• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Olomouc - maminky II

21. března 2016 
Cecil tak se brzo uzdravte .... a v tom horku to musí být hrůza ,když nikam nemůžete jít ,tak se držte :wink:
7. srp 2008 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No Evi u vás je pořád něco novýho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Né vážně....at se toho brzo zbavíte ení o co stát :rolling_eyes: :wink:
7. srp 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, tak jsme dorazili, cesta v pohode, zbytek ted vyrazil ven, tak mam chvilku mrknout. Ïvco, tak doufam, ze mas pravdu s tou taskou. Jinak Samous ma ten prujem trosku zas a hrozne slinta, tak to svadim na zuby. :slight_smile:
Peti, vitej zpet, uz jsi nam chybela, super, ze se tabor podaril, SAmousek taky znakuje o106 :slight_smile: :dizzy_face:
Pa a zas zitra mrknu :sunglasses:
7. srp 2008 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Evko, to si delas srandu!!! Chudak Stepanka :frowning2: ... tak tise doufej, ze vy vsichni ostatni budete v poho!!!!
Zlatus, vy jedete na jizni Moravu? A kam? My tam jedem za 2 tydny ... ja se tak tesiiim!!!
Vilas zitra hlaske posle, dnes jsem mu to nestihla poslat, mel pul dne dovo.
7. srp 2008 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Lindi, cesta v tom vedru musela byt uzasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Tak si to u tchanovcu uzijte a zadny rozeni v Ostrave :grinning:
My jsme dnes byli od 11 do 15 v Belkovicich ... parada jako vzdy, tata se urval z prace, tak si to uzil s nama :wink: ... chudak vedro moc nemusi, verejna koupalka uz vubec ne, ale co by pro rodinu neudelal ... a dokonce tvrdi, ze se mu tam libilo :slight_smile:. Tak jsem ho furt chvalala a rekla mu, ze ho pochvalim i pred Vama :grinning: :grinning: :grinning:
Ted je na tenise a pak jdou asi jeste na vecu, tak dorazi kolem jedenacte. Maculanek spal pres den v kociku jen pul hodky, tak po sedme padl.
7. srp 2008 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, taky jste mi holky chybely!
My si koupalko taky uzili, krasne cistoucka voda, jen mohla byt kapanek teplejsi...ale i tak jsme si zaplavali az az.

Evi, salmonela, uff, mate to vsichni?? to neni zadna sranda. Tak snad se brzy uzdravite :confounded:

Bazi, chodite na koupalko do Belkovic?? ani nevim, ze tam nejake je.
7. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto,
je tam krasne velike koupalko, loni rekonstruobane, velke brouzdaliste, prevlikarny, WC, stanek s obcerstvenim ... a to vse za 40,- na den :grinning:
7. srp 2008 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mluvíte o tom koupališti co je v Lašťanech -Bělkovicích? :astonished:
7. srp 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo
7. srp 2008 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
chodila jsem tam jako děcko mám tam tetu :slight_smile:
7. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Marci, je to tam hezky opraveny, fakt se nam tam libi :slight_smile:
Jo a Jani, dnes jsem delala statistiku, kolik mamin tam melo celkovy plavky ... moooooc, tak nestresuj a nekdy se tam potkame :wink:
7. srp 2008 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
a tu znakovku myslíte jako pro mrňata????????????????????????, :confused:
7. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Fajn, jo, pro mrńata...
No já mám holky tajný tip, že my tu salmonelu prodělali taky...jenže to člověk sváděl na meloun, ovoce atd....bylo mě teda tak tři dny šoufl a byla jsem nafouklá, no sranda bude až to Petr dotáhne k nim do práce :zipper_mouth: ...
7. srp 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, dosatla jsi ode mě tu sms? Už před víc jak týdnem, myslím.
7. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi,jjj, dostala, ale na tabore, a tam ja jsem uplne mimo, mam tam vypnuty mobil a jen vecer si prectu novinky, a nejak uz jsme ti neodepsala, kazdopadne diky moc, jen nevim, jestli se mi uz ozvala, prihlasilo se mi ted par novych lidi.
ahoj Fajn, my se jeste nezname :wink: znakovka je pro slysici mrnata, abysme se spolu domluvili, mimo jine.
7. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdarec,

Zlatuš taky jsem rozhodila sítě, tak doufám že to vyhrajete :wink: a co je vůbec hlavní výhra?

