• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Lindi,na rozeni casu dost a bazen by se rodil blbe :grinning:
23. čer 2008 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz se taky tesim :slight_smile:
my budem sobotu vecer grilovat u nas doma
23. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, tam muzes i s bruchem ... fakt je to tam relax totalni, jen pohled z terasy nabiji :wink:
23. čer 2008 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak jeste sfouknutej mozna :wink: :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A i se dvema prckama se to tam da ... pujcuji postylku, pokoj je dost velkej ...
23. čer 2008 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jste tam podnikali?
23. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zdence blahoprejeme a Samik posila sladkou hubicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsme dorazi, sli jsem na obidek do hotelu, ketry je kousicek, pak jsme sli na prochjdu do Petrikova ... Martas po ceste usnul, tak my hura na Kofolu a lehnout do travy, jenze prisla kocicka, udelala mnaaaauuuuuuuuuu a maloch byl vzhuru. No jo, mestky dite zvykly na ruch v panelaku a prijde kocka a on ma druhy Vanoce :grinning:. Pak jsme byli na hristi u penzionku a pak uz Martas valil chrnet. Druhy den jsme byli ve Velkych Losinach a adpo v Jeseni a Laznich Jesenik ... tam bylo krasne. V so jsme byli u znamych. Viend tam staci, na tyden je to s prckem uz na dlouho.
23. čer 2008 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, vse nej nej od nas vsech trech!!!!
23. čer 2008 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Lindi, porodili, ja si rikala, jestli jsi uz porodila :grinning:
23. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ja se dnes videla s Olcou a Vasikem :dizzy_face: bylo to moc prima, uz se tesim na dalsi setkani! Ja mam tento tyden takovy Koníkový, ve stredu zas :slight_smile:
23. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bAZI A KOLIK STÁLA JEDNA NOC V TOM PENZIONKU?NAŠLI JSTE NA NETU?

NO, TAK JÁ JSEM CHTĚLA UDĚLAT Z LIS. TĚSTA, ŠUNKY A SÝRU TAKOVÝ ŠNEKY, TAK VEZMU ASI AJ TO, MÁM VZÍT AJ CHIPSY A TAKOVÝ TY SRAČKY PRO DOSPĚLÁKY?KRÝGL SI TATIN VEZME, ASI BUDU ŘÍDIT ZPÁTKY, TAKŽE SOBĚ SI VEZMU AJ DVA LITRY VODY.

MICI, TAKY SE MI NEJVÍC LÍBÍ HROŠÍ FOTKA. A TY NÁM JAKO ZAHÝBÁŠ JEŠTĚ S JINEJMA MATKAMA???? :angry: :angry:
23. čer 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatus, jojo na netu a na doporuceni tchanu. Levny to neni, ale jednou za rok na vikend, to asi neodolame :wink:. 490,-/noc/osoba se snidani. Ale fakt je to parada, tak tu cenu chapu. Musela byt financni palba takovej penzion postavit, vybavit ... a vybavenej je krasne a s citem, vse ladi :slight_smile:

Fajn, taky vezmu nejake pochutiny :wink:
23. čer 2008 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky baby,
konecne jsem to pustila, ale fouka to tu na me teplej vzduch fuj :unamused:
Peti, bylo to moc fajn, tu stredu promyslim a dam co nejdrive vedet. Tata nam odpadl s Vasikem, tak mam volno :grinning: :grinning:
Zdeni vse nej i od nas a doufam, ze se brzo uvidime.
Tu nedeli zatim Cecil nevim na 100%, ale pokud dorazime, krigle dovalime.
Lindi taky jsem si rikala, ze jsi porodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatim pa jdu surfnout po netu
23. čer 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem vám mocinky děkuju za přání....tak mi si taky vezmem krigl pokud táta bude pít,ale modlete se aby ne jinak na vás nezbyde :grinning: :grinning: :grinning: pokud nebude mít hotovost z práce tak asi odolám vínu a nechám ho pít :wink:

Já teda něco upeču,Petr(cecilčen manžel) má rád buchty(aspoň to u nás říkal) tak asi ěco vymyslím :slight_smile: noa nealko a buřty,pečivo a vše púotřebné co budem my papkat si taky dovezem,jen nám zajisti Evčo ty židle :grinning: :grinning: :grinning: a dobré počasí,tak 25st..

Prool doufám že dorazíte,ráda vás poznám :sweat_smile:

Jinak když mě někdo na srazu osloví Dali tak muj manža nebude chápat :grinning: :grinning: :grinning: takže jsem Zdenička-opička :grinning:
23. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych radej, kdybych u Cecilovic nebyla Bazalka ... ale Vilas by chapal :grinning:
23. čer 2008 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO a mně neříkejte Janica, ještě si na to Peťráš zvykne a jinak mi neřekne :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ Evi každej něco doveze a hlavně nic nechystejte, i na to pívko se samo složíme :wink:
23. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasny, Evko, zadny chystani ... teda nachystejte se pouze psychicky, bude to invaze :grinning:
23. čer 2008 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau matky .-))pripravy na sraz v plnem proudu koukam .)ú tak to je super.-))
Zlati nezahejbam .)) je to moje domovni diskuze .-)) od snazilky ,pres tehu az po maminy...ta cesta trvala 2 roky..a ted jsme se sesli jako maminy .))bylo to super .-)
23. čer 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
teda BAnanku, kde jsi?? chybi mi tvoje ranni zpravodajstvi :grinning:

venku prsi, co budete delat? chtela jsem vyridit spoustu veci ve meste, ale nic z toho...
24. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, taky jsem potrebovala do mesta :frowning2:
Tak uklizime, vysavame :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeree, leze slunicko, tak asi vyrazime :wink:
24. čer 2008 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Peto,
my zitra nedorazime. S tatkoku jsme to prodiskutovali a ne. Spis bych potrebovala poradit s tema plinkama. Mozna by to bylo i na osobni setkani. Kdybys mela chvilku, tak mi prosim napis, co vsechno je potreba a co by se nam hodilo, jako eksematikum. Moc nerozum tem vrstvenim a poctum - kolik ceho a tak.
Predem moc diky :slight_smile: :slight_smile:
Cecil - prosim Te napis mi prosim presnou adresu kam mame v nedeli dorazit a jmeno :grinning: :grinning: :grinning: Jinak asi budem se marne nekoho v Rakuvce ptat, kde bydli Cecil :grinning: :grinning: :grinning:
U nas to vypada tak, ze pokud vyrazime, tak uz rano a vyjedeme na vylet a asi kouknem do Konice a pak po obede dorazime. Odpoledne mi totiz chteji prijet rodice na tyden, takze se budem asi muset brzo vracet, tak abych aspon nekoho videla :grinning: :grinning:
zatim pa a urcite nic nechystej, my taky neco privezeme - asi nejakou zeleninku - na maso nejsme.
24. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec matky,

tak tady sprchlo fest,ale během hodinky začalo zase pařit sluníčko a užse zase šplhá na 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale snad si děcka konečně užijí bazénu :slight_smile: já jim ho vždycky napustila a ono začalo pršet tak snad dnes to vyjde :grinning:

Tak my jsme zase na maso :grinning: ,ale zeleninku taky moc rádi :wink:
24. čer 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdarec, tož opět mi zubař protahoval kanálky, no doufám, že už blboň zub bolet nebude :angry:
24. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty si trpitelka :frowning2: a je to už teda po tom portáhnutí lepčí???
24. čer 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak jsi mně Zdeni rozesmála s mailem s těma kytkama, to mi něco připomíná, jezdíme teď každej den zalívat tchýňce kyti, tož to je podobný, ale vevnitř :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO říkal, že to budu mít ještě dva dny bolavý, tož uvidím, ale o něco lepší to je :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, auuuu ... at je to co nejdriv lepsi!!!!
Jo vidite, musim k nasim zalit kyti :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek