Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
2. črc 2008

No my driv jedine spokojene brisko a pak jsme presli na ovocny 😉
Taky se mi do jupiku a spol. nechce, ale jak tak sleduju okolo sebe, tak to maly deti pijou docela hodne 😒

dali
2. črc 2008

Já nemyslím jupika,ale sirup" jupí"...jupíka nepije ani Viki jen jednou za rok když zapomenem pití

konoupek
2. črc 2008

jo spokojený bříško taky pila,když byla menší,ale ted ani to ne. ☹

konoupek
2. črc 2008

takže obyč sirup jo?tak to jo...já jí ho zatím nedávám,ale taky na to asi jednou dojde 😉

cecil
2. črc 2008

Zdeni, já sirup nemám doma, takže si to nemůžu přečíst, ale jsou tam nejmíň dva konzervanty a ještě nějakej stabilizátor, nebo co. Jupíci ve falšce jsou taky samá chemie. Kys. citronová nevadí.U nás v obchodě má docela sortiment hello...sirupy, džusy, malá pitíčka děckám....a v ničem konzervanty nejsou a v sirupech třeba jsou karoteny barviva, takže celkem přijatelný.

linn
2. črc 2008

Je, Zdeni, promin, pisem jedna o voze a druha o koze, co?
Samous uz je vzhuru, tak spal jen hodku, to bude vecer pekne nesnesitelnej 😒

bazalka
2. črc 2008

Ahij holky, tak hlasim zlepseni 😉. Chlapi OK, ja mam jeste rozhoupanej zaludek ... ale z vody to neni 😀.
Zlatus, je, to fakt zni blbe ... ale doslo mi to az jak jsi me na to upozornila 😀
Lindi, to koupalko vam zavidim ... nas tata na to moc neni, ale deda ja, tak ja se vrati z dovci, vyrazime do Belkovic, tam je taky fajn koupacek.
Martasek pije v poho vodu i neslazeny caj, ale ted jak zvracel, sladila jsem mu cajik fruktozou, at ma energii 😉 a dnes dostal Hipp caj s jablec. stavou hoooodne naredenej vodou. Doufam, ze zitra tu vodu zas bude chtit 😉
Na ocnim celkem ok, cekali jsme 2 hodky, ale Vilas krouzil s malym venku a ja cekala v cekarne ... Martasek silha ☹, ale nastesti jen malo, tak mame ko v lednu, kdy budem rozkapavat oci a merit dioptrie. Pokud by se to horsilo, tak ko v rijnu a fasnem nejaky specialni kapky proti silhani nez bude mozne dat prckovi bryle 😒. Ja mela bryle od 1,5 roku a vim, ze se to da a lepsi nez neco zanedbat .... hlavni je, ze Martas jinak zdravej 🙂

Holky, papa, jdu se natahnout ... to vedro je hnus

zlatka
2. črc 2008

Tak beruš pije ovocný, bylinkový čaje-neslazený, vodu a když je teda hodná, tak jí udělám řezanej džusík ňákej.Obvykle ráno uvařím čaj, pak odpo šupnu vodu a když je velká žízeň, tak šupnu "šťávičku", ale obvykle doma nemám, takže asi tak.
Bazi, ne že to zní blbě, ale že to je pěknej obrat-veselej. Tak marťa šilhá, jo? Tak to bych teda neřekla, fakt ne.

My jsem dnes zase byly na letňáku, beruš se tam prospala v kočárku po plavču, bylo fajně. To vedro se tam dá krásně přežít.

dali
2. črc 2008

Tak my dnes zase přežívaly vedro u bazénu,Filda ten by tam byl pořád...taky ho hrozně baví lítat nahatej po zahradě a všude čůrat a teda hlavně na mámu 😀 😀 😀

Chtěla jsem vám tam dát nějaké foto,ale pak jsem si to rozmyslela,jsou hambatý a kdyby tady byl nějakej úchyl tak radši ne i mě Vikina vyfotila nahoře bez 😀 😀 😀

zatím pa a dobrou 🙂

prool
2. črc 2008

Ahojky,
no mi toho taky moc nevypijem. Vasik posledni dobou nechce vubec nic. Prijde mi, ze je jedno jestli je to sladky nebo ne. Tak porad zkousime vodu, caje - slazeny fruktozou, ale nic moc. To mliko by pil porad - jen mame to specialni a to by nas teda brzo zruinoval. Myslim, ze by litr vymlask, jen by to hvizdlo.
zatim pa uz tu jsem sama - deda s babickou uz chrni a tatka taky.
ZOO jsem odpiskala - hic jak blazen a Vasa zas vyhozenej v rozkroku ufffff.
zatim ahoj

konoupek
2. črc 2008

No já bych taky teda neřekla,že Martásek šilhá,ale dr.to jistě posoudí líp než my,že jo.Hlavně,že jste to podchytili Ivi na začátku.Denuš tu zase řádí,jak drak.Se jí to spaní strašně pokazilo,nevím,jestli to jsou ty zuby,nebo prostě není tak unavená.A to spí jen jednou denně.Tom jí šel zkusit uspat,tak to snad klapne ,už na ní bylo vidět,že je unavenější 😝

entik
2. črc 2008

ahoj,
Oli zitra te cekam!! snad poradim, nebo spis si udelas predstavu, ale mam jen vicevrstevne... no, vsak uvidis.

My meli dnesek taborovy, sila jsem nam kostymy a delala habit samanovi a mamuta a planovali jsme a tak...ted jsem jeste vytrela, at zitra Olca neslapne na nejakou muslicku ci co se to tu vsechno valelo 😉

Jen jsem vas prelitla, tak ani na nic nereaguju... dobrou

micinka22
2. črc 2008

Ahoj vespolek,my meli dneska plavco a pak jsme to zapichli vedle na koupaku..no mam spareny zada jak hrom ://// Lilca se cakala v detskym..je to rybka .))
Zitra jedem do Uničova ke tchanovcum na bazenek ..tam bude teplejsi voda🙂)
Prool co ty plavky huggies uz nemas? sem ti psala IP a neodepsalas ...
JInak my pijeme taky jen vodu..a obcas ji dam granulovanej jabkovej napoj ..ona pije jak pritokač..tak 7 deci denne určitě .))
Sirup mame YO..taky pisou ze je bez umelotin..ale kdo vi..ja se v tom nevyznam:((

cecil
3. črc 2008

F f

cecil
3. črc 2008

Emča vám z rána něco napsala 😀 😀 😀

jo, Yo prý má být taky v pořádku 🙂

cecil
3. črc 2008

mamatatababadda10000000001123456789/*-\;+ěščřžýáíé=´)ú¨¨§ů-., 😅 😨 🙂 emilka*******************zzzyyyyyyyyvnnbbbbb1214587854ofjidsfuíeruiuisfdsirátýrátzádzruzudzuzšýáčžýštrzudgztztdtt

dali
3. črc 2008

No tak Evčo super příspěvek jako ,jsem se těšila jak si počtu a tohle by mi rozluštil Filda,ale ten chrupká 😀 😀 😀

Tak všem pěknej den,užívejte zétra ož má bed zema 😀

entik
3. črc 2008

ahoj emco🙂 ty jsi pisalka, taky se mame dobre 😉

Pred chvili odesla Olca, tak to bylo prijemne rano🙂 Oli, predstav si, Matej jeste nespi!!

Matej pije taky vodu a sem tam mu koupim od Hippu, neprislazenou stavu, tu mu redim.

Mici, plavco zavidim 😕

bazalka
3. črc 2008

Ahoj holky
Tak my jste za prijemnyho pocka vyrazili k nam do prace ... vratit svagrove strojek na vlasy a mrknout na tety, jak se maji v tom vedru v rachote 😝. Vratili jsme se v deset, coz bylo tak akorat, zacinalo byt venku nesnesitelne 😖. Sousedi prebouravaji byt, tak je nesnesitelne i v paraku 😠 ... mam pocit, ze nam vrtaji panely za zadkem, ale musime to vydrzet, taky jsme delali binec, kdyz jsme bytik opravovali. Ale jak v tom kravalu Martas usnul, to netusim. Jen mam strach, ze bude spat 20 min a konec ... to pak bude odpo 😒. Jdem s tetkama z prace na kafo do Acka, snad nebude bourit.

Emco, diky za pisani, dam Martovi k nahlednuti 😀

Kde se flaka Janica opica????

linn
3. črc 2008

Zdarec,
no nam tady zas budujou novej chodnik a zasadne rano tak od 7 do 9 😠
Np janica nas nejak zanedbava
😉

janica..
autor
3. črc 2008

Zdarec,

Lindi nezanedbávám, jen nějaknení čas 😝 včera se vzali malýho P. rodiče, tak jsem šly s Petrášem na pívko sednout a dnes od rána makám, uklízím celej byt a už i dvě okna mám umytý 😝, takže makám, no ještě mám práci na hoďky a pak už na vše prdím a budu užívat klídku, ale už se mi stýská po gaunerovi🙄

Ivi včera plavčo katastrofa, mladej před plavčem vůbec neusnul, takže fakt mazec, nejhorší bylo, že usnul potom v autě, ale doma se probudil a už nechtěl spát a to spal takových 20min, no tak jsem ho uspávala, no prostě to měl úplně přeházený 🙄 no ale ještě příští týden to ještě jednou vydržíme, ale je to naprd, že si to plavčo neužívá 😠

Co novýho? jdu vás dočíst 😉

linn
3. črc 2008

Jani a na kolim jste byli plavat?
No ja se musim vrhnout na prani tech veci pro Sebika, se mi tak strasne nechce 😒
Uz skoro vsechny holky v srpnu maji vse vyprano minimalne mesic, tasku zabalenou, ted uz se jen diskutuje, do ceho oblict prcka na ceste z porodnice a ja furt nic 😉 😅

linn
3. črc 2008

Kolik

dali
3. črc 2008

Lindi a vsadím se že všechny čekají první...to já znám tady jak jste vy vše prožívaly a mě už to tak nebralo i když jsem se moc těšila,no asi mě chápeš 😀 😀 😀

linn
3. črc 2008

JJ Zdeni 😉
Prijde mi, ze jsem ted nejak vic v klidu, ono porodim tak i tak a spoustu veci fakt neresim 🙂

janica..
autor
3. črc 2008

LIndi na 12,30 to má Damiánek v té době půlnoc 😔
To je fajn , že seš v klídku 😉

linn
3. črc 2008

no to by u nas taky neklaplo, to je u nas taky pulnoc.
No snad mi ten klidek vydrzi i po pondelni kontrole 😉 ze bude vse ok.

bazalka
3. črc 2008

Jani, tak tak by plavco dopadlo s nama 😒 ... fakt je to blba hodina.
Ja taky pouklizela, tak jak ty nevysiluju, ale uznavam, ze okna uz potrebujou umyt 😅 😔 ... asi budu muset taky prodat Martaska babi a dedovi az se vrati z dovo 😉
Lindi, nas zkuseny matky jen tak neco nerozhazi 😀, navic ty nema cas na vysilovani. kdyz nas pcka a taky mas vse v zive pameti 😉
Aaaaaaaaaaa, jsme asi vzhuru ... fajn, jdem s tetkama z prace kafickovat 😉

bazalka
3. črc 2008

Lindi, urco bude .... teda fakt se to krati, uz jen 6 tydnu, teda 7 🙂

janica..
autor
3. črc 2008

LIndi krátí, za 30 dní budeš hekat na pokoji ať už je Sebík venku 😅 😀 😀