Olympiáda a všechno kolem ní. Na co se nejvíc těšíte?

jabber
8. srp 2008

Tak dneska nám to začíná 🙂 , na co se nejvíc těšíte? Já na zahájení 😀

jabber
autor
8. srp 2008
jabber
autor
8. srp 2008

nobody - za dva roky - to si užiju! 😀

nobody
8. srp 2008

jabber ... 😀 já se pokaždý musím smát..je to fajn ... sakra, předběhlas dobu ... Canada rulez! 😝

jabber
autor
8. srp 2008

😀

eraserhead
8. srp 2008

Mě sice olympiáda jako taková baví, ale na ta čínská je mi ukradená, páč se mizvedá žaludek jak najednou nikomu nevadí co se tam děje, kdyby se měla konat na Kubě nebo třeba v Íránu nebo v Severní Koreji, to by bylo najednou humbuku, ale teď většina lidí jen jak je to o sportu ať se do toho politika netahá... no nic, když Irák napadl Kuvajt, celej svět se proti tomu postavil, Čína napadla a okupovala Tibet a nic se nestalo, ale není to jen o Tibetu, ono kdyby se tam vrátila v ta v podstatě teokracie co tam byla, o moc lepší by to zase nebylo, ale jde o princip, já vždycky myslel, že olympiáda je takovým poslem míru a bratrství/sesterství mezi lidma, ale asi ne, když je v zemi, kde se ještě donedávna konaly veřejné popravy (pokud se tam nekonají dodnes, ale asi ne, ono se na těch stadionech kde se konaly teď bude chvíli zase sportovat he, he), co se dělo při přípravách olympiády toho proniklo na světlo taky dost.... Takže, za to mi ta podívaná nestojí, škoda, skoky do vody mě docela baví...

jabber
autor
8. srp 2008

eraserhead - no mě přišlo nejlepší jak většina státníků nevěděla jak se k tomu postavit a až když se sám velký Džórdž rozhodl na zahájení jet, tak jeli taky 😀 😀 😀

nobody
8. srp 2008

eraserhead ..to říkej komisi, co je vybrala
já skoky sledovat nebudu, ještě se nabiju o zem

jabber
autor
8. srp 2008

nobody - ty u toho skáčeš doma s nima? 😀

aponchie
8. srp 2008

ja vubec nevim a nestiham dneska a program nemam a barakuda me nepusti k ovladaci 😀 asi uz to zacalo co?babicka volala a brecela do telefonu jak je to krasne.. 😀

eraserhead
8. srp 2008

No, žena koukala na zahájení a když jsem slyšel ten zahajovací proslov, málem jsem začal mlátit hlavou o stůl...

bibula
8. srp 2008

krasne farebne to mali,ale to sa dalo cakat a aj zapalovanie ohna bolo dobre vymyslene 🙂 ja som sice nepozerala cele,ale co som videla bolo honosne,hlavne,ked kazdej krajine hrali hudbu z ich krajiny sa mi pacilo.

martinaj
8. srp 2008

ja pozeram vsetko rad radom, strasne nasim drzim palce 😀

monkula
8. srp 2008

Ja som pozerala ceremoniál, ale pripadal mi zdĺhavý, hlavne keď so mčakala na našu výpravu..
Pozriem si strľbu, kajaky, a zvyšo kčasu budem scrapovať, keďže MM bude väčšinu času tráviť pred obrazovkou 😀 😀

aponchie
8. srp 2008

kdy budou plavat?jako plavci? 😀

monkula
8. srp 2008

aponchie a kto iný by ešte mohol plávať? 😀 😀

aponchie
8. srp 2008

no kdyby v tom zacali plavat ti congove 😀 jako kdyby to nevychytali 😀

monkula
8. srp 2008

akí congove 😅
Plávať sa bude zajtra o 12.30, teda rozplavby

martinaj
8. srp 2008

zajtra su rozplavby
😉

aponchie
8. srp 2008

congove s hackem ..ja mam americkou klavesnici 😀
a v kolik??doufam,ze az odpoledne 😝 bo jinak su v aute

jabber
autor
8. srp 2008

jo, bylo to fakt pěkný 🙂 , ale pořád jsem tak nějak čekala co se jim kde pokazí s tou jejich pověstnou kvalitou 😀 , no ale dali si fakt záležet.... 🙂 miluju ohňostroje 😵

SAE měly krásnou vlajkonošku 🙂

martina - já taky těm našim držím palce 😉 🙂

monkula
8. srp 2008

a kto sú čongové?
veď som píásala, že 12.30 😀

kyri
8. srp 2008

monkula: u nás se tak říká vietnamcům, ale asi to pojmenování platí i pro číňany 😉

jinak, taky doufám, že uvidim kousek, i když mě olympiáda naprosto nevzrušuje - ale jsem zvědavá, jestli to někam posune ty lidský práva 😀 😎
(jako - číňani mě obecně serou svojí politikou a ještě víc tou svojí strojovou "dokonalostí" - když si člověk představí, co je za tím... 😝 )

monkula
8. srp 2008

ahaaaa 😀
kyri, keby so mhrešila ,tak Ti poviem kam sa ľudské práva v Číne posunú 😅 😅

petraluk
8. srp 2008

Ahoj, tak mě jako bývalé plavkyni nejvíce baví plavání 😀 A pak se ještě koukam na skoky do vody, jinak mě ta letní moc nebere. Zimní je lepší. Lyže a hokej to je moje 😀

Aponchie tady máš celý program plavání

http://www.letni-olympijske-hry-peking-2008.cz/...

lenkabu
8. srp 2008

Letní olympiádu nemusím nikdy a tuhle vůbec ne...jak píše hodně z vás,mám problém s tím kde to je.Čína je pro mně země který se toleruje omezování lidských práv a to nemůžu skousnout.Všechny tzv. velmoci koukají stranou,je to k zblití 😝 😝 😝

petraluk
8. srp 2008

Ty časy jsou ale poněkud divný 😕 Když to srovnam s TV programem, tak ani když přičtu ten časovej posun, tak to nějak nesedí 😅

eraserhead
8. srp 2008

Jo, abych pravdu řekl, zimní mě taky baví mnohem víc - metaná a tak, myslím si, že i zimní sporty jsou vizuálně zajímavější. Ale možná zhřeším a na skoky do vody se kouknu.

aponchie
8. srp 2008

oo diky moc ja nestiham nic sledovat prave 😝 letni mam rada kvuli plavani a zimni kvuli lyzovani 😀

monkula
8. srp 2008

čo je metaná? 😕

petraluk
8. srp 2008

monkula curling 😉