• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Tak nám Denuš usla v autě a těsně před Grygovem se vzbudila a taktéž chytla druhej dech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Evi moc se nám tam líbilo i my děkujeme :dizzy_face: .Jo bylo to auto moc tuklý?Snad to není taková hrůza a budete všichni v poho :wink: .Na fotky se taky těším :slight_smile: .
29. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se pridavam k podekovani Evci -SUPER AKCE :slight_smile:
U nas vecer probihal podobne- Samous cestu prochrapal a sel spat az ted (normalne cca 19,30) a zaroven s Martou :grinning: :grinning: :grinning:
A myslim, ze ted uz nemusim nejak vic rozepisovat, ze mam zrave dite :sweat_smile: :grinning:
Fotecky se pokusim hodit jeste ted, akorat ta spolcan tatku je fakt spatna, stali na blbym miste :unamused:
29. čer 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdarec,

Super akce už to tu bylo psané, ale musím se opakovat, Evi fakt díky :wink:

Zdeňuša tak první fotka se mnou dobrý, ale tu druhou urychleně vymaž, nebo se na .eru, no a společná fotka fakt špatný, mám to samý, jsem říkala, že se maj vyfotit, ve stínu :unamused:

Jinak Damiánek vytuhl až teď, usnul v autě, takže tak no.........
29. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec děvčata,
tak to jsem ráda, že se vám to líbilo, mě taky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, z toho si nic nedělej, stalo se, stalo. Nás zase mrzí, že se vám tím pádem výlet prodražil, a bude kolem toho trochu chození,ale jsou horší věci na světě :wink:.

Jináč děvčata, Emča lítala do čtvrt na devět po dvoře a o půl deváté už spala, takže jsem honem poliskala nádobí, byla toho rovná jedna myčka a v devět jsem už měla poděláno :sunglasses: .

HLÁSÍM....zůstal u nás jeden krígl třetinkovej s nápisem Radegast a jeden krém ochr. faktor 40.

A jináč teda Zdeni jen se utěšuju že fotka přidává 5 kg.... :sweat_smile: ....měla bych už přesta dlábit :zipper_mouth:

Ahój a mějte se!
29. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě....vzbudili jsme rozruch, teď mi psala kamoška co se u nás dělo, že to byla nějaká mega akce, tolik aut :grinning: :grinning: :grinning: .

A příště musíte víc papat....nebo toho dovést míň :sweat_smile:
29. čer 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Lindi, věřím že máte žravý dítě :grinning: a vy mi zase věřte, že já mám nežravu....za celé odpol. měla pět lžiček rizota, třikrát kousla banánu, asi sedm lžiček přesnídávky a večer pár lžiček kaše......
29. čer 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nakonec jsem chtěla pochválit Viktorce šatičky, byla největší kočka! :dizzy_face: Zapomněla jsem naživo.
29. čer 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz tam mate fotecky :slight_smile:
Jj Viktorce to moc sluselo, je to kocka :dizzy_face:
29. čer 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, no teda!!!!! Ty jsou! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mohla bys nám poslat tu kde je Petr s Emčou na mail?
29. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn!!!! :grinning: :grinning: To teda fakt jo, to se směju ještě teď :grinning: ,jak samík kamošil jen s těma, co něco dlábili!!!

Evi, tak poslušně hlásím, že obojí je moje!!! :frowning2: To bych nebyla já, abych někde něco nezapomněla.Krýgl neva, ten vám věnuji, ale ten kém by se ještě hodil.No, mám jeden do rezervy, tak jak pojedu k mamce, tak se holt budu muset zase zastavit! :grinning:
29. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jasne, pisnete, jestli budete jeste nekdo nejakou chtit.
Martovi vyridim pochvalu :wink:
29. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindi super fotečky, pochval taťku :sunglasses:

Evi :grinning: :grinning: :grinning: taková menší akcička :grinning:

Jo a sklenička radegast je Zlatčena, mmch Zlatuš dík za půjčení :sweat_smile:
29. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Petr říkal že to asi bude tvoje...jo, buď jak pojedeš k mamce, nebo jestli pojedeme do města.

aspoň máš důvod k návštěvě :wink:
29. čer 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Martina pochval
29. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, máte nejkrásnější fotečky a já bych prosila tu s beruš v pískovišti, ale i portrétky ostatních (denuš, Vašík, fífa) jsou krásný, to se hned pozná, když to někdo umí!!!Ta spoelčná je škoda, no, aspoň budeme příště moudřejší a chlapi můžou říct, že jim to tam sekne(když nejde nic vidět).To jsme se mohly v těch místech vyfotit aj my baby, co?
29. čer 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čéče, vůbec to nebylo s těma tatinama špatný, co? aspoň se člověk tak ňák prostřídal s hlídáním a měl větší šanci pokecat.
29. čer 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Zlatko, Petr říkal, že když trhal třešně, tak poslouchal a nejfrekventovanější věta byla: pššššt, maminka za chvilku přijde :grinning: :grinning: , takže se fakt snažili! :sweat_smile:

Jo, Berča se mi líbí jak vegetí na tom písku, ta je bezvadná a vůbec všechny dětičky tam jsou pěkně!
29. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindi, paradni fotecky!!! taky Martina chvalime :wink:
Jo a souhlas se Zlatkou ... s tatinama to bylo fajn
29. čer 2008 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fotky mate v mailu, nezmensene, akorat preveden do jpg.
Zlatu, uplne souhlasim, jak tatinci taky hlidaji, je to super.
No a detickam to na fotkach slusi, protoze jsou prste vsechny moc krasny, povedly se nam :dizzy_face:
29. čer 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a náááhodou , lindi, jste vychytali aj vteřinky, kdy samouš nejedl-na těch fotkách má jen na jedné tyčinku!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsi uhodila hřebíček na halvičku, Lindo! :slight_smile:

Jdu hodit sprchu a spáááát.Dobrou
a jsem zapomněla: kuju!!!
neni zac :slight_smile:
29. čer 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem zapomněla, děkujuuuu a už se sprchujuuuuuu
29. čer 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou.
29. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toš děvčata, tak jsem byla unavená a tak plná dojmů....že jsem večer nemohla zabrat, převalovala jsem se na lůžku až do jedné hodiny.....ale nikoho jsem tím neotravovala, to zas já nee!! :grinning: No a když jsem nakonec usnula, tak se mi zdálo, že spíme ve vlaku s Petrem a s Topolánkem :grinning: :grinning: :grinning: ...už mě straší i ve snech :grinning: . (Topolánek, ne Petr) :sweat_smile: .

Joa ještě jeden takovej postřeh....jsem říkala Peťanovi, že Deniska byla taková hodňoučká...v klidu, seděla a hrála si.....a Petr mi povídá....a nebude to tim, že ještě nechodí? :grinning: :grinning: ...no ale známe i nechodící a jsou taky všudybýlci :slight_smile: .

A Tomáš říkal, že Emča bude chytrá, že spí na knížkách, říkala jsem to P. a on povídal, že z těch kuchařek toho moc nechytne... :sweat_smile: ...ale dnes jsem se ráno dívala znova a je tam jeden středoškolský přehled biologie :grinning: , to by mohlo stačit, ne????

Dnes mi přijde Štěpánka z prázdnin....co my budeme dělat??? :confused:...budu muset povymýšlet nějakej program.

Dnes má být ještě pod mrakem, ale od zítřka slunečno! Pozor na sluníčko.Ahoj!
30. čer 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak Denuš byla po té půlhodince spánku,tak nabitá,že tu řádila,až do půl jedenácté :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Lindi fotečky jsou fakt nádherný a jestli můžu poprosit,taky poslat pár mailem...samo tu s Denuš a nějakých pár ,kde je více lidiček,at vás máme zvěčněný...maila pošlu do IP...děkuju :slight_smile: .A Evi já byla na srazu ještě i v noci,jak se mi o tom zdálo :sweat_smile: ,jsem si to trošku prodloužila,tak snad ti nevadilo,že si usnula až v tu jednu :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Lindi,Samouš je s tím jídlem fakt borec :grinning: :grinning: ,co já bych za to dala,kdyby mi tak Denuš jedla :frowning2: .jak říkala,Zlatuš,půl hodiny za ní musím lítat s banánem,abych ho do ní dostala stím vy problém fakt nemáte :grinning:
30. čer 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DObré ránko,

Lindi taky prosím o pár foteček, dík předem :wink:

Zlatuš máš recht s chlapama to bylo super :sunglasses:

JO a Ivi mně napadlo až budeš volat na plavání, tak nahlaš moje dítko, protože vy už jste nahlášení :grinning: :grinning: jsem hlásila mladýho na Marťáska :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Jani fotečka už tam není,se tě bojím,ale nevím co řeším,viděla jsi přece mě ne :grinning:

Lindi fotečky moooc krásný taky bych nějaký snesla na mailík,Martin je šikovnej fotograf,má stejnej koníček jako já jenže já s tím našim foťáčkem a dvěma dětma to nějak nedávám,včera jsem si vzpoměla až skoro na konci,že bych mohla fotit,ale jednou až budou děti větší a snad si koupím lepčí foťáček,tak se tomu chci trošku víc věnovat,no čas ukáže :confounded:

Nám se to taky moc líbilo,dokonce mému manželovi asi nejvíc :grinning: ,pokud by nepil to pivo tak by to bylo trošku jiný,ale aspoň se rozkecal,on je jinak stydlivej :grinning: ,ani nechtěl jet domů,ale já když vidím Filipa atyk poznám že už je zle a taky jsem to odhadla,kousek od Příkaz začal tuhnout v autě,ale naštěstí neusnul a šel spinkat jako vždy 19,30,jen dal rychlou uřvanopu koupel,mlíčko a šel spinkat.
Viki ještě moc děkuje,jste jí měly vidět když jsem jí to přečetla jak byla namyšlená :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek