Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
31. črc 2008

Tak Samca a Sebik maji o nevesty postarano 😀

janica..
autor
31. črc 2008

Ratonito taky neporadím 😒

Lindi taky jsem se dnes dozvěděla, že kámoška s kterou chodím vozit je znovu těhu, tož to ve mně zas burcovalo 😅

linn
31. črc 2008

Tak se na to Jani vrhnete, at ma Sebika kamose nebo kamosky 🙂
Ivco, tak tyhle nevesty asi nee 😅 🙂

linn
31. črc 2008

Sebik 🙂

bazalka
31. črc 2008

Teda dens jsou fleky na slunci ... volalla mi mamka, kecame, kecame a ona na me vypalila, kdy jako uz bude to druhy 😕 ... ja vyvalila oci a rekla, co blazni, ze jsem mockrat rikala, ze druhy bude az za dlouho ... desnej udiv a prooooc??? No ja uplne hledela. Odpo prisli mamcini rodice a pri prochajde s Martou na me vypali, ze kdy bude druhy??? No se na nas asi domluvili 😠 🙂

bazalka
31. črc 2008

Lindi, Martin ma dnes fotoklub, ze mas pocitac vecer pto sebe 😀?

linn
31. črc 2008

Nee, ale je tady tchyne a vyrabeji rybi karbenatky a pri tom sleduji VKV 😉

bazalka
31. črc 2008

😀 😀 😀

linn
31. črc 2008

No nase mamka je pravej opak, ta si jeste porad sem tam rypne, ze si neumi predstavit, ajk to zvladnu a ze jsme meli pockat 😅

linn
31. črc 2008

Tak ja vzdycky odpovim, ze to zvladli jini, tak ja snad taky a hodim jeden priklad z rodiny 🙂

bazalka
31. črc 2008

Co bys to nezvladla ... zvladla s jedno, tak zvladnes i dve. Spis bude akce, az Sebik bude mit tak 9-10 mes, poleze, bude zacinat chodit ... ale to uz zas Samous bude kus chlapa a bude samostatnejsi ... zvladli to jini, zvladnete to taky. Sestrenka ma holky po 13ti mes a bydleli v 5. patre bez vytahu 😝 ... a prezili to 😀

linn
31. črc 2008

No ta pribuzna ma holky po 11 mesicich 😉 A ze sprna porodila holcina a ma deti presne po roce 🙂

zlatka
31. črc 2008

zvládneš to! Tady za rohem ve vedlejší vésce se k jednomu klukovi narodily trojčata- další tři kluci a taky to mamina zvládla!Už všichni tři lítají, dnes jsem je potkala na kole!

Bazi, já myslím, že jsme sice běhaly bez plín, ale občas to do gatí pustily, pokud to maminy nevychytaly, bo to dítko v roce fakt ještě neumí ovládat.

Tož, jani, ty jsi nahlodaná, tak do toho běž.

linn
31. črc 2008

No tak to jsem rada, ze cekame jenom jedno 😅 i predstava dvojcat je teda silena 😀
Jsem to ted rekla Martovi o tech trojcatech, tak ze by se sel obesit 😅 😀

linn
31. črc 2008

Zlatus, manza se pta, kam chodi Prema na ryby? 🙂

zlatka
31. črc 2008

Letos si ani nevyřizovoval povolenku kvůli stavbě, že by na to stejně neměl čas, ale jinak hlavně na MOravu, taky na tu Hartu občas zajede a taky na Pálavu.No a když jen nějakou relaxrychlovku, tak tady za Grygovem jsou taky rybníky.A co, chytil něco Marťa na Hartě?

linn
31. črc 2008

Jj dovezl dva kapry 🙂

bazalka
1. srp 2008

Dobre ranko!!!
Tak dne suz to asi nevydrzime a vyrazime opet k vode ... jen mladoch zatim stale chrupe. Vzbudil se pred pul sedmou, povykladal si ... ja jsem vstala, ze jdu za nim a najednou ticho ... a je doted 😉
Tak jsem stihla sprchu, nachystat snidani, svacu k vode a cekam, at se Martasek probere ... ale spi tvrde, v kuchini jsem delala celkem rachot a on nic.

Tak zdarec a prezijte ty vedra!!!! Lindi, pro tebe to musi byt sila, co? Ale uz jen 3 tydny nebo i min 😉.

prool
1. srp 2008

ahoj holky,
vitej Marcel, tak do jsi teda dobra - hlavne ze je vsechno v pohode a ze jste to zvladli a mala je k svetu 🙂
Evi zadej do googlu bezlaktozova dieta a treti odkaz je ono - vyslo to v casopise pro detske lekare - a myslim, ze je to ztahnute z webu o potravinove alergii - pribeh Stepanka - jeste jsem cetla i ten clanek pod - o tom jak se vlastne vyrabi kojenecke mleko - dost zajimavy. Kdybys to nemohla najit tak se ozvi.
Jinak Vasik nam vstava v 5 rano, takze jsme mrtvi. Dneska jeste Maros nejak nemohl spat, takze byl vzhuru od 2 hodin - neni mu nejak dobre - Vasik od 5 😠 Takze des des. U babci na Slovensku bylo doma chladno - je to kamenny dum, tady je o vytopna 😢
Jinak plavani zavidim - Vasovi to vubec nedela dobre. Tak ho vzdycky na chvilku strcime do bazenku - a spis se racha - eksem se hned zvyraznuje 😠 😠 Taky nam v ulici napojuji nove domy na kanalizaci, vodu a elektriku a vsude je strasne prachu a mladej jakmile spadne, tak je uplne celej cernej.
zatim zdar jdem jist

bananek
1. srp 2008

Ahoj holky Marcelko to musely být nervy jak na drátku co?Nezavidím já jak se znam bych tam seděla a pořád bych jen čiběla já dělám na chyře a ti velcí nemocní mě nijak už nevadí ale jak se jedná o děti tak to nesu moc zle mě stačí když je malá nachlazená a už jsem z toho na nic napadají mě věci co jí jen může být a co kdyby to bylo to nebo tamto no prostě mám už asi nemoc z povolání tak se dovedu vcítit i do jiných ale jste dobří moc vám to přeji a gratuluji jinak že jsi už starší z toho si nic nedělej já mám kluka 11 let a teď po tolika letech máme Lucinku která má rok je mi už 33 a taky se to dá a kámoška bude mít letos 40 a nadělila se první dítě napřed byla kariéra pak zázemí a auto a dovoleny v cizině a až teď dítě tak i tak se dá 😀 😀 😀 😀 ZLATUŠ jedeme na Slezkou Hartu chlap je rybář jede nás celkem k dnešnímu dnu a doufám že už to tak zůstane 19 lidí z toho 7 dětí a 12 dospěláků poprve děláme takovou velkou dovču většinou jezdíme v 8 maximálně v 10 ale letos jsme se dohodly že to skusíme tak pak pisnu a nahodím fota z dovči se asi neozvu neboť nebude připojení ale pak hned vše vykecám a mohly by jsme koncem srpna udělat srazík co vy na to třeba na letnáku ale vemte si sebou občanky mladistvím nenalévají 😀 😀 😀 Linn mě se stalo něco podobného ale byla jsem v roly prodávající prodávala jsem trika po deseti korunách a ještě se jí zdálo že jsou nějaké divné číslování přitom je malá měla nová jednou na sobě tak jsem jí řekla ať je pošle spět kamoška si je nakonec vzala a ještě si to nemohla vynachválit tak lidi jsou fakt různí deset lidí deset názorů 😀 😀

bazalka
1. srp 2008

Ahoj holky ... tak jsme byli cely den v Belkovicich na koupaku 😎 ... bylo tam paradne, ted naz vodomil si to uzival!!! On je v te vode tak spokojenej ... to ma po mamince 😀. Kdyny byl v tomhle po tatkovi, tak tam vrazi palec od nohy a udela fuuuuuj 😝

To vedro je desny, broucek nemohl zabrat, okamzite byl uplne propocenej 😒 ... ted uz ale chrni, tak snad bude klidna noc.

Bananku, uzijte si dovo!!!

Olco, chudacek Vasa ... musi byt to vedro pro nej sileny!!! A jeste ke vsemu ten prach 😠 ... kdyby aspon zaprselo!!!

fajn
1. srp 2008

ahojte. Nevím jak oslovit tak písnu ahoj bananek ,já jsem taky pořád brečela ale vždycky až jsem vylezla ven když jsem byla u ní tak jsem dělala statečnou a po cestě domů jsem řvala jak ,,kráva". Nic dobrého na tom není já když jsem se vzbudila z narkozy a zjistila že mám rozřezané břicho strašně jsem vyváděla. Nechtěla jsem nikoho vidět a ani tu malou jsem nechtěla pořád jsem jen brečela. Ale druhý den když jsem ji viděla jak tam leží samej drátek a hadička a co všechno musí vydržet a jak je statečná a já jsem srab tak jsem nemohla si ji nevzít. Byla fakt snaživá a statečná a to je doteď. Akorát je to vzteklina. Onehdy jsme se byly podívat na inkubátorech tak jsem se ptala co jí dávali na vztekání a prej nic ,ale tomu nevěřím 😅 . Jinak je dobrá ona mi to dává asi vyžrat za to že jsem ji nechtěla ,ale dnes už bych ju nedala. Když se přitulí a řekne maminko čudinko tak jsem naměkko. Tak jsem se tady rozepsala ,ale děkuju že mě někdo vyslechne 🙂 protože toho mám někdy po krk ,ale když si dám 3 panáky Bechera tak se to dá vydržet . To ale nejde každý den jinak by ze mě byl norek. tak se mějte hezky všichni a užívejte sluníčka toho není nikdy dost 😵

bazalka
1. srp 2008

Marci, ja te desne obdivuju!!! A ty panaky uplne chapu ... prece jen do te problematiky malinko vidim a s maminkama jako jsi ty ce setkavam pri sve praci a pred kazdou takovou smekam!!! Nervy sileny ... ja jsem profesne deformovana, vim, co vse se muze stat ... ja bych to asi neustala. Zase kdyz ale vidis toho drobka, jak bojuje ... to dodava desnou energii a vuli nevzdat to. Uplne se mi derou slzy do oci 😢.
Nastesti prim Kantor a jeho tym to s temahle prckama umi a dokazi zazaraky ... teda prcci dokazi zazraky diky jejich pomoci 🙂

bazalka
1. srp 2008

Evko, diky za tip ... ve zdrave vyzive jsem koupila mrkvovou pomazanku ... Martakovi jede 😉. Jeste mam i brokolicovou ... tu prubnem zitra. A ja ted piju kozi mliko ... mnaaaaam!!! U nas v Albertu ho meli ve sleve 1l za 33,- ... prochazi v nedeli, do te doby o uz urco davno vypiju ... uz ted mam pulku v sobe 😅

fajn
1. srp 2008

Bazalko díky. Prim.Kantor i prim. Vránová jsou hrozně fajn a taky sestřičky . Tak jak jednají oni tak s tím jsem se nesetkala. Zato na gynde po císařu to byl děs . Jedna sestra mi tam pokačkala prsa tak že jsem je měla ráno samou modřinu a ještě mi řekla že nejsem zvyklá si dělat bolest. Když jsem to ukázala na JIP a poprosila o odsávačku tak tu sestru seřvali že už mě ani nepozdravila. Tak já už toho nechám protože už tady zase bečím . Pořád jsem na měkko asi jsem nervově labilní tak sorry a hezkej večer. Jo a dala jsem tam nějaky foto pokusím se ještě o starší když byla malinká 😅

fajn
1. srp 2008

jo a u nás má jeden kozu tak bys to měla čerstvy 😀 😀 😀

bazalka
1. srp 2008

U nas na sidlisti nikdo kozu nema 😀 ☹

cecil
1. srp 2008

Oli, hledám hledám nenacházím, nechceš mi poslat odkaz? Dík

zlatka
1. srp 2008

ahojky, tak já jsem dneska taky byla na bazéně ale tady u nás v Majetíně a spokojenost veliká, berunce se to moc líbilo, vůbec nechtěla z vody. Bazi, podle foteček tam bylo nějak málo lidí, ne?Někdy ybste mohli dojet vyzkoušet bazének aj tady. V těch bohuňovicích jsou sromy a stín? Dnes nám tu Beruš dělala módní přehlídku, vyhrabala mi všechny šuplíky a natahala na sebe, co jí padlo do ruky-dvě čepice, šálu, tričko na krk- no kóča. A Teď před spaním se mi v nestřežené chvilce celá počmrkala propiskou. Njn, fakt se člověk nenudí.

Marci, Dianka je šikulka, hezký fotečky, to vztekání asi časem přejde, ne? Neprochází si teď obdobím vzdoru? Ale je drobunká, nebo se mi to jen zdá? Muselo to být všechno moc těžký, už máte ale to nejhorší za sebou, si myslím. A co se stalo, že jsi porodila tak brzičko? Já ležela na JIpce po CŘ taky s maminkou, co měla holčičku předčasně narozenou, ale bylo to o dva měsíce, ne tak brzo jako ty.Měla ještě nějaký komplikace, tak tam ležela snad týden chuděra.

bazalka
2. srp 2008

Zlatus, my jezdime do Belkovic ... stin tam je a plno ... taky lavicky, zidlicky a tak. V tom Majetine mi vasi, ze tam stin neni ☹, jinak je to tam paradni. Do Belek jezdi pres tyden malo lidi, zvlast dopo ... vikendy byvaji horsi.

Holky, zdarec, jdem na vystavu kocek ... snad nase dite nepromnouka cely den 😀