Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
30. dub 2008

Ahoj Čarodějnice,
dnes teda bacha ať vás neupálí 😀 😀 😀

Včera jsme byly kupovat brusle no byl to boj,hlavně se mnou,já nechtěla dát za ně 4000,- a tak jsme byly v olympii,v tescu a ještě v city a taky v helia sportu a nakonec jsme jely ještě jednou jely do Olympie do hervisu a pak nakonec ještě do sportisima do city a tak jsme si zdárně koupila tyhle:http://www.inlinepro.cz/in-line-brusle-fila-eve-7-42d/,po obídku je jdu vyzkoušet,ale jsme z nich naprosto odvařená,snad nebude pršet,jinak mě to teda naštve 🙂

konoupek
30. dub 2008

Jooo Zdeni to znám s těma bruslema,minulý rok ,nebo vlastně už předminulý jsem si taky chtěla koupit nový a bud byly moc drahý,nebo zase nebylo moje číslo,tak jsem byla už fakt nas... a nakonec nekoupila nic 😝 😠 .No říkám si ,tady se stejně nikde moc nedá,silnice jsou hrozný,tak ze mě bude cyklista a hotovo 😉 .
A počasí teda nic moc,doufám,že nebude odpo pršet,taky jsem se chtěla jít podívat na stavění májky(u nás jí staví už dnes) a na ty čarodějky,ale to myslím je až hodně večer,takže to nevim,ale bude tam určo spousta lidí a dětí i přes den,hl.to počasí nooo 😕 .

zlatka
30. dub 2008

KOnoupku, kdy jdeš, že bysme se k vám přidaly s beruškou?
Cyklistky, teď řeším koupi cyklosedačky, ta´tka furt chce dopředu, vybrala jsem tuhle http://kouzelnysvethracek.mimishop.cz/detail.ph... co říkáte? máte s tím někdo zkušenosti? Kvůli nárazu větru je asi lepší ta vzadu, máte i polohovací? No, na to popojíždění, nějaký moc velký výlety pořádat nebudeme , max. těch deset km.Tak poraďte. kuju.

Dali a jakej jsi inlinař? Dobrej? já s kočárem v poho, ale bez kočáru mám ještě problémy s bržděním, brzdím kolečkama- bokem, jak ty? Otočku v rychlosti ještě neumím.Jsou moc pěkný, oranžová, to je moje barva, ale jejich nákup bych teda s tebou absolvovat nechtěla, to by bylo moc aj na mě.

Eviku, večer ti písnu 😉

dali
30. dub 2008

Zlatuš v rychlosti,milášek se mi vzbudil 🙂 tak půjdem papat a brusilt

Inlinař jsem na tom asi jako ty já jsme ráda že je předemnou ten kočár 😀 😀 😀 ,brzdím spíš zadní brzdou a taky spíš dojíždím,tak žádná sláva,ale doufám že se to naučím než budu muset jezdit bez kočárku,pak až bude Filda větší,abych pak nemusela s tím prázdným 😀 .

Autosedačka,tuhle bych asi nebrala,i když nebudete moc jezdid,je v zadu moc nízká chtělo by to nějakou s větší zádovou opěrkou,nebo jak se to řekne 😝 ...určitě budete jezdit víc než 10km,to tady obíjžím Přékaze 10km. 😀 a vy když projedete ten Váš Grygov dlouhej tak máš hned 5km,určitě ne 🙂

dali
30. dub 2008

http://eshop.skiservis.cz/Hamax/Detska-sedacka-...

tahle je možná zbytečně drahá,včera ve sportisimu jsme viděla za 1600,- něco takového,ale určitě těch 1500,- do toho musíte investovat

dali
30. dub 2008

http://www.trekshop.cz/detska-sedacka-na-kolo-h...

ještě tahle vypadá solidně........já musím letět se postarat o dítě

janica..
autor
30. dub 2008

Zlatuš přesně tu máme na kterou dávala Zdenča odkaz jen v klučičích barvách a máme ji za 1200,-

bazalka
30. dub 2008

Ahoj holky ...
Tak teplotu uz nemame, ale nalada nic moc, nemuzem zabrat ☹. Baraku nekdo vrta, tak je tu otresnej rachot a venku v kocarku malosek neusnul 😖
Sedajdu taky resime, urco dozadu a polohovatelnou ...

bazalka
30. dub 2008

http://www.e-broucek.cz/cyklosedacky/
slusnej vyber, slusny ceny 😉

linn
30. dub 2008

Zdarec, tak u nas se nastesti spi, tak vas docitam, uz je vse pripraveno na navstevu 🙂
Diky za pochvaly trica 😉
Ivus, to me mrzi s tou alergii, ale treba jak bude starsi, tak se to zlepsi .
Zdeni, super brusle, ja jsem je kupovala v Hervisu, ale uz pred tremi lety, brzdeni taky zadna slava, pokousim se brzdou, ale vzdycky jezdila jsem zatim bez kocaru, tak uvidim pristi rok, jestli to nezapomenu 😎
A sedajdu na kolo az pristi rok 😉

konoupek
30. dub 2008

nad tou druhou co dávala dali odkaz jsem taky už přemýšlela 😉
Zlatu půjdem asik kolem třetí.Já jedu na jednu na masáže,budu tam hodku,no tak kolem půl třetí by to šlo..Když tak písni sms,jestli Beruš nebude spinkat,nabo tak něco,jinak sraz na křižovatce ju?Kdyby ste totiž nešly,tak by sme počkali na tatina a zkusily ho přemluvit ,at jde s náma taky.Si zase totiž domlouval sečení trávy před barákem,tak nevim 😝

dali
30. dub 2008

Jsem zpět....tak Zlatuš odpověď na tvou otázku jak brzdím ti dám znovu a jinou,protože na těhle novejch in-linech,už brzdím jen očima,to byl šrumec,ty moje starý křápa vůbec nejely a tak zabrzdit nebyl problém,jsem si nadávala jak jsme nezodpovědná matka že svoje dítě vystavuju takovému stresu,ale Filad byl v pohodě,pořád se řehtal a dělal paci-paci,on tu rychlost zbožňuje asi bude po Pavlovi,no chlap 😉

dali
30. dub 2008

Jo a ktěm cyklosedačkám.......ten Hamax je dobrá značka,já bych šla do ní a když jí má i Janica opica co semnou už nekamarádí....my máme tu brutální růžovou,ale jak si kůli barě nebudu kupovat za 1500 novou že.Nás tenkrát stála 2300.- a to byla jedna z nejlevnějších,hrozně se to kleslo ty ceny 😖

dali
30. dub 2008

A ještě Ivčo fotečky super...my včera parkovaly na jednom sídlišti kousek od helia sportu a tam jsme atky koukala na maminy jak sedí na dětském hřišti,děti si pohrají spolu,no super,bylo tam tak 10 mamin,to u nás není,my se scházíme pokaždé na něčí zahradě

V příspěvku 13:18 je Filad= Filda 😀 😀 😀

cecil
30. dub 2008

Teda taky se plká i přes poledne!

Zlatuš,chlap chtěl taky sedačku na kolo dopředu, ale já jsem chtěla dozadu, máme takovou normoš ....stála asi taky přes 1000, ale už na Štěpánku.A v pátek jsme koupili helmu...v Tescu za 270. (tak už mají všichni kromě mě)

Tady před lety jela paní s malým klučíkem na kole z kopce, spadl jí řetázek a přední brzda nebrzdila, jela a místo aby to někde zapíchla ještě než se to pořádně rozjede, tak jela pořád až do dědiny a tam to naprala do kaštanu....děcko před sebou na sedátku. Ona za pár dní zemřela v nemocnici...matka tří dětí. Ten chlapeček to přežil, ale i tak mi připadne, že mít děcko za sebou je lepší..taky jsme se jednou se Štěpánkou vysypaly, ale jak tam byla přivázaná a helmu na hlavě...tak se jen lekla.

HOLKY...já se chci vždycky něco zeptat a vždycky na to zapomenu...třeba jak prožívala Ivča toho císaře, dkyž sama dělá instrumentářku a najednou tam byla v úplně jiné roli....pacienta.

A jak jste prosímvás přišly na svoje nicky...teda Zlatky, Janči ani Lindy se neptám 😀, ale třeba Dali??? 😕 ,nebo Bazalka a Banánek...???, Linetka...??? Co?

Teda Zdeni, tvůj chlap má svatou trpělivost, bych tě tam asi nechala a řekla ať přijedeš autobusem až si vybereš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zatím nazdárek, Emi dbnes spala dvě hodiny 😎 a jdeme obědvat,,,,,doufám, že nesní zase 15 zrnek rýže jak včera..... 😖 ....to by bylo na román, to naše jídlo, spíš teda nejídlo 😝 .

cecil
30. dub 2008

Jo, Zdeni, jsem si vzpomněla, houby, že stála tisícovku! 1800! -Máš pravdu, bylo to dost dražší před lety.

A my nemáme hřiště ale dvůr a pískoviště, no taky houpajdu...a včera jsem musela Em Em pořídit khaki tepláky, protože jsem zjistila, že máme samý nepraktický růžový a červený kaťata 😀 .

dali
30. dub 2008

Teda Evčo....ty jsia,le zvědavá 😀

Hele Dali.....já jsem si nemohla na nic lepšího vzpomenout,nic to v mém životě neznamenalo,až tady na koníkovi,já když se registrovala tak jsme zkoušela:zdenulka,zdenička...atd.,ale nic nešlo,nenapadlo mě třeba zdenulka 50...nebo zdenulka 35 atd.no tak jsme tam dávala pitominy a dali se chytla 😀 😀 😀 tož tak zvědavko zvědavá,ale Ivčen císař by mě taky zajímal 😀 😀 😀

A k mému manželovi,já vím že je v tomhle hrozně hodnej,ale to nebylo že bych si já nemohla vybrat to spíš on přebírala a já zase nechtěla za 4000,-,což on by snad už i dal,ale naštěstí děcka byly se ségrou,jen Viki ta chudina havarovala na kole a už nechce jezdit,je to hérečka,ale asi jí to bolelo,má odřenou bradičku a roce a kolena,chudina...přijely jsme domů a seděla u sousedů na lavičce nabručená a čekala až se matka uráčí přijet domů 😀

linn
30. dub 2008

Evi, ja ti klidne taky odpovim - Linn me oslovoval jeden muj ctitel kdysi davno 😀

linn
30. dub 2008

Holky, tak jsem se asi zblaznila - ja nebo kun, jsem poslala prispevek, vidim ho na prehledu, ale tady ne:
tak pro jistotu znou odpoved pro Evcu, i kdyz se me teda neptala: Linn mi rikal kdysi jeden muj ctitel 😀

linn
30. dub 2008

Tak ted jsou tam oba, tak nechapu a sorry 🙂

janica..
autor
30. dub 2008

Evi mně by spíš zajímalo kde jsi přišla na "CECILA"(taky jsem se chtěla už asi stokrá zeptat) 😝 😅

Jj teď jsou decela levný ty sedajdy 😒

janica..
autor
30. dub 2008

Ivi já si myslím, že polohovatelná je zbytečná 😒

cecil
30. dub 2008

No Lindo právěže jsem si myslela, že to je od jména odvozeno,...to jsi měla pěknou přezdívku, to já jen Nedo, nebo Dodo, Doďásek...(nemá to nic společného s vyhynulým Blbounem Nejapným=Dodo 😅 )

Jinak cecil není ten Cecil ale ta Cecil (čteno sesil)....já jsem taky zkoušela Eva a Evule a všechno možný, pak Julina, Jula, a pak Cecilka, ta už ale byla taky obsazená, tak Cecil.....chtěla jsem totiž původně pojmenovat Emilku Cecílie 🙂 .

Včera Zdeni, jsem vzala psy(zase máme Čikina na prázdninách)na procházku a Š. ho chtěla furt vodit....no a pak ji pěkně potáhal, řvala jak pardál 😅 ,ale už se o něho aspoń nehádala. Ale odřeného nic nemá.

Holky, Emča má dnes náladu 😖 , i z venku jsme museli jít domů, je umrčená a zdá se mi, že má trochu teplotu...asi zuby a rýma dohromady....včera ji prohlížela Dr.a říkala, že v krku dobrý. A říkala jsem si, jestli jít tady 2 km na čarodějnice, ale počasí to rozhodlo 😝

cecil
30. dub 2008

holky, v Pod pokličkou je hanácká kuchyně 🙂

cecil
30. dub 2008

Tak mi to mrně usnulo na indiána, jak říká Zlatuš, no má teplotu, ani se nedivím. Akorát nevěřím, že jí ta plína vydrží až do rána...vzbudí se a budeme určitě čučet do tmy 😅

A teď večer viděla P.klobouk a řekla "tata pupa"...jako tatova čepice 😅 a dnes jsme pouštěli dvd se znakovkou a už opakuje čepice... 🙂 ...to jí jde.

Honí mě mlsná, doufám, že odolám, spíš bych si měla zacvičit.... u prkna 😅

janica..
autor
30. dub 2008

Evi Emilka je borka ukecaná 😉

bazalka
30. dub 2008

Ahoj holky.... tak nase spani za cely den bylo 30 min 😝, ale nalada uslo, na tu spaci bidu. Jen jsme zas meli vecer teplotu 😢
Jani, fakt je lepsi nepolohovaci??? Ja bych chtela aspon trochu, kdyby malos vytuhnul. Ale pokud ji budem kupovat az pristi rok, tak uz asi ta pravdepodobnost bude mala, tak by stacila nepolohovaci.
Bazalka ... to uz vzniklo desne davno a ani poradne nevim proc 😀
Evko, tak Emca je trida!!!! martas dmnes porad pusinkoval Vlase, az jsem zavidela. Prisel k nemu a vrazil mu hubana a desne se rehtal 🙂 ... nádhera

Evko, s tim cisarem ... ja uz jsem to tak desne chtela mit za sebou a tak moc jsem se o Martinka bala, ze jsem vubec neresila, ze me uvidi nahou vsechny kolegyne a kolegove, doktori a tak ... videj tam nahyho kazdyho, tak u nas se to tak asi uz nebere ... teda zamestnanci bezne nazi nechodime 😀. No a samotna operace ... nebyla jsem uspana, tak jsem vse vnimala, byl tam se mnou Vilas, drzel me za ruku, vykladali jsme s operaterama ... takova pohoda. Pak jsem si pobrecela, jak mi Martaska ukazali, Vilas odesel hlidat malyho, at nam ho nevymeni 😀 a ja mela v hlave vsechno mozny ... hlavne at je malej v poradku!!! No a pak se zas vykladalo ... u spinalu citis doteky a ja presne vim, co se deje, tak jsem vedela, co sijou, co delaji a tak ... zvlastni, ale fajn. Priste bych do toho sla zas 😉. Delali si ze me srandu, ze bych mohla vystrcit ruku, vzit si sterilni rukacici a odinstrumentovat si toho sicare sama 😀 ... Evko, staci tak 🙂

cecil
30. dub 2008

Tak ten stud mě Ivi ani nenapadl, abych pravdu řekla...a kór teda na gyndě, kde ti každej hledí opravdu až... tam, že? 😅. Spíš jsem si právě říkala, že víš jak to vypadá, řízlej břuch a teď to šijou k sobě....jak švadlenky, krev...no prostě to znáš a vidíš v barvách...tak jestli ti to právěže nebylo na obtíž. Asi ne, když říkáš, že jste si pěkně pokecali 😀 . třeba že znám historky, jak se zubaři bojí jít k druhýmu zubaři atd...tak jsem si říkala jak to bylo u tebe.... i když.....mezi náma, ženský se prostě bát nemůžou...takovej zubař, chlap, tomu bych věřila, že u toho druhýho zubaře dělá divadlo! Já mám bratrance, co omdlívá při odběru krve 😀

Jo a Emilka má teď taky takový období, že ráno jen otevře oči, tak nám vrazí pusu...teda první Petrovi a samo že ho hned hledá, kde je, když je v práci...a ráno vždycky Petr vyskočí pustit psa a ještě přijde do postele...a Emča proti všem zásadám neřve po mě, ale po něm...toš z teho je tata na větvi 😀 .

Holky, dnes mám slíbený točený...pivko....tata má obecní schůzi a prý mi pak donese 🙂 .

Jinak to mu furt nemůžu uvěřit, že to ta Emuša zalomila až do rána, pořád se bojím, že tu dnes bude večírek 😨 ...a to jsem dnes ospalá, prokřehlá, nemůžu se zahřát....jo a ta mlsná mě přece dostihla! 😠 ...dala jsem si kakao a chleba s máslem a medem! Mňam! 🙂

cecil
30. dub 2008

No a to je fakt Ivi, že sis to mohla zmáknout sama, tu instrumentáž 😀 .

Holky, víte proč pak z té Cecilky sešlo? Já ji děsně chtěla, ale chlap mi řekl, že jí bude říkat Ceciku 😖 , tak jsem radši svolila na Emilku. A Emča mě vůůůůůbec nenapadlo, já říkala pořád Emilko a Emi a pak až bude větší,t ak třeba Emo....a byli jsm epár dní doma a Štěpánka jí začala říkat Emčo 😅 ...a kdo to teď slyší, tak si hned začne notovat..."Já bych tě láskou sněd, má drahá Emčo, s tebou mě baví svět má drahá Emčo"..... 😀

dali
30. dub 2008

Zdarec,tak mě neupálili 😀

Ale Viki vyhrála tři ceny,jednu za super koště=čokoláda,druhou za super oděv = dort a třetí za miss sympatie čarodějnice=dvoupatrový dort....foto v albíčku Viki a Filípek II.Manža ten byl tak pyšnej a pořád tam s těma doratma machroval,až jsme se styděla,ale je to krásnej pocit když jí tak ocenily 🙂

Evčo tak u nás je to zase pořád že řve jak Viktorka u splavu 😠 atd......

Holky dobrou jsme uplně grogy,Filda dnes poprvé šel spát až ve 21h,byl taky hotovson 😀