Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
2. říj 2009

No uvidím třeba to bude až od ledna .Chtěla jsem jít dřív do práce peníze chybý taky kde nechybý že ?Ale musím napřet pořešit malou a když to nepůjde tak až ve třech letech ☹

bananek
2. říj 2009

Tož to je Bazi super cena ☹
Fakultka prý chtěla mít jesle zdarma nebo za nejnižší taxu + strava a původně to chtěly od října listopadu ale najednou to utichlo a dokonce tam mělo být i pro odpoledku nějaká prodloužená do půl osmé či čo 😅

bazalka
2. říj 2009

Bananku, nemluvis o te skolce ... ja slysela neco podobneho, ale tykalo se to skolky

bananek
2. říj 2009

NÉ TO NÉ ONI CHTĚLY ABY SE MAMINKY VRACELY CO NEJDŘÍV A TAK CHTĚLY TY JESLE 😔

bekulkamama
2. říj 2009

ahojky, dočítám, nemám čas ☹ jedem nakupovat věci na domeček.. brzo dodám fotky.. všechny moc zdravím...

linn
3. říj 2009

Krasny vikend 🙂

zlatka
3. říj 2009

Ahojky holky, tak drakiáda bude příští týden v neděli, snad vyjde počasí, ještě vám pak upřesním info a čas.Rozhodujeme se podle ještě jedné možné aktivity-takže buď to začne ve dvě nebo až ve tři.JInak všem taky pěkný víkend.

janica..
autor
3. říj 2009

Ahojky,

taky přeji všem pěkný víkend 😎

Jů tak na Drakiádu už se moc těšíme 😉 Zlatuš co byly jste v kině?

Damík je u babi a dědy, tak gruntuju byt, už jsme skoro ve finále, tož jsem ráda,že už to mám za sebou, fakt se mi v poslední době tak nic nechce 😅

bekulkamama
3. říj 2009

Zlatuš píšu si do diáře 😅
holky u nás to vypadá fakt nadějně, do konce října to jistě s baráčkem stihnem...
ale já dneska nepomáhám, vlastně sem skoro celej den spala 😅 nějak mi není nelíp 😖
no o gruntu mi ani nemluv Jani ten barák to bude potřebovat jak sůl, vůbec se na to netěším ☹

prool
4. říj 2009

Ahojky vsichni,
mam chripku, nebo co, tak zitra po roce a pul razim k doktorce...Nejak se z toho nemuzu dostat.
Zlatu, tak to se tesime🙂 Prijedeme s tim nasim pidi drakem🙂
Chodite do Hermanku nekdo do skolicky Anicky??? Maji jeste volno??? Byli jsme u babi a minule jsme do nezvladli. Bazi, Jani?
Jani babi zavidim - moje mamka, co jsme tam byli 14 dni tak nehlidala vubec - teda jen 2x 1 hodinu a to jen, ze me bylo zle a na chvilku jsem zalezla do postele. Jedinej kdo pohlida je Maros, ale to pak zase nejsme spolu ☹
Vasika ted casto davame do te Backorky, jak byla prezentace v Hermanku. Jemu se tam libi. Stoji to 50 Kc na hodinu, coz docela jde.
Jinak jeste nez jsme odjizdeli k babi, tak jsme dostali skolku - na 5 dni v mesici u nas na Belidlech. Proste jsme se odvolavali tak dlouho, az jsme zbyli sami a nakonec by nas nevzali, ale jeste se nekdo odstehoval, takze to nakonec klaplo. Chodime jen na dopoledne, ale zatim dobry - musim zaklepat. A co Marci Didka - jak to zvlada?
ahojky a peknou nedeli Olca a spol

bazalka
4. říj 2009

Ahoj Olco!!!

Tak to teda mate se skolkou stesti ... u nas na sidlisti to nehrozi ☹ ... vubec nevim, jak to budem od dubna zvladat, jak pujdu do prace ... chdim se ptat, co noveho, ale uz se na me divaji jak na blba ... tak musime v dubnu opet k zapisu ☹

S Hermankem nevim, nebyli jsme tam ... ale Janca tam planuje davat Dama 😉 ... taky bych byla pro to zkusit. Neco podobneho je i kousek od nas v DDM

Dnes jsme trenovali na drakiadu a jak nam to slo 😀. A vcera jsme byli ve Strizove na vlackach ... uz tento mesic konci. No Martas byl unesen vubec nechtel odjet ... ale uz zavirali, tak musel 😉. Jen teda nevim, jak drakiadu na 14 stihem ... Marta vstava až ve tri ... a to usina kolem pul jedne, driv to nehrozi ☹

janica..
autor
4. říj 2009

Ahojky,

Oli ptala se na tebe ta, jak tam bývala ve středy, že jsi chtěla Vašíka taky přihlásit na ty středy tu školku s aničkou, sice maj plno, ale zkus se tam stavit, myslím že jste napsaní jako náhradnici 😉 Já tam vedu poprvý Damiánka ve středu, no jsem hrozně zvědavá......

Ivi buď v klídku na dvě hodiny taky nestiháme, budem rádi, když dojedem po třetí 😅 tak už víme kde je se pouští draky, tak dojdem 😉

My asik půjdem taky dnes prubnout dráčky odpo jak se mlaďoch vyspí 😎

Radi tož hoď foto jak jste daleko 😉

konoupek
4. říj 2009

Ahoj holky,
Zlatu tak jestli to bude na dvě hodiny ta drakiáda,tak tam těch lidí asik moc nebude 😅 .my budem taky rádi,když se vyprdolíme do tří.

Jinak já jsem taky jakási nakřáplá a čekám co se z toho vyvrbí. 😒 .Počasí už stojí za prd.

Jani to s tou školičkou na zkoušku je super to by sme potřebovali taky.Já mám z toho hrůzu už ted,jak to bude Denuš zvládat.

My taky trénujem s drakama,dnes dopo byl táta s Denuš zasejc 😀

Oli to je pomoc teda,nemáš to lehký holka ☹

Radi na fotky se taky těším 😵

bazalka
4. říj 2009

Jani, tak ta skolicka je uz plna???

efinna
4. říj 2009

Ahojky 🙂
Tak my se na drakiádu taky, už moc těšíme 🙂 , též jsme dnes byli trénovat a jak lítal, no dnes bylo super počasí na pouštění 🙂 ! a to máme draka od brumíka, jsem nevěřila, že bude lítat! 🙂
A včerá jsme se byli projet vlakem do hrubé vody, no malá zážitek, houkala jak vláček až do večera 😀 !

Jinak drakiádu taky nestiháme dřív jak ve 3, taky víme kam jít, tak by jsme došli 😉 !

linn
5. říj 2009

Ahoj zensky,

my taky na drakiadu dorazime kolem treti, jdem pred tim jeste plavat 🙂 a draka musime poridit 😅

Oli, to je super, ze ta skolka vysla, prejem brzke uzdraveni.

Matysek od Mili jde taky do skolky, tak jsem zvedava, jak to bude zvladat.

Jeste jednou verejne diky Zlatusce za rady 🙂

linn
5. říj 2009

A zitra jdem dopo s Mili do te herny v aquaparku, kdybyste se chtel nekdo pridat 🙂

bekulkamama
5. říj 2009

Oli brzo se uzdrav
holky fotky stáhnu ještě dneska večer a dám sem odkaz!
mám dotázek, čtu si v betynkách o aromaterapii a jelikož na tom dost letím tak to zvažuju, hele dost chválí levanduli a tea tree oil a že si má na to zvykat už těhule a dítě to pak zná jak se narodí a dobře na to reaguje v koupeli, používali jste to někdo? Taky že se tyhle a i jiné dávají do jojobového a mandlového oleje na mazání tělíčky na opruzeniny a nadýmání třeba s mátou, anýzem atd. poradí někdo kdo má zkušennost?

bekulkamama
5. říj 2009

no asi mi to bude trvat déle, zase mi to nejde komprimovat ty fotky 😖

prool
5. říj 2009

ahojky baby,
tak mam po roce a pul antibiotika ☹ Je Lindi, tak to je skoda - sli bychom do herny, ale ja nemocna a Vasik zitra do skolky.
Ve stredu se v Hermanku ukazeme a uvidime co a jak.
Jinak my pres den uz skoro nespime - vyjimecne a spime skoro do osmi. Jinak Maros ted spi skoro uz tyden s Vasikem a zvladaji to teda lip jak ja 😉
papa tehulky a maminky a tak
Peti kdy mas termin???

janica..
autor
5. říj 2009

Dobrý večír 😉

JJ Ivi školička už je plná 😒

Oli tak to se uvidíme, ve středu taky razíme, jsem zvědvá jak se tam bude Damíkovi líbit.....

Radi tak s tím ti neporadím, nic z toho jsem nepoužívala 😒

entik
5. říj 2009

RAdi, ja na masaze matyska pouzivala olivovy olej z lekarny s levandulovou esenci, michala jsem si to sama. Ted si chci koupit olej k porodu, ten by mel byt s ruzi a jasminem, tak se chystam do lekarny, uvidim jestli od saloosu nebo eone, nebo jestli tam budou mit neco jineho. V knizce Prirozene tehotenstvi a porod aromaterapii rozpracovava hodne dopodrobna. Na masaz hraze tam taky doporucuje urcite esence, ale ja se masiruji jen cistym olivovym olejem. Krome toho piji ten malinik. A na porod se fakt tesim, verim, ze to bude jeste hezci nez u mateje, prece jen uz trochu vim do ceho jdu...
Miminko uz ma opravdu malo prostoru, bricho mam uplne naple a citim kazdy pohyb. A zada boli 😖
Termin mam 29.10. 😵 😵

Vcera jsme byli v IKEI, koupili Matyskovi postel a dnes v ni i poprve spi, sam ve svem pokojicku... chjo, chjo. Uvidime, jak to dopadne, usnul v pohode a klidecku, jak jsme zvykli, pohadka, povidani co jsme delali a spanek.

V nedeli je pavel v praci, tak se nemam jak na drakiadu dostat, vlakem uz si netroufnu, nechci Mateje moc tahat. ☹

Radi, jeste me napadlo, ze tea tree se pouziva k dezinfekci a tak, ale pro mimi na mazani mi to prijde celkem silne... na co to doporucuji v te betynce? ja jsem v tom myla matejovi hracky, kdyz byl prdolka...

Oli, moc gratuluji ke skolce, k antibiotikum uz mene.
V DDM na Janskeho je taky zvykaci skolicka, dvakrat tydne na dve hodiny i se svacinkou. Premyslim, ze bych tam od ledna dala Matyska.

A minule pondeli jsem byla na seminari o Emocni inteligenci http://www.gokids.cz/eq_kurzy.html
Mam na to i certifikaci, tak bych to mela i prednaset... je to silene zajimave, jsem zasobena dalsimi knizkami a hlavu mam plnou novych informaci a jsme z toho s Pavlem celkem nadseni (uz se do jedne z knizek take zacetl 😉

Radko, na fotky se tesim!

bazalka
5. říj 2009

Peti, ve fakultce na porodnim sale aromaterapie celkem frci ... kdyz reknes, ze o ni mas zajem 😉. Taky hodne zalezi, jakou fasnes porodni asistentku, ne kazda je tomu upln naklonena. O doktorech ani nemluve ☹ ... ale rozhodne ta moznost je, ale dle me svagrove, ktera tam pracuje a hodne tu aromku vyuziva, to fakt funguje. Maji specialni smesice ... k posileni kontrakci, k uvolneni a tak ... neco se vmasirovava, jine jen inhaluje ... no je to veda

Matyskovi prejem dobrou a klidnou noc v novem pelisku 🙂

bazalka
5. říj 2009

Zitra jdu podepsat pracovni smlouvu 😉 ... bude to asi na dlouhe vyrizovani, milion papiru ... snad to s Macinkem zvladnem, nemam hlidani, tak to musi broucek absolvovat se mnou ... ale ma slibene sanitky, bagry (cela nemocnice je rozkopana) a zmrzku v cukrarne 😉

bekulkamama
6. říj 2009

Peti tak super díky za informace, jo ten tea tree je tam jako k míchání jen kapka ke směsi toho základního jojob. a mandl. oleje a to smíchané na opruzeninky, jinak ty koupele a mazání na bříško hodně psali o té levanduli... saloos znám to druhé ne e, beru to teda většinou v herbě nebo tak a ne v lékárni ale to je jedno ne?
jo fotky musím zkomprimovat na jiném PC tenhle má zastaralý funkce a nejde to 😖 grrr
holky mám vyhlídnutej jeden kočár ale černej co si myslíte?

bekulkamama
6. říj 2009

bazi: jak to myslíš? jak to tam frčí??????

prool
6. říj 2009

ahoj Jani,
zitra dorazime do Hermanku - jen nevim kdy. Dneska jsme meli po tydnu velmi spatnou noc a Vasik pak nejvic spi nad ranem ☹ Musela jsem ho do skolky budit, abychom to stihli na devatou a moc se mu to nelibilo a hlavne teda poprve dneska to bylo s brekem, ale to jen kdyz jsme odchazela. Pak byl v pohode 🙂
papa a dobrou

bazalka
6. říj 2009

Bekul, no ze to na porodni sale vyuzivaji 😉

Tak jsme dnes koupili zimni boty 😀 ... tak uz mame komplet vybavu. Nakonec u Bati. Chtela jsem puvodne proti Prioru, ale ty ceny 😖 ... kolem 1500,- 😝. Nakonec mame pekne, s membranou a za 800,- 🙂

Beku, jakej kocarek? Ten co mas v albu? Cerna trojkolka s vloznou taskou? Ten ma kamoska 😉

janica..
autor
6. říj 2009

Ahojky,

Ivi na proti prioru měli boty za 1500? loni jsem tam kupovala kolem 800,- a byla jsem s něma fest spokojená......

Peťi ty už to máš za pár, toto uteklo co?

Radi černý kočárky se mi líběj, ale nevím jestli bych do něj šla 😒

Oli já jdu do heřmánku zítra na deset, no jsem zvědavá jak se tam bude malýmu líbit 😅

Peti tak to je super, že máte tu zvykací školku 2x týdně, hned bych taky do toho šla, tady to je jen jednou týdně a jen 1,5, no ale aspoň to malýmu uteče 😅