Ordinace v růžové zahradě 1-2

j.a.n.u.s.
21. lis 2008

Tak co rikate? Co bylo lepsi...gynda, ci chirurgie? 😉

Jak Vam sedi Tereza?

Co Flinta...je to de 😎 kar, nebo ma jen smulu...

Naprosto miluji Valšíka (otec Terezy)...herec Štěpánek je boží...

A Ales taky nemusel umirat, bo jako takovy doktor...moc prijemny chlapik, ne?

Ordinace me dostala, byla jsem sama s malou...ta usla, tak jsem si udelala vecu a koukala...ted uz je to zavislost... 😵

nety
13. lis 2009

Jéé holky konečně téma por mne 😀 😀 .Taky jsem růžovkovozávislačka 😉 .
jako mi dřív byla Gábila strašně nesympatická,ted je jedna z mých nejoblíbenějších postav.Stejně tak se polidštil i Lukáš.
Kristýna je na proplesknutí.

tomasek06
13. lis 2009

Proplesknutí je slabé slovo! Já jsem jen alergická, jak mluví 😠

lenkavano
13. lis 2009

jsem ráda že se to urunalo u mázla ještě tak 3 díly zpátky jsem si myslela že se rozejdou

tomasek06
13. lis 2009

No vypadalo to na rozchod. Jen jsem zvědavá na tu Láskovou, jestli teď jak je ve vedoucí pozici, nebude taky taková kráva jako neumanová.

lenkavano
13. lis 2009

jo jje jak malé děcko

nety
13. lis 2009

Anička je taky kapitola samo o sobě,ale at si tu hubu nabije a třeba dostne rozum,jenže láska je holt slepá 😝

nety
13. lis 2009

Prý tam ale má nastoupit nová dr.a bude házet očkem po Čestovi.

lenkavano
13. lis 2009

no to jsem taky zvědavá.holky ale ta pálenice to jsem včera málem bulela jak důchodkyně

tomasek06
13. lis 2009

Já myslím, že si jí teď nabije pořádně 😉

tomasek06
13. lis 2009

Po čestovi bych hodila očko aji já 😀

lenkavano
13. lis 2009

to jsem zvědavá kdo tu novou dr bude hrát.a česta se nechá?

tomasek06
13. lis 2009

Včera to byl doják, tak jsem málem ukápla slzu, ale věděla jsem, že se probere, tak jsem to nakonec vydržela 😀

nety
13. lis 2009

Kdo ji bude hrát nevím,ale má se jmenovat Monika...dál nevím.

lenkavano
13. lis 2009

tomasek no právě že jsem věděla že se probere tak jsem tu slzu taky zamáčkla.asi bysme neměli zjištovat děj dopředu pak se připravujem o prožitek.ale když já jsem tááááák zvědavá.

nety
13. lis 2009

Myslíte si ,že se nakonec Vendulka dá dohromady s Valšíkem hubatým,nebo on sbalí tu doktorku z Francie??lenka tuším??

tomasek06
13. lis 2009

Každopádně jsem teď četla, že veverka se zamiluje do Davida a rozejde se ze sukem. To se dalo ale čekat.

nety
13. lis 2009

Lenkavano,tohle si říkám pokaždý..vydrž a nedívej se dopředu co bude..a jak to nakonec dopadne??Stejně se podívám 😀

lenkavano
13. lis 2009

Monika no jednu znám a moc si nerozumíme je to moje švagrová o ji nemohli dát jiné jméno? 😝

tomasek06
13. lis 2009

Jsem zvědavá, kdo jí bude hrát. Ale prý se česta ubrání 😉

lenkavano
13. lis 2009

no nevím ale já si myslím že bude zase otravovat valšíka doktora.myslím si že by se na něj ráda vrhla kdyby se s bělou něco stalo.

lenkavano
13. lis 2009

Veverka včera lhát je hřích 😀 😀 😀 😀 😝

lenkavano
13. lis 2009

n no to bych čestovi radila 🙄 🙄 ale stejně je to pěknej chlap holky.mě se líbí i jak mluví.

lenkavano
13. lis 2009

halooo holky kde jste,

lenkavano
13. lis 2009

doufám že někde nelistujete co bude dál 😀 😀 😀 😀

tomasek06
13. lis 2009

Tady 😀 Jinak jsem ještě zvědavá, s kým se spáruje ta matka od Kristýny. Psali, že se zamiluje a změní se k lepšímu.

tomasek06
13. lis 2009

To už jsem prolistovala 😀 😀 😀

tomasek06
13. lis 2009

Až do čtvrtka 24.11.

nety
13. lis 2009

Tomasek,tomu se mi ani nechce věřit,že by se ta semetrika změnila 😀 😀 😀

nety
13. lis 2009

Ta by se mohla spáraovat s Novákovou,protože takový dvě štěkny by horko těžko pohledal🙂.nebo se matka kristýny dá dohromady s valšíkem,ti by se k sobě hodili 😀 😀

tomasek06
13. lis 2009

No sama jsem zvědaá 😕 Jinak ta Nováková, je strašná megera 😠