My jsme byli celý den u tety na chajdě, pohodička, malej se čachtal v bazénku no pohoda:sunglasses:

Peti vítej zpět :wink:

Téda Evi, chudina Štěpule :frowning2:

Zlatuš vejlet si užíjte :sunglasses:
7. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, mě jde jen o to , jestli jsi tu sms registrovala, odpověď jsem ani nečekala :sweat_smile: , vím jak jsem sama na táboře psala sms dva dny :grinning: ...

Jo, tak já jen že o tom víš....jedné paní se na táboře líbilo jak Emča komunikuje a chtěla kontakt pro švagrovou , nebo pro koho....
7. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kůrňa Zlatuš, 134 hlasů!!!!!!! :astonished: :wink:
7. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vespolek .-))
uz nekolikrat sjem psala a dycky mi chcipl net:///
Jsme na SLovensku a pripojeny nacerno na nejakou wifinu .-)))takze spojeni naprd ale aspon nejaky ne .-.))
Lindu kontroluju pravidelně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Brisko krasny...chci takyyy....dneska jsem si koupila dvoje super tehotensky kalhotky pres celej brich..za 66SK ..nekup to ze :slight_smile:)) takze uz se tesim na dalsi tehu .-)) ale tak za rok no .-))

Peti znakovku ukazuju a myslim ze uz taky chápe..ale přijde mi že si znak představi jen konkrétní věc..treba ptaka ukazuju na naseho papoucha a kdyz ji to ukazu venku ..tak na ptaka kasle a hleda Froda..DVD ma moc rada s batolakama .))

S Bazi a Martinkem jsme se videli na bazenu v Belkovicich .-))) jinak nam plavani skoncilo tak mame volneji..tak kdyby se planoval nejakej sraz dejte vedet..v nedeli jedeme domu a koncem Sprna nekam k moru ..ale kam vi buh..

mejte se a snad se to konecne odesle nebo me klepneeeeeeee :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani hl.výhra je přece ta kamera,kterou ted Přema nemá,toš aby zase mohl točit ty naše srazy :wink: :grinning:
7. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO pěkně se hlasuje :grinning: :grinning: :grinning: tak to má být, mi píšou lidi jak hlasujou :sunglasses:

Mici no zdáááááááár, že se taky ukážeš :wink:
7. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani už jsem se mrkla, no už mi je to jasný, tož to vyhrát musijou :sunglasses:
7. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
7. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Janic no ukažu...ale obecne ted neni na net moc casu..venku krasne ...takze tak no .-)) i jinde to pekne flakam ne jen tady .-)) ale obcas mrknu..jen nepisu .))
7. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
cecil to je mazec teda....brrrrrrrrrrr ://// se bojim obcas ze me nekdo prepadne s Lilcou a unesou mi ji nebo neco://
7. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsme byli u nasich )je tam vetsi chladek)
Zlati hlas poslan a budu denne dohlizet :wink: Jdu zase chrupakt, protoze jedem zitra s tatinkem na zahradu k jeho rodicum a zajdem i do materskeho centra v Konici. Matyskovi se uz styska po kamaradech. Rad si je opet okouse :grinning: TAk papa a dobrou noc vsem
7. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ráno holky,
no kde ste kdo jako :confused: .nyposledy jsem snad byla první,ještě jako těhule :grinning: .
Evi taky jsem to včera četla...no hnus,ještě,že do města moc nejezdíme.Fakt,aby se člověk bál za bílýho dne,bohužel to se může stát kdekoliv ne jen ve městě :pensive: .Kurna pošasí mi hatí plány,doufám,že se to di odpoledne vybere :fearful:
8. srp 2008 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, a ja druha:slight_smile: a tak pozde. venku se to uz vybira, ja byla narychlo na zahrade, jen posbirat urodu, nasi odjeli na dovcu, tak at to tam nezhnije. Svezl me druhy deda a Matulu zatim hlidala svagrova. mam tu spoustu prace ale nic se mi nechce, tata ma dnes dvanactku :frowning2:
8. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravim Mici na slovensko, jsem rada, ze znakovka funguje, Mici, Lili na to prijde, neboj. Lindi, a co Samik uz umi?? Matej umi svetlo a jidlo, to vede! pak prasatko, kocicku, knizku (jen nekdy), vitr, pali, hotovo, telefon. Krome toho si vymysli spoustu jinych znaku, u kterych se dohadujem co znamenaji, je to sranda. :grinning:
8. srp 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No holk yvy na to dnes pěkně se......
Koukaly jste na tu diskusy u toho Zlatčenýho videa???oni jim sebraly nějaké body :angry: :rolling_eyes:

Míšo zdrarvíme,to je dost,jak jenom čtu,tak když čtu tak i napíšu :grinning: :grinning: :grinning: dovču si užijte :slight_smile:
8. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek