd, bo to potřebuju za 14dní, tak jsem se jim tam normálně rozbrečela, beruš začala svorně natahovat se mnou, tak to zabralo, prý si mám přijít příští týden pro opravený....byste čuměly, j.mě beruš před obchodem uklidňovala, hladila a konejšila, jsem řvala jakoby mi vymřela celá rodina a to ještě nějakou tragickou smrtí.jsem to ale labilní povaha, co?ale ta opora v dítěti je parádní-jako bysme byly pořád spojený pupeční šňůrou, když je mamina smutná, tak já taky.

fajn
27. čer 2009

zlatuš 😀 😀 😀

janica..
autor
27. čer 2009

Tož kdo jste nakonec jel do toho lesa? no my jsme jely a naprostá spokojenost, fakt super a to se nám ráno moc nechtělo, ale to by jsme fakt litovaly, pač to bylo fakt parádní, mladej fest nadšenej a já s Peťou taky 😵 vyjely jsme 12,30 a domů návrat 16,00 Damík se prospal v autě a stačilo mu to, byl zlatej 😎

Zlatuš to je Berenička pusinka, takhle tě utišovat, fakt milý 😵 😵 😵

Didka je borka největší, jen aby jí to pomáhání vydrželo, že? 😅

zlatka
27. čer 2009

neboj, to pomáhání přejde!!!

my jsme taky byly-se divím, že jsme se tam nepotkali-vyjížděli jsme už před dvanáctou, pak teda děs, když jsem viděla, kolik tam je aut, když jsme odjížděli, ale taky parádní, bernuce se to taky moc líbilo. Vymakaný masky, co? co se vám líbilo nejvíc???

janica..
autor
27. čer 2009

Jj lidí moc, ale jako nikde žádný fronty, pařadatelé byli výborní, jako tady v Týncu bylo 500 dětí nebo kolik a fronty hrůza a tam úplně v poho......

No nejvíc KRTEK a pak ježibaba z mrazíka, no ale celkově všecho, furt se usmíval 😅

fajn
27. čer 2009

Tak naše stará kozenka taky jela a ještě není doma. Asi si ju tam nechala baba jaga. 😀

fajn
27. čer 2009

Zlatuš a co bekulkamama?

janica..
autor
27. čer 2009

Marci 😀

http://original.n-joy.cz/#/video/jezibaba/wflmj... no kvalita nic moc........

bananek
27. čer 2009

Ahoj holky tam je zase hnus co?Jinak se hlásím ze stavby ty rehabky a vyřizování mi nedá klid tak konečně se mohu přihlásit jsme zdraví a vpohodě po neděly se ozvu v úterý jdu na kontrolu na rehabku a končím tak uvidíme cítím se ok ale nechci to zakřiknout 😀