• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Cau holky,
nejak jsem ted moc nestihala, tak pisu az ted, vcera jsem byla na kontrole - tak zatim rodit nebudem :wink: monitor taky ok, Ivco, ze pry mam chodit porad k memu doktorovi,se mi nechtelo dohadovat, kdyz bude vse ok, tak pujdu tam a kdyby nastal nejaky problem, tak pojedu do porodnice.
Samikovi se zas vratila ta teplota, jinak mu celkem nic neni, ale asi to pujdu zitra zkonzultovat s doktorkou.
A zitra prijede tchyne, jsem ji teda vzala na milost :slight_smile:
A jeste jedna novinka - Janulevrtule dnes porodila Adelku - 3390/51, v Ol., cisar, mela spinal a byla s tim moc spokojena, hodim do alba fotecku, tak muzete mrknout.
29. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím návrat z minidovči-naší dámské jízdy, měly jsme se moc dobře a Beruš už umí konečně říct slovo "pivo", včera ho řekla při reklamě a taky nový slovíčko "díra"-samože ještě bez toho Er. :grinning:
Jinak vy tu zase vaříte, mně to dítě ani jako moc nejí, tak to nějak nehrotím, puding jsem vařila ze Sunaru a pak jsem si ho sež----a sama, takže asi tak, moje veškará snaha vylepšit jídelníček marná, paštiky-mrkvovou a brokolicovou jsem taky zkoušela a nakonec taky zbufla já...

posíláme moc pusinek, ještě musím zkouknout vaše fotočky nový
29. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím fotky jsou nahozené tak mrknite mám nějak málo času ale stihla jsem je alespoň nahodit dort nic moc ale byl výbornej a akce taky :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Asi strelim sampus ... Martas dopo snedl corn flekes v mliku, dokonce dojedl zbytek mlika po lzickach a ted pred spanim vypil 120 a bez protestu :sunglasses: ... no, snad to nezakriknu.
Dopo byli u nas Damous s Jancou ... tak si kluci pohrali na hristi ... ale horko hnus, tak jsme to po desate zapichli
30. črc 2008 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi tož to je super, že si dal ještě 120ml :sunglasses:

Jojo vedro fakt hnus, jsme dojeli domů KO, teď už má mladej půlnoc
30. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Lucince opožděně vše nej,ale ona stejně ještě rok neměla že ne??????? :grinning: fotečky moc pěkný,dala bych si i dort i masenko :grinning:

Zlatuš to má tatin určitě radost,že malá říká PIVO :grinning:

Janulcevrtulce a malé Adélce moc gratulujem,já si spinál taky užila,ale k prsu mi teda malého nedaly :frowning2:

Ivčo tak snad už je ta krize za váma,u nás corn flekes taky jede,skořicový,i já to můžu,ale jen po suchu :grinning:
30. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé já jsem zapomněla pogratulovat JAnulevrtule hlavně přeju hodně zdravíčka Adélce :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurnik já musím poklidit, ale nějak se mi nechce, ach jo mám festovního kopra :sweat_smile:
30. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zlatuš a kde jsi vůbec byla na minidovolence? ses ani nepochlubila že někam jedeš...

A kdy se vůbec vrací Péťa?
30. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né Lucinka má rok až zítra ale v sobotu odlétáme do věčných lovišť tak jsme slavily spolem už dopředu po dovči budu vyždímaná tak bych to už nezvládala :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, martas padl o pul dvanacte a stale to lame. Ja trochu poklidila, ale neprehanela jsem to ... v tom vedru se to neda. A to musime odpo jeste do Globu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Mame doma smradu jak v Carihradu ... sikulka jsem si hodila na plotnu brambory, uvarili se, vyvarila se voda a byly trochu uhelnate ... ale mnaaaam, jak z ohynku :grinning: ... jen ten odeeeer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hrnec muzu vyhodit :pensive:
30. črc 2008 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do starýho albíčka jsem vám nahodila jak se to dělá a dělat se to má tak mrnite Lucka :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
banani,tak my s tím nočníkem máme stejnou akorát tu barvu,všechno ostatní s tím spojené je pro nás scifi :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jsme marod, Emilka má od včera horečku, asi ze slunka a z toho jejího lítání, no doufám že zítra už bude líp a že to nebude nějaká škaredá angína.

Januli a Adélce hodně zdravíčka!

fotky pěkný, užívali jste si to, co?

Ivi, no já letos už taky jeden hrnec spálila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky vždycky brambory :sweat_smile: .

No Berča je jednička s pivem :grinning: a dírou...ehm, neučili ji to chlapi????
30. črc 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Banani, nevím, jestli jsem lucince přála, pokud ne, tak všechno nej a ať je pořád tak šikovná a dělá vám jen samou radost. Ukázka dobrá-bobek čítankovej!!!! To beruš už taky chodí kadit na nočník každej den,dokonce si řekla i uprostřed kojení a jednou i o půl jedné v noci, teď má nějkaý dobrý období-rozkecací a rozkakací.Na plavání si dokonce dneska donesla sama nočníček a sedla si na něho, pak jen zkonstatovala, že nééééni. :slight_smile:
bazi, já jsem dneska taky stejným způsobem uvařila brambory a nestalo se mi to poprvý!!!
Emuška ať je brzo fit. Evi, beruš lezou spodní zuby a má trocha řidší stoličku, dávala jsi na to něco emilce? Jsem zkoušela borůvky, co říkáš?
30. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
po borůvkách bych chodila ještě víc. Spíš mrkev a banán. No Emča kadila když jí lezl ten druhý špičák, pak jsem jí dávala i homoepatika, byla furt pokaděná. Po nich a po banánech to bylo lepší.

