Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
15. dub 2010

Nevím Peti, to mi nikdo neřekl, jen mi tam nebyly vidět vlasy a nedívala jsem se přímo do objektivu, ale to ani na této fotce ne....

Tak u nás by bylo potřeba aby rodinné pátky chtěl hlavně táta, já mám rodinné dny pořád 🙂). Připravuju dobrý jídlo taky imrvére 😀, dívání na film taky je (G-force s děckama jsem viděla už šestkrát 😀 😀 😀 ...)...atd. Prostě mám pocit, že mezery mají ti tátové. Ale už se těším na léto, to hodně společně pracujeme venku, na dvoře, jdeme do lesa.....už jen aby bylo to pěkný počasí a všechno bude... 😉

konoupku - chudino, jestli všechno podstoupíš, tak tě teda lituju! ☹ Hlavně ať teda na něco přijdou...

Holky dobrou...

cecil
15. dub 2010

Teď jsem si všimla - Lenička má přesně půl roku!!! To tak letí!

zlatka
15. dub 2010

Zdar zlata, tady Zlata!
A co takhle pro kluka jméno Teodor? Tede, tedíku🙂🙂 je to podobný jako můj favorit Theofil 😀 😀 😀 😀

zlatka
15. dub 2010

taky jsme tu včera měli pár kousků z okolí si pohrát, protože to počasí je fakt hnus a dnes to bylo na vyloženě na spaní, jsem myslela, že padnu, ale naštěstí byl program- tancování, pak němčina a ještě nákup, tak jsme to škaredý počasí s Berunkou nějak přežily.
zdeni zdarec, to je dost, že si na nás vzpomeneš, neboj, písnu Ti sms, když už je z tebe ta facebookařka a ne koníkářka, abys tu zprávu nepromeškala.No a nevím, kdo zaslouží větší pochvalu, jestli tatínek nebo Filda-za to ježdění bez koleček🙂
Peti, aspoň sis procvičila tu angličtinu, když info nic moc.

zlatka
15. dub 2010

Jóóó, a Fajn: všechno nejlepčejší k narozeninám, jestli se nemýlím. Oslavila jsi nějak výjimečně, bujaře 😀 😀 😀

jakoubka
15. dub 2010

jéééééééééééé,já myslela,že Přema přišel napsat tu krásnou zprávu 😵 a vono to přišlo kinder vajíčko 🙂 😀

jakoubka
15. dub 2010

Theodor byl můj děda 😉

zlatka
15. dub 2010

Jj, stále vejce s překvapením. A vajíčko nechodí, ale koulí se🙂.-) Dle posledního výzkumu mého vnitronoží to vypadá ještě na týden a pak se uvidí, jeslti vyvolávačka nebo CŘ. Už mě to nebaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

zlatka
15. dub 2010

A zas mě pálí žáha, kua 😠 😀

bekulkamama
16. dub 2010

ahojky hezký a slunečný ránko...
zlatu dneska jako můžeš až večer že, to jsme snad domluvený hi hi

fajn
16. dub 2010

Zlatuš děkuju ,nic bujarého trochu vína, trochu sexu 😉 no to víš my staříčkové už musíme opatrně 😀

bekulkamama
16. dub 2010

fajn jéé taky se připojuji ke gratulaci, já nemám moc přehled kdo kdy z vás něco slaví.. tak opožděně přeji hlavně zdravíčko!!!

bananek
16. dub 2010

I já přeji FAJN vše nej nej nej
ZLATUŠKO TKA UŽ!!!!!!!HA HA
Jo to naše kindr vajíčko se nechce a nechce rozbalit připomínáš mi mou spolupracovnici jako machrovala já mám termím 17.července to ty se ještě stím bubnem budeš tahat no a dopadla tak že já měla jako termín 13.srpna a ona rodila 29.července a já 31července tak pak byla pěkně nas....A já byla OK skorem o 14 dní dříve v těch vedrech 😀
Jinak hlásím že já už celkem OK a malá už řádí až do půl desáté večer a bez poledního spaní jo chybý ten venek jak píše Cecil a já usínám o půl deváté už v sedě ha ha
A včera jsem byla na třídních schůzkách jako děs běs jednou to děcko zastřelím jako on jde po prázdninách do 8 a má se soustředit na to aby ty známky za něco stáli a on jak sprominutím na to ser.....Už jsem byla včera tak steklá že jsem mu pozakazovala co se dá a táta mu řekl že jestli to nevitáhne max 2 trojky tak má na prázdniny zamlé udice tak snat to zabere 😠

zlatka
16. dub 2010

Tak se mi dnes zdálo, že se nám narodila holčička, vlastně celý těhu se mi zdá jenom o holčičkách🙂 Na tom něco bude. A tatin seděl tak zklamaně a říkal:"už nikdy více!!" Se bojí, že ho tu ženský převálcujeme!!!!
Dneska nee! když už jsem vydržela do dneška, tak bych mohla aj do zítřka, děláme s holkama bleší trh hadříků pro prcky, tak ještě dopoledne bych si tam aj zašla pokecat a ukojit svoje slepičí hrabací pudy🙂.-)

zlatka
16. dub 2010

Banani, ty jsi byla v pubertě jiná???????????já vím, chce to pevný nervy, ale každej jsme měli školu na háku.

zlatka
16. dub 2010

Já asi budu rodit, banani, taky až v tom červenci,mám někdy takovej pocit. To jsem zvědavá, co to jako bude za fešáka(fešandu), že nás furt tak napíná a nechce se mu ven.

dali
16. dub 2010

Zlatuše já ti dám Facebukařku...já na vás nezanevřela, podívám se tak 2x do týdne..........jen se málokdy chytím tématu, už se tu řeší tršku jiné problémy než ty co mám já 😒

Tak ten dnešní je exkluzivní: dnes a zítra jsem měla jít na 11h do práce na zkoušku do kavárny, moje vysněná práce a hl. konečně nějaká............včera cca v 17h jsem utekla ze školy že mi bylo nějak divně a od 18h jsem do 24h byla na toaletě a zvracela jak naposledy když jsem čekala Vikinku a měla k tomu 40 st. horečky 😢 (nejsem těhotná na ´99% :D)....no a od 24h už jen co hodinu a od 8h od rána piju COca colu ajím piškotky který mi Filípek nachystal před odchodem do školky, jsem lemra.....Vikča se o něj ráno postarala a díky bohu za dědu, kterej je odvezl do školky.......jediný co si přeju ať to nechytí...........zítra mám sraz s SOŠ a na neděli oslavu . narozenin, fakt super mi to vše vychází.....

Jo a ještě k tomu kinder vajíčku, jsme si na 80% jistá že je to kluk Zlatuš 😉 z vlastní zkušenosti můžu říct že je to úplně jedno co to bude,ale časem aspoň u nás to tak je je Filda víc můj mazel a Viki tátova holčička......dokonce už je ve školce zamilovanej do také malé šeredné holčičky(nemusím její mámu :D).....tak mě prostě neposlechl, já mu říkala hlavně ne Natálka a už je to tady..... :D......jsme zvědavá jak se s tím vyrovnám až se bude ženit :D.

No a tak si myslím že i když píšu jednou za půl roku tak napíšu zae hodně :D

pa a hezký den, svítí sluníčko a já musím ležet v pelechu....

Peti práci sháním jakou koliv, už mi nic nezbývá navíc ještě nemám školu dodělanou tak si nemůžu moc frkat 😉

bananek
16. dub 2010

Zlatuš zdá se ti o holčičce tak to bude kluk jak buk a nebo ta holka a má čas jít ven neboť se musí upravit?No nevím nevím.
Já byla malinko jíná v tom že jsem si nedělala vysoké cíle mě bylo jedno jestli budu prodávat a nebo šít ale mladej chce jako na policejní akademii a to znamená napřed škola s maturitou a pak vyšší odborná v Holešově a zadara se tam nedostane že?

janica..
autor
16. dub 2010

Zdeňule je starej šmírák Zlatuš 😀 Zdeni to čučím, že jsi nám tu něco i napsala 😅 do jaké kavárny? no to je pech teda, tak ať je brzo líp😉

Zlauš Teodor je pěkný, se mi líbí 😉 jsem zvědavá co vyplkneš 😅 ale tipuju holčinu........

Fajn taky přeji všechno nejlepší k narozeninám hlavně hodně zdravíčka 😉

Jsem dostala k výročí telku do ložnice, ale největší radost s ní má Damánek, ráno stával o půl sedmé a musela jsem mu pustit chipa a dala 🙄 😅

bekulkamama
16. dub 2010

zlati já říkám pořád že to bude holčina 😅 a možná se taky pěkně seknu noa le kluka ti přeju jen teda ale bez těch prdíků 🙂
jo dneska na to prdím, tu prší ☹ tak se nezlob...

janica..
autor
16. dub 2010

Raduš a jak si malej zvykl na UM, malej mi vypije max 90tku 😒 no já se hrozím toho odstavování.......

bekulkamama
16. dub 2010

jani naprosto v poho, beba mu šmakuje zato nutroš ne☹
mě teď baští okolo 180 ml 5 x denně.. pohoda, 5 h. vydrží bez jídla a v noci 5 h. spí tak to je slušný teď. jak už nekojím co 3 h. tak je mi hej 🙂 jen sem z HA přešla na obyč a nekadil dva dny tak sem koupila tu HA a namíchala to a ejhle kakáme 🙂 ty dva dny dost kňoural ale snad je to dobrý, nás trápí dásně, asi ho to svědí.. mrčí dře to a slintá, no mazec.. 😀
neboj jistě si zvykne no co mu zbude že.. a 90 je málo na jeho stáří slušný ne? jak dlouho s tou 90 tlkou vydržel? spíš jde o ten pocit že mu dáš prso ne? a není to flaškou??? jen doufám že nebudeš moc trpět na ty prsa, rozhodně jak říkám o víkendu a manža at ti pomáhá, já ho nemohla ani nosit ☹

janica..
autor
16. dub 2010

No vydrží jak po kojení max 3 hodiny a jakou dáváš tu bebu? já mám nutrilon a flašku mám avent, no on spíš chce prso no.... už je i pěknej maman, jsem byla ve středu s Damiánkem ve cvíču a celou hodinu a půl Peťovi prořval, jak jsem přišla dom, tak byl hned klidnej expert 😅 jinak ta 90tka se mu podařila vypít teprve 2x to je u nás úspěch, jinak normál pije 40tku a 30tku a táááák 😒

bekulkamama
16. dub 2010

no já musím na nákup tak vyrazím aj když teda prší no.. ☹ nejspíš vyrazím do olympie..
pff
jani bebu jsem dávala HA hypoalergenní ale je drahá že a ta obyč mu asi nesedla nevím, ale ted mu ti kňučí tak nevím zda jsem to tím vyřešila.. jo a malej mi nebral flašky až sem koupila flašky MAM v DM drogerii a ty jsou jak zploštělé prso.. jsou levné a dobré s antikolik. sytémem a baštil bez debat hned a naprso zcela zapomněl 😅 nechceš jednu na vyzkoušení půjčit?? mě to taky kámoška půjčila a avent mi malej taky nechtěl.. zkusila jsem jich několik...

bazalka
16. dub 2010

Ahoj holky!!!

Zdenuso, teda ty ses rozepsala 🙂 ... drzime palce, at je ti brzo lip!!! Ja to mela pred mesicem a uplne te chapu, jsem se tri dny nemohla unavou hnout a pak za 2 tydny to chytli oba chlapi ☹

Fajn, vse nej!!!

Zlatu, ja to vidim na holcicku 😅 ... a jsem desne zvedava na jmeno 😉

zlatka
16. dub 2010

Bazi, tak to já taky, stále v řešení🙂

zlatka
16. dub 2010

Dneska mě po tom snu zase u oběda napadaly možný varianty pro holku. Závidím těm, co mají ve jménech jasno třebas ještě před těhu🙂🙂
Zdeni, no jo,chápu, těžko se nastupuje do rozjetýho vlaku!!mi zase přijde, že tu nic extra neřešíme, každá jen napíše, jak se měla, co dělala, takže to ty můžeš tak jednou týdně taky.
Jinak tím blicím sajrajtem jsme si prošli taky celá rodinka.Tak už došlo až k vám, jenom ať to enchytnou aj děcka, po třech dnesch to vždycky skočilo na někoho jinýho.

efinna
16. dub 2010

Ahojky

Zdeni brzo ať je líp, taky jsme tím prošli 😒 , akorát místo tatina to pak chytla babička, je to hnus ale naštěstí to trvalo jen jeden den! A jak už jsem ti psala Filípek je fakt borec ve třech letech bez koleček 🙂!

Leničce gratulace k půl ročku 🙂, Peti toto letí co?? Za chvilku budem psát o prvních krůčcích 🙂

Zlatu taky mám tipa na holčičku 😉, ale uvidíme! Toš tomu nějak pomožte 😉 😀!!!

Jani mě malá taky nutrilon nechtěla a zvracela po něm a Bebu bez problému, hned celou flašu vypila 🙂

Má být hezký víkend tak si ho užijte měj te se 😎

bekulkamama
16. dub 2010

správně já sem za, my si to vyvolali sexem 😀 tak šup šup 😀

efinna
16. dub 2010

jj, něco na tom bude 😉