Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

stylly
23. črc 2009

🙂 🙂 chtěla bych se zeptat jestli nevíte o nějákém cvičení pro těhulky v Olomouci!!!!Díky předem 😵

bekulkamama
23. črc 2009

dobré ráno holky 🙂
stylly: http://www.centrumvitality.com/index.html

bekulkamama
23. črc 2009

tak holky já mám už zvýšenou teplotu 😖 krk se horší a kašlu... špaténka ☹

konoupek
23. črc 2009

Dobré ráno,

Beku,kde si to chytla? ☹

bekulkamama
23. črc 2009

kon: ahojky no to kdybych věděla prostě se to táhne už pres měsíc, ty vedra, pak večerní bouřky, toto je už výsledek, dneska ale se cítím teda mizerně, doufám, že nebude i teplota, to je mazec, asi to budu muset vyležet..
kdepak ty se flákáš? Co Denuš?

konoupek
23. črc 2009

Jo jo rači vyležet,než přecházet těhulko 😉 .

No dnes nebudem rači ani moc vycházet ven,pže hlásí až 36st 😝 🙄 .Denuš vyvádí blbiny a pořád mě dyriguje.Co udělá ona musím i já 😀

stylly
23. črc 2009

🙂 děkuji,....za kontakt 😀

bekulkamama
23. črc 2009

stylly: o více zatím nevím, mimo plavání v delfínku, jinak až nebudu nachcípaná tak můžem zajít a pokecat co ty na to? Teda ale asi až příští týden bo s tím fakt teď válčím! 😖

bekulkamama
23. črc 2009

kon: 😀 bacha ať jí to nezůstane celou pubertu aji 😀

konoupek
23. črc 2009

stylly,ještě v POMADU se cvičí,zkus zadat do vzhledávače,přesnou adresu ted nevím.

beku,puberty se děsím 😀 😀 😀

bekulkamama
23. črc 2009

kon: aj já, když to sleduju u sester a těch oprsklých dětí ☹ a když posledně psala Zlatu že ji B. řekla že blbá že zapomněla kapesníčky 😀 tak se děsím, ne B., Zlatu si ji vychová ale toho že já to nezvládnu tu výchovu, já jsem dost přísná asi... se mnou bude díte trpět co to má za mámu 😀

zlatka
23. črc 2009

a taky v hotelu Flora.
Jani, nechcete se dojít s deniskou okoupat?Včera to bylo moc příjemný, je to lepší jak sedět doma, ne? Raduš, jj, vyležet, beruš má z té změny počasí chraplák.

bekulkamama
23. črc 2009

jj ve Flore je balnea centrum 🙂
Zlatuš já jsem rozhodnutá, odpol. uteču asi dřív a zítra to vyležím is víkendem, jen musím navařit něco ať mi tam neumřou chlapi, rodiče jsou ještě na vodě a ti dva se živí jen párkama no hrůza...

konoupek
23. črc 2009

Zlatu já nemám plavky 😅 .Ale Tom s ní skočí do bazénu u babi na kopci odpo,bohužel musíme jet i nakoupit,což se mi vůbec nechce,ale nemáme co jíst 😝 .Si pořád říkám,že si musím nějaký pořídit,ale na mě žádný nedělají 🙄

konoupek
23. črc 2009

beku ti chlapi jsou všichni stejní.Známému odvezli manželku do porodnice na pozorování,pže mimísek nepřibíral,už je to v pořádku teda...a on byl týden doma sám co myslíš,že si vařil 😀 .Prej za týden dvě kila dole 😀 ,ale práce co podělal aspon prý 🙂

bekulkamama
23. črc 2009

kon: jak nedělají?? 😀
jo tak to on manža taky ale když vidím ty párky a kupovnou sekanou no mazec, ale zas něco rychlého, moc se mi vyvařovat nechce, asi udělám jen špagety nebo hodím kuře do trouby ať to není pracné a jdu hajat brzo 🙂

stylly
23. črc 2009

bekulmama:Jasně napíši ti kontakt na icq pokud máš 408-929-103 Stylly,..tak se klidně ozvy zajdeme třeba do Cukrárny 😉

konoupek
23. črc 2009

beku,kde nic není....teda myslím nahoře 😅 😀 ,mě je všechno velký 😀

bekulkamama
23. črc 2009

stylly icq skype facebook co si přeješ 😀
kon: he he zrovna na městě v Olmiku mají v Atlantisu že si můžeš nakombinovat velikosti plavek vrch i spodek!!! to by se ti mohlo hodit!

konoupek
23. črc 2009

beku,kde to je přesně prosim tě?to by mi bodlo 😉

bekulkamama
23. črc 2009

přímo na horním náměstí, v podstatě to vidíš od Mekáče!

konoupek
23. črc 2009

není to u pasáže náhodou?

bekulkamama
23. črc 2009

jasan jen to přesunuli zleva doprava 😀 bývali tam zdravotnické potřeby, no neříkám že vybereš ale akce je od pondělí co jsem viděla tak je šance! zvlášť když toto skoro nikdo nenabízí ☹

konoupek
23. črc 2009

jo jo už vím,kde to je 😉 ,tak snad to bude ještě i příští týden,bych tam zajela,tento mi to už nevyjde.Ale díky za typa beku 😉

bekulkamama
23. črc 2009

kon: když se mi připomeneš tak se ti podívám, chodím denně kolem na tu poštu, nz

konoupek
23. črc 2009

beku tak já se připomínám rači už ted,jestli by si mohla mrknout do kdy to mají ju? 😀 😉 moc kuju 😉

konoupek
23. črc 2009

ale ty se budeš stejně zítra pěkně kulírovat doma vlastně. 🙂

bekulkamama
23. črc 2009

to ti řeknu hned do vyprodávání 😀 kuknu se za hodinku jak to tam vypadá a pisnu po o, ještě dneska, zítra nevím no uvidíme jakna tom budu

linn
23. črc 2009

Zdarec,
my jsme byli dopo u MUDry a vyfasovali jsme ATB, Sebik ma podezreni na boreliozu, bohuzel se to v krvi prokaze az za sest tydnu, takze to radeji jisti. Mel cca 2-3 tydny dva stipance od komara, uz skoro zmizeli a dneska rano se tam objevili velke cervene fleky, M. mel bor. pred tremi roky a vypadali stejne 😒
No kazdopadne je to aspon zachycene vcas 😒