Holky, teď jsem vytáhla teploměr z pod paže...39,3 :frowning2: , jdu jí dát čípek.
30. črc 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emco, at je brzo lip .... teda v takovym pocasi marodit ti teda neprejem
Zlatus, Evko, jsem rada, ze v tom pripalovani nejdedu sama :grinning:
U nas ted opet ptotest s mlikem ... a ted je i trochu protest v postylce, ale zda se, ze uz dobry :wink:
Janulevrtulce gratulujem a male Adelce prejem at je krasne, zdrave a spokojene mimi!!!!
30. črc 2008 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby,
u nas taky nic moc. Asi je to fakt tim vedrem. Mladej co jsme prijeli ze Slovace stavkuje s jidlem. Dneska to dokonce dopadlo tak, ze to v pul jedenacty zapichnul v moji naruci. Chtela jsem do nej nacpat polivku, ale spiral se jak das - pak me tahal a knucel a kdyz jsem ho chytla aby se uklidnil, tak mi po chvilce usnul v naruci. No nechapajici mamina :cry: takze spal bez jidla, ale nejak nam to nechybelo, proste jsme jedno jidlo preskocili. Jo a taky druhy den stavkuje a nechce vyzivu (presnidavku :grinning: :grinning: ) prijde mi porad vlaznej - tak jestli to bude i v noci, tak budem merit taky teplotku.
Lindi prosim Te vem ty Nutrilony - porad na to myslim, ze Ti je mam zaplatit.
Ivi prosim Te nedomluvis nejaky ten srazik s Barou? My ted muzem a pak od 5.-10.8. jedeme pryc.
Jinak vsem preju, at jste brzo OK a ty co jsou v pohode, at jsou co nejdele.
cus
30. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olco, pokusim se ... ale my uz tento ty nemuzem. Tak asi az po tom, jak se vratis, ze? Spojim se s Barou a ozvu se ti.
30. črc 2008 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky diky,
narazila jsem na dobry clanek o alergii na mliko, ale bylo by to na dlouho, tak nekdy osobne. Nechci vas porad s tim otravovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cauky
30. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, dnes jsem objevila tyto stránky ale nevím jestli se nebudu vnucovat ale potřebovala bych někdy pokecat.Mám doma holčičku narozenou ve 23 týdnu a když vidím ty vaše dětičky tak si myslím že sem ani nepatřím. Jsem z Litovle takže do Olomouce kousek. Byla bych ráda kdybych sem mohla zase někdy nakouknout díky moc
30. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky FAJN, to je fajn, že ses ozvala. No jasné, piš kdykoliv budeš mít chvilku a pěkně si vybuduj závislost na maminách jako máme my všechny!!! :grinning: :grinning: jak se Tvoje holčička jmenuje a kolik jí už je? Asi jsi to neměla jednoduchý, co?

Oli, stávkování v jídle je u nás taky, asi těma zubama.Evi, mně radily babky kořenářky borůvky, tak nevím. vyzkouším a uvidím, mrkev do ní nenarvu.Dnes jsem byla vyřizovat ten pas a udělali to na počkání, to jsme byla ráda, že tam nemusím znovu.
Jdu vařit a taky se musím trocha odsrstit :grinning: :grinning: :grinning: Loučí se s vámi holka od Bobří řeky :grinning: :grinning:
30. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec

Fajn,určitě se přidej a jak píše Zlatka ať je další závislák na maminách :grinning: :grinning:

Zdravíme i holčinu od Bobří řeky :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus co tu po ránu děláš?
31. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar, pridavame se do klubu nespavcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... u nas opet budik 6.15
Ja snad budu muset dat do lednicky i corn flekes ... co neni z lednicky, nase dite neji :angry:
31. črc 2008 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JInak dobré ránko všem :sweat_smile:

Taky zdravím FAJN a jak se vůbec jmenuješ a jak máš starou holčičku, písni něco a sobě :wink:

LUCINKO všechno nejlepší k tvýmu prvnímu roku, hlavně hodně zdravíčka a lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Berunka a Lucinka jsou nejšikovněší holky, ale jako Zlatico a Martico, ani mi to sem nepište, pač mně to štve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako mladej nebude sedět na nočníku ani omylem, takže mně nepruďte jo??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Emuška ať je brzo fit :dizzy_face: :wink:
31. črc 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vedu boj, jestli mame jet s dedou zase na koupak .... ale zada mam jak prasatko jeste z uterka :unamused:
31. črc 2008 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi jeď :sweat_smile: budeš ležet celý den na zádech a hotovo, ale Martínek tě asi moc ležet nenechá, co?tak jedině, že by se dnes staral dědoušek :sunglasses:
31. črc 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marťásek je borec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co není v ledničce nejí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha ... ten tam ma plno znamych a jak sa nas deda zakeca ...
31. črc 2008 v 07:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek