Online pokec

digiivca
17. dub 2018

Ráda bych si touto cestou popovídala. Jsem pořád s prckem sama, jelikož manžel pořád pracuje a jelikož nemám nikoho s kým bych mohla chodit ven, napadlo mě, že bych si mohla aspoň popovídat s někým on line 🙂. Jsem velmi ukecaná a povídat si umím o čemkoliv 🙂. Přidáte se?

maretavan
17. dub 2018

Čau a jak starýho máš prcka? Je na prd nemít si s kým pokecat, znám to bydleli jsme dřív na samotě u lesa (doslova).

digiivca
autor
17. dub 2018

Ahoj dva roky. Já bydlím v Praze, ale snažila jsem se seznámit, ale tady už jsou všichni tak združený, že nového člena si nějak nepřipustí k tělu.

blackhole
17. dub 2018

Já si taky ráda pokecám, taky bydlím v Praze a mám syna 9 měsíců 🙂

digiivca
autor
17. dub 2018

😀 😀 Mi poradila kamarádka, že když mi nejde se seznámit, že můžu zkusit online pokec 🙂

digiivca
autor
17. dub 2018

@blackhole A z jáké části prahy jsi?

mku
17. dub 2018

@blackhole
@digiivca taky si rada pokecam, mam 9m syna... ale asi ne takhle verejne 🙂

mrav
17. dub 2018

Taky si rád pokecám.. Už osmý měsíc jsem bez ženy a vychovávám dcerku,2 a půl roku. Nejsem ale z Prahy.

stuplakova
17. dub 2018

@digiivca Ahojky taky si ráda pokecám, jsem s malou taky často sama, protože tatínek taky hodně pracuje. Tak se ráda zapojím 🙂

alinka1993
18. dub 2018

Taky se ráda přidám 🙂 mám syna 2 roky 🙂

digiivca
autor
18. dub 2018

Tak kdo pak nahodí téma :D

ditta01
18. dub 2018

Ahoj taky si ráda pokecám. Děti mám dvě skoro 4 letou dceru a ročního syna. Nemám nikoho kolem sebe s dětma takže taky si moc nemám s kým povídat. ☺

digiivca
autor
18. dub 2018

tak s čím začneme 😀

eamal
18. dub 2018

Taky se hlasim;) ahoj vsem🙂 takze vsichni jeste na materske/rodicaku?
Mam dceru 3,5 a kloucka 5 mesicu;)

ditta01
18. dub 2018

Tak já třeba začnu co dovolená ? Plánujete nebo už máte vybráno 😀

digiivca
autor
18. dub 2018

Já mám 2 letého syna. Na dovolenou se chystáme, ale zatím nevíme kam. Já bych chtěla zkusit stan, ale nevím jak na to bude reagovat prcek 😀 . Manžel by zase chtěl jet na slovensko za rodinou z matčiny strany,. Z toho mám hrůzu 11h v autě s prckem. To si myslím nepřežijeme nikdo i když budeme dělat zastávky.

mrav
18. dub 2018

Zase pojedem k našim, malá tam má kromě mě ještě babičku, dědu a pejska. Jezdíme tam docela pravidelně od té doby, co dceři umřela máma. To je ale už jiná, docela smutná kapitola. Já si tam alespon trošku odpočinu.

jahodnice
18. dub 2018

Taky jsem z Phy, konkrétně Praha 14. Mám 2dcery,2roky a 3,5roku. Na prázdniny se chystáme k babičkám, plánujeme prodloužený víkend na horách na zkoušku, pak se uvidí

digiivca
autor
19. dub 2018

Hory tam chce manžel taky. Konkrétně Šumava🙂

mrav
20. dub 2018

U babičky taky máme hory - Jeseníky, doma Beskydy. Už za pár dní má dcerka zápis do školky. Z toho jsem trošku nervozní.

eamal
20. dub 2018

Taky se chystame k zapisu do skolky,ale asi se tim stresuju vic nez dcerka;) doufam,ze ji vezmou, je tu celkem natresk;( a ona by kolektiv tak potrebovala...
Jinak na dovcu letost asi vynechame,pritel ma novou praci,tak se asi pojedu s detma valeckovat k nasim na zahradku;)
A co mate v planu na nadchazejici krasny vikend?

mrav
20. dub 2018

Asi klasika - pískoviště, dětská hřiště,prostě všechno, kde je plno dětí. Já bych si i udělal nějaký výšlap - když jsem byl mladší, bez dítěte,dělal jsem i kolem 30 km. S malou to zatím nejde. Má přece jen malé nožky. Viděl bych to tak do 5 km s vozítkem.

maretavan
20. dub 2018

Taky půjdem k zápisu, ale je mi fuk jak to dopadne, jsem doma s mladší dcerkou, ale bylo by to fajn. Letos jedem konečně k moři (do Itálie), doufám, že děti zvládnou cestu autem...

digiivca
autor
20. dub 2018

Já mám naštěstí zápis až příšti rok. Ale rád si hraje s dětmi, tak se toho nebojím. Jo jo výlety na kole, pěško výlety, to mě chybí a jelikož mám kamarádky bez detny tak se mnou nikdo nikam nechce. Zítra přemýšlím, že bych vzala auto nebo vlak a prcka a jeli na řipskou pouť. 🙂

eamal
20. dub 2018

O Ripsky premyslime taky,ale ze zkusenosti pred dvema lety teda nevim,lidi mraky,ze se nedalo pomalu ani projit:/

ditta01
20. dub 2018

My jedem na chatu a zápis nas taky čeká za pár dní taky doufám že dceru přijmou budou už ji 4 a kolektiv miluje ☺

hans4001
2. led 2021

Někdo pokec

mrav
2. led 2021

@hans4001 Ahoj. Pokud ti nebude vadit táta- teda táta i máma dohromady, klidně napiš. Mám pětiletou dceru, jsme z Rožnova. Už víc jak tři roky jsme jen sami dva.

nazka
2. led 2021

@mrav jee v Rožnově jsme byli na dovce a teda super místo 😍

mrav
2. led 2021

@nazka A ty jsi z Chebu? Máš děti? My jsme plánovali dvě- nakonec mám jedno..osud je prostě někdy nespravedlivý...

nazka
2. led 2021

@mrav Ty nemyslíš Rožnov pod Radhoštěm? Já jsem od Kladna.
Mrzí mě, co jsi zažil. Je to moc smutné 😢