Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zlatka
9. lis 2009

Dámy, taky máte tak urážlivýho chlapa??? 🙂 🙂 U nás s enic nesmím říct, i dkyž je to myšleno ve srandě nebo v dobré víře.....

konoupek
9. lis 2009

Zlatu taky taky 😝

konoupek
9. lis 2009

A co si mu tak hroznýho řekla? 🙂

janica..
autor
9. lis 2009

Ahojte,

tak nevím jestli na kalendáře dorazím, pač zrovna razím na cukrovku 😝 a nevím jestli to stihnu 😔 pač jiný den nemůžu, tento týden má Petruš ranní a příští týden, je v úterý státní svátek, ve středu vedu malýho do školky a čtvrtek a pátek, má Petruš školení ☹ no uvidím, zkusím to ještě nějak vymyslet, ale nevím nevím 😒

Ha Zlatuš ani nemluv, my jsme měli málem rozvod před 14 dny 😀 😀 😀 jsem měla chuťku na topinku, tak mi je Petráš šel dělat, jenže mu začaly hořet 😀 😀 no a pak mi nadal, že jako co to po něm chcu, že to neumí 😀 😀 😀 no komedie hadra

janica..
autor
9. lis 2009

Tak to jsi koupila parádně Zlatuš 😉 to se Beruš vyřádí.......

Jani taky bych radšik zašla na ten aquapark, mladej to tam miluje 😵

konoupek
9. lis 2009

Jani kalendáře jsou až příští pondělí 16.11.tak se nehon 😀 .

No aquapark je dost drahej na to nemáme,aby sme tam jezdili každý týden 😖 .

janica..
autor
9. lis 2009

No já myslela, jako příští týden 😅 se mi tam nechce jít s Damiánkem, pač je to na dlouho, tak musím toho využít, kdy má Petráš odpo.....

konoupek
9. lis 2009

aahá ono to vyznělo trochu jinak 😀 .No je fakt,že pro prcka by to bylo na dlouho to bych taky neriskovala.No však uvidíš,třeba se to ještě vyvrbí 😉 .
Jinak Zlatuš,Ivka s Terezkou by taky dorazili,jestli to bude v to pondělí.

dali
9. lis 2009

Zdarec holky, nechcete některá modrou dekoraci na vánoce??? dám fotku do alba, když tak pište do IP.

konoupek
9. lis 2009

zdeni ten odkaz mi nefunguje 😕 😕

bekulkamama
9. lis 2009

koukám že máte doma s mužíkama veselo... u nás je podezřele dlouho klid, jediné na co naposledy brblal Peťa je, že sem po něm chtěla utřít nádobí ať můžu umýt další 😀 no to byly řeči 😀 ale v pohooo bylo to po oslavě jeho narozek ještě dodatečně tak musel a bez keců ale zrovna se mu moc nechtělo tak to okecával.. mě bolí bříško moc a moc, malej se zas blbě nějak natočil nebo co a mě to tlačí jako hrom ☹

bazalka
9. lis 2009

Ahoj Beku, zrovna dnes jsem si rikala, ze jsi tu uz dlouho nebyla 😉. Honzulku ukecej, at se chova slusne a mamku setri 😀.
Nedavno jsi psala, ze uz mate kocar ... tak jakej nakonec?

bekulkamama
9. lis 2009

ahoj bazi 😅 tento: http://www.babyhit.cz/graco-freya/d-70308/
není čas barák ještě neníííí 🙄 ale už tam vegetím a peru na malého pomali věci aspoň..
dost mě bolí bříško tak polehávám nebo nakupuju věci na městě co mi chybí a že je toho dost ještě ☹

bazalka
9. lis 2009

Jeee, Beku, ten je paradni!!! Vypada fakt velkej 😉
Nesil, jeste mas cas, radej tak do 35. ty vic odpocivej, pak muzez trajdat po meste 😉

bekulkamama
9. lis 2009

fakt se ti líbí? někteří ho kritizují že je černej ☹ ale bezva péruje a mě přijde skvělej 😅
já dělám pauzy ale bojím se že to nestihnu a malej přijde na svět dřív.. neboj nákupy spojuji vždy třeba s dr. 🙂

bazalka
9. lis 2009

Fakt jo 🙂 ... taky jsme meli cernej kocarek a poho, i v lete 😉

konoupek
9. lis 2009

ivi díky 😉 😉

zdeni je to pěkný,ale my máme slaměný 😉 😉

bekul no ahoooj já jsem si říkala,že tu chybíš 😉 😉 a kočárek se mi taky líbí i když já mám ráda světlé barvičky.

jo holky,kdy dáme nějaký sraz,abych vám mohla předat ty brusle?třeba někdy příští týden??? 😕

zlatka
9. lis 2009

KOn., než zamrzne času dost🙂 jasně, super, že Ivka dojde, však jí přepošli ten mail, ať má představu. A můžete dát vědět do týnce i jarce s malou Kačkou, kdyby chtěly holky.
zdeni, taky díkec, máme taky přírodní, i dkyž by to ožná chtělo změnu...ale naše babi toho má kýble, tak nám půjčí asik.

zlatka
9. lis 2009

Bekul, taky jsem na tebe zrovna dneska myslela, že musím poslat aspoň sms, jak se máš. A co vám ještě schází na baráčku? Jiank černá je elegantní, obvesellíš ho hračkama a sračkama pro prcky a nějakou veselou dečkou. Důležitý je, že jsi spokojená ty, protože ty ho budeš používat nejvíc a samože i Honzík, aby v něm byl jak v bavlnce.

konoupek
9. lis 2009

Zlatu,Ivce už jsem to přeposlala 😉 .

A teda vaše návštěva byla poněkud krátká,nezdá se ti?tak jak budete mít čas se stavte budeme rádi 😉 😉

zlatka
9. lis 2009

Takhle v podvečír........víš jak, deniska má řád, to enní jak u nás, že chodí beruš spát až v deset.
Co říkáte na tuhle kuličkovou dráhu? http://www.hvezdickanova.cz/eshop/29

konoupek
9. lis 2009

Zlatu ,Deniska už řád dáááávno nemá aspon na spaní ne.Taky chodí spát až kolem půl desáté i později,takže není problém.Řád je jen v tom,že kolem sedmé večeří.

konoupek
9. lis 2009

Tak ta dráha by Denuš bavila spíš v tom smyslu,že by jí celou rozložila 🙂 .Ona je taková štoura 😀

bazalka
9. lis 2009

Jeeee, to je ale dobry, Zlatus ... ale Maci by to taky rozkladal. Ale co, to neni zakazany, ne? 😉. Je to fajn darecek. Ja uz mam stop stav!!!! Ted jsem se s tim nakupovanim rozjela. Dnes jsem jeste objednala bundu a cepice. Ted uz jen nutne potrebne trenky 😉 a snad oteplovacky.

zlatka
9. lis 2009

Mně se to teda líbí moc a myslím, že mě to bude fest bavit🙂Asi budu objednávat, kdyby se někdo chtěl přidat. Já už taky jen pár drobností, stejně bude pod stromečkem od nás jen jeden dáreček, pak mám asi ještě dva, ale ty dám až další dny-jako to dělala vloni Olča.
Tak lásky moje, já jdu na žehlení, ať s etoho zabvím a můžu pokračovat v praní-denně tři pračky a ne a ne se doprat konce-i s ubrusama do hospy.

janica..
autor
10. lis 2009

Zlatuš ta kuličková dráha je super, má ji Damiánek a hrozně ho baví, ale má ji menší 😉

Dnes jedem do Mihaje, tak jestli chceš tu mozaiku, tak písni.......

efinna
10. lis 2009

Ahojky 🙂
Jdu vás pozdravit! Mám jakousi lenoru 😝 , se mi nechce ani pc zapínat 😀 !
Ta dráha vypadá super ale taky chcem zajed do mihaje tak mrknem nejdřív tam!

Na kalendář bych taky dojela, ale je to blbej čas a nevím jestli by vůbec malá spolupracovala 😒 !

Jani hodila jsem do alba fotku ze včerá 😉 , těch našich raubířů 😀 !

Měj te se

zlatka
10. lis 2009

jani, díky moc, ale my se tam asi vypravíme příští týden, tak to omrknu na vlastní bulvy. Tu kuličkovou dráhu tam u Mihaje nemají, ptala jsem se i kamaráda, kterej rozváží hračky, tak to sice mají, ale dřevěný, dražší a ne tak akční, takže já do toho asi půjdu na tom netu.
Dneska teda počasí hnus, co?
Evi, pěkný fotečky, to jste u Starů nebo u vás?
Dneska jsem ráno vypěnila s tím mým tvrdohlavým býkem, normálně mi ruply nervy, dostala na zadek a ještě jsem na ni řvala až se tady okolní kopce zelenaly, jako pak mě to mrzelo, ale tak ňák se to ve mně nakupilo a muselo to jít ven- nechtěla snídat, ani si čistit zuby,ani se oblíkat.Jak to máte se samostatností v těhle věcech vy? Přema mi říká, že je na to ještě malá,ale já chci, aby "byla v tomhle soběstačná", než se narodí to druhý,samože soběstačná v tom smyslu,že ještě přijdu, zuby dočistím, kalhoty dooblíknu.... ale ona se prostě hákne a neumí to a zkrátka to neudělá. A jak psotupovat, když je dítě bloklý, jde ho vlbec přesvědčit, aby to udělalo, když se rozhodlo, že ne? Vím, že po zlým to je ta nejhorší varianta, ale jaxi mi dolša trpělivost. No a cviení dnes taky stálo za rpd, bylo tam hoděn dětí-tak chaos.