• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Fotky pěkný, Zdeni, já jsme byla s berunkou v dinoparku teď ve středu,kolik tam bylo lidí, dalo se to?

Jani, Erik je luxusní-taky můj favorit.To ho ještě zpracuješ, ne? jsem zvědavá, co vymyslíte.Mně s elíbí Erik a Richard(Ríša), obojí k našemu příjmení asi nic moc a u kluka mi na tom hodně záleží, takže pátrám dál. Stále mi nejlíp zní Jan Hlaváč:frowning2: Ale řeším něco, co není a možná ani nebudee, budeme mít další holčičku třebas.....ale baví mě to, významy jmen a tak. Chtěla bych, aby se to jméno hodilo i k Berunce.

Oli, Váša bude mít špatnej průběh kvůli tomu ekzému?No, holka zlatá, zkus taky myslet na něco pozitivního, třebas na srázek a jehněčí od Evky:slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jani, ještě tu je diskuze s názvem netradiční jméno pro kluka, tak mrkni tam:slight_smile: A co Albert? (berte, Berti)ale k Vašemu příjmení asi moc ne.
No a Agátě říkat gaťko, to je teda síla :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
....ale stejně je to holka..... :wink:
14. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo srázek pozitivní :slight_smile: jen mě trochu matete - jakou sobotu??? 15 nebo 22 - já počítám s tou 22 :wink:
Zlatu jinak formulace mysli na něco pozitivního, tak za to bych střílela - mysli na srázek je lepší :astonished:
jojo ty neštovice nejsou pro děti s eksémem nic moc, ale snad to někdy ustojíme
14. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hi dnes Damiánek ukazoval bábince fotku z ultrazvuku a ptala se co to jo a Dam říká holka, hmm tak jsme zvědaví :sweat_smile:

Jj Erik je boží, fakt se mi moc líbí a není tolik dávanej, já osobně neznám žádnýho, no uvidíme, třeba Petráš ustoupí :unamused:
14. srp 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak to si musím dávat bacha na pusu, až se uvidíme, ať to přežiju:slight_smile::slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako Zlatuš náhodou fajn příjmení, jde k tomu hodně jmen :wink:
14. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

ma pro Vas novinu. Vim to celkem nahodou ... dnes odpo mela prijet Marketa (Atekram) pro cestovni postylku a neprijela ... dnes 15.45 se cisarem narodila Petruska. 1800g, 41cm a obe jsou zdrave a v poradku :slight_smile:

Oli, to jsi teda mela fakt veselej tyden ... Tva tchyne je fakt sila!!!! :confounded: A sila jsou i ty nestovice u toho chlapecka :frowning2:. Nebylo by lepsi Vasu naockovat? Vim, ze je to pro nej zatez, ale asi mensi, nez kdyby je chytnul a ta pravdepodobnost je velka, jak bude ve skolce, skole, ... A co Maros, ten se jich neboji, kdyz je nemel? Vilas je taky nemel a naockoval se hned, jak se Martas narodil, prece jen se casto stykame s detma, tak pro jistotu. U dospelych je ten prubeh hnusnej, podobny jak u toho chlapecka.

Jani, Erika chvalime, krasny jmeno :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,no, Erik je můj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A o Markétce vím, super, super, super!!!!
14. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to vis :wink:

Zlatus, promin ... Erik je krasny jmeno :grinning:
14. srp 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bo to psaly holky v těhulích:slight_smile:, ale nevím, proč šla na císaře, však ona nám to poví....
14. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni fotky super :sunglasses:
14. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaaaa
14. srp 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zlatico Erik je moje jméno :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sobota 22.

jaký jehněčí?????

a kdo je ta markétka??? jsem uplně mimo :angry:
14. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erika znám je to náš zubař a je fakt dobrej!!! i to jméno je hezký!!! :wink: lepčí teda než ten Albert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se mně líbí Oliver :dizzy_face:

Markétky sestra to na těhulích psala proč šla na císaře :wink: Špatné průtoky a mimi odpovídalo váhově 30tt,ale to si spíš myslí,že jí to doktor snad blbě vypočítal :astonished: I když seknout se o 8 týdnů: :confused:
Hlavě,že jsou obě v pořádku :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že Tvoje, já těhotná nejsem!!!!A ty máš stejně v břuchu holku, tak možná Eriku, ne???? :grinning: :grinning: :grinning: Ale jako mám ho ve vybraných jménech..... Tak maličká Petruška měla 18OOgr, to není moc, hlavně, že to všechno dobře dopadlo. Oliver se mi líbil v Románu pro ženy, ale asi bych ho nedala. jani, tak dej Olivera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (si dělám řiť)
14. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale hezkých klučičích jmen je málo :pensive:
Ale dnes jsme byli na písku s Másimem :grinning:
14. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ránko,

Marti s Maximeme ne?

Hmm tak Oliver by vůbec u Petráše neklapl, ale taky se mi líbí....

Zdeni těhulka co sem párkrát psala, no jo s tvou účastí, se nediím že nevíš :sweat_smile: a měla nick atkekram :wink:
15. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Jani-né,fakt Másimem :dizzy_face:

Nebo se mně líbí Tadeáš :slight_smile:
15. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm tak Másim slyším prvně :sweat_smile:

Tadeáš mně nee, pač zdrobnělina, se mi nelíbí, Tade je divný :unamused:
15. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Zlatuš ten Albert teda fakt nee, to máj známý psa :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky hoďte typa co tchýňce ke svátku
15. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona je taky Hana?
Já mamce jen nějakou pěknou kytku a klasika bonbošku :wink:
15. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je, všechno nejlepší mamině :wink:

no kyti se mi nehce kupovat, když zítra odjíždíme, to by si jí neužila, hmm doufám, že na něco natrefíme......
15. srp 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

Oli teda já tě obdivuju,kurna ty musíš mít nervy ze železa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ke jménům....mě se líbí taky Tadeáš,ale to by ani u nás neprošlo :slight_smile: a na holčičku Ema,Eliška,nebo Amálka :wink:
15. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé vás dočítat uf :grinning:
Petruška od Markétky je pěknej dorbek co? aspoň to má za sebou :slight_smile:
15. srp 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no ty si kopýtko :grinning: ty už nevíš co bys, porád to koleno teď ani z vany nevylezeš :grinning: hi hi
efi: no jo tož já taky vylezla ale myslím že až po tobě a už si byla asi pryč, já odcházela tak asi ve 2 h. a 5 min. páč mě čekala kámoška a už jsem měla zpoždění že... Tak mě dal termín 10.9. na 13:00 hi hi ale pak ho stornoval že přijdu už 3.9. aby viděl zda se ten čípek lepší takže smolíček :frowning2: no uvidím vás jedině že bych za váma do čekárny přišla jen tak a to ha ha ha se mi asi nebude chtít....
Peti no tak kilečko říkáš :slight_smile: to je super že je vše ok :slight_smile: můj má asi 250 g heh no manžel to komentoval jako kostka másla :grinning:
Oli: tak hlavně to vždy rozdýchat, to já jsem nervák a plaičák a hádává, tohle nedávám :frowning2:
15. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Radi tak to jsi byla asik ještě u dr. já jsem byla venku něco před druhou.
Chjoo jsem něco zas jednou zakřikla :frowning2: , jsme na jedné diskuzi řešili teploměry a já jsem ještě psala co je malá na světě tak jsme ho nepotřebovali no a buch a malá má 39 :frowning2: . Kurnik hoří jak kamínka :frowning2: , vubec to neznám doufám, že je to jen od zubů (asik nám lezou špičáky).

Oli: jj fakt máš teda pevný nervy :sweat_smile:
15. srp 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek