• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
2. říj 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidím třeba to bude až od ledna .Chtěla jsem jít dřív do práce peníze chybý taky kde nechybý že ?Ale musím napřet pořešit malou a když to nepůjde tak až ve třech letech :frowning2:
2. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož to je Bazi super cena :frowning2:
Fakultka prý chtěla mít jesle zdarma nebo za nejnižší taxu + strava a původně to chtěly od října listopadu ale najednou to utichlo a dokonce tam mělo být i pro odpoledku nějaká prodloužená do půl osmé či čo :sweat_smile:
2. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bananku, nemluvis o te skolce ... ja slysela neco podobneho, ale tykalo se to skolky
2. říj 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
NÉ TO NÉ ONI CHTĚLY ABY SE MAMINKY VRACELY CO NEJDŘÍV A TAK CHTĚLY TY JESLE :pensive:
2. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dočítám, nemám čas :frowning2: jedem nakupovat věci na domeček.. brzo dodám fotky.. všechny moc zdravím...
2. říj 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vikend :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak drakiáda bude příští týden v neděli, snad vyjde počasí, ještě vám pak upřesním info a čas.Rozhodujeme se podle ještě jedné možné aktivity-takže buď to začne ve dvě nebo až ve tři.JInak všem taky pěkný víkend.
3. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

taky přeji všem pěkný víkend :sunglasses:

Jů tak na Drakiádu už se moc těšíme :wink: Zlatuš co byly jste v kině?

Damík je u babi a dědy, tak gruntuju byt, už jsme skoro ve finále, tož jsem ráda,že už to mám za sebou, fakt se mi v poslední době tak nic nechce :sweat_smile:
3. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatuš píšu si do diáře :sweat_smile:
holky u nás to vypadá fakt nadějně, do konce října to jistě s baráčkem stihnem...
ale já dneska nepomáhám, vlastně sem skoro celej den spala :sweat_smile: nějak mi není nelíp :confounded:
no o gruntu mi ani nemluv Jani ten barák to bude potřebovat jak sůl, vůbec se na to netěším :frowning2:
3. říj 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsichni,
mam chripku, nebo co, tak zitra po roce a pul razim k doktorce...Nejak se z toho nemuzu dostat.
Zlatu, tak to se tesime:slight_smile: Prijedeme s tim nasim pidi drakem:slight_smile:
Chodite do Hermanku nekdo do skolicky Anicky??? Maji jeste volno??? Byli jsme u babi a minule jsme do nezvladli. Bazi, Jani?
Jani babi zavidim - moje mamka, co jsme tam byli 14 dni tak nehlidala vubec - teda jen 2x 1 hodinu a to jen, ze me bylo zle a na chvilku jsem zalezla do postele. Jedinej kdo pohlida je Maros, ale to pak zase nejsme spolu :frowning2:
Vasika ted casto davame do te Backorky, jak byla prezentace v Hermanku. Jemu se tam libi. Stoji to 50 Kc na hodinu, coz docela jde.
Jinak jeste nez jsme odjizdeli k babi, tak jsme dostali skolku - na 5 dni v mesici u nas na Belidlech. Proste jsme se odvolavali tak dlouho, az jsme zbyli sami a nakonec by nas nevzali, ale jeste se nekdo odstehoval, takze to nakonec klaplo. Chodime jen na dopoledne, ale zatim dobry - musim zaklepat. A co Marci Didka - jak to zvlada?
ahojky a peknou nedeli Olca a spol
4. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Olco!!!

Tak to teda mate se skolkou stesti ... u nas na sidlisti to nehrozi :frowning2: ... vubec nevim, jak to budem od dubna zvladat, jak pujdu do prace ... chdim se ptat, co noveho, ale uz se na me divaji jak na blba ... tak musime v dubnu opet k zapisu :frowning2:

S Hermankem nevim, nebyli jsme tam ... ale Janca tam planuje davat Dama :wink: ... taky bych byla pro to zkusit. Neco podobneho je i kousek od nas v DDM

Dnes jsme trenovali na drakiadu a jak nam to slo :grinning:. A vcera jsme byli ve Strizove na vlackach ... uz tento mesic konci. No Martas byl unesen vubec nechtel odjet ... ale uz zavirali, tak musel :wink:. Jen teda nevim, jak drakiadu na 14 stihem ... Marta vstava až ve tri ... a to usina kolem pul jedne, driv to nehrozi :frowning2:
4. říj 2009 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Oli ptala se na tebe ta, jak tam bývala ve středy, že jsi chtěla Vašíka taky přihlásit na ty středy tu školku s aničkou, sice maj plno, ale zkus se tam stavit, myslím že jste napsaní jako náhradnici :wink: Já tam vedu poprvý Damiánka ve středu, no jsem hrozně zvědavá......

Ivi buď v klídku na dvě hodiny taky nestiháme, budem rádi, když dojedem po třetí :sweat_smile: tak už víme kde je se pouští draky, tak dojdem :wink:

My asik půjdem taky dnes prubnout dráčky odpo jak se mlaďoch vyspí :sunglasses:

Radi tož hoď foto jak jste daleko :wink:
4. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zlatu tak jestli to bude na dvě hodiny ta drakiáda,tak tam těch lidí asik moc nebude :sweat_smile: .my budem taky rádi,když se vyprdolíme do tří.

Jinak já jsem taky jakási nakřáplá a čekám co se z toho vyvrbí. :unamused: .Počasí už stojí za prd.

Jani to s tou školičkou na zkoušku je super to by sme potřebovali taky.Já mám z toho hrůzu už ted,jak to bude Denuš zvládat.

My taky trénujem s drakama,dnes dopo byl táta s Denuš zasejc :grinning:

Oli to je pomoc teda,nemáš to lehký holka :frowning2:

Radi na fotky se taky těším :dizzy_face:
4. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak ta skolicka je uz plna???
4. říj 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak my se na drakiádu taky, už moc těšíme :slight_smile: , též jsme dnes byli trénovat a jak lítal, no dnes bylo super počasí na pouštění :slight_smile: ! a to máme draka od brumíka, jsem nevěřila, že bude lítat! :slight_smile:
A včerá jsme se byli projet vlakem do hrubé vody, no malá zážitek, houkala jak vláček až do večera :grinning: !

Jinak drakiádu taky nestiháme dřív jak ve 3, taky víme kam jít, tak by jsme došli :wink: !
4. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky,

my taky na drakiadu dorazime kolem treti, jdem pred tim jeste plavat :slight_smile: a draka musime poridit :sweat_smile:

Oli, to je super, ze ta skolka vysla, prejem brzke uzdraveni.

Matysek od Mili jde taky do skolky, tak jsem zvedava, jak to bude zvladat.

Jeste jednou verejne diky Zlatusce za rady :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zitra jdem dopo s Mili do te herny v aquaparku, kdybyste se chtel nekdo pridat :slight_smile:
5. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli brzo se uzdrav
holky fotky stáhnu ještě dneska večer a dám sem odkaz!
mám dotázek, čtu si v betynkách o aromaterapii a jelikož na tom dost letím tak to zvažuju, hele dost chválí levanduli a tea tree oil a že si má na to zvykat už těhule a dítě to pak zná jak se narodí a dobře na to reaguje v koupeli, používali jste to někdo? Taky že se tyhle a i jiné dávají do jojobového a mandlového oleje na mazání tělíčky na opruzeniny a nadýmání třeba s mátou, anýzem atd. poradí někdo kdo má zkušennost?
5. říj 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi mi to bude trvat déle, zase mi to nejde komprimovat ty fotky :confounded:
5. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby,
tak mam po roce a pul antibiotika :frowning2: Je Lindi, tak to je skoda - sli bychom do herny, ale ja nemocna a Vasik zitra do skolky.
Ve stredu se v Hermanku ukazeme a uvidime co a jak.
Jinak my pres den uz skoro nespime - vyjimecne a spime skoro do osmi. Jinak Maros ted spi skoro uz tyden s Vasikem a zvladaji to teda lip jak ja :wink:
papa tehulky a maminky a tak
Peti kdy mas termin???
5. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večír :wink:

JJ Ivi školička už je plná :unamused:

Oli tak to se uvidíme, ve středu taky razíme, jsem zvědvá jak se tam bude Damíkovi líbit.....

Radi tak s tím ti neporadím, nic z toho jsem nepoužívala :unamused:
5. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
RAdi, ja na masaze matyska pouzivala olivovy olej z lekarny s levandulovou esenci, michala jsem si to sama. Ted si chci koupit olej k porodu, ten by mel byt s ruzi a jasminem, tak se chystam do lekarny, uvidim jestli od saloosu nebo eone, nebo jestli tam budou mit neco jineho. V knizce Prirozene tehotenstvi a porod aromaterapii rozpracovava hodne dopodrobna. Na masaz hraze tam taky doporucuje urcite esence, ale ja se masiruji jen cistym olivovym olejem. Krome toho piji ten malinik. A na porod se fakt tesim, verim, ze to bude jeste hezci nez u mateje, prece jen uz trochu vim do ceho jdu...
Miminko uz ma opravdu malo prostoru, bricho mam uplne naple a citim kazdy pohyb. A zada boli :confounded:
Termin mam 29.10. :dizzy_face: :dizzy_face:

Vcera jsme byli v IKEI, koupili Matyskovi postel a dnes v ni i poprve spi, sam ve svem pokojicku... chjo, chjo. Uvidime, jak to dopadne, usnul v pohode a klidecku, jak jsme zvykli, pohadka, povidani co jsme delali a spanek.

V nedeli je pavel v praci, tak se nemam jak na drakiadu dostat, vlakem uz si netroufnu, nechci Mateje moc tahat. :frowning2:

Radi, jeste me napadlo, ze tea tree se pouziva k dezinfekci a tak, ale pro mimi na mazani mi to prijde celkem silne... na co to doporucuji v te betynce? ja jsem v tom myla matejovi hracky, kdyz byl prdolka...

Oli, moc gratuluji ke skolce, k antibiotikum uz mene.
V DDM na Janskeho je taky zvykaci skolicka, dvakrat tydne na dve hodiny i se svacinkou. Premyslim, ze bych tam od ledna dala Matyska.

A minule pondeli jsem byla na seminari o Emocni inteligenci http://www.gokids.cz/eq_kurzy.html
Mam na to i certifikaci, tak bych to mela i prednaset... je to silene zajimave, jsem zasobena dalsimi knizkami a hlavu mam plnou novych informaci a jsme z toho s Pavlem celkem nadseni (uz se do jedne z knizek take zacetl :wink:

Radko, na fotky se tesim!
5. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ve fakultce na porodnim sale aromaterapie celkem frci ... kdyz reknes, ze o ni mas zajem :wink:. Taky hodne zalezi, jakou fasnes porodni asistentku, ne kazda je tomu upln naklonena. O doktorech ani nemluve :frowning2: ... ale rozhodne ta moznost je, ale dle me svagrove, ktera tam pracuje a hodne tu aromku vyuziva, to fakt funguje. Maji specialni smesice ... k posileni kontrakci, k uvolneni a tak ... neco se vmasirovava, jine jen inhaluje ... no je to veda

Matyskovi prejem dobrou a klidnou noc v novem pelisku :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zitra jdu podepsat pracovni smlouvu :wink: ... bude to asi na dlouhe vyrizovani, milion papiru ... snad to s Macinkem zvladnem, nemam hlidani, tak to musi broucek absolvovat se mnou ... ale ma slibene sanitky, bagry (cela nemocnice je rozkopana) a zmrzku v cukrarne :wink:
5. říj 2009 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak super díky za informace, jo ten tea tree je tam jako k míchání jen kapka ke směsi toho základního jojob. a mandl. oleje a to smíchané na opruzeninky, jinak ty koupele a mazání na bříško hodně psali o té levanduli... saloos znám to druhé ne e, beru to teda většinou v herbě nebo tak a ne v lékárni ale to je jedno ne?
jo fotky musím zkomprimovat na jiném PC tenhle má zastaralý funkce a nejde to :confounded: grrr
holky mám vyhlídnutej jeden kočár ale černej co si myslíte?
6. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bazi: jak to myslíš? jak to tam frčí??????
6. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani,
zitra dorazime do Hermanku - jen nevim kdy. Dneska jsme meli po tydnu velmi spatnou noc a Vasik pak nejvic spi nad ranem :frowning2: Musela jsem ho do skolky budit, abychom to stihli na devatou a moc se mu to nelibilo a hlavne teda poprve dneska to bylo s brekem, ale to jen kdyz jsme odchazela. Pak byl v pohode :slight_smile:
papa a dobrou
6. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bekul, no ze to na porodni sale vyuzivaji :wink:

Tak jsme dnes koupili zimni boty :grinning: ... tak uz mame komplet vybavu. Nakonec u Bati. Chtela jsem puvodne proti Prioru, ale ty ceny :confounded: ... kolem 1500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Nakonec mame pekne, s membranou a za 800,- :slight_smile:

Beku, jakej kocarek? Ten co mas v albu? Cerna trojkolka s vloznou taskou? Ten ma kamoska :wink:
6. říj 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Ivi na proti prioru měli boty za 1500? loni jsem tam kupovala kolem 800,- a byla jsem s něma fest spokojená......

Peťi ty už to máš za pár, toto uteklo co?

Radi černý kočárky se mi líběj, ale nevím jestli bych do něj šla :unamused:

Oli já jdu do heřmánku zítra na deset, no jsem zvědavá jak se tam bude malýmu líbit :sweat_smile:

Peti tak to je super, že máte tu zvykací školku 2x týdně, hned bych taky do toho šla, tady to je jen jednou týdně a jen 1,5, no ale aspoň to malýmu uteče :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek