• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ordinace v růžové zahradě 1-2

27. září 2014 
Už zítra to vydržíme :grinning:
16. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak můj manžel se taky dívá se mnou a taky to žere :grinning:
16. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá holky,už za chvíli :grinning: :grinning: ted ještě uspat ty dvě uličnice a jde se na to :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nety tak i u nás,zkrocení divé zvěře a pak růžovka :grinning: :grinning: :grinning: .četla jsem,že se Valšík dozví,že Lenka slíbila Běle,že u něho zůstane,kdyby Běla umřela a prý Lenku ve vzteku vyžene.ale Běla se za ní přimluví a tak pro ni pojede.jo a Kristýna bude mít nějaké ohrožení těhotenství.
17. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím že u nás už se spí(hurá,hurá) a jdu si nachystat nějakou mńamku k tomu ordinování :grinning: .Já si pořád říkám,vždyt je to jen seriál,nežer to a jak myslíš že to dopadne??zase u tý telky sedím s pusou dokořám a hltám každý slovo :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty se máš nám se to krocení nějak nedaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: přesně jako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám já taky hltám celý děj ikdyž mě tam něco i vadí :wink: :grinning:
17. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to půjde spát asi hodně pozdě, tak dneska toho moc neuvidím. Vrací se nám taťka po 6 dnech z práce, tak si to musím nahrát.
17. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odpoledne mi spal malý od 12 do 15,30 :grinning:
17. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, dnes jsem narazila na vase tema. Muzu za vama na pokec?
17. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zdinko už se známe vid?budeme rády když se přidáš to je jasné. :wink:
teda holky mě hned na začátku vytočil ten mladej jak byl drzej na Fryntu.já bych se neudržela.....
17. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se neudržel :frowning2: Je mi ho líto. Ahoj Zdino!
17. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdino,vítej:slight_smile:
Chudák Dalibor :frowning2: a tý Anči praštěný,nevděčný bych dala ještě pár facanů aby konečně otevřela oči :angry: :angry:
17. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristýna je taky dobře vlezlá,rozmazlená nevychovaná princeznička,nechápu jak zrovna s ní mohl Petr chodit :confused: :confused:
17. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad dostane Anča víc facek od toho debila :angry:
17. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je tak líto Dalibora,ted po tom rozhovoru v nemocnici..grrrrr.,on mu ještě vyhrožuje,šmejd jeden
17. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja nema ceskolu televizi a na netu se na to koukat neda. Strasne se to seka :frowning2: . Tak budu rada, kdyz mi podte trosku ucelenejsi info. Vim,ze Petr chodi s Kristinou, ze mazlovi nevysla adopce a pak jen takovy urzky ...
17. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsem zapomnela , diky za privitani :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdina..Petr už s Kristýnou nechodí,ona ho po hádce podvedla s Lukášem,otěhotněla,ale on jelikož je neplodný tak hned mu docvaklo co se stalo a odjel na misi.
17. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mázlovi se budou pokoušet o novou adopci,Pavla odjela do německa s hruškou.Jo a martina odjela studovat do Bratislavy(musej nechat herečku nechat porodit),Pusenská má po operaci srdce.
17. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdina a odkud jsi??
17. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, diky za odkaz. TO je super :slight_smile: . Jsem v nemecku, hodku to mam na Bodensee, necelou hodku do rakous a do ceska na Rozvadov 3hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A samozrejme doma jsem na Morave.
17. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska tedy facky lítaly,ale ta od Dalibora..ta sedla :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala bych té Anči blbé větší :angry:
17. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje řeč,kam až ho chudáka dohnala a zatímco ona se směje,on je na nejlepší cestě přijít o vše :astonished:
17. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨teda holky dnes to byla fakt síla.ta kristýna mě úplně irituje,jak si ještě tu zdenu vychutnávaly.já bych řekla polibte mi a práskla bych dveřma.však oni by přilezly.Frynta už je úplně v háji.......Anče bych vrazila facku ještě z druhé strany.hele a za co dali té babě milion odstupné?za ten naražený loket?to se mi zdá úplně mimo mísu.dneska se mi to ani extra nelíbilo.jo a nechápu Bělu,že snese ty narážky od lenky,,že jak to bylo když....já si myslím že tam se ještě něco odehraje...
17. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko,na Kristýnu už nemám žaludek,místo aby Zdeně ruce líbala za to,že ji vytáhne z každé bryndy,když její matka před ní zavře dveře ,tak se jí takhle odvděčí.Tak a to tohle dítě bude mít dítě :astonished: :astonished: .Zdeny je mi líto,snaží se pomáhat kde může a vděk nikde :frowning2: :frowning2: .Však ona si bába peněz neužije,třeba v příštím díle havaruje na koštěti :grinning:
17. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, :grinning: super komentare. uz se trosku orientuju a ani nepotrebuju telku :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nety to jsou přesně slova MM"dítě bude mít dítě"
docela se mi stýská po hanákovi.
17. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdina neboj my ti vždy napíšeme celý děj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek