Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
13. čer 2008

Nestihám, hodila jsem aspoň pár foteček ze včerejška, mějte se pěkně ahojky

konoupek
13. čer 2008

Evi já jinde,než na tržnici snad ani zaparkovat neumím,ještě parkuju na parkovišti u kauflandu,tot vše, zbytek musím po svých.Ještě dědiny tady okolo zvládám,ale spíš směr Mariánský Udolí...tam odtud jsem měla chlapa,tak jsem tam taky jezdila 🙂

dali
13. čer 2008

Tak Evka mě teda nenapadla to by šlo,ale ona může až tak kolem 16h a to je na prd,zkusím se s ní domluvit až to bude aktuální 🙂

bazalka
13. čer 2008

Teda tady se planujeeee 😀 ... jsem pro a klido o vik i s tatinama, snad to prezijou 😉. A Evko, zadny kure, klido spekacek na ohen 😅. Kazdej si dovali spekona, papirovej talirek, kus chleba 😀

konoupek
13. čer 2008

No jasan Evčo snad by ses s nama nemazala,nám ty špekáčky budou naprosto stačit,už jsem neměla ani nepamatuju a jak to Ivka napsala úplně jsem dostala chut 😀 .Takže ohledně jídla vůbec nic neřeš 😉

bazalka
13. čer 2008

My mestaci spekone ocenime, to je pro nas vzacnost 😀

bananek
13. čer 2008

Tož pro mě né ale partu pokud to jen trochu půjde trhat nebudu ale jestly by jel semnou tatin no to tedy fakt nevím on na takové akce kde nikoho nezná není on je opak mě já mám ráda kolem sebe lidi a on jen ty svoje a jinak klid no uvidím nanejvíš pojedu za Cecil sólo abych jí už konečně poznala co ty na to? 😀 😀

linn
13. čer 2008

Zdarec,
tak tady se uz planuje,
Evco, diky za popis cesty, pro nas je to super, mam to stejne daleko jak do Ol. a ted jsem byla v Konici sama a v poho. Takze se domluvte jestli tatiny jo nebo ne, ten nas by se mozna nechal premluvit, ale urcite bych byla spis pro odpoledne. A kdyby bez tatinu, tak bysme se mohli stavit pro Zdencu, zas takova zajizdka by to pro nas nebyla.
Kdo je teda z nas ridicek schopen dojet? 😀 😀 😀 Ja 😉 , Zlatus, a?
Akorat mame ted nekolik vikendu po sobe asi plnych, no uvidime 😒

linn
13. čer 2008

A urcite janica ne????? 🙂 ta by taky urcite nasla cestu 😉

linn
13. čer 2008

Evi, ted se divam na mapu, vy jste hned vedle Bohuslavic, co? Tam by mela jit casem nase babca az Hacek zas pochazi jeden znamej doktor, Vychodil, neznas?

linn
13. čer 2008

Pekne fotecky ze sraziku 🙂

linn
13. čer 2008

A se spekackama souhlas, jsem je mela ted po sto letech na chate a byla to fakt mnamka 🙂

linn
13. čer 2008

Evco a do toho nosu pro Emcu z volne prodejnych by byly klas.dekongestiva - uvoln.nos - Nasivin, Otrivin,
Vibrocil - tak je jeste antihistam., Pinosol - bylinky a klasika Mukoseptonex - desinf.

bananek
13. čer 2008

Evčo Já osobně mám dobré výsledky z Nasivínem nic jiného malej ani nedávám pokud tedy nenapíše Mudr 😀 😀

dali
13. čer 2008

My zase používáme otrivin 🙂

zlatka
13. čer 2008

hoky , není se čeho bát, je to fakticky dobrá cesta, nemáte kde zabloudit a ani tam nebývá moc provoz. Konoupku, kliďo tě vezmu,ale v autě máme problém s tím pásem, však víš no a podle toho kdy to bude ještě uvidím, jestli to nespojím i s návštěvou u mamky, když už budu za humnama.No, kdyby neklapla ta mamina, tak bysme třeba jely vaším autem a složily se na benzín.KLidně bych řídila, mně to neva, kde sedím.Ještě se pokusím ten pás spravit. To ale taky záleží na tom, jestli nebude v práci, takže si to naplánujte,já bych to viděla taky na celodenní výlet- dopo vyrazit a k večeru se vrátit.Hoďte datum.A viděla bych to tak, že každá mamina by měla dovízt nějakou malou mňamku, ať cecikovic nevyž..jíme. Tož tak. Já se cesty nebojím, je v poho.

bananek
13. čer 2008

To je jasný že každý něco vememe mě by ani nenapadlo nic nevzít já můžu kliďo píďo něco upíct mě to celkem baví tak já peču mňamku a kdo dál něco dobrého ukuchtí nebo nakoupí? 😀

janica..
autor
13. čer 2008

AHojte jdu vás dočíst

dali
13. čer 2008

Tak banánku třeba kačenu??? 😀 😀 😀

bananek
13. čer 2008

Tož já myslela sladkého no a ty vemeš tu KAČENU a konoupek bečku jana něco tvrdšího Zlatka uzený a všichni stan co vy na to? 😀 😀 😀

dali
13. čer 2008

Já tak max. králíka a nebo vajíčka 😀 😀 😀 a pivo vůbec nemusíte to já nepiju 😀

bananek
13. čer 2008

No tak tě to naučíme nebo každý co má rád to bude párty 😀 😀

dali
13. čer 2008

Tak to mě už zkoušel naučit manžel,prostě mě ženská a pivo nesedí,nemám to bohužel ráda

janica..
autor
13. čer 2008

Evi 😀 😀 😀 už se těším k vám na návštěvu a až se podívám na vaše pokličky ve skříni doufám, že mi je Štěpánka ukáže 😀 😀 😀

Jo jinak bych byla proto ať jedou i chlapi, a my ženský co nekojíme tak si můžem aspoň něco dát ne? jako třeba pívečko hmm 😅

janica..
autor
13. čer 2008

Zdeni nevíš co je dobrý 😝

dali
13. čer 2008

Jani já mám radši červené vínko a nebo beefetra,nebo vodku s džusem,ale Pavel pivo miluje,možná víc než mě 😀 😀 😀

bazalka
13. čer 2008

Tak ja se taky hlasim k pivu ... hlavne v leto, to je zasyci 😎

bananek
13. čer 2008

Dali vidíš to v pivě je síla i Pavel to ví jen ty né no nic jdu uspat otravinku tata šel na ryby a my jsme tu sami 😎

dali
13. čer 2008

Banánku já bych neřekla síla,vždycky když jsem si dala třetinku jen abych nebyla mezi pivařema jako deb.. tak jsem měla těžký nohy a nemohla jsem nic 😀 😀 😀 ..............mě nevadí když chlap pije pivo,já jen nesnáším ty žečnský co dokažou jít do hospody a dát třeba 5piv,proti tomu že si ženská dá 1 na žízeň nemám nic,ale já na to nejsem

konoupek
13. čer 2008

Tak já se taky hlásím k pivečku 😉 .Jinak já bych příjezd,když už ,tak viděla až na odpo,až se mi Denuš vyspí,jinak nevím,jak by to vydržela,ale v podstatě myslím,že je jedno kdo kdy přijede ,když pojedem všichvni směr jeden cíl,tak se minout nemůžem 😀 .A já bych jela i stěma chlapama,kdyby to šlooooo 😉 .Jinak si o pivku můžu nechat zdát 😝