Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
11. zář 2009

No, jani, je to už pro miminko, protože to bylo na aukru za levnej peníz, tak jsme se s Jančou chopily šance a ono to vyšlo, proto už je koupenej teď, jinak bych s tím zas až tak nespěchala.
Denisce všechno nejlepší k svátku!!!!

Já jsem toho dneska moc nenaspala, boella mě hlava jako střep, budilo mě to pořád, až jsem si asi o půl čtvrté ráno, kdy jsem se převalovala z jedné strany na druhou , vzala půlku paralenu, bo se to už fakt nedalo. Mylsela jsem, že to zaspím, ale nešlo to.Dneska odjíždím na víkend s berunkou do beskyd, tak se těšíme.
bazi, hezky si to užij v práci a martínkovi, ať je brzičko líp.

janica..
autor
11. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28379 tip na rychlý a dobrý oběd 😉

Zlatuš jéjej, taky už patříš mezi "trpící" těhotný? tak už jsme 3 😅 jsem si včera volala s Evikem, jak to že tu dlouho nebyla a že není ani na ICQ, tak chudina jí zase bolí hrozně záda, chodí spát o půl osmý, já ve středu jsem si musela dát v noci jeden ibuprofen, pač jsem brečela bolestí, tak hrozně mě bolely kolena 😝 naštěstí už je to lepší 😒

Denisce všecičko nejlepšejší k svátku 😵

dali
11. zář 2009

Denisce taky přejeme vše nejlepší k svátku!!!!

Holky ty chalupy nejsou jen k jídlu, u nás je zvykem chalouka od mikuláše nebo čerta, děcka to milujou 😉

Zlatuš tak kurnik hoď odkaz nebo aspoň prozraď značku, já vám taky sedačku ukázala(teda janča 😀 )

Jo azapoměla jsem odpovědět jak budem malovat, no asi na bílo, nebo na šedou-metal a nebo pokud budeme mít navím 3000,- což teď nehrozí tak tapetovat 😉

janica..
autor
11. zář 2009

Jééé Zdeni to jsem ti chtěla napsat, že bych šla do šedé, se mi hrozně líbí, bych do ní taky šla, ale máme v obyváku málo světla a tmavý nabýtek, tak jsme šli do broskovové 😉

Tak si prosím objednávám chaloupku, tu poslední vyfocenou, chlapi chcou 😉

janica..
autor
11. zář 2009

Hihi teď jsem si všimla, že to je asik jedna a ta stejná co ? 😀 jen z jinýho úhlu 😀 😀

dali
11. zář 2009

Jani, ony jsou skoro všechny stejný..., ale pokud máš nějaký zvláštní požadavek ona určitě vyhový.......zatím je čas, ale píšu si tě na jednu......

....jo a ta šedá vede, zatím....ke kuchyni se taky hodí nejvíc.....a taky mě už delší dobu lákala, ale říct Pavlovi že chci malovat 😀 😀 ...te´d ale bude muset(taky varianta jak ho donutit, koupit sedačku 😀 )....tak uvidíme, nechám ho vydechnout, teď to přežijem a snad to do vánoc stihneme 😉

bazalka
11. zář 2009

Zdar holky!!!

Zdeni, ja jsem taky desne chtela sedou do obyvaku, ale je tam malo svetla, tak to hehrozi ☹. A tapetu mame ted vymyslenou do loznice 😉

Zlatu, uzijte si vikendik!!! My razime pristi vik do Jeseniku 😉 A prozrad ten kocar 😉

Tehule, teda vy si uzivate ☹ ... jeden Ibalgin jednou zacas nic neudela, lepsi nez trpet bolesti a mit spatnou naladu, to mimi taky nepomuze

bazalka
11. zář 2009

Denisko, vse nej nej k svatku ... Martas posila pusinku, ale jen na tvazicku, jak rika, je totiz desne nachlazenej 😖

bazalka
11. zář 2009

A zprava dne ... od 8.10. chodim kazdy ct do prace 😀, mam 0,2 uvazek. Prifarim si k tomu jeste stredy, to budu chodit na praxi. Obcas ma slibenou i sluzbu navic, at mam prasulky 😉 ... teda on nas ten pidi uvazek nevytrhne, ale lepsi nez nic

konoupek
11. zář 2009

Denisce blahopřání vyřídím,ted je u babi,ale určitě vám všem mooooc děkuje 😵 .

Zlatu vy si taky užijte víkend 😉

Teda přiznám se,že šedá by mě nenapadla,ale když tak o tom přemýšlím,tak to vůbec není špatnej nápad.Jen do těch panelákových pidi prostor to fakt moc nejde.Ale Zdeni vám se to tam k té kuchyni opravdu hodit bude.Ono taky záleží zase jakej odstín šedé že jo.Jestli tmavý,nebo jen zlehka nějaký světlý.

Ivi tak to máš super,každá korunka dobrá 😉

bekulkamama
11. zář 2009

bazi: to mě mrzí s vaší babi, snad bude brzo v pořádku...

efinna
12. zář 2009

Ahojky 🙂
Jdu vás pozdravit, musím dočíst!
Hezký výkend přeji 😎

cecil
12. zář 2009

Jooo, Zdeni věřím že to byl dobrej kup....my co chodili po sedačkách, tak ty vystavené kožené mívali v akcích...asi to chtěli dostat z obchodu....jenže my kůži nechtěli, takže škoda 😒 . Bála jsem se že by byla pořád poškrabaná a navíc já nemám ráda jak v zimě ta kůže studí 😖 . Tcháni na tom mají jakejsi plyš....no to by bylo u nás věčně shrnutý na zemi... 😅 .
Jo a pak měli v Bystřici výhodnou velkou sedačku z mikrovlákna...jenže....světlounkou..skro bílou! Tak jsem řekla že ji nechci, za rok by byla jak prase. Ale Petrovi to bylo líto, moc se mu líbíïla, byla taky do U, velká.

U nás se má malovat taky....s podlahářem, kterej ...ehm....na nás s.re z vysoka. V pondělí mu to vykážem. 😠

Ivi, bezva že můžeš do práce, nakonec se to vyřešilo, že ? A babi ať je brzo doma!

A holky už soplí obě, začala Štěpánka a Emi měla včera soplik a teplotu.A já už taky popotahuju. NO jo, ochlazení. A od pondělak má být jen 13-17 stupňů ☹ .

Zdravím, jdeme obědvat. Dobrou chuť.

Denisce pusu k svátečku!
Čáu

bekulkamama
12. zář 2009

tak holky já vytáhla manžu na večeři dneska, chudák si pohmoždil ruku ☹ tak ho beru na véču, taky zaslouženě, maká jak barevnej a to je nachcípanej 😖 a já dneska natírala už nějaké futra a HUP a musím se teda pochlubit vypadá to celkem hezky (barva karamelu) no ale ty nervy u toho že to nekrylo 😀 tak si necháme chutnat dneska za odměnu, zatím pa

konoupek
13. zář 2009

Dobré ráno,

beku co jste si dali dobrého? 😵

bekulkamama
13. zář 2009

kon: ahojky Jani no já si dala filé s kaší a mandarinkový kompot, nějak jsem na to prostě měla chuť a Petr si dal námořnickou smaženou kapsu je to s mozzarelou a špenátem, opékačky a tatarku, prostě bašta jak má být 🙂
dneska se mu moc makat nechce, pořád ho ta ruka bolí a tak jsme aspoň odpol. byli u našich na zahradě na kávičce, ségra mi zas nabalila další věcičky na prcka tak sem jen ráda, ty jo a kámoška mi tam nechala u ní zachytávačku na mlíko aji, to je dobrý to se asi bude hodit 🙂

jen holky nevíte kde koupím do skládací cestovní postýlky tu vsadku aby bylo dítě výš? prostě takové to patro.. sem koukala v obchzodě ale mají to jen v sadě s postýlkou a tu mám, to nechci...

zlatka
13. zář 2009

Beku, já jsem koupila v Brně.Mrkni na net, můžeš si to objednat.
JInak jsem se vrátily v pořádku a měly jsme se teda fantasticky, aspoň sjem si dáchla, bylo to moc fajn.

konoupek
14. zář 2009

Dobré ráno,

tak my byli včera v Lešné v zoo a asi to byl poslední výlet letos,kdy bylo krásně a my se na něj dostali.Lidí teda hafol,každý toho chtěl zřejmě využít 🙂 .

cecil
14. zář 2009

Jani, včera bylo pěkně??? U nás teda zataženo a foukal hnusnej studenej vítr. 15 stupńů. Nic moc. Až večer se to utišilo tak bylo jakš takš, ale to už jsme zase šli na večeři a koupat, klasika.

Dívala jsem se na počasí, ještě se má oteplovat. Kolikrát ještě říjen je pkěněj. Doufám že letos bude taky. Draka jsme totiž pouštěli jen jednou 😀.

Jinak já jsem v sobotu chytla rýmu od holek, hlava mě bolí, soplím, ale bolelo mě i v krku, naštěstí zabaraly homeo....teď už jen dojím nos a jsem zimomřivá. NO jo, to mám z toho že jsem čtvrtek a pátek lítala jak šus a viděla tolik práce.....tělo si asi řeklo že toho má dost. Neva, dám si puzu.

Beku, s postýlkou poradí jiní...já ji nikdy neměla. 🙂

čauvec

konoupek
14. zář 2009

Evi tady bylo hezky a v Lešné bych řekla přímo krásně,ani svetry jsme nepotřebovali jen třička 😉 .

bekulkamama
14. zář 2009

krásné ránko holky
zlatu na netu jsem to nenašla to bude tím že nevím přesnej název 😀 a když zadám postýlku všude vidím komplet 😖, kde si to koupila? do Brna pojedu! Aspoň to teda mám v plánu, chci ty blbý židle z ikei...
v sobotu jsem básnila Petrovi o lustru no ten šel zas do kolen, no hádej Zlatu, samože na tom jsou orientální znaky 😀 ten ze mě šílí 😀
cecil: a v čem si měla mimčo? v košíku? či čem?
já bych to neřešila, ale v baráku potřebuji mít i postýlku dole a k tomu mimču se tak moc dolů ohýbat je celkem nereálné ☹

jakoubka
14. zář 2009

dobré ráno,

Raduš ,vše nejlepší k svátku 😵

bekulkamama
14. zář 2009

díky moc Marti 🙂

konoupek
14. zář 2009

Radušce taky přejem všechno nejlepší 😵 😉

zlatka
14. zář 2009

Raduš, taky vše nej k svátku, ať ti to hezky utíká......a hlavně tak, jak má.

Jinak lustr proč ne? vy tam stejně budete mít víc takových prvků, ne? tak by se to hodilo. A cena? My máme konečně v ložnici(zatím teda jen s jendou žárovkou), brácha někde vyšmelil za flašku, ale vypadá docela dobře.

No a tady máš kupř. odkaz: http://www.babydracek.com/scripts/podrobnosti.p..., jinak se mrkni a hledej závesné patro na cestovní postýlku. Mně to tenkrát dovezl z Brna brácha, já si to našla na netu a on to v prodejně, až jim to přišlo, vyzvedl, takže ti nepovím, kde to bylo.Jinak je to dobrá věc. Beruš na tom spí u babi dodneška, dolů by jinak úplně zahučela a to by se jí nelíbilo. jednu dobu se to nedalo používat, aby nepřepadla, ale teď už zase o.k., i když to má jen omezenou nosnost.
Jdu zkusit ten jančin recept, co tu hodila.papa

dali
14. zář 2009

Raduš taky přejeme vše nej 😉

efinna
14. zář 2009

Ahoj
Radi všecko nej k svátku 🙂 ! A jak jinak se cítíš?
Jinak já jsem dnes byla na tom testu na ten cukr 😝, tak jsem ráda, že to mám za sebou, jen aby bylo vše oki.
Jsem poslední dobou jaksi unavená a záda zlobijou, tak když spí malá tak já taky 😅 a sem se málo dostanu.
A co s tou operou 😉?? Už je září 😀
Zatím se mějte ahoj

bazalka
14. zář 2009

Radi, i od nas vsechno nejlepsi ... at se mate s mimisakem fajn a vse je jak ma 😉

Dpo u nas byla Linda s klukama ... bylo veselo. Martas je nachlazenej, tak ma bezva naladu ... tak to bylo chvilkama kapku hororove, ale vse dobre dopadlo 🙂

fajn
14. zář 2009

Radi taky vše nejlepší.

Bazi vlaky už jsou doma,ještě jednou děkuju .Vypadá to moc dobře tak doufám že si vyhrajem (všichni)

Jinak po 9 -ti dnech ve školce máme antibiotika. ☹ Takže nálada taky super,pořád chce jít ven tak ječí.

cecil
14. zář 2009

Bekul, já měla košík, ale jaksi v něm Štěpánka nechtěla ležet a Emilce jsem ho ani nepůjčovala. V obýváku jsem měla starou postýlku ještě po nás, jde nastavit trochu výš...má dvě polohy. Na to ohýbání a záda je to bezva, když to jde dát výš.

No a jinak holky se stejně hodně času chovaly, takže pak jsem pořídila šátek, ten je na záda úplně super (moje 😀 ). A pak jsem měla nosítko Ergo, ale to už je z domu.

Fajn...ale to je i tím ochlazením, během 14 dní se dvakrát ochladilo o deset stupňů!!! My jsme doma nachcípaní všeci. Ve čtvrtek bylo letně a okopávala jsem hřbitov v krátkým rukávu zpocená a v pátek už byla klemra jako prase 😖.