Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bananek
27. bře 2010

Beku já nakonec té lumbálce o půl hodiny utekla protože přišel šéf neurolky a koukl do papírů seřval všechny mladé doktory a málem je poslal až do oných míst že jestly nepoznaj jako vyhřízlou ploténku která tlačí na míchu ale oni mleli pořád svoje že na urgentě říkaly a skončilo to tak že ju zarazil a poslal mě na neurochyru si domluvit operaci a bylo po všem .Já to i několikrát vyděla když to brávaly u nás na jipkách no nic pěkného a tak jsem měla i o to větší hrůzu ale už jsem se stím smířila když to jinak nejde tak jsem si řekla musím vydržet . ☹

bekulkamama
27. bře 2010

banánek ty jo to je hustý a pak důvěřuj doktorům ☹ 😖

janica..
autor
27. bře 2010

Hmmmmmmmmmmmm tak mě asik ta lumbálka nemine ☹ se mám na co těšit 🙄 tož to je dobrý s těma dětma a to já si představuju, že mi Peťa bude vozit malýho na kojo 😅 NO UVIÍME......

Zlatuš ještě jednou díky, seš pěkná těhule 😉

bekulkamama
27. bře 2010

tak si to tam leda domluvit se sestrou ale jestli ti dají kapajdu solumedrolu tak nemůžeš kojit ☹ to jsou kortikoidy ☹ to nejde!!! zkus se domluvit hned při nástupu...

janica..
autor
27. bře 2010

Raduš mudr. mi napsal, že nedeporučuje skrz kojení, škoda že tam zrovna ten doktor nebude v to pondělí, pač byl výbornej...

bekulkamama
27. bře 2010

jani tak co je v papírech je pro tebe plus ale rozhoduje dr. tam, já když něco měla domluvené tak sem se fakt hodně snažila a opakovala jsem co mám slíbeno, určo ti nějak vyjdou vstříc...

zlatka
27. bře 2010

Janinko, tak se drž, budu na tebe myslet a jak zase pojedu kolem, tak se stavím na moment jako dnes. Kluci jsou oba krásní, jak tam vedle tebe chrupkali, mám to pořád před očima a Tvůj peťan je taky úžasnej, že to tak všechno zvládá a je ti oporou. Ono to není nic jednoduchýho, když je člověk v tom šestinědělí přehormonovanej jak časovaná bomba a přecitlivělej, to zvládnou jen silný kusy. Přema se už na moje stavy přecitlivělosti a breku móóóc těší.

Tak jsem se vrátila z maškaráku, jdu do sprchy. Ostatní ještě paří, ale mě docela stačilo, navíc je to traumatizující, člověk by pařil, skákal, mlátil hlavou a může se jen tak mírně pohupovat do rytmu🙂 a sezení mi už taky moc nejde. ale masky krásný, líbí se mi, jak si s tím tady některý lidičky vyhrajou. Tak dobrou, jdu an tu očistu těla.(to zase bude fuška🙂, ufffff)

cecil
28. bře 2010

Zlatuš, ty jsi dobrá...do půlnoci na maškarním. 🙂

Radi, já si taky myslela, že v mozkomíšním moku je to 100%....že je to třeba jako AIDS, buď to tam je,nebo to tam není. A s tím jsem taky 4 roky žila. Imunoglobuliny se v moku prokázaly, ale objevily se tam asi po příušnicích v dětství, kdy jsem k nim prodělala zápal mozkových blan....takže jsem měla a mám problémy s nervy, ale ne díky RS, ale jako důsledek jiné nemoci. Jenže experti ve fakultce mi ani nedokázali říct, že mám zablokovanou hrudní páteř, potažmo od toho i krční ...od toho mi mrtvěly ruce....atd....v tom mi pomohl neskutečně rehabilitační doktor Meluzín, dělá primaře rehabilitace v Pv nemocnici. Je fakt dobrej! Napravil mě, předepsal masáže a cvičení a odcházela jsem od něho jako novej člověk!
Taky mám díky téhle chybné diagnóze z Ol.neurologie nevýhodnou životní pojistku atd....no fakt jsem na doktory naštvaná.
A lumbálku mi brali 1.března, to si pamatuju jak dnes a výsledky mi řekl Mareš až v červenci, to si taky pamatuju, protože to už jsem byla těhotná se Štěpánkou. Ale už je to devět let, tak snad se polepšili....
Taky jsem před lety slyšela, že kdo přešel z fakultky na Hradisko, papíry prý rovnou hodili do koše a dělali si všechna vyšetření sami. Znova.

A představte si, že ta doktorka, co mi řekla, že RS nemám (a díky které máme druhý dítě) je prý po smrti 😔 . Chudák ženská. Byla moc sympatická, měla jsem ji ráda. Jsem se to dozvěděla v pátek - tak to se mnou úplně zamávalo, měla teprve padesát.

Jani, opravdu držím pěsti i palce, ať to dopadne co nejlíp! A otravuj je a na všechno se ptej, všude furt opakuj že kojíš....atd. Většinou je to o lidech - jak vyjdou vstříc....

Holky zdravím, pěknou neděli.....

cecil
28. bře 2010

A Banánku - to bylo o fous, co? Uf. Si představ, že by ti to dělali zbytečně.

Páček

bekulkamama
28. bře 2010

cecil no já říkala že to je z moku jasné ty výsledky, tos mě asi nepochopila, já tvrdila že JO.
tak nevím co bylo před 9 lety ale o mě starají moc hezky 😅

zlatuuu jak bylo?? POVÍDEJ, HONEM JÁ SE TAK TĚŠÍM NA FOTKY holek jak jim ty želvy dopadly hi hi a jedeš s nima dneska do toho kina? mě ani nenapadlo jet ale Zdena nás teď ukecal v týdnu tak to nějak s malým provedu... a za co si byla ty???

konoupek
28. bře 2010

No já slyšela,že Zaluš byla za někaou prasnici či co 😀 😀 😀 .Samej cecek 😀 😀 😀

bekulkamama
28. bře 2010

kon 😀 tak to by bylo hustýýýýýý 😀 jsem čím dál tím víc zvědavější 😀

bazalka
28. bře 2010

Ahoj holky

Jani, drz se!!!! Musi to byt sileny ... takova bezmoc, navic prcci k tomu ... Petras je borec, jak to zvlada 🙂. Snad konecne prijdou na to, co ti je, uz se to prece vlece desne dlouho 😔

Konoupku, co Deniska? Je v poho? Nemate rotaviry? Nam to tak zacinalo ☹

Dopo jsme byli trochu nakupovat, ted vse prohlizim a zjistila jsem, ze v mikine mam diru ☹ ... tak ji musim jit vratit. Ale uz ji v me vel nemaji, brala jsem posledni ☹

Fajn zbytek vikendu 😉

linn
28. bře 2010

Ahoj zensky,

Jani, myslim na tebe a moc drzim pesti.

Zlatko, Evi, mate IP ! Jestli nemam nic hledat, staci napsat, ale rada bych uz aspon pro nas dovcu pohledala, takze bych rada vedela, jestli cekat . Diky.

Ivi, pridate se teda zitra? Pujdem tam hned na rano, divala jsem se, ze oteviraji kolem devate.

Ja jsem vcera byla se Samousem na svatbe, bratranec si bral Thajku Ning 🙂, svatba byla na Bouzove, teda silena kosa, ale moc pekny, hostina pak v primavesi, fakt jsem se tesila, ale byla jsem fest zklamana, predkrm a dezert dobry, ale to mezi 😝, obsluha zmatena, detem nosili jako poslednim 😲. Pak to jeste pokracovalo v Green baru, kde bylo thajske jidlo, tak jsem si spravila chut 😉

pekny zbytek nedele 🙂

zlatka
28. bře 2010

nazdárek,lindi, dík za upozornění, já požadavky nemám, počkám, co vymyslíte a pak s ebu´d přidáme nebo ne,už jsem psala, s náma je to horší- kvůli přemové práci, takže asi tak. na odkazy mrknu v klidu večír, ať mám na to klídeček.

No, já říkám-vzhledem k mýmu velkoobjemnýmu vzhledu jsem mohla jedině za prase nebo hrocha,takže jsem šla za sviňu a Přema za řezníka. no a těch cecku bylo jen dvanáct, tak jak to má být 🙂
Jdu s beruš na procházku,d nes k nám dojedou cecilkovic, heč.

bazalka
28. bře 2010

Lindi, my asi dorazime kolem te devate ... Martas nejdriv nadsen, pak zas ze ne ... ale myslim, ze nakonec jooo 🙂

Teda s tou Primavesi jsi uz asi ctvrta, kdo na to nadaval. A ten Green bar to je stejna majitka, ze? Tam jsem byla jednou a celkem dobry, ale hodne draho 😒

bazalka
28. bře 2010

Zlatus, teda to jste byli fakt dvojka 😀

bazalka
28. bře 2010

Jo a Zlatusaku, kdy hodlas rodit??? Jsem v dubnu v praci kazdy ctvrtek 😉 a mezit chodim jeste na praxi na plastiku, tam budu ted v ut a pristi tyd taky v ut, tak se nejak tref, at je prijdu okuknout a psychicky podporit 😀

bekulkamama
28. bře 2010

zlatuš 😀 bomba maska 😀

zlatka
28. bře 2010

Bazi, to bych taky ráda věděla, kdy to přijde🙂🙂 Dám ti vědět, až tam u vás budu.

Jo, raduš a želváci Ninjáci byli mezi deseti nejlepšíma maskama a pak byl výbornej Schnapi-ten byl za Hurvínka-ale to nemělo chybičku.Fakt luxus.

bekulkamama
28. bře 2010

juuu no prejnebyly fo´táky tak musím počkat snad bude něco na webu 🙂

prool
28. bře 2010

ahoj baby,
vůbec nestíhám - zmatky před lázněma 😀 😀 ve středu máme už odjezd. Zítra dopo do Jungle nemůžem, to je škoda, tak příště 😉
držte se všichni
papa

bekulkamama
28. bře 2010

zlatu želvy sem viděla supeeer i upíra, víc n e zatím

cecil
29. bře 2010

Nazdar!
taky jsem si říkala, že bych chtěla vidět fotky z maškarního - když jsem viděla ten kostým 😀 😀 😀 . Jooo, byli jsme u zlatušáků....to je taková bezprostřední rodinka.... 🙂 a holky si pohrály s Beruš, ani dom nechtěly jet. A Berunka má pěknej pokojík rozlohy našeho obýváku 😵.

A dnes ráno jsme zaspali!!! 😀 Jsem otevřela oko v 7 hodin... kdyby nebyl posun času, tak jsem se vzbudila dobře, no 😅. Jsem zapomněla natáhnout budík....ale spalo se dobře...

Oli, ať je v lázních dobře. A ať se Váša spraví...

Radi, já Tě pochopila, já tvrdím, že z moku to 100% není, já jsem toho živým důkazem....

A Zlatuuuu - já to doprdolila....prej jsme nedali vstupný za hrocha a já povídám, a´t si za to koupíš zmrzlinu... 😀 😀 😀 - když jsem ti nic nedala, že????? 😀 😀 😀 😀 Soráč 😀 .

bekulkamama
29. bře 2010

evi to podle mě je jen to ti dr. musí umět poznat 😀 no joooo tak honzík si s beruš ještě teda nepohraje, naposled ho beruš pusinkovala na hlavičku v porodce 😀 tož to nějak letí ten čas.. no a mimochodem jejich obývák je jak náš celý dům že 😀

zlatka
29. bře 2010

No, no, na velikosti přece nezáleží, holky! Však není co závidět- to uklízení na takové ploše, začnete na jedné straně a než se dojde na druhou, tak se může jet zase od začátku. Ale neříkám, že mi ten porstor nevyhovuje, to ne, je to super.cecil, bylo to fajn s holkama. Jen jsem dnes ráno byla s berunkou u dr.(OPĚT ☹ ), brala stěry, tak se zítra uvidí, no, dnešní noc stála za prd, asi už trénink na miminko, jsem s ní byla pořád vzhůru. tak doufám, že holky od ní nic nepochytily, to by mě mrzelo, ale včera to bylo ještě všechno o.k. Jinak 😀 😀, hlavně náš táta se po tom draku choval bezprostředně 😀 😀

Oli, vy se máte, že frčíte zase do lázní, ať to Vašíkovi pomůže.

zlatka
29. bře 2010

Zase pošleme Vášovi pohled, tak pak písni adresu. 😉

bekulkamama
29. bře 2010

no ale závidět můžem ne? 😅
ty tak ten chlap na žaluzie si dává na šas teda, safra mám na dnes plány.. 😒

linn
29. bře 2010

Ahojky,

v Jungli to bylo super, ja to mam jeste relativne blizko, deti se vyradili, dorazili i vsichni Entikovic, tak jsem aspon konecne videla Lenicku 🙂
tak doufam, ze si to zase nekdy zopaknem 🙂

Oli, mejte se tam pekne a at to trosku pomuze, pohled taky radi poslem 🙂

Evi, my jsme zaspali dnes taky, vstavali jsme v 7,40, coz je u nas naprosto luxusni 😉

linn
29. bře 2010

A Peti , ani nevim, jestli jsem se nezapomnela rozloucit, moc rada jsem Vas videla 🙂