Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
4. únor 2010

kdybych to vedela driv o tom maskarnim v hermanku, tak bysme sli.. ☹

janica..
autor
4. únor 2010

AHojky,

tak na jednu taky prdíme 😅 pitomej čas........

Lindi užijte si víkend, to bude romantika 😵

Evi no zdááááááár a věř, že ve 42 tt tu strašit budu! 😅

cecil
5. únor 2010

Ahoj
Teda Peti, na ten dokument bych se ráda podívala, ale se bojim, že by mi to strašilo v hlavě ještě týden ☹. Však ani nemusíš do Laosu, stačí co je zase v Německu za skandál. Nechápu proč kněžím nezruší celibát a nedovolí jim se oženit, hned by se ukázalo kdo to tam hetero a kdo homo....možná i kdo je ten pedofil. A možná o to nemá nikdo zájem, protože je jich tam beztak takových víc, i na vysokých postech.
Můj chlap už je tak profesně zdeformovaný, že skoro v každým faráři a vedoucím skauta vidí úchyla. 😲 🤐 Teď si to prosím nikdo neberte osobně!!!! Já jen že někdy je asi obezřetnost na místě! 😖

V pondělí máte sraz? Škoda, Štěpánka má výtvarku. Jako ženský, málem jsem šla do vývrtky, první pololetí stálo 1350 Kč, teda docela pálka, ale to ještě není nic proti druhýmu ....chtěli 1750! Na druhou stranu ji to baví a moc nemocná nebývá, takže nezamešká, ale i tak. Až tam budou chtít chodit obě dvě, tak teda nevim 😕, si na to asi půjčím 😅 . To už snad budu vydělávat a doma se sejdou jiný peníze.

Beku - ať dobře dopadneš na neurologii! A jinak se cítíš dobře? Zdravě?

Lindo, užijte si víkend ve dvou! Kurnik, já bych se asi chvílema nudila! Co se tak dělá bez děcek???? Kromě toho teda 😀 😀 😀.

Oli, musí to být kalamita, se takhle nevyspat. Já mám pro změnu rozhozený střeva ze středy, snědla jsem toustový pšeničný chleba! Blbec! Je mi hnusně, jsem nafouklá, už jsem si brala i Zyrtec, ale nějak extra se mi neulevilo, to už mi víc pomůže hašlerka za škraň! 😀 Taky si vařím čajíček pro děti na trávení, no snad to už brzo přejde. Takže se všema alergikama soucítím!

nazdárek všem!

bananek
5. únor 2010

Cecil a to máš jako za kroužek jo?No já vyplácla za lyžák 3100,- ani jsem nemrkla a 450,- za půjčení lyží a 100,- za potvrzení od Mudry a to mu musím dát něco sebou a to nepočítám že na vánoce dostal kombinézu a chce jet na tábor jen se modlím ať se platí až v dubnu nebo to nedám dohromady.A to má jet ještě z fodbalen na soustředění no děs tak tě zcela chápu.
Jinak v pondělí nevím nechci nic slibovat neboť nevím kdy mám jízdy to plánujeme ze dne na den ale třeba se to dnes na jízdách dozvím pokud nebudu jezdit ještě zítra je sobota a to bývá líp tak si píši no pak pisnu ju
Lůca toho moc nenaspí tak by spát jednou nešla 😀

bekulkamama
5. únor 2010

ahojky, teda vynechám jeden večer a vy tady plkáte beze mě ☹ já mám na očkování ještě teda čas ale dr. říkala že ten pneumokok teď hradí pojišťovna a že je to dobrý očkovat tak uviddíme až to budeme mít aktuální... mi říkejte že máte problémy ses něhem, kdyby jste viděly co je tady no děsný, na bus jdu místo 5 minut asi 15 páč to tlačím hlubokým sněhem po chodníku který je tady spíš jako cyklozteska a v zimě se neudržuje a to je mazec, asi 30 čísel a já to tlačím až se potím ale zas doma by mi hrabalo tak do města jezdím. Na sraz se moc těším, aspoň vás konečně začnu poznávat. pořád vás neznám. Vlastně krom Zlatušky jsme se viděly jen s Linduškou a s Peťkou. Jo vlastně na gyndě sem poznala Evika a Janicu ale to bylo kvapem taky 😀

to moje zlatíčko se lepší asi ty kapky konečně zabírají, po třetím týdnu užívání ty prdíky se lepší, už dva dny se kroutí tak o 80 % míň a netlačí do rudnutí a nepláče, po papání se hend vykadí a vyprdí a hned usíná ve dne i v noci, no já hledím, sem netušila že to může být i tak v klidu a to sem říkala že mám hodné miminko tak teď teprve je hodné, jen u jídla se kroutí a trhá od prsa ale to se dá celkem...

Zlatuš tak ty už hledáš krom mobilu i klíče jo? 😀 Beruš hodně povídá ale zas buď ráda, ta se ve světě neztratí..

hankazamecnikova
5. únor 2010

Ahoj maminky! Prosím o radu - tohle je jediná skupina z Olomouce, kterou jsem tu zahlídla. Nevíte vy o nějaké skupině pro těhule z Olomouce? Jsem teprve 20. týden, takže o dětech bych asi ještě tak pokecat nemohla 🙂

zlatka
5. únor 2010

Ahojky Hani,ještě je tu diskuze seznámení se- Olomouc a okolí https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... (taky najdeš v regionech) a jako klidně si pokecáš i tu, tady jsou taky těhule,tak směle do toho🙂🙂🙂

zlatka
5. únor 2010

Bekul, já heldám poslední dobou všechno-aj včerejší den. Mizím, máme návštěvu.

hankazamecnikova
5. únor 2010

Děkuju, Zlatko! 🙂
Tak jestli nevadí, řeším teďka trable s barvou kočárku. Chceme koupit Roan Maritu, váháme mezi hnědou a béžovou. Ale ne kvůli "pěknosti" barvy. Mám strach, že ta hnědá hned vybledne, ale béžová že se zase hned ušpiní. Rodím totiž v létě, takže sluníčka bude asi dost...

bekulkamama
5. únor 2010

hani jak mpíše Zlatuš je aktivní kukni holky tam mluvíííííí a maminy už těhotní znovu některé 🙂
zlatka 😀 hm tak to chápu, ale počkej až bude prcek a do toho se beruš bude dožadovat pozornosti...

zlatka
5. únor 2010

Planý poplach! já teď tak blbě spím, to je děs, přes den jsme pak jak číča. Včera mimouš hrál celej den nějaký mistrovství v kopané, jsem si užila, v noci taky. navíc Berunce bylo blbě-u Přemové babičky do ní nacpali Beneše s kýblem šlehačky, na to ji hnedka dali šunku a ta se z toho v noci poblinkala, takže jsme měli veselo.

JInak s etaky těším, až vás uvidím, já vím, čas nic moc, ale já původně myslela, že vy se sejdete dopo v nějaké herně, jak navrhovala Janča a já s bekul odpo v tej Opeře, když obě dopo nemůžeme, ale vůbec neva, že s enás tam sleze víc🙂🙂
Bekul, to je dobře, že už jsou prdíky lepší. Super, že si to tak užíváš. A co Peťa, už si zvyknul na roli tatínka?
Peti, no, já nedávno na markíze viděla film Obchod s bílým masem a to se jednalo o Evropu-jak holky jezdí "na modeling" do Ameriky a už se nevrátí zpět, byla tam i Praha, no děs-do toho zapletenej obchod s dětma a zacházení s nima, no, bylo mi z toho zle ještě několik dní.Hrozný, že se něco takovýho ve světě děje.

bekulkamama
5. únor 2010

hani: joo a s tou barvou, já mám černej.. každej mi to hanil že je to jak rakev ale plno lidí to zas chválí, výrobce píše že to nebledne tak jako barevné kočárky že ty jsou horší prej dle diskuzí co jsem četla a taky píše výrobce že ta tmavá barva víc cloní slunci a neprosputí tolik jako barevné, viz arabské ženy v černém hábitu, oděv ji slouží jako blokáda paprskům.. něco na tom asi je ale uvidím v létě...

zlati: no já můžu už tak kolem 10 v to po o to nejde ale přizpůsobuju se spíš tobě kvůli věcem co ti vracím, jinak herna je pro mě dost nedostupná bez auta ☹
já jo, sežrala bych ho, je to zlatíčko... jen si říkám že koupu málo co 3 dny jak říkali v porodce mi přijde málo.. tak musím častěji asi, taky konečně neflákám ty prochajdy po venku, jen někdy když bylo moc mrazivo tak byl v ložnici s otevřených oknem, ale dr. říkala že než dožene normální váhu tak s ním ven moc nemám tak sem do nedávna dost čekala.. Petr měl dost učení na zkoušky do práce, dneska to udělal tak jsem happy i on a bude mít víc času i na nás, jinak je zlatej, doma pomáhá, uklízí a občas mi nakoupil.. malého se 2 x pokusil převléct a jednou okoupat vše hrůza moc se bojí tak to dělám vše já ale teď už přibral a je pěkně buclatej a těžší tak to zkusí znovu a jistě už to bude v poho, jinak sis ním občas povícá a říká mu sluníčko, moc ho miluje, myslím že se v něm ta Láska probudila 😅

hankazamecnikova
5. únor 2010

Beku a myslíš, že tmavě hnědá se taky dá počítat mezi ty barevné co vyblednou? nebo jako ta tvá černá odolá? s tím sluníčkem je to vlastně fakt, že ty arabky jsou fakt celeé v černém 😲

bekulkamama
5. únor 2010

Hani no právě bych řekla že je to spíš ta tmavší, to se prej barví jiným stylem než barevné ty tmavé tóny a myslím že v klidu hele ber to tak že ikdyby blednul tak bude max trochu světlejší nečekej žádné fleky to zas ne a ten tón světleší by neuškodil ale světlý kočárek když vybledne tak ten tón podle mě bude spíš jak bledule prostě fádní no nevím ale já mám hnědou ráda tak proč ne, barva není důležitá, hlavně aby seděl funkčností ten kočárek... a vevnitř je taky tmavý?? myslím boudička...

zlatka
5. únor 2010

Hani, já bych šla taky do hnědé-už i kvůli praktičnosti-na tom světlým jde všechno vidět, jak pak bude miminko sedět, držet se, nejen to-i ten běžnej provoz tomu dá zabrat, jasný, že ho budeš čistit, ale se světlou barvou budeš jeho otrokem. A za jedno léto, to určitě nestihne vyblednout. Roan je dobrej, houpavej a pro miminko prostornej. Necháte si říct pohlaví?

bekulkamama
5. únor 2010

safra malýmu se zhoršila prdelka ☹ má to zarudlý as pupínky 😖

bazalka
5. únor 2010

Ahoj holky ... teda musim docist a reagovat postupne 😉

Lindi, uzijte si toooooo!!!! Kluci jsou sikulini, urco s babi a dedou zvladnou 😉

Pro nas v pondeli v jednu neresitelny ... Martas chodi o pul jedne spat

Jani, ve ct tam budu, jen teda nevim, o pul desate se asi za tebou nedostatnu, teda pokud nebude pauza mezi operacema 😉. Neboj, Tana to zaridi, at tu nercic jeste 42tt 😉

Buku, Bepanten 😉 nebo Sudokrem, ten je super ... pupinky zaschnou 😉

prool
5. únor 2010

Zdarec u nas pondeli taky v ohrozeni.
Zapomnela jsem, ze jdeme na 14.45 k MUDr. A asi by to byla hrozna honka - jeste uvidime - dle aktualniho stavu.
Dneska jsem teda uplne mrtva u usinam od 12.
Karneval v MC dost prumer - vloni se mi libil vic. Dneska se jenom chvilku zpivalo a hralo a pak hned volna zabava 😔 Navic jsem tam nechala fotak a budu tam muset jet 😠
Jinak knihovna nam to vynahradila - Vasa je maniak do knizek, tak jsme tam byli cca hodinu.
Hani - kocarek bych barvu neresila - myslim, ze v 21.stol. to s tema barvama nebude az tak zly 😀 😀 . Kamaradka ma cerny a sousedka taky a jsou spokojeny.

bekulkamama
5. únor 2010

bazi mažu bepanthenem nebo rybilkou a moc se to nelepší ach jo chudák malej... škoda že jsem tě nechytla na směně, bylas tam prej když sem byla v porodce...
některé maminy dávají děti v Opeře ven na terasu spát, kdyby některá chtěla dojít a takto to řešit jinak já klidně přijdu i dřív než v 1...

hankazamecnikova
5. únor 2010

Vevnitř je normálně bílý, je to Roan Marita, líbí se mi nejvíc tenhle:
http://mimi-vyskov.com/Images/Catalog/003987.jpg
Myslím, že ho fakt koupíme, i kdyby bylo to riziko, že vybledne, prostě nám se moc líbí 🙂

bekulkamama
5. únor 2010

hani je moc hezký líbí se mi, tak to je pohoda.. klidně ho vem
já taky nedala na řeči jiných, byla jsem nadšená že mi sedí po stránkách využití, rukojeť pro mě nižší jsem prcek, terénní kola do našeho prostředí 😅 úžasně houpavej a snadnej na ovládání a vůbec mi sedl a byl sympatickej
já mám graco freya gabriel a jsem taky spokojená...

