Operace ušních boltců, máte zkušenost?

pajaaaa
19. zář 2014

Ahoj holky, máte některá zkušenost s operací ušních boltců? Uši mi odstávají - není to sice žádné drama, nicméně komplex už od dětství ( je mi 34 ) a vážně nad tím přemýšlím....chci si udělat culík nebo se ostříhat na krátko...prostě nepřizpůsobovat účes mým uším ☹
budu ráda, pokud se to někdo najde a povykládá zkušenosti a poznatky. děkuji Pavla

frantiska85
19. zář 2014

Na operaci jsem byla ve dvanácti letech. Pohoda. V nemocnici jsem byla do druhého dne, ale jen proto, že bych druhý den musela jet znovu tam a zpátky na kontrolu a převaz. Obvaz asi týden, kdy nešlo mýt vlasy a pak jsem nosila pár týdnů textilní čelenku. Uši mám krásné, ale jizvy jsou zezadu vidět.

pajaaaa
autor
19. zář 2014

@frantiska85 a jdou vidět hodně? já si to právě neumím představit jak jdou vidět, když je to ucho jakoby " přišité" a neodstává. Jestli když to důkladně zkoumáš. A co bolest? Všude čtu jak to pak šílené bolí...

frantiska85
20. zář 2014

Vidět jsou jako světlejší čárka. Nic hrozného. Ale dřív se mi hůř kůže hojila, někdo to má možná vidět méně. Je to už skoro dvacet let, dneska se to taky dělá možná jinak. Bolelo to přiměřeně.