Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
21. zář 2009

Nic neslibuji ale třeba také dorazíme tak na kolik na deset?Ať víme jak se zařídit 😀

efinna
21. zář 2009

Dobré ránko 🙂

Tak my se taky v uterý přidáme 😉 !

Jani jj sehnala ale jen bez obrázku, bylo to tam jaksi probraný 😅 .

Konoupku jj pojedeš jak kdyby k asku akorát furt po hlavní a ono tě to navede až k aquparku 😉 ! To my budem muset vyjed dřív, pač malá jak jedem okolo toho zverimexu zoo tak se musíme zajít podívat na zvířátka 😀 .

Jani tak ať se nic nerozjede! Budem se těšit,

bekulkamama
21. zář 2009

ahojky holky, tak já mám v 10 vycházky, dostala bych se tam nejdřív po 11 tak uvidíme, snad to vyjde..

linn
21. zář 2009

Ahojky, tak to vypada nadejne s ucasti 🙂

My jsme meli dnes naprosto silenou noc, Sebik a ja jsme usnuli kolem pul druhe, tak snad dnes bude lip 😲

bekulkamama
21. zář 2009

Zlatu tak na tu drakiádu se mnou počítej, jen se mi pak ještě připomeň s informacema 😅 jsem skleróza 😀

linn
21. zář 2009

Taky s drakiadou pocitame, tesime se 🙂

linn
21. zář 2009

a snad nam bude tentokrat trochu foukat 😉

bazalka
21. zář 2009

Zdar holky!!!

Tak zitra nedorazime ... nejpis dorazime tak leda k doktorce. Druhy tyden soplime, bramborova kase hadra a kasel je horsi a horsi ☹. Zitra dorazi odpo babi, tak musime jeste navarit na dva dny, kdyz matka jde makat 😉

Ale drakiada snad klapne ... uz mame dva draky 😀

Zlatu, jakej mas ten kocar ... furt to netaj!!!! 😀

bekulkamama
21. zář 2009

holky do kdy tam zítra budete? Já bych nejraději okolo 12 nejdřív ☹ ráno mi má přijít človíček ohledně baráku ☹ teď mi to volal..

konoupek
21. zář 2009

tak my jestli dorazíme ,tak max. do 12-ti.Pak musíme na obed a spát.

bananek
21. zář 2009

Tak mě je to líto zítra mám odběry před chvilkou jsem dojela z alergologie a vše na prd musím znovu vše proletět a mají podezdření na latentní tetánii mravenčí mě už kromě dolních končetin i nos jako u kořene tak snad jindy moc mě to mrzí jedině že by jste se slezly zase třeba příští týden nebo přes příští tak dorazíme ale zítra to nejde

zlatka
21. zář 2009

já nic netajím: tady tento, ale v šedo-červené http://kocarky.shop5.cz/cz-detail-212794.html
Marťovi a Martě ať je brzo líp. 🙂
no, pokud byste to dali na 12, tak to nedojedeme, bo na 12:30 máme to plavčo, ale jak říkám, na nás ohledy neberte, není možný, abysme se sešli všichni. ještě pak mrknu.

efinna
21. zář 2009

Tak u nás by to taky klaplo jedině na těch 10 do 11 pak oběd a spat.

Ivi to je škoda ☹ , tak ať je Marťáskovi co nejdřív ok!

A drakiádu už jsem si zapsala do kalendáře 😉 ! A myslím že bude foukat a bez deště 😉 🙂 !

Jani a jak u vás?? Doufám, že jste oki!

konoupek
21. zář 2009

Já myslím,že kdo má děti,tak max.asi do 12-ti.No a já musím vlastně vyzvednout ve škole obed,takže bych taky musela vyjet už kolem jedenácté a tak vůbec přemýšlím,jestli to má pro nás cenu 😒 .No ale s drakiádou počítáme,jen to počasí,aby vyšlo.Jo a MC už jako funguje jo,tak to my tam taky zase budem jezdit. 😉

konoupek
21. zář 2009

Marti ,at je brzo líp ty máš chuderko taky pořád s něčím potíž 😒

janica..
autor
21. zář 2009

Ahojky, tak u nás zatím dobrý, takže asik dorazíme 😉

Jani my tam taky chodíme na hoďku 😉

Marti ať výsledky vyjdou oki 😉

Martínku brzo se nám uzdrav 😉

janica..
autor
21. zář 2009

Čučím na superstar a mám jako dost 😀 😀 😀 😀

linn
21. zář 2009

Ahojky,
Konoupkovic, dorazte 🙂 my pak jdem jeste navstivit Miladku.

A marodum prejem brzke uzdraveni 🙂

konoupek
22. zář 2009

Dobré ráno holky,
tak jak jsem čekala,pže kolem nás všichni soplí,tak Denuš začala v noci taky 🙄 .Jsme se houby vyspaly a bude hůř.Takže i kdyby sme chtěly,tak nemůžem 😒 .Snad to bude bez teploty,at můžem chodit aspon ven.
Holky užijte si to a už se na vás těšíme aspon na drakiádě to je za chvíli 😉

entik
22. zář 2009

my snad na desatou dorazime 🙂 ahojky

Marodum at je brzy lepe.

My dnes vstavali 4:40 a pekli jsme strudl. Ale nastesti bylo nespani bez rymy, ciste divna noc ☹ matej je stale cily, ja uz usinam...

ahojky

janica..
autor
22. zář 2009

Ahojky, no já ještě nevím jestli dorazíme, pač mladej ne a ne stávat 😅

Téda Peti stávat před pátou, to by mě asik trefilo 😕 a ještě píct štrůdl, se z tebe picnu 😀 😀 😀

Jani škoda příště 😉

linn
22. zář 2009

Jani, tak se snazte, vezu vam to dvd 🙂

micinka22
22. zář 2009

cauec ty jo my taky ještě chrápeme 😝 😝 😝 😝

micinka22
22. zář 2009

tak pěkně chraptíme takže boužel jindy:(( a to už sem byla oblečena a jen čekala až se vzbudí..je to pech :(

bekulkamama
22. zář 2009

tak dnešek nestihnu, čekám ty lidi 😖 tak se uvidíme na drakiádě, Zlatu krásnej kočárek, zholky uzrdavte se pa pa

bazalka
22. zář 2009

Zdar holky!!!

Tak jakej byl srazik???

My u dr celkem dobry ... poslechove OK, tak mame atb kapky do nosu. Ale kaslem teda otresne, az z toho maci zvraci ☹

Teda, tady jsou fakt desni ochrapove? Mici, v kolik chodi Lili spat, ze tak dlouho spi??? My vstavame kolem sedme a to si rikam, je jeste celkem jde. A spi pak Lilca po obede? Martas tak od pul jedne do tri a vecer chodi chrupat v 8 🙂

Zlatu, kocarek moc hezkej a hlavne bude praktickej 🙂 ... tys po Berunce kocr prodala?

micinka22
22. zář 2009

Bazi ..no Lilča ve dne nespi:(( večer chodí kolem 9 normálně..ale včera jsme jeli nakoupit pozde a samo usnula..a pak usnula o pulnoci ..takže to tak vypadá..
ale je to s ní k nevydržení přes den takže ode dneška nastupuje spací režim po obědě nebo mi hrozi bud blazinec nebo vězení..:/// sem jela po obede na postu tak sem zajela do Hlušovic a zpatky a spi....hurá...
ale v nose ji pekne chrčí..asi se atb taky nevyhneme..byla nemocna pred tydnem a ted znovu:/(

janica..
autor
22. zář 2009

Dobrý večír 😉

srázek byl fajn, jen Matýsek si ho vůbec neužil, pač celou hodinu prospal 😀 😀, Peti tak co kdy se probudil? Jinak prcci se vyřídili a maminy pokecaly 😎

bekulkamama
22. zář 2009

tak já byla dneska na MmOl a zjistila jsem že pro zvýšený počet udání a stížností se už nekolauduje bez fasády, to mě asi trefí, na to nám nějak nezbydou prašule a bydlet bez kolaudace je taky risk 😖
pomooooc co budu dělat ☹

entik
22. zář 2009

je, bekulko, to je pech ☹ 😒 , tak snad to nejak vykoumate...

matula se probudil asi za pet jedenact a jeste jsme tam do dvanacti byli, a uzili si to🙂 prijel pro nas tatulda, tak si to taky uzil s nami. Jen me mrzi, ze si Matysek neuzil i deti, no...

a rada jsem vas videla 😵 😵