hankazamecnikova
5. únor 2010

tak děkuju moc za rady a názory, už se těším, až si ho objednáme / přivezeme... a až v něm budeme vozit! 😉

bekulkamama
5. únor 2010

hani no nemáš zač, prostě dej na svůj pocit... koukám že hledáš diskuzi kde se chytíš... 😅 těžko se hledají maminy stejně těhotné, v jedné pokecáš o aktuálním stavu ale v jiné zas hledáš kámošky z okolí, já chodím asi do 4, tak to dobře znám 🙂

hankazamecnikova
5. únor 2010

jojo, jsem už tak ve čtyřech, jedna je tato jako Olomouc, pak je společný termín, potom maminky na VŠ (jsem ve 4. ročníku) a v maminkách léto 2010... ale je to i fajn, že vždycky se někde něco děje a někdo poradí, je to tu fajn 🙂

bekulkamama
5. únor 2010

hani to je strašně to pomáhá pokecat o starostech a zjistit rady jiných ať řeším kadeřnici nebo léky pro dítě nebo jakou koupit velikost podprdy to je fuk fakt cokoli... co studuješ? bydlíš přímo v Olmiku?

hankazamecnikova
5. únor 2010

Přesně tak, hlavně když jsem doma od rána sama až do tří, než se vrátí manžel z práce, tak se mi hlavou honí různé trable a je skvělý mít se koho zeptat - a většinou to i vyřešit. Studuju na Palackého Univerzitě čínštinu a ukrajinštinu. Teď je zrovna zkouškové, takže do školy jedu jen občas. A předtím sem do školy nechodila kvůli nevolnostem...
Jinak bydlíme asi 10 km za Olomoucí, v Lutíně 😉

bekulkamama
5. únor 2010

hanča - to znám, byla jsem na neschopence a ty ?

entik
5. únor 2010

vitam Hanku🙂

Ja mam roan maritu, tmave modry a vubec nevybledl a to ho pouzivame opravdu hodne, zvladl dve leta a ted se v nem vozi druhe dite a porad dobry. Tak se myslim, nemusis bat! 😉

Ty jo, cinstinu? a ukrajinstinu? kde ses to naucila?

Cecilko, moc dekuji za sms. Nestihla jsem to☹ ten dokument byl fakt vyborny a jak pises zlatko, myslim na nej porad...

Mejte se, hezky vikend.

zlatka
6. únor 2010

Bekul, tak změna plánu, berunka začala kašlat, v noci měla i mírně zvýšenou teplotu, takže uvidím, co z toho vyleze, no, každopádně asi v to pondělí nedorazíme, i dkyž do města pojedu kvůli barvě berunce do pokojíčku.Jak to vymyslíme s tou knížkou? Že bys ji šupla, až budeš ve městě, k šiše do práce, tam je to pro mě určitě schůdnější než až u vás v Samotiškách, nebo vymyslíš něco lepčejšího?

Hani, čínština a ukrajinština jdou dohromady, taky nby mě zajímalo, jak ses dostala k takové kombinaci?to tě obdivuju, hlavně teda s tou čínštinou, myslím, že to musí být dost složitý.Jinak Lutín dobře znám, bydlí tam část manželovy rodiny. No a zrovna jsme taky chtěla psát, že roana tu má modrýho jedna maminka a vozí v něm už druhé dítě a je pořád jako novej, Peťka předběhla- taky barva tmavě modrá se světle.Ten, co sjte vybrali, je moc krásnej.

Bekul, co ta prcina? Ony někdy těm mimouškům ty vlhčený ubrousky nesvědčí a není nad to, šupnout je pod vodu.Teď se toho nebudu bát, ale u berunky, dkyž byla ještě taková vláčná, jsem měla strach, nevěděla, jak ji pořádně chytit a tak. Já používala na opruzeniny imazol, jendou mázneš a je to fuč, ale asi by byla lepší obyč. Ondřejovka.

bekulkamama
6. únor 2010

Hani já Lutín znám kdysi jsme tam jezdili za kámošem...
Zlati a jooo chápu no ono má být i celkem zima, tak já nevím uvifím jak mi to vyjde buď to dám k té Šišce a nebo tu barvu jdeš ke Zdenovi do práce vybrat? tam to taky můžu nechat..

holkyyyy a dojde některá do té Opery nebo to odpískáte všechny??? ať vím a nečekám tam sama na nic že..
j
o Zlatuš prcina je mnohem lepší tak pudruju po každém přebalení a zarudnutí je pryč a ty pupínky slabší snad se toho zbavíme... včera sem zas objevila šupinky za ušima na krku v jednom skladu kůže jakoby nestačilo že s emu teď loupe celá hlava a padají i vlasy, bude mít nové.. tak to mažu aj za ušima ty jo tam byla špííína, měl je přilepené k hlavě a mě nenapúadlo se tam kouknout tak už má chudák smůlu už mu lozím aj tam a otravuju ho 😅 ondřejovku si raději koupím a imazol je prej fajn ale až půjdu k dr. zybtečně tam nepojedu vypadá to že se to fakt lepší taky sem se bála ale teď už mám misku s vodou a hadřík a omývám aji.