Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
15. bře 2010

zlati tak to je škoda ať je Beruš brzo líp... jj kopance znám moc dobře.. a dobře že je otočený jen si zažij i klasiku..

konoupek
15. bře 2010

Nazdárek,

Ivi ,trojčata,no tě pic 😝 .Tak to teda přeju kamošce pevný nervy a hodně sil,bude to potřebovat 😉 .

Zlatu,neplánuju,možná za tři roky a to nejdřív.

Zítra snad i do cvička dojdem,ale rači s tou naší velitelkou neplánuju moc dopředu 😀 .

Radu ono je fakt,že malí prcci ty chlapy moc neberou,ale čím jsou větší,tím se ten vztah mění a je to určo lepší.U nás to bylo stejný 😉.

bazalka
15. bře 2010

Tak hlasime, ze mame za sebou dva zapisy, na dalsi jdem zitra. Ale mam zu toho pekne blbej pocit ☹. Ted maji letos nova kriteria pro prijeti a jedno z nich je, ze prednost maji deti zamestnanych rodicu. Prede mnou byly ctyri maminy, ktere se domlouvaly, jak to provedou, ze nemaji kam nastoupit a jedna vymslela, ze do prihlasky napisou, ze jsou OSVC, to znamena zamestnany, ze na to stejne nikdo neprijde ☹ ... no pak na nas, kteri fakt do prace chodime, nezbyde misto ☹. No, jsem teda fakt zvedava.

Holky, trojcata nebudou ☹ ... ta kamaradka si je nenecha a ja ji i chapu. To riziko je desny, i dr ji to nedoporucuje.

cecil
15. bře 2010

Tý vole, Ivi,to muselo být strašný rozhodování...nechtěla bych být v její kůži! Brrrr.

Ivi, víš co se říká? ....teplej bonz, dobrej bonz. 🤐

Zlatuš 🙂, ty krásně zmatkuješ, jupí, aspoń vím, že s tím taky někdo bojuje 😀. Horší když se to sejde na jednu hromadu, to si pak člověk myslí, že už má tu hlavu akorát aby mu nepršelo do krku 😀 😀 😀.
A bude normální porod, jupííííííí. 🙂
Mě nehorázně kopala Štěpánka, to bylo hrozný, jak jsem měla žebra dokopaný! Emča už byla víc v pohodě.

A Raduš se už dočkala hodných chlapů.... 🙂...to je bezva.

efinna
15. bře 2010

Ahojky
Ivi ☹ , ale chápu ji!
Stylly taky zatím postýlku ještě prodávat nebudem.
Radu tak to je super, no Lukášek to má ty noce na střídačku vzbudí se třeba jen jednou dvě noci (tím mě namlsá hi a pak zas třeba tři noci na prd), ale taky už automaticky ze spaní vrazím cumel a spí dál, že nemusím přikládat, jinak bych ho u té kozy měla furt 😅

Zlatu tak, že by taky klasika porod? 🙂 , no už se těším na popisek 😉

Tak oslavu Sárinčených narozenin máme za sebou kdo chce mrknout na fota jsou na F 😉 a zítra jdem popřát Damiánkovi 🙂

Tak prej by to jaro už mělo začít, tak snad 😀

No co jsem se přihlásila na F, tak to tu trochu flákám, musím to napravit 😉

Měj te se 😎

bekulkamama
15. bře 2010

kon to máš pravdu a já jsem ráda že si to konečně užívá i on... už spolu dělají kraviny, mluví na něj,. už i s náma koupe no nebo spíš jen cáká vodu že zbytek stejně dělám já 😀 ale i v posteli ráno má radost z každého úsměvu nebo geglání je to fakt paráda vědět že už ho vnímá a má ho rád.. 😅
třeba tě nakonec zlomíme a šup do druhého 🙂
ivi třeba si to fakt ověří a to osvč jim nevyjde.. to by byl hnus... ☹ no a ta kámoška no to asi bylo těžký rozhudnutí taky si myslím, ale jestli je to tak velký riziko a ona to moc dobře ví tak to taky chápu, snad se rozhodla správně a nebude nikdy litovat...

konoupek
15. bře 2010

No rozhodování to muselo být teda hrozný,ale taky to chápu 😒 .

ivi no nevím,jestli bych takovou lež riskovala.Budou chtít třeba ve školce nějakej doklad a mamina je v pr....a potom ta ostuda....

zlatka
15. bře 2010

Ivi a jak to teď je? já jsem slyšela, že prý se může v Olomouci už jen do jedné školky k zápisu, prý kldyž jsem jim tam pak na úřadě, kde se to eviduje sejde jedno jméno o vícero školek, prý automaticky vyškrtávají- to byl asi nějakej strašák jenom, co? že prý maminy třebas byly v pěti školkách a pak blokovaly místa ostatním, nevím. Jani myslím, že tady na dědině by ta ostuda byla větší než ve městě, já bych si to taky nelajzla.K zápisu jdeme, ale rádi uvolníme místo zaměstnaným.

bekulkamama
15. bře 2010

teda to sou starosti s těma školkama, ještěže tady to nebude problém, kapacitně to není přeplněné tak sem klidná a v nouzi jsou kdyžtak obě babičky už v důchodu...

bazalka
15. bře 2010

Zlatu, tak to teda nevim ... ale to by mi asi reditelka v jedne skolce u nas rekla, protoze jsme se pred ni bavily s jinyma maminama, ze jsme byli s prckama na zapise i jinde

janica..
autor
15. bře 2010

Ahojky,

Zlatuš tak ty už máš vše vyřízené? tak to jsi lepší jak já 😅 já byla dnes opět na UP a ve středu znova mě picne 😅

Ivi tak to je mazec s tou kámoškou, tý jo trojčata normální cestou, ale taky jí chápu 😔

Evi dnes jsme museli dát Damiánkovi dopředu autodráhu, pač chtěl furt tu dráhu co máme pro Sárinku, tak jsem mu vysvětlila, že to je pro holky 😅

JO a se školkama mi ani nemluvte, taky jsem dnes byla podat žádost, ale prý, neví neví, že jsem doma s malým, tak prý moc šanci nemám, jestli neotevřou nový oddělení, tak doufám......... taky se mi nelíbí, že se může podávat do více školek..........ale prý příští rok, by mi ho už museli vzít 🙄 😅

NIc končím Eriček plače ahojky

Jo a Jani je to náročný, ale krásný, si to zatím fakt užívám 😵 až teda na Damiánkovi excesi, ale je to lepší a lepší........

bekulkamama
15. bře 2010

Jani drž se a užívej co to jde.. snad vám ta školka vyjde už letos 😅

bazalka
15. bře 2010

Jani, fakt se nemuze davat zadost do vic skolek? My mame do tri.

konoupek
15. bře 2010

No Ivi já taky slyšela,že více žádostí ne eeee 😒 .Přesně to co Zlatuš psala.

entik
15. bře 2010

holky, myslim, ze se do vice skolek davat muze. Tim ze si das prihlasku, nic neblokujes. Blokujes az zavaznym prihlasenim a potvrzenim, kdyz nenastoupis, automaticky berou dalsi v poradi. Nas se reditelka na Luzicke hned ptala a rikala, at se jdem prihlasit primo k nam, tedy i do jine skolky. Tady na sidlisti je to tak, ze kazda skolka je spadova a maji prednost deti z tech ulic, ke kterym patri... My byli na zapise dnes. Tady na roznavske jsme cekali dve hodiny venku!!! des. zima jak blazen. Automaticky maji prednost pracujici rodice, tak s umistenim moc nepocitame, sli jsme spis, abysme vedeli jak to chodi a kdyby to vyslo, bylo by to fajn. Matej je mezi detmi rad a do te male skolky chodi nadsene.
Jani, jak to, ze by ti Damcu museli vzit pristi rok? Vzit musi jen predskolaky, ne?
A jinak pry, kdyz jde maminka do prace, musi nektera z olomouckych skolek dite vzit. V pripade neuspechu u zapisu, se ma zajit na magistrat a ten to zaridi. Jen se muze stat, ze vozis dite na uplne opacny konec mesta. Kazdopadne ta povinnost tam je...

entik
15. bře 2010

jo, Ivi, ty trojcatka me moc mrzi ☹ 😢 to rozhodovani a vubec to okolo... ach jo, neni co zavidet.

bananek
16. bře 2010

Talk my byly u zápisu a poněvač je tady pěknej nával lezou nám tu z města a i z horky tak musím mít potvrzení že opravdu nastoupím do práce a máme přednost tak FN mi ho dala prý místo mám jisté ale zatím neví kde a jinak mě chtěly už od 1 května ale nemám hlídání tak čumím ještě po jeslích na ty dva tři měsíce .Tchýně si totiž naplánovala operaci tak že opět nesklamala jen aby nemusela pomoct tak se z toho po....Ale naštěstí je na ředitelsví dobrá kočka tak mi říkala že ještě zavolá a kdyby to nešo tak až v ty prázniny že zákony jsou opravdu takové že do třech let musí držet a tak se stím nedá nic dělat ale mě mrzí že mi naznačila zrovna místo kam jsem chtěla tak uvidíme jak to bude vypadat.
Ivi kolik musíš mít hodin když sloužíš i noční nějak jsem s toho vyletěla a už si to nepamatuji.

bekulkamama
16. bře 2010

jéééé to mě mrzí že s tím tak bojujete snad vám to všem vyjde... člověk by ani neřekl že je problém dítě někam dát, to dřív se o tobe div nepraly a dneska bojujete vy ☹

efinna
16. bře 2010

Jani hi 😀
Já blbec jsem včerá zas Sárince řekla,že pojedem za Damiánkem a ona mi celý dopo probrečela u dveří, že chce za Damánkem no nedošlo mi, že ještě nepochopí až zítra, tak dnes su ticho a řeknu ji až se vyspinká a to zas bude raz dva vyslečená a nachystaný oblečení ha!

Tak Damiánkovi k dnešním narozkám vše nej a hlavně aby rodiče s bráškou poslouchali 🙂

bananek
16. bře 2010

I já a Lucinka přejeme DAMIÁNKOVI vše nej nej a ať má stále radosti a rodiče starosti 😀

linn
16. bře 2010

Ahojky,

hlasim, ze ziju, vcera rano jsme se vratili, vsichni chlapi to prezili v pohode 😉 ja jsem si odpocinula, opalila a zalyzovala, pocasi vyslo nadherne 🙂

Moc blahoprejeme Damiankovi k narozkam 🙂

budu se vas snazit docist vecer, papa 😉

bazalka
16. bře 2010

Damianku, prejeme Ti vse nej nej k narozkam a opozdene prejeme i Sarince 🙂

Lindi, myslela jsem na tebe ... tak to je fajn, ze jste se meli dobre. S kym jsi byla?

Banani, nejak nechapu dotaz 😕 ... myslis kolik je limit na mesic pri trismenne provozu? 7,5 x pocet prac. dni v mesici.

bekulkamama
16. bře 2010

ahojky tak sem si vískala jak sem ten porod měla bezproblémovej a vše v poho ani nastřihlá jenže ranky co mi šili vevnitř nejsou tak zcela ok ☹ bohužel mi jedna praskla a žlázky se mi vyvalily ven ☹ tj. při decentním popisu asi kulička bolavá v prcině.. 😒 takže mi dneska dr. na gyndě řekl že zítra ráno se mám hlásit na fertimedu a jdu pod narkózu hned - tak na mě myslete mám trochu lepa a taky zobnu diazepam tak bude malej trochu připitomělej prej..

konoupek
16. bře 2010

Ahoj holky,

tak oslavencům všechno nejlepší a rodičové,at poslouchají 😵 .

ty jo Beku,hl.at to dobře dopadne a budem na tebe myslet neboj 😉 .Lepa bych měla taky.

já jdu za měsíc na kolonoskopii a z toho mám taky pěknýho lepa 😒 .

není nic příjemnýho,at se v tobě štouraj z který strany chceš.

zlatka
16. bře 2010

Bekul, to je pech,držím pěstičky!!!ber to z té lepší stránky, budete mít spoelčnou řeč s Mílou🙂🙂 No, blbá doba na vtipkování, já vím, budu na tebe myslet. A to jsi necítila, neměla bolest?

Oslavencům taky přejeme všecičko nej, nej, nej!!!!!! pak hoďte fotečky! Jani, samože i dortu, ale už asi žádnej nebude tak luxusní jako krteček k 1. narozkám, to se směju ještě teď, jak jsi nás tím tady všechny pobavila.

Holky, já jsem jakási psychicky labilní. beruše mě s oblibou vytáčí u jídla, je hrrrrroznááááá, teču, teču každej den, pak taky furt uklízím (asi už "proces zahnizďování"🙂) a jako její nejoblíbenější činnost balit si tašky a pak to roznášet všude po bytě, člověk se tu snaží a hovno, hovno-nikde to není znát. A jako uklízení asi vůbec nemá v genech, či co, i dkyž u toho dělám debila a snažím se zábavnou formou. A samostatnost? Vím, že to umí, ale taky není žádná snaha, to jsem si tak říkala, jak to bude fajn, že až bude prcek na světě, tak už se bude sama hezky oblíkat, vyslíkat, chodit na záchod.Ona to zvládá, ale ten tyjátr kolem, těch keců.... je to tvrdohlavec býčí jeden. Školku na ni. Jako mít o těch 15 kg míň, tak to asi neřeším,ale chtěte po hrochovi, ať se pořád pro něco zohýbá a neustále vytírá a vysává 😠 😠 😠 Sorry za upřímnost, ale musím si postěžovat aspoň tady.
Za chvilku si valím odpočinout do němčiny, sice jsem se k tomu nedostala a texty nečetla, ale aspoň vypadnu na chvilku.

zlatka
16. bře 2010

Kolonoskopie-co to je?? Něco s kolenama 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
16. bře 2010

????

bekulkamama
16. bře 2010

zlati no až při sexu takže neee na kontrole sem byla ok po 6 nedělí... divný co.. teda to je potvůrka, máš jen patnáct tak to je super ne?

konoupek
16. bře 2010

Zlatu jooo kéž by s kolenama 😀 .Hadici ti strčí do zadku skrze celý střeva, ještě do tebe pumpujou vzduch.Prej je dost hnus. 😝 .Já jdu jen na částečnou to je prý jen 50cm 😕 .

A u nás je to s Denuš to samé co u vás,je vidět,že jsou holky stejný znamení 😀 .

bekulkamama
16. bře 2010

zas chumelííí