Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
11. únor 2010

Ivi Látalová, se mnou už je to fakt špatný 😀 😀 😀

efinna
11. únor 2010

Jani tak hlavně, že je vše oki 🙂 ! Ale nějaká dr. Procházková tam je taky nás propouštěla domů.

Linn fotečky pěkný, máš kluky šikulky 🙂

bazalka
11. únor 2010

😉 Jani, tak to jo, ta je tam leta

Evi, dr Procházková je na novorozencich, je to obvodacka, ktera tam chodi slouzit

bazalka
11. únor 2010

Holky, v sobotu vyrazim po ctyrech letech na lyze 🙂 ... ja se tesim a bojim zaroven. Dnes jsem obula lyzaky a melem mi z nezvyku upadly nohy 😝. Jsem zvedava, jak v nich vydrzim cely den ... no, hospoda to jisti 😀

efinna
11. únor 2010

Ivi jj jak jsem to napsala, tak mě pak došlo, že je ohledně miminek a né maminám 🙂
No tak to bych si nechala líbit lyže 🙂 , příští rok to jistí!

bazalka
11. únor 2010

No ja byla zvykla jezdit casto ... koupila jsem si novou vybavu a byla a vyzkousela jsem ji jednou, pak jsem otehotnela

jakoubka
11. únor 2010

Ivi-a je tam ještě ten šikovný dětský doktor na novorozeneckým?Jen vím,že se jmenuje Libor 😀 měl o napsaný na cedulce 😀

bananek
12. únor 2010

Ahojky tak jízdy mě baví už jsem se do toho celkrem dostala alespoň si myslím ale mám se stále co učit dioma to vypadá jak po výbuchu neboť pendluji mezi domácností a jízdama a školou dnes jedu za moment na pokec z holkama a i ze dvěma těhulkama tak se těším a ve čtyři mám opět jízdy ale víkend mám tentokrát volnej tak budu šprtat mám nějaké mezery tak musím na to kukišovat.A konec mě čeká 4.-5.3 no to bude mazec ale nejak to dodělat musím že? 😀

linn
12. únor 2010

Bananku, tak budem drzet pesti 🙂

Vcera se o me ta nase kolujic viroza taky pokousela, nastesti uz je dobre 😉

Ivi, to jsme na tom s lyzema uplne stejne, jedu v pulce brezna lyzovat taky po 4 letech 😀 jsem na sebe fakt zvedava 😅

bazalka
12. únor 2010

Marti, myslis Dalibor, ne? 😉

Lindi,nnekdo to u Vas zachranovat musi 🙂

fajn
12. únor 2010

mě se tam líbil v porodce Luboškin nebo jak se píše 😉

bazalka
12. únor 2010

Holky, teda vy si teda nevybirate dobre 😉 ... Marci, Lubusky ... no ze nam taky neco pisnes 😀

bekulkamama
12. únor 2010

banánek taky držíme pěsti... 😅
já vám taaaaak závidím strašně ráda lyžuju, zlatu jak jste na tom? jedete komplet? beruščin pokojík bude krásný, taky mám ráda takové barvičky hlavně tam bude mít sluníčko, užij si hory s rodinkou a e tam všechny zdravíme...
jani denuš si to teda taky solidně vybírá 🙄 chuděrka

evi budeš pak s malým chodit plavat? a kam?

efinna
12. únor 2010

Ahojky teda taková provokace s lyžováním ☹ , já bych jela hned z fleku!Tak si to hlavně užijte a opatrně 😉 , jak s lyžováním tak i s tou hospodou Ivi 😀

Mě si líbil Kilián 😉 nebo tak nějak se jmenuje.

Já chci vidět Beruščin pokojík hoď Zlatu foto 🙂

Radi ještě vůbec nevím jestli budu chodit, s malou jsem chodila do káčete a byla jsem spokojená až na ty malý prostory tam, ale člověk se přizpůsobil 🙂

Jako dnes padám na hubu večír jsem nemohla usnout až jsem zabrala tak malej co hoďka vzhuru a ráno od 5 blbla malá ☹ , lezou nám špičáky! Takových nocí víc tak nevím a to nám chybí ještě 8 zubů 😒

bazalka
12. únor 2010

Evi, ten tam uz neni 😢. To sis teda noc uzila ☹ ... a mala ted nespi? To ma Sarinka celkem malo zoubku ... ale vlastne my v jejim veku na tom byli podobne ... teda az na to, ze by nas lezeni zubu trapilo ... o petkach jsem treba vubec nevedela a najednou tam byly 🙂

bazalka
12. únor 2010

Zaplatila jsem ted odpady a jsem zase o 1300,- chudsi ☹

fajn
12. únor 2010

bazalko já píšu hlavně na nedonošence,ale vás poctivě čtu. Teď máme jet do lázní tak už se moc těším že si odpočinu od těch všedních věcí jako vaření,praní ...Chtěla jsem duben,květen ,ale baba mi dnes řekla že asi už v půlce března .

bekulkamama
12. únor 2010

evi no hledám někoho at nechodím sama, kdyžtak se přidám...

já znám jen delfínek a na heyráku tuším vodníček obojí sem viděla no nevím. Delfínek je v centru a větší lepší a vodníček šíleně malej ale zas je to u našich hned. tak nevím, nikdo zatím nechce a to se hlásí celkem předem..

ivi jo ty odpady jsou hnus... jak vypadá tvůj seznam pro a proti?

efinna
12. únor 2010

Ha ale kolem vánoc tam ještě byl přál mi šťastný a veselí 😀
Jj to užila, já jsem vždycky poznala, že ji zoubky lezou tím že byla umrčená, ale ty špičáky ji fakt trápí a to lezou už dlouho vždycky to začne zlobit pak přestane a furt dokola, nechcou ven ☹ !
jj maláteď spinká ale malej nechce mám ho na břuchu 😀 , ten se vyspinkal dopo

hm taky bych měla ale času dost 😉, já si udělala radost včerá koupila si boty a tepláky a taky jsem ochudla o dvojku 😅, popelnice počkají ale popravdě taky mám raději zaplacený všechno hned ať n to člověk nemusí myslet!

efinna
12. únor 2010

jj musím promyslet a dám vedět!

Do delfínka jsem chodila s Janicou na kukendo a vzhledově se mi tam líbilo, vodníček no nevím 😒, je pravda, že pro mě by to bylo ideální taky mám naše kousek, nechala bych malou u našich a měla to blízko!

efinna
12. únor 2010

Já mám s káčete natočený video pod vodou, jsem tam chtěla i kvůli tomu ať mám památku 🙂 ! Jinde to prej nedělaj

janica..
autor
12. únor 2010

Ahojte,

Zlatuš už je na horách jsem jí ráno volala 😉 Berunku jsem slyšela, tak nakonec byla asik oki 😎

Ivi, Lindi užijte si lyže, já na to nejsem jsem si zlomila nohu na lyžáku a od té doby mám strach 😔

Tý jo Banánku už za chvilku končíš, to uteklo 😕

Jé Eviku jajaj, to jsi toho moc nenaspala, na ty stavy únavy se netěším.......

Já byla dnes objednat dort Damiánkovi a zlomila jsem ten jedlej papír, sem myslela že mě picne, tak měsíc hlídám ať ho Dam nezlomí a nastupuju do auta a zlomím ho já 😅 no cukrářka říkala, že to nepůjde vidět, tak uvidíme 😅

Marci lázně si užijte, to miluju v létě, když vypadnem a člověk nemusí furt vyvařovat a uklízet, to je fakt na palicu, furt dokola 😝

bazalka
12. únor 2010

Evi, on je pryc od ledna ... pracuje ted v Prerove

Marci, kam jedete do lazni?

Jani, jakej dortik bude mit Damca? Martas chce tremvaj, tak asi bude tremvaj ... bude ho delat ta kamoska, co delala autobus 😉

efinna
12. únor 2010

JJ Jani ale furt mi to připadne lepčí než na konci těhu, to jsem byla unavená, bolavá, protivná, nic mě nebavilo, no víš jak..... 🙂

Ty jsi šikula 🙂 , a nadal ti Damiánek aspoň? 😀

bazalka
12. únor 2010

Jani, ja mam aky stach ... 4 roky jsem na lyzich nestala, budu jezdit jak duchodce 😀

efinna
12. únor 2010

Ivi neboj stoupneš a jedeš 😉 , do toho se dostaneš

janica..
autor
12. únor 2010

http://www.obchudekusvicky.cz/detail.php?zbozi=... Ivi objednala jsem ten s burákem a bleskem a bude mít dvojpatrovej, no už se nemůže dočkat narozek, teď je to ve fázi jak měsíc před vánoci, furt a kdy bude dort, no furt dokolečka 😀

janica..
autor
12. únor 2010

No jen aby jsi nedopadla jako já Ivi, já se rozjela a pak radšik spadla, pač fakt se už bojím.......

Evi nee, jsem mu to neukázala 😅 to víš, že bych si něco vyslechla, jen jsem se modlila ať mi cukrářka neřekne, že mi to z toho neudělá, to by mladej nepřežil, kdyby tam neměl buráka s bleskem

bazalka
12. únor 2010

Evi, tak tohle zatim Martas nezna

A s tim lyzovanim ... ja jsem zvykla jezdit od tri let, jednu dobu jsme byli kazdy vik na horach, tak jsem jezdila slusne a nebala se, ale ted je to jiny ... po takove dobe a mame Martu ... no, tak bdu jezdit pomalu ... bracha mi rekl, ze pry budu jezdit s jeho Petou, at on ma klid a muze si zajezdit ... jen nevim, jak jezdi Peta ... ale te bych stacit mela, nelyzuje dlouho